autoua
×
Autoua.netФорумІнші подорожі

Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! (Всі сторінки)

1
2
3
Усі сторінки
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні!
      10 июля 2018 в 09:24 Гілками

Залишу для історії гугла. Я перед покупкою почитав би відгуки, але мама з своєю сестрою цього не робили і полетіли в Анталію через цю контору (Джоин ап, Джоін ап, Join Up).
Я вже почитав що у всіх проблеми з ними. Але що настільки - не здогадувався.
Виліт мав бути минулого понеділка зранку, переносили його 5 разів. Добре що я живу в Києві, то вони були в мене, але коли приїхали то ще 4 години чекали знову відкладеного вильоту, в результаті вилетіли ввечері.
А тепер найцікавіше - виліт назад.
1. Зранку сказали що виліт перенесли трохи на пізніше - ура, є ще 3 години в морі і має бути в 17:30
2. Забрали з готелю в 13 з копійками і в 15 були в аеропорту і тепер починається саме цікаве
3. рейс не переносять, рейс вилітає але... вказаний рейс вилітає лише по табло Жулян і по флайтрадару (2362) він спокійно летить і прилітає в Київ а моїх нікого нема. Грошей на роумінг не кидали, тому я пробую взнати де пасажири? Рейс же по табло Анталії відкладено на 21:00
4. дзвінок в компанію перевізник - ми списки не міняємо це робить лише замовник - джоін ап.
5. дзвінок в джоін ап - взяли дані, позвоніть за пів години скажемо де вони. Ну я зрозумів що не буде вже їх до 21:00 точно, тому поїхав додому.
6. протягом півтори години пробую і не вдається дозвонитись до джоін ап, коли дозвонився - ще нема інформації - напишіть нам у вайбер відповімо як тільки буде.
7. Паралельно поповнив рахунок і взнав що їх рейс насправді на табло перенесений
8. Дзвоню до перевізника - єдина адекватна точка. http://anda-air.aero - сказали що вони насправді не керують тими хто буде летіти в літаку (списками), але якщо їх рейс затримується то їх вже покормили (це було правдою) але так як рейсів до 6 ранку більше не планується то їх повезуть в готель.
9. списуюсь з мамою - так, їх покормили, рейс на табло вже стоїть 23:30 толпа туристів вже ходить по аеропорту скандуючи "Джоін ап" бо я так розумію дехто взагалі зранку сидить - всього біля 200 людей.
10. мама каже що їх ніхто в готель не везе але прийшли через шум працівники аеропорту розбираються
11. працівники аеропорту показують на табло - 23.30 і, кажуть тому ніякого готелю.
12. звоню уточнюю у авіокомпанії - так, рейсу до 6 ранку не буде. Пояснюю що аеропорт відмовляється везти людей до готелю вішаючи лапшу на вуха. І тут її голос міняється - зараз буду звонити взнавати що там відбувається, мають завезти в готель.
13. через пів години пише мені мама - нас везуть в готель. Це вже було майже в 23:00
14. десь в 01:30 їх поселили в готель. 5* все включено. Хоч щось хорошого.
---
Ранок
1. В 8 ранку мав бути представник Джоін ап в готелі - толпа вже в холі його нема (і нема до 9 ранку)
2. я дозвонююсь за годину висіння на телефоні до джоін ап.. мене маринують 15 хвилин - я пробую взнати яким рейсом планють їх забрати? В результаті - всю інформацію надамо агентам і кидають трубку
3. дозвонююсь агенту - їй теж не дають інформації бо лише з 10 буде на роботі куратор
4. на табло Жулян найближчий рейс що прибуде(добре що тієї ж авіакомпанії) в Київ - 21:00, наступний в 4:30 ранку, тобто всього 2 рейси які вилетять не раніше 20:30 і 2 ночі
----

Далі буде.

А от компанії http://anda-air.aero я хочу подякувати бо і перед вильотом дали точну інформацію (джоін ап мовчала) що буде рейс 100% наступний вчасно по табло, і назад дали 100% інформацію що до 6 ранку не буде рейсу, покормили людей і відправили в готель.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      10 июля 2018 в 10:31 Гілками

хорошо хоть в отель поселили, как нас, а рядом сидящие с нами из Анекса провели ночь в порту.
все буде добре!
вечером улетят -пусть отдыхают и купаются, еще время есть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Полтава
Сообщения: 176
С нами с 12.01.2016

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      10 июля 2018 в 11:28 Гілками

От цікаво, подібні приколи будуть і у майбутніх пасажирів SkyUp тепер? Зовсім не очікував проблем у Джойн Апа, думав "серйозна контора"

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: owner_kiev]
      10 июля 2018 в 12:14 Гілками

owner_kiev 10.07.2018 10:31 пишет:

хорошо хоть в отель поселили, как нас, а рядом сидящие с нами из Анекса провели ночь в порту.
все буде добре!
вечером улетят -пусть отдыхают и купаются, еще время есть.




В готель поселили дякуючи тому що обривали телефони саме перевізника і саме перевізник поселив людей. Бо якраз лише та дівчина з Anda Air все що говорила - все відбувалось. Тобто По всіх правилах. А про те що людей інших авіаперевізників нафіг посилають я чув, Анда Ейр же:
1. при вильоті покормили нормально
2. чекали в аеропорту Анталії, спочатку покормили
3. і як сказала що везуть в готель - повезли. Хоча спочатку вона мене попросила передати щоб хтось пішов до працівників аеропорту (Анда Ейр не має представників в аеропорту). А вдруге коли я сказав що працівники аеропорту відшили людей тоді вона вже дзвонила кудись і повезли людей в готель.

Про відпочинок - вони так і роблять - їм взагалі пощастило - хоч номери дали якісь в недобудованому чи недоремонтованому крилі - готель 5*, все включено, з величезним аквапарком - діти щасливі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      10 июля 2018 в 12:45 Гілками

Мда... зіпсує собі, JoinUp, репутацію в нуль.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
BGV
СуперСтар *
40 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4519
С нами с 01.08.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: San40S]
      10 июля 2018 в 12:55 Гілками

San40S 10.07.2018 12:45 пишет:

Мда... зіпсує собі, JoinUp, репутацію в нуль.


Уже,минус один

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      10 июля 2018 в 14:00 Гілками

Та я зайшов у фейсбук ввів joinup в пошук... Виявляється моїм ще повезло з перевізником. Бо ті в кого був СкайАп перевізник взагалі відмінили рейси і люди досі в аеропорту сидять (точніше до обіду ще писали що сиділи)


Продовження

- Джоін Ап на контакт телефонний досі не йде
- прийшов в 13:00 (мав бути в 8) гід і сказав що вилітають сьогодні в 20:30.
- дівчина агент дивиться що місць на цей рейс нема, тобто ті хто сьогодні мав вилітати в 20:30 будуть так само схоже "кидануті"
- мама і весь літак (більше 200 людей) зараз до 16:00 мінімум відпочивають в тому готелі з аквапарком - як мінімум один зайвий день відпочинку получили по системі олл-інклюзів
- але скільки народу сидить ваеропорту крім них незрозуміло



Змінено DRB (14:02 10/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5672
С нами с 09.10.2012

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      10 июля 2018 в 14:09 Гілками

джойап и скайап одни учредители

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      10 июля 2018 в 16:33 Гілками

Їдемо далі.

1. в готелі сказали що виліт 20:30
2. Мені не віриться бо номер рейсу який дали - в Анталії на табло відмінено а в Жулянах - затримується до 4:30 ранку!
3. Звоню на анда ейр (перевізник якого знову похвалю) на телефон куди при затримці телефонувати - вибачайте я не можу взнати зараз що там з літаком - от Вам номер диспетчера телефонуйте напряму раз у Вас така ситуація
4. Телефоную - літак планується на виліт. але в 21:30.

Чекаємо далі. Люди відпочивають все ще в готелі


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      10 июля 2018 в 18:14 Гілками

Я тебе скажу одно: судя по твоим рассказам все временные параметры выдержаны. Отель предоставляется только, если задержка более восьми часов ночью. Предоставили, причем, как вижу, даже раньше, т.е. знали заранее.
Второе: ты доподлинно не знаешь, кто стоит за спиной авиаперевозчика. Вполне возможно, что именно оператор все это организовывает, не афишируя (я сейчас не защищаю ДноАп), но со стороны видно, что все организовано, в отличие от тех, которые сидят в аэропорту без гостиницы.
Третье: не из-за скандала пошли навстречу представители авиакомпании - если б у них не было свободной отельной базы, то фиг бы куда кого повезли, как это было с Анексом 17-го июня ночью. Скандалы им до сраци - вызовут полицию, самых буйных упакуют, остальные будут молчать в тряпочку.
Все совпадения случайны)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1364
С нами с 21.09.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      10 июля 2018 в 18:56 Гілками

Зараз стою на посадку. Збоку сваряться за затримку даного рейу. Поліція приїхала.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: owner_kiev]
      10 июля 2018 в 19:06 Гілками

у мене на джоіні була стразовка від затримки рейсу - по-моєму, 30дол/година. Може, ще й гроші за тур "відіб"ють".

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: базилио]
      10 июля 2018 в 22:46 Гілками

базилио 10.07.2018 19:06 пишет:

у мене на джоіні була стразовка від затримки рейсу - по-моєму, 30дол/година. Може, ще й гроші за тур "відіб"ють".


а ДноАп хитрые - они эту услугу не пиарят и агентам говорят по факту - а чего это вы не предлагали страховку от невылета?)))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: User-king]
      10 июля 2018 в 22:48 Гілками

User-king 10.07.2018 18:56 пишет:

Зараз стою на посадку. Збоку сваряться за затримку даного рейу. Поліція приїхала.


неизвестно этого или аналогичного)) если вылет планировался не ранее 21:30, то регистрацию могли объявить не ранее 18:30 - паксы еще б не успели спокойно пройти контроль.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
44 года (16 лет за рулем), Житомир
Сообщения: 27655
С нами с 07.03.2008

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: San40S]
      10 июля 2018 в 22:55 Гілками

San40S 10.07.2018 12:45 пишет:

Мда... зіпсує собі, JoinUp, репутацію в нуль.


Уже. Я и все мои знакомые кто в этом году куда то летят отдыхать. У всех первые слова при выборе - JoinUp исключить из поиска туров.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
52 года, Киев
Сообщения: 7502
С нами с 27.12.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 09:17 Гілками

DRB 10.07.2018 16:33 пишет:

3. Звоню на анда ейр (перевізник якого знову похвалю)



Т.е. ты хвалишь перевозчика, который тебя не перевозит?
Да, основная вина, конечно джойнов - они выбрали перевозчика.
Но как можно хвалить перевозчика из-за которого у тебя возникла проблема?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 09:34 Гілками

Так, я хвалю саме цього перевізника бо перевізника всі рейси вилітали, а джоін ап пасажирів просто кидає (приїхали на певний рейс а замість них вставляють інших людей). Інформація наступна.

Джоін ап не в змозі вивезти туристів
Але саме цього перевізника рейси абсолютно всі виконуються.
Моя мама мала вилетіти рейсом позавчора, але джоін ап їх викреслили зі списків (і нічого про це не сказали). В результаті вийшло так що пасажири виявились перекинуті на інший рейс. Але рейс був, він вилетів з Анталії і прилетів в Київ.

Те саме було з вильотом туди (З України в Анталію) - дозвонився до перевізника чому не летить літак і коли планується?
Виявилось джоін ап не зайняли всі місця і запихують туди пасажирів які не встигають доїхати (бо в них постійно проблеми і зміни рейсів) і літак який був готовий до вильоту тупо стояв чекав до вечора.

Але перевізник сказав що далі ліміти часу діють і це був останній з трьох переносів вильоту. І назвали мені максимальну дату і час коли вилетять.
Так і сталось.

В результаті і кормили людей за правилами, і поселили в готель при вильоті назад.

Я не знаю які там внутрішні розборки йдуть - але поки що

1. від джоін ап я не отримав жодної інформації куди ділись пасажири за 2 доби майже. Тупо морозяться або пысля 15 хвилин "ми шукаємо" кажуть "дані будуть передані агентам" і кидають трубку.
2. перевізник все що говорив по часу датах, виявилось правдою
3. ті кому не пощастило і в них перевізник скай ап - зайдіть у фейсбук і введіть "joinup" в пошук. ті люди просто чекають своїх вильотів в аеропортах.
---
Тобто в мене склалось враження що джоін ап поназамовляв рейсів, чи не заплатив їм чи що, але їх не вистачає для перевозки людей, вирішили десь зекономити і таким чином перекидають людей з рейса на рейс. Але в день коли прізвища передані в авіакомпанію вони між авіакомпаніями людей вже не перекидають. І кому пощастило - попадають на таку як попала моя мама, а кому ні то страждають


P.S. Історія закінчилась, вилетіли вчора десь правда на 20 хвилин пізніше, але так як і говорив мені перевізник. Але що саме цікаве, перевізник запустив вчора два рейси з однаковим номером тому один відображався на табло в аеропорті Анталії а інший ні

І мої летіли хоч тим же перевізником (по табло, і мені казали що вони цей рейс обслуговують), але літак виявився від браво ейрвейс і по флайтрадару номер його був Браво. Тобто браво рейси були скасовані але те ж браво летіло вчора під оголошеним що це летить Анда ейр. Що це було не знаю

Про те що з номером одним два рейси це мені диспетчер Анда ейр сказав коли я звонив питав чи все ок з вильотом. На табло в Анталії світився рейс той яким вони летіли, а другого не було, насправді він вчора вилетів десь за годину після того як мої полетіли.

Змінено DRB (09:41 11/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 12:11 Гілками

из всего вышеописанного могу сделать один вывод - расселением занимался не авиаперевозчик, так как в списке Ваших родственников на посадку не было)) кто занимался расселением и чей гид, которого Вы упоминали, был в отеле? можете не отвечать - ответ я знаю))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: owner_kiev]
      11 июля 2018 в 12:32 Гілками

owner_kiev 11.07.2018 12:11 пишет:

из всего вышеописанного могу сделать один вывод - расселением занимался не авиаперевозчик, так как в списке Ваших родственников на посадку не было)) кто занимался расселением и чей гид, которого Вы упоминали, был в отеле? можете не отвечать - ответ я знаю))



Чому це їх в списку не було? Були - їх перенесли на інший літак, наступний. Списки перетрубовували Джоін Ап.
Просто цю інформацію мені не говорили (в мене не було зв"язку з мамою, тільки коли доїхав з аеропорту додому поповнив їй рахунок).
Тепер про гіда.
1. Гіда не було в аеропорту (поправляю, бо спочатку написав що його взагалі не було, уточнив в мами - був гід вже тоді коли приїхали автобуси, і приїхав він і разом з представником авіакомпанії і займались посадкою в автобус) . Автобуси привезли людей в готель. (Почитайте що пишуть люди - ніхто нікого в готелі не возив - лише цей перевізник повіз).
Продовжу про гіда.
2. Гіда не було зранку о 8 коли сказали що буде.
3. Гіда не було зранку о 11й коли сказалли що він вже в готелі (все звонили по телефонах)
4. Гід з"явився о 13й годині в готелі щоб сказати те що вже мені дав знати перевізник - виліт буде о 21:30 і тут гід збрехав сказав що о 20:30.

Змінено DRB (12:37 11/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 13:18 Гілками

DRB 11.07.2018 12:32 пишет:

owner_kiev 11.07.2018 12:11 пишет:

из всего вышеописанного могу сделать один вывод - расселением занимался не авиаперевозчик, так как в списке Ваших родственников на посадку не было)) кто занимался расселением и чей гид, которого Вы упоминали, был в отеле? можете не отвечать - ответ я знаю))



Чому це їх в списку не було? Були - їх перенесли на інший літак, наступний. Списки перетрубовували Джоін Ап.
Просто цю інформацію мені не говорили (в мене не було зв"язку з мамою, тільки коли доїхав з аеропорту додому поповнив їй рахунок).
Тепер про гіда.
1. Гіда не було в аеропорту (поправляю, бо спочатку написав що його взагалі не було, уточнив в мами - був гід вже тоді коли приїхали автобуси, і приїхав він і разом з представником авіакомпанії і займались посадкою в автобус) . Автобуси привезли людей в готель. (Почитайте що пишуть люди - ніхто нікого в готелі не возив - лише цей перевізник повіз).
Продовжу про гіда.
2. Гіда не було зранку о 8 коли сказали що буде.
3. Гіда не було зранку о 11й коли сказалли що він вже в готелі (все звонили по телефонах)
4. Гід з"явився о 13й годині в готелі щоб сказати те що вже мені дав знати перевізник - виліт буде о 21:30 і тут гід збрехав сказав що о 20:30.


о боги! гидов не пускают в чистую зону, вся информация идет через сотрудников аэропорта - это, я надеюсь, понятно? зачем отдыхающим гид в отеле до времени, когда надо будет выезжать из него? клацать ему нервы? не проще ли отдыхать и использовать еще один день? нас заколебали в отеле всепропальщики, которые ходили и нудили каждый час "когда?" ну сказали прийти в три часа -приходите, а пока отдыхайте! смысл каждый раз гиду рассказывать что и куда - информация уже была у отдыхающих. я понимаю, что у всех нервы, у всех напряженка, но зачем? зачем получать все время одну и ту же информацию?
одно хочу сказать, хоть и не хочу рекламировать ДноАп - оператор в этом случае поступил правильно, расселив туристов. Какие были договоренности с авиаперевозчиком и почему вылез косяк - ни вы ни я никогда не узнаем, но я смею предположить, что вина на аваиперевозчике тоже есть, если места перераспределляли туда-сюда. чартер бронирует только один оператор и если он бронирует самолет с определенным количеством мест, то именно столько и должно подаваться на посадку аваиперевозчиком. Не секрет, что последние(это, ксати мировая практика) умудряются продать билетов больше либо дать самолет меньше в расчете на то, что некоторых паксов на рейсе не будет - статистика упрямая вещь))
так что делите косяки на двоих и авиаперевозчик и оператор


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
40 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 186
С нами с 16.08.2011

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 13:18 Гілками

У "Борисполі" аварійно приземлився літак із пасажирами до Анталії
"Вранці в "Борисполі" здійснив вимушену посадку рейс "Аеропорт "Київ" (IEV) - Анталія (AYT)" авіакомпанії "Anda Air", – поінформував аеропорт.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: Satan Claus]
      11 июля 2018 в 13:31 Гілками

Satan Claus 11.07.2018 13:18 пишет:

У "Борисполі" аварійно приземлився літак із пасажирами до Анталії
"Вранці в "Борисполі" здійснив вимушену посадку рейс "Аеропорт "Київ" (IEV) - Анталія (AYT)" авіакомпанії "Anda Air", – поінформував аеропорт.


расхваливаемой выше авиакомпании??

исходя из всех вышеперечисленных перепитий делаю для себя вывод: Анда села в лужу с кучей рейсов и неисправными борртами. За спиной Анды оператор молча сделал все возможное, чтобы туристы попали в отель. Сообщили им, что вылет будет на следующий день в 20:30(следовательно заберут их из отеля за три-четыре часа до вылета), но туристы все-равно были недовольные - им не подали свежеиспеченного Гида в восемь утра! ату их всех -операторов и самолетовладельцев! как-то так сокращенно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8061
С нами с 13.03.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: Satan Claus]
      11 июля 2018 в 13:51 Гілками

Satan Claus 11.07.2018 13:18 пишет:

У "Борисполі" аварійно приземлився літак із пасажирами до Анталії
"Вранці в "Борисполі" здійснив вимушену посадку рейс "Аеропорт "Київ" (IEV) - Анталія (AYT)" авіакомпанії "Anda Air", – поінформував аеропорт.




Похоже такое же ведро МД80 как и тот, что недавно выкатился с полосы, и такой же как на прошлой неделе уже делал аварийную посадку, сразу после взлёта из Жулян, а может это тот же и есть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 14:02 Гілками

Представник Джоін ап чи що? То я Вам скажу що анда якраз літала. А Браво і Скай ап купа відмінених. в Джоін Апа досі купа людей сидить в аеропорту Анталії.

Продовжуйте захищати далі джоін Ап - доводити нічого не збираюсь бо мені то нецікаво.

Для себе висновок зробив. І кажу ще раз - почитайте результати "joinup" в фейсбуку - люди деякі в істериці вже пишуть.

Я не знаю хто така анда, але в усій ситуації вони єдині хто назвали речі реальні і правдиві, в той же час джоін ап тупо ігнорував всі питання.

Все почалось з елементарного (коли я приїхав зустрічати, рейс прибув а моїх там не було) - Джоін Ап - скажіть куди на який рейс пересадили чи де знаходяться такі-то пасажири?

Навіть цього елементарного мені не відповіли. Просто ігнор.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 15:39 Гілками

DRB 11.07.2018 14:02 пишет:

Представник Джоін ап чи що? То я Вам скажу що анда якраз літала. А Браво і Скай ап купа відмінених. в Джоін Апа досі купа людей сидить в аеропорту Анталії.

Продовжуйте захищати далі джоін Ап - доводити нічого не збираюсь бо мені то нецікаво.

Для себе висновок зробив. І кажу ще раз - почитайте результати "joinup" в фейсбуку - люди деякі в істериці вже пишуть.

Я не знаю хто така анда, але в усій ситуації вони єдині хто назвали речі реальні і правдиві, в той же час джоін ап тупо ігнорував всі питання.

Все почалось з елементарного (коли я приїхав зустрічати, рейс прибув а моїх там не було) - Джоін Ап - скажіть куди на який рейс пересадили чи де знаходяться такі-то пасажири?

Навіть цього елементарного мені не відповіли. Просто ігнор.



еще раз повторяю - я ни в коем случае не защищаю ДноАп - у меня к ним отдельная любофф
я читаю со стороны истерику, хотя по действиям обезличенного оператора все в пределах договора. они не обязаны нетуристу что-либо отвечать в принципе - у вас с ними нет никаких договорных отношений. а вот с туристами они в пределах часовых тикетов все выполнили, но у нас же модно "всепропало!"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: owner_kiev]
      11 июля 2018 в 16:04 Гілками

+1

Джоіни в цьому конкретному випадку спрацювали на 5+

Скоріш за все, вина-таки на перевізнику і навіть не на 50%, а близько 100...

ТС нічого не розуміючи в темі категорично заявляє претендуючи на істину в останній інстанції... і так - Джоіни "лівому" істерику мали повідомляти НІЧОГО - так і зробили!

зі: теж не представник Джоіна і не топив за них ніколи, але надалі читати цей потік підсвідомості ТС просто немає терпіння


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: tarakan]
      11 июля 2018 в 16:50 Гілками

tarakan 11.07.2018 16:04 пишет:

+1

Джоіни в цьому конкретному випадку спрацювали на 5+

Скоріш за все, вина-таки на перевізнику і навіть не на 50%, а близько 100...

ТС нічого не розуміючи в темі категорично заявляє претендуючи на істину в останній інстанції... і так - Джоіни "лівому" істерику мали повідомляти НІЧОГО - так і зробили!

зі: теж не представник Джоіна і не топив за них ніколи, але надалі читати цей потік підсвідомості ТС просто немає терпіння


у меня так жена вышла в толпу всепропальщиков и громко им разъяснила, что вас накормили, вас отвезли в отель, временные сроки выдержаны - что вам еще надо?
причем ТС вверху упомянул, что таки оператор был возле автобуса - чего еще надо туристу? оператор, не авиаперевозчик, а оператор отвез их в отель, но оператор гад!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: owner_kiev]
      11 июля 2018 в 16:56 Гілками

ну мне то можно не рассказывать кто их вез....

конечно оператор... но товарищ же свято верит, что он прав и ТО казлы!!!

повторюсь, именно в этой конкретной ситуации Джоины разрулили все как по нотам...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 21:29 Гілками

Джоіни відпрацювали на 5?

1. джоіни нічого нікому не казали (на телефонах сиділи всі)
2. до того поки не підняли з однієї сторони туристи кіпіш (прийшли представники автовокзалу) і з іншої сторони авіаперевізник - ніхто нікого не віз а поступали з ними так як поруч з іншими - просто типу переносили рейс то на 21 то на 23... і так потрохи аби нікуди не везти
3. Джоін ап на всі телефонні дзвінки ніякої інформації не давали взагалі


Найголовніше - з аеропортів анталії в той момент коли цей рейс повезли в готель, інші рейси ДЖОІН АПА більше доби залишились сидіти в аеропорту.

Тобто Джоін ап такі класні що розрулили не всі рейси а один (може ще якісь)Ю, більшість коментарів - повторю вам вже втретє - люди більше доби сиділи в аеропорту і НІХТО НІКУДИ ЇХ НЕ ВИВОЗИВ.

І повторю ще раз - в той момент коли на табло аеропорту втретє переклали затримку рейсу авіаперевізник відразу мені сказав правду - до 6 ранку 100% ніяких рейсів не буде!

Джоін ап взагалі ніяк не відпрацювали. вони вішали лапшу на вуха до останнього


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 21:30 Гілками

Почитайте що прямо зараз твориться в аеропорту і останні кілька днів. Звісно що винні перевізники (ВСІ ПЕРЕВІЗНИКИ), а Джоін ап білий і пухнастий.



Змінено DRB (21:30 11/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 21:42 Гілками
Достоевский ***
33 года за рулем,
Сообщения: 7642
С нами с 05.12.2013

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 21:43 Гілками

DRB 11.07.2018 12:32 пишет:

owner_kiev 11.07.2018 12:11 пишет:

из всего вышеописанного могу сделать один вывод - расселением занимался не авиаперевозчик, так как в списке Ваших родственников на посадку не было)) кто занимался расселением и чей гид, которого Вы упоминали, был в отеле? можете не отвечать - ответ я знаю))



Чому це їх в списку не було? Були - їх перенесли на інший літак, наступний. Списки перетрубовували Джоін Ап.
Просто цю інформацію мені не говорили (в мене не було зв"язку з мамою, тільки коли доїхав з аеропорту додому поповнив їй рахунок).
Тепер про гіда.
1. Гіда не було в аеропорту (поправляю, бо спочатку написав що його взагалі не було, уточнив в мами - був гід вже тоді коли приїхали автобуси, і приїхав він і разом з представником авіакомпанії і займались посадкою в автобус) . Автобуси привезли людей в готель. (Почитайте що пишуть люди - ніхто нікого в готелі не возив - лише цей перевізник повіз).
Продовжу про гіда.
2. Гіда не було зранку о 8 коли сказали що буде.
3. Гіда не було зранку о 11й коли сказалли що він вже в готелі (все звонили по телефонах)
4. Гід з"явився о 13й годині в готелі щоб сказати те що вже мені дав знати перевізник - виліт буде о 21:30 і тут гід збрехав сказав що о 20:30.




У кого сам тур заказывали?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 21:44 Гілками

DRB 11.07.2018 21:29 пишет:

Джоіни відпрацювали на 5?

1. джоіни нічого нікому не казали (на телефонах сиділи всі)
2. до того поки не підняли з однієї сторони туристи кіпіш (прийшли представники автовокзалу) і з іншої сторони авіаперевізник - ніхто нікого не віз а поступали з ними так як поруч з іншими - просто типу переносили рейс то на 21 то на 23... і так потрохи аби нікуди не везти
3. Джоін ап на всі телефонні дзвінки ніякої інформації не давали взагалі


Найголовніше - з аеропортів анталії в той момент коли цей рейс повезли в готель, інші рейси ДЖОІН АПА більше доби залишились сидіти в аеропорту.

Тобто Джоін ап такі класні що розрулили не всі рейси а один (може ще якісь)Ю, більшість коментарів - повторю вам вже втретє - люди більше доби сиділи в аеропорту і НІХТО НІКУДИ ЇХ НЕ ВИВОЗИВ.

І повторю ще раз - в той момент коли на табло аеропорту втретє переклали затримку рейсу авіаперевізник відразу мені сказав правду - до 6 ранку 100% ніяких рейсів не буде!

Джоін ап взагалі ніяк не відпрацювали. вони вішали лапшу на вуха до останнього


а можно без эмоций, а тупо по сути?
1. кому оператор должен был давать информацию?
2. когда людей покормили? конкретно!
3. кому конкретно оператор не давал никакой информации и почему именно туроператор повез людей в отель, а не авиаперевозчик?
а теперь вопросы:
1. когда должен был состоятся вылет?
2. когда покормили людей?
3. когда отвезли в отель?
4. когда сообщили во сколько вылет после поселения в отель?
5. когда вылетел самолет?
6. что нарушил туроператор, согласно договора туруслуг?
7. договор в глаза видели? бачили очі, шо підписували?

можете не отвечать, бо сядете сами в лужу, удачи.

вас трудно переубедить, потому что конкретно вы уперлись. перечитайте договор и поймете, что вы бесправны. подписали - пользуйтесь.
ДноАп -дно, не летайте с ними отдыхать, но ежики плакали, кололись, но продолжали есть кактус


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 21:48 Гілками

DRB 11.07.2018 21:42 пишет:

https://toneto.net/catalog/turisticheskie-firmy---aviakompanii/Join-up-Poltavskaya-9

https://www.otzyvua.net/turoperator-join-up


https://www.pravda.com.ua/news/2018/07/11/7186042/


к чему ссылка? вы реально думаете, что я буду вам разжовывать, почему в 16:00 туристы сидят в аэропорту. а не в нумерах? я уже отвечал выше - читайте все.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: owner_kiev]
      11 июля 2018 в 21:52 Гілками

owner_kiev 11.07.2018 21:44 пишет:


....





Ви трохи не зрозуміли знову? З рейсом моєї мами добре що вийшло все так як вийшло - почитайте про інші рейси - люди сидять в аеропортах.

А на рахунок порушено, шановний (я про інші рейси) то порушено права пасажирів.

Якщо раптом Ви думаєте що договір основний, то я скажу що Ви дуже помиляєтесь. От основи:
https://avia.gov.ua/pasazhiram/prava-pasazhiriv/

Ось це є права, і порушено їх у випадку мами також, хоча компенсовано готелем. І почитайте будь-ласка хто компенсовує

А у випадках інших вильотів люди сидять добу і більше - почитайте відгуки - відкрийте очі!

Ще раз дам посилання про всяк випадок:

Права пасажирів (що зобов"язана робити авіакомпанія, і в нашому випадку вона це зробила, в інших випадках ні):
https://avia.gov.ua/pasazhiram/prava-pasazhiriv/


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 21:53 Гілками

А так як Вам впадло почитати правила буде перейти то цитую їх шматок (що зобов"язаний був робити КОЖНИЙ авіаперевізник).

Не дякуйте
В ответ на:

1. При затримці рейсу:
– на 2 години або більше для рейсів дальністю до 1500 км;
– на 3 години або більше для рейсів дальністю від 1500 до 3500 км;
– на 4 годин або більше для інших рейсів
надаються за нормами перевізника харчування та прохолодні напої і можливість здійснити два безкоштовних дзвінка, або відправити телекс/факс-повідомлення чи е-mail.
2. Якщо виконання рейсу відкладається на наступний день – номер в готелі, харчування та забезпечення трансферу по маршруту аеропорт – готель – аеропорт.
3. Якщо затримка складає хоча б 5 годин – відшкодування вартості квитка (його частини), зміна маршруту за відповідних транспортних умов до кінцевого пункту призначення, за першої можливості, або у пізніший час за бажанням пасажира та за умови наявності вільних місць.




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 22:01 Гілками

DRB 11.07.2018 21:53 пишет:

А так як Вам впадло почитати правила буде перейти то цитую їх шматок (що зобов"язаний був робити КОЖНИЙ авіаперевізник).

Не дякуйте
В ответ на:

1. При затримці рейсу:
– на 2 години або більше для рейсів дальністю до 1500 км;
– на 3 години або більше для рейсів дальністю від 1500 до 3500 км;
– на 4 годин або більше для інших рейсів
надаються за нормами перевізника харчування та прохолодні напої і можливість здійснити два безкоштовних дзвінка, або відправити телекс/факс-повідомлення чи е-mail.
2. Якщо виконання рейсу відкладається на наступний день – номер в готелі, харчування та забезпечення трансферу по маршруту аеропорт – готель – аеропорт.
3. Якщо затримка складає хоча б 5 годин – відшкодування вартості квитка (його частини), зміна маршруту за відповідних транспортних умов до кінцевого пункту призначення, за першої можливості, або у пізніший час за бажанням пасажира та за умови наявності вільних місць.





и? где что было нарушено? судя по тикетам, все было сделано четко и в срок))) лучше жевать..
и давайте за других не будем говорить? вылеты разные, сроки разные, доподлинно неизвестно что и как в результате. еще раз - паника и соплеэуйство мешает правильно понимать всю суть перевозок и отдыха. вы хотите все и сразу - так не бывает. ни у кого не бывает. в Европе тоже есть задержки рейсов, причем туристы тоже спят в аэропортах и не ходят скандируют ДжойнАп!! молча сидят и понимают, что страховка все компенсирует. Страховку брали? нет? почему? сидели бы молча, а потом подавали иск!
нет! сидим вторую страницу жуем сопли.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: owner_kiev]
      11 июля 2018 в 22:05 Гілками

owner_kiev 11.07.2018 22:01 пишет:

и? где что было нарушено? судя по тикетам, все было сделано четко и в срок))) лучше жевать..
и давайте за других не будем говорить? вылеты разные, сроки разные, доподлинно неизвестно что и как в результате. еще раз - паника и соплеэуйство мешает правильно понимать всю суть перевозок и отдыха. вы хотите все и сразу - так не бывает. ни у кого не бывает. в Европе тоже есть задержки рейсов, причем туристы тоже спят в аэропортах и не ходят скандируют ДжойнАп!! молча сидят и понимают, что страховка все компенсирует. Страховку брали? нет? почему? сидели бы молча, а потом подавали иск!
нет! сидим вторую страницу жуем сопли.





Ви читати цікаво вмієте чи ні?

В випадку рейсу де летіла моя мама все розрулилось. Авіаперевізник був на зв"язку і що говорили мені по телефону те і робили


В інших рейсах повна

А джоінАп обіс..сь

Змінено DRB (22:05 11/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 22:07 Гілками

DRB 11.07.2018 21:52 пишет:


А на рахунок порушено, шановний (я про інші рейси) то порушено права пасажирів.

Якщо раптом Ви думаєте що договір основний, то я скажу що Ви дуже помиляєтесь. От основи:
https://avia.gov.ua/pasazhiram/prava-pasazhiriv/




так и запишем - договор с туроператором не читал. дальнейшие прения прекращаю. подсказка и ДЗ: прочитать договор, особенно в части ..оператор имеет право заменить дату, время вылета, АВИАПЕРЕВОЗЧИКА... и прочее
не читайте общие правила - они мало относятся к чартерным перевозкам. Вы билет напрямую не покупали.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: owner_kiev]
      11 июля 2018 в 22:13 Гілками

owner_kiev 11.07.2018 22:07 пишет:


так и запишем - договор с туроператором не читал. дальнейшие прения прекращаю. подсказка и ДЗ: прочитать договор, особенно в части ..оператор имеет право заменить дату, время вылета, АВИАПЕРЕВОЗЧИКА... и прочее
не читайте общие правила - они мало относятся к чартерным перевозкам. Вы билет напрямую не покупали.





Подобаються мені автоуашники які не прочитали суті і сперечаються
Я нікуди не літав і договір не читав.


Можна запитати лише - про що Ви пробуєте сперечатись? бо я вже запутався.

Ви пишете вже вкотре що все відбулось нормально - так, в нашому випадку затримка була, і все розрулилось, Джоін ап уроди (підтверджено іншими рейсами) а на мою думку дякуючи перевізнику який виконав правила державіаслужби (це правила не туроператора а перевізника) все було розрулено.

Тоді не розумію суті Ваших стін тексту Я кажу подивіться що у інших випадках - того що відбулось з рейсом моєї мами (не моїм ) нема і близько. Люди ночують в аеропорту.

Змінено DRB (22:14 11/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: owner_kiev]
      11 июля 2018 в 22:15 Гілками

owner_kiev 11.07.2018 22:07 пишет:


не читайте общие правила - они мало относятся к чартерным перевозкам. Вы билет напрямую не покупали.




Ви не повірите - але чартерні перевізники підпорядковують державіаслужбі і повинні правила виконувати. Що і було зроблено в нашому випадку авіаперевізником.

Змінено DRB (22:15 11/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 22:18 Гілками

DRB 11.07.2018 22:05 пишет:



В інших рейсах повна




конкретные примеры полной дупы с ночными сидениями в аэропорту? именно в этот период.
бла-бла-бла.
а то, что сейчас опять будет сдвиг рейсов(осбвтсенно от этого сейчас сидит народ в Анталии и у нас) - спасибо рекламируемой вам компании, которая в очередной раз обгадилась в небе над Одессой и пошел сдвиг авиарейсов.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: owner_kiev]
      11 июля 2018 в 22:30 Гілками

owner_kiev 11.07.2018 22:18 пишет:

DRB 11.07.2018 22:05 пишет:



В інших рейсах повна




конкретные примеры полной дупы с ночными сидениями в аэропорту? именно в этот период.
бла-бла-бла.
а то, что сейчас опять будет сдвиг рейсов(осбвтсенно от этого сейчас сидит народ в Анталии и у нас) - спасибо рекламируемой вам компании, которая в очередной раз обгадилась в небе над Одессой и пошел сдвиг авиарейсов.




Цікава Ви людина - купа конкретних прикладів у фейсбук від реальних людей.
Відкрийте і подивіться.

Якщо Вас бісить те що я кажу що авііакомпанія молодець, то я повторю ще раз, в конкретному випадку авіакомпанія молодець бо на відміну від джоін апа яким нас..ть на туристів, вимоги до перевізника вона виконала, туристи були поселені, накормлені і щасливі. Хочеться запитати про що там вона обгадилась, але це лише буде ваше бла бла ба як ви пишете. Якщо мається на увазі рейс який аварійно сів в Борисполі то вже є офіційний документ - попадання птаха на взльоті в двигун і це сталось в Києві. Якщо щось інше - мені пофігу, бо в нашому випадку все прошло спокініше якраз дякуючи тому що відбулось і, НАЙГОЛОВНІШЕ - зворотньому зв"язку від авіакомпанії (гаряча лінія) і диспетчеру теж авіакомпанії які надавали реальну інформацію

В мене є факт де моя мама реально може дякувати тому що все пройшло так як є.

А от Ваші всі вигадки поки що насправді "бла бла бла", вибачайте.

Доводити Вам нічого не збираюсь.

І повторюсь (хоча схоже треба тричі). Хочете побачити як люди провели останні ночі - заходьте у фейсбук - пошук по слову joinup

А будете продовжувати знову лити купу води - то краще потратьте енергію на щось потрібне

Змінено DRB (22:32 11/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      11 июля 2018 в 23:26 Гілками

DRB 11.07.2018 22:30 пишет:


Якщо Вас бісить те що я кажу що авііакомпанія молодець, то я повторю ще раз, в конкретному випадку авіакомпанія молодець бо на відміну від джоін апа яким нас..ть на туристів, вимоги до перевізника вона виконала, туристи були поселені, накормлені і щасливі.


кем были поселены, накормлены??? авиаперевозчиком? какие влажные мечты...

ответьте на вопросы выше сначала сами себе!
все, это бессмысленный разговор


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: DRB]
      12 июля 2018 в 08:33 Гілками

DRB 11.07.2018 22:13 пишет:

в нашому випадку затримка була, і все розрулилось, Джоін ап уроди (підтверджено іншими рейсами) а на мою думку дякуючи перевізнику




це лише на твою думку.... з реальністю вона немає аж нічого спільного! ніхто не сперечається, що джоіни *андони, але ти не правий в усьому іншому на 100%!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: owner_kiev]
      12 июля 2018 в 10:13 Гілками

owner_kiev 11.07.2018 22:01 пишет:

молча сидят и понимают, что страховка все компенсирует. Страховку брали? нет? почему? сидели бы молча, а потом подавали иск!





я тут тоже весь такой умный решил застрахериться от невылета..... ага...ЩАЗ! Анекс, будь он не ладен, не страхует от задержек рейсов!!!! КАК ТАКОЕ МОЖЕТ БЫТЬ???


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: tarakan]
      12 июля 2018 в 21:40 Гілками

tarakan 12.07.2018 10:13 пишет:

owner_kiev 11.07.2018 22:01 пишет:

молча сидят и понимают, что страховка все компенсирует. Страховку брали? нет? почему? сидели бы молча, а потом подавали иск!





я тут тоже весь такой умный решил застрахериться от невылета..... ага...ЩАЗ! Анекс, будь он не ладен, не страхует от задержек рейсов!!!! КАК ТАКОЕ МОЖЕТ БЫТЬ???


найди страховую, которая это делает, без привязки к туроператору.
навскидку, не реклама


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
40 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 1336
С нами с 15.12.2008

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: owner_kiev]
      12 июля 2018 в 22:18 Гілками

+1
Страховку лучше покупать самому. Пакетное предложение туроператора, как правило - г**но полное с целым букетом "приятных" неожиданностей, как правило.
По теме: Мне очень сильно кажется, что обгадился именно туроператор. Не знаю какие там отношения у джоина с перевозчиками, но скорее всего, он им тупо перестал платить. Нервы у перевозчиков не железные. Вот и включился принцип: Есть билеты - есть кино, нет билетов - нет кино.
P.S. Вчера вернулся из Турции. Всё по плану, даже быстрее. Вылет вовремя, время полета 1:55 вместо 2:15. TUI + Windrose. Не реклама, если что. В свете последних событий, так точно...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Join Up Зіпсувати відпустку - до них. Безвідповідальні! [Re: sibiryak]
      13 июля 2018 в 09:44 Гілками

sibiryak 12.07.2018 22:18 пишет:

+1
Страховку лучше покупать самому. Пакетное предложение туроператора, как правило - г**но полное с целым букетом "приятных" неожиданностей, как правило.
По теме: Мне очень сильно кажется, что обгадился именно туроператор. Не знаю какие там отношения у джоина с перевозчиками, но скорее всего, он им тупо перестал платить. Нервы у перевозчиков не железные. Вот и включился принцип: Есть билеты - есть кино, нет билетов - нет кино.



этот принцип включился, когда у харьковского ТО начались проблемы. Эти события невзаимосвязаны. Оазис завалил полетную программу и пострадали еще несколько туроператоров в догонку, так как самолет бронируется только одним ТО. Здесь же при отсутствии нормального количества бортов, плюс повыпадали неисправные, получился лавинообразный сбой. Но мы ж не об этом говорим - у всех бывают косяки. Мы конкретно настаивали, что именно туроператор разруливал ситуацию, а не авиаперевозчик, которому абсолютно пофиг. Автобусы были ДноАп, в отеле гид был из того же Дна, а не авиаперевозчика, но ТС упорно не хочет на это обращать внимания.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнші подорожі
Додаткова інформація
0 користувачів і 40 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4409

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія