autoua
×
Autoua.netФорумІнші подорожі

Цены на горнолыжных курортах (4/4)

29 лет за рулем, Ровно
Сообщения: 26691
С нами с 09.08.2002

Re: Цены на горнолыжных курортах [Re: Daugava]
      11 января 2019 в 11:34 Гілками

Daugava 11.01.2019 11:06 пишет:


- каталка від порогу.




IMHO оптимальний варіант, пробував по всякому. Останній раз іздив скібусом, та ну його в баню. Витрачаєш півгодини на очікування буса та добирання, потім ще півгодини на першу кабіну вгору, потім переодягаєшся. І назад так само. Так півтори години кожен день.
Це навіть економічно недоцільно, якщо перераховувати втрати часу на бюджет

ЗІ. Автомобіль напевне ще більший гемор ніж скібус. Бо є питання в ранковій чистці машини, парковці на горі, так само перти на собі лижі, палки (плюс дружини, канєш ) з краю парковки (бо німці виїзджають в 7, аби приїхати на відкриття) до підйомника.

Змінено nope (11:40 11/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Цены на горнолыжных курортах [Re: nope]
      11 января 2019 в 11:40 Гілками

nope 11.01.2019 11:34 пишет:

Daugava 11.01.2019 11:06 пишет:


- каталка від порогу.




IMHO оптимальний варіант, пробував по всякому. Останній раз іздив скібусом, та ну його в баню. Витрачаєш півгодини на очікування буса та добирання, потім ще півгодини на першу кабіну вгору, потім переодягаєшся. І назад так само. Так півтори години кожен день.
Це навіть економічно недоцільно, якщо перераховувати втрати часу на бюджет

ЗІ. Автомобіль напевне ще більший гемор ніж скібус. Бо є питання в ранковій чистці машини, парковці на горі, так само перти на собі лижі, палки (плюс дружини, канєш ) з краю парковки (бо німці виїзджають в 7, аби приїхати на відкриття) до підйомника.




жирний варіант! але й найдорожчий


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
29 лет за рулем, Ровно
Сообщения: 26691
С нами с 09.08.2002

Re: Цены на горнолыжных курортах [Re: Sergu44o]
      11 января 2019 в 11:45 Гілками

Sergu44o 11.01.2019 11:40 пишет:



жирний варіант! але й найдорожчий




Сильно залежить від того місця, куди їхати. У Франції це типовий варіант, часто навіть для самих убогих апартів на курорті.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Цены на горнолыжных курортах [Re: nope]
      11 января 2019 в 11:49 Гілками

Від порогу на жаль є не всюди. Як я і писав зручність скібусу дуже залежить від конкретного курорту. В цьому році в Кальтенбаху у мене до скібусу було 50 метрів, їхати на ньому 3 хвилини, одразу зі скібусу в кабінку практично без черг. Але кабінки стартують о 7:30, а першій скібус з мого напрямку о 8:17, потім раз на 30 хвилин. Пару разів їхав пізнішим бусом, добре що виходив не на найближчу зупинку, а на попередню, бо у мене він навіть не зупинився, на стільки був заповнений, допускаю що позаду пускали додатковий, бо надто багато народу не влазило.
Минулого року в Герлос автобуси ходили значно частіше, при цьому якщо народу до біса, завжди одразу йшло два.
В інших моїх скібус-досвідах (Заальбах, Кітцбюель, Валь-Гардена) автобуси були чітко за графіком, досить наповнені але місця всім вистачало.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
46 лет (24 года за рулем), Germany, Nuernberg
Сообщения: 1212
С нами с 27.06.2009

Re: Цены на горнолыжных курортах [Re: xonix406]
      14 января 2019 в 07:45 Гілками

xonix406 11.01.2019 10:48 пишет:


Никогда не была на лыжах за рубежом, но начинаю подумывать. Вопрос - а чем вы добираетесь до подъемников?




На Skibus только 1 раз ездил, лет 5-6 назад, не помню точно уже где, но просто по горам докатались в другой городок, а до парковки, гда машина стоит - на бусе было быстрее добраться, чем снова в гору, сменить 4-5 лифтов и снова вниз А так - всегда на машине. Да, на парковку надо ехать или с раннего утра, чтобы место найти ближе к подъёмнику или спокойно позавтракать и ехать на парковку максимально далеко от лифта В Kaltenbach я много раз уже ездил, чаще всего паркуюсь в паркхаусе на краю парковки...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Цены на горнолыжных курортах [Re: pozin8]
      14 января 2019 в 12:39 Гілками

Я в Кальтенбаху одного разу спробував машиною, наче все непогано, але виїзд з парк-хаузу тільки в бік Штумму мене дуже "порадував".
https://goo.gl/maps/piH14kQFtpo
Щоб по правилам розвернутися довелося робити невелику екскурсію по цьому містечку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
46 лет (24 года за рулем), Germany, Nuernberg
Сообщения: 1212
С нами с 27.06.2009

Re: Цены на горнолыжных курортах [Re: Daugava]
      14 января 2019 в 14:41 Гілками

Daugava 14.01.2019 12:39 пишет:

Я в Кальтенбаху одного разу спробував машиною, наче все непогано, але виїзд з парк-хаузу тільки в бік Штумму мене дуже "порадував".
https://goo.gl/maps/piH14kQFtpo
Щоб по правилам розвернутися довелося робити невелику екскурсію по цьому містечку.




Погоди... Насколько я помню (был там последний раз в позапрошлом году), там выезд из паркхауза сразу на кольцо... с которого можно ехать куда хочешь?

Да, сорри, перепутал, очевидно, с каким-то другим лыжным курортом.. Посмотрел - да, так и есть...

P.S. Насчёт гуляша: у меня уже многолетняя традиция, которой не изменяю: где бы ни был в горах, на обед - обязательно гуляш И сколько его не пробовал в Германии - в Австрии в горах он всегда вкуснее почему-то

Змінено pozin8 (14:45 14/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Цены на горнолыжных курортах [Re: pozin8]
      14 января 2019 в 14:56 Гілками

Там заїзд по всіх паркінгів та підйомників йде з кільця, на яке назад можна потрапити з усіх вуличних паркінгів, а ось з паркхаузу є тільки один виїзд. Я 31-го думав, що буду святкувати Новий Рік в Штуммі .

Я до цього року на горі вживав виключно вайсбір/глювайн, але зараз більше катав з донькою, тому покуштував гуляш практично в усіх закладах на горі.

Тім часом з місць повідомляють:
https://www.dw.com/uk/популярні-курорти-австрії-заблоковані-через-снігопад/a-47070034
В ответ на:

Популярні курорти Австрії заблоковані через снігопад
Десятки тисяч людей заблоковані на популярних гірськолижних курортах Австрії через сильні снігопади. Відрізані від зовнішнього світу, зокрема, Зельден та Ішгль.




Сайт MUC
В ответ на:

Strike on January, 15th, 2019
Due to strikes by security personnel in Munich and other German airports, air traffic may be affected throughout the day on Tuesday, January 15.




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 8499
С нами с 14.04.2003

Re: Цены на горнолыжных курортах [Re: Daugava]
      14 января 2019 в 15:52 Гілками

Daugava 14.01.2019 14:56 пишет:


Тім часом з місць повідомляють:
https://www.dw.com/uk/популярні-курорти-австрії-заблоковані-через-снігопад/a-47070034
В ответ на:

Популярні курорти Австрії заблоковані через снігопад
Десятки тисяч людей заблоковані на популярних гірськолижних курортах Австрії через сильні снігопади. Відрізані від зовнішнього світу, зокрема, Зельден та Ішгль.








вчора з заальбаху до MUC 5+ годин їхали, дороги через гори перекриті, на автобані тягнучки
снігопад + трохи потепліло = лавіни


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1525
С нами с 08.10.2007

Re: Цены на горнолыжных курортах [Re: octob]
      31 января 2019 в 12:22 Гілками

octob 14.01.2019 15:52 пишет:

Daugava 14.01.2019 14:56 пишет:


Тім часом з місць повідомляють:
https://www.dw.com/uk/популярні-курорти-австрії-заблоковані-через-снігопад/a-47070034
В ответ на:

Популярні курорти Австрії заблоковані через снігопад
Десятки тисяч людей заблоковані на популярних гірськолижних курортах Австрії через сильні снігопади. Відрізані від зовнішнього світу, зокрема, Зельден та Ішгль.








вчора з заальбаху до MUC 5+ годин їхали, дороги через гори перекриті, на автобані тягнучки
снігопад + трохи потепліло = лавіни




Как раз в эти даты был в Андорре, читал с завистью о снегопадах в Альпах, т.к. в Андорре, в середине января, закрыто было до 30% спусков из-за отсутствия снега. А даже те, что были открыты местами счесали уже до травы, т.к. до этого последний снегопад был в середине декабря. Но наверное лучше кататься по малому количеству снега, чем любоваться снегопадом из номера отеля.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнші подорожі
Додаткова інформація
0 користувачів і 77 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8130

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія