autoua
×
Autoua.netФорумІнші подорожі

Туреччина РБ 2020

Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Туреччина РБ 2020
      8 октября 2019 в 01:16 Гілками

З'являються перші ціни на раннє бронювання. Цьогоріч місяці на два раніше, ніж минулого року.
Тенденція, поки що, для любителів відпочити в цій країні геть невтішна!
Мої прогнози були +10%, ну максимум 15! Але ні... При тих самих параметрах, що цього року побачив рівно +20% і дуже крепко задумався над альтернативами!

У кого які думки та спостереження?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
человек- Че Бурек **
38 лет, Харьков
Сообщения: 8319
С нами с 04.07.2005

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: tarakan]
      8 октября 2019 в 01:57 Гілками

Извините, я не эксперт по турбизнесу и может, то что я скажу - глупость, но имхо во времена, когда развиты всякие букингы, AirBnB, лоукосты, безвиз - пакетная турция AI не может стоит почти столько же, сколько и самостоятельно путешествие.
т.е. то что мы наблюдаем сейчас с ценами на Турцию, это скорее не подражание, а подтягивание цены до реального уровня.
Турецкий AI должен стать нишевым и даже оверпрайснутым предложением. Он для тех кто не хочет морочить голову билетами, маршрутами и бронью, а такие люди всегда априори должны платить больше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: DDRUMM]
      8 октября 2019 в 03:50 Гілками

Так-так! У кожного право на власну думку і все таке інше... Тема зовсім не про це!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Lucca, Italia
Сообщения: 6003
С нами с 16.06.2008

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: DDRUMM]
      8 октября 2019 в 04:09 Гілками

DDRUMM 08.10.2019 01:57 пишет:


Турецкий AI должен стать нишевым и даже оверпрайснутым предложением. Он для тех кто не хочет морочить голову билетами, маршрутами и бронью, а такие люди всегда априори должны платить больше.



Никогда не брал машину в рент через агрегаторов?
У которых дешевле, чем у того же Херца/Ависа на машине которых ты в итоге ездишь?

Вот и с туроператорами примерно таже самая фигня
Поэтому пакетный олл-инклюзив и дешевле,
чем если сам начинаешь все себе огранизовывать


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
52 года (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 2081
С нами с 10.07.2010

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: tarakan]
      8 октября 2019 в 09:18 Гілками

Ого! Я в прошлом году где-то с ноября начал мониторить, в декабре уже чуть не купил, ровно 3 января внес предоплату на конец июня. С такой тенденцией скоро в мае будем бронировать на следующий май
Хотя, с такими ценами Турция пойдет лесом. Вон, Крылов Алексей, только с тройки Турции вернулся, уже в Испанию улутел. Вот это жизнь!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: tarakan]
      8 октября 2019 в 09:54 Гілками

Як на мене в Туреччині дорогий переліт і те тому, що Pegasus з Києва напряму літає до тільки до Стамбулу та Ізміру в дуже незручний час.

Знайшов на airbnb люксові апарти. 30 євро на добу (на 2-3 людини). Повний комплект (2 басейни, тренажери, 3 сауни) вид на море. Їжа дешевша ніж в Києві, нормальне вино точно не дорожче ніж в Києві. Оренда машини дешевше ніж будь де в Європі. Паливо теж не таке щоб дороге. 4G схоже по всій країні. Побуваю ще кілька разів в різні сезони, та буду думати про купівлю нерухомості.

Одне не розумію, жовтень вже не сезон? Апарти вартістю в 110к.євро здаються зараз всього за 30 (апарти реально класні я туди заходив коли жив поруч).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: Pash_OK]
      8 октября 2019 в 10:38 Гілками

Pash_OK 08.10.2019 09:18 пишет:

Ого! Я в прошлом году где-то с ноября начал мониторить, в декабре уже чуть не купил, ровно 3 января внес предоплату на конец июня. С такой тенденцией скоро в мае будем бронировать на следующий май
Хотя, с такими ценами Турция пойдет лесом...




Щоб до кінця бути чесним, ціни лише починають з'являтись і є ще далеко не на всі готелі та навіть не на всі мережі. Але деякі вже є.

Ми Аланійщину однозначно викреслили зі списку основного відпочинку. Днів на 10, певно, мотнемось ще цьогоріч, а наступного може й взагалі ні - будемо відслідковувати тенденцію.
Щодо Туреччини взагалі, як основного відпочинку (до трьох тижнів) - гляну ще ціни на готелі одного цікавого для мене регіону, коли з'являться, і буду співставляти з Іспанією, Італією, Кіпром та Грецією (може щось забув). І щось мені підказує, що у Туреччини небагато шансів на перемогу. Якось так!

Змінено tarakan (10:39 08/10/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: tarakan]
      8 октября 2019 в 11:37 Гілками



в загалі нема сенсу, ціна може бути краще, як що провалиться РБ.
Треба чекати, хоча якщо хтось може заплатити замість 5, 4 тис і це буде важатись РБ то звісно треба брати. Але як на мене при таких цінах краще щось інше, хочаб морально ))
Трамп пообіцяв знищити економіку Туреччину, треба чекати ))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26112
С нами с 17.12.2008

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: tarakan]
      8 октября 2019 в 12:11 Гілками

А где смотреть эти цены на раннее бронирование. Ткните пальцем пожалуйста. Я просто с этим никогда несталкивался

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13068
С нами с 29.03.2005

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: Pash_OK]
      8 октября 2019 в 13:11 Гілками

Pash_OK 08.10.2019 09:18 пишет:

С такой тенденцией скоро в мае будем бронировать на следующий май
Хотя, с такими ценами Турция пойдет лесом. Вон, Крылов Алексей, только с тройки Турции вернулся, уже в Испанию улутел...



кто основная ЦА для Турции?...Правильно - расея. А у них таки, если не с мая, то уже с июля начинается активный движ (сам наблюдал на их известном турфоруме)по РБ - на следующий август-сентябрь-октябрь, а также и на НГ...

И с новыми ценами, никто не пойдет лесом...т.к. для расиян те повышения - не критичны...

А кто такой - этот Крылов Алексей


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: egorka]
      8 октября 2019 в 13:11 Гілками

egorka 08.10.2019 12:11 пишет:

А где смотреть эти цены на раннее бронирование. Ткните пальцем пожалуйста. Я просто с этим никогда несталкивался


здесь
как по мне, рано еще смотреть.ну и тенденция для нас неутешительная - руссотуристообликоморале не даст сбить цену. нужен 2016-й год
будет только дорожать
на профильных группах однозначно идет увтерждение, что цены будут оверпрайсом для тех отелей, в которые привыкли ехать. такое уже было где-то в 2010-2011 годах, история повторяется по спирали.

Змінено owner_kiev (13:14 08/10/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26112
С нами с 17.12.2008

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: igg]
      8 октября 2019 в 14:17 Гілками

igg 08.10.2019 13:11 пишет:

Pash_OK 08.10.2019 09:18 пишет:

С такой тенденцией скоро в мае будем бронировать на следующий май
Хотя, с такими ценами Турция пойдет лесом. Вон, Крылов Алексей, только с тройки Турции вернулся, уже в Испанию улутел...



кто основная ЦА для Турции?...Правильно - расея. А у них таки, если не с мая, то уже с июля начинается активный движ (сам наблюдал на их известном турфоруме)по РБ - на следующий август-сентябрь-октябрь, а также и на НГ...

И с новыми ценами, никто не пойдет лесом...т.к. для расиян те повышения - не критичны...

А кто такой - этот Крылов Алексей


на Ютубчике забей и увидиш его видосики. Давно в Светах ещё снимался

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 18540
С нами с 10.07.2001

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: Daugava]
      8 октября 2019 в 14:24 Гілками

Daugava 08.10.2019 09:54 пишет:

Як на мене в Туреччині дорогий переліт і те тому, що Pegasus з Києва напряму літає до тільки до Стамбулу та Ізміру в дуже незручний час.

Знайшов на airbnb люксові апарти. 30 євро на добу (на 2-3 людини). Повний комплект (2 басейни, тренажери, 3 сауни) вид на море. Їжа дешевша ніж в Києві, нормальне вино точно не дорожче ніж в Києві. Оренда машини дешевше ніж будь де в Європі. Паливо теж не таке щоб дороге. 4G схоже по всій країні. Побуваю ще кілька разів в різні сезони, та буду думати про купівлю нерухомості.

Одне не розумію, жовтень вже не сезон? Апарти вартістю в 110к.євро здаються зараз всього за 30 (апарти реально класні я туди заходив коли жив поруч).



О! Merhaba comrade! Значит я не один такой Пегас летает много куда, в частности в Анкару. А оттуда час до Анталии. Меня например устраивает по всем параметрам. 2:45 ам вылет из Киева и в 7:30 ам я уже в Анталии на доместик терминале.
С остальным полностью согласен! Особенно насчет еды, жилья и аренд разных. Да, инет у них уже 4.5Г И по поводу переехать туда из Грузии тоже уже давно подумываю... язык легкий, недвигу купить легко, зимой температура ниже +10 не опускается, пальмы есть, море тоже.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26112
С нами с 17.12.2008

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: Yashka]
      8 октября 2019 в 15:04 Гілками

Yashka 08.10.2019 14:24 пишет:

Daugava 08.10.2019 09:54 пишет:

Як на мене в Туреччині дорогий переліт і те тому, що Pegasus з Києва напряму літає до тільки до Стамбулу та Ізміру в дуже незручний час.

Знайшов на airbnb люксові апарти. 30 євро на добу (на 2-3 людини). Повний комплект (2 басейни, тренажери, 3 сауни) вид на море. Їжа дешевша ніж в Києві, нормальне вино точно не дорожче ніж в Києві. Оренда машини дешевше ніж будь де в Європі. Паливо теж не таке щоб дороге. 4G схоже по всій країні. Побуваю ще кілька разів в різні сезони, та буду думати про купівлю нерухомості.

Одне не розумію, жовтень вже не сезон? Апарти вартістю в 110к.євро здаються зараз всього за 30 (апарти реально класні я туди заходив коли жив поруч).



О! Merhaba comrade! Значит я не один такой Пегас летает много куда, в частности в Анкару. А оттуда час до Анталии. Меня например устраивает по всем параметрам. 2:45 ам вылет из Киева и в 7:30 ам я уже в Анталии на доместик терминале.
С остальным полностью согласен! Особенно насчет еды, жилья и аренд разных. Да, инет у них уже 4.5Г И по поводу переехать туда из Грузии тоже уже давно подумываю... язык легкий, недвигу купить легко, зимой температура ниже +10 не опускается, пальмы есть, море тоже.


ай забыл дописать Ты. Такой вкусной еды как в Грузии там просто нет. А пальмы есть

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 18540
С нами с 10.07.2001

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: egorka]
      8 октября 2019 в 15:10 Гілками

egorka 08.10.2019 15:04 пишет:

Yashka 08.10.2019 14:24 пишет:

Daugava 08.10.2019 09:54 пишет:

Як на мене в Туреччині дорогий переліт і те тому, що Pegasus з Києва напряму літає до тільки до Стамбулу та Ізміру в дуже незручний час.

Знайшов на airbnb люксові апарти. 30 євро на добу (на 2-3 людини). Повний комплект (2 басейни, тренажери, 3 сауни) вид на море. Їжа дешевша ніж в Києві, нормальне вино точно не дорожче ніж в Києві. Оренда машини дешевше ніж будь де в Європі. Паливо теж не таке щоб дороге. 4G схоже по всій країні. Побуваю ще кілька разів в різні сезони, та буду думати про купівлю нерухомості.

Одне не розумію, жовтень вже не сезон? Апарти вартістю в 110к.євро здаються зараз всього за 30 (апарти реально класні я туди заходив коли жив поруч).



О! Merhaba comrade! Значит я не один такой Пегас летает много куда, в частности в Анкару. А оттуда час до Анталии. Меня например устраивает по всем параметрам. 2:45 ам вылет из Киева и в 7:30 ам я уже в Анталии на доместик терминале.
С остальным полностью согласен! Особенно насчет еды, жилья и аренд разных. Да, инет у них уже 4.5Г И по поводу переехать туда из Грузии тоже уже давно подумываю... язык легкий, недвигу купить легко, зимой температура ниже +10 не опускается, пальмы есть, море тоже.


ай забыл дописать Ты. Такой вкусной еды как в Грузии там просто нет. А пальмы есть



есть, впрочем она у них весьма схожа, по крайней мере в тех краях. Просто свинины нету. Зато есть баранина


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: egorka]
      8 октября 2019 в 15:31 Гілками

egorka 08.10.2019 15:04 пишет:

ай забыл дописать Ты. Такой вкусной еды как в Грузии там просто нет. А пальмы есть


так еду надо есть аутентичную, а не отельную. для этого, лови лайфхак, надо выйти за отель и добраться до любого городка - кафешки, где едят местные, самое оно. но пробовать осторожно может понравиться)))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: owner_kiev]
      8 октября 2019 в 15:40 Гілками

owner_kiev 08.10.2019 13:11 пишет:


как по мне, рано еще смотреть.ну и тенденция для нас неутешительная - руссотуристообликоморале не даст сбить цену. нужен 2016-й год
будет только дорожать
на профильных группах однозначно идет увтерждение, что цены будут оверпрайсом для тех отелей, в которые привыкли ехать. такое уже было где-то в 2010-2011 годах, история повторяется по спирали.




Так, Дядько Овнер, по спіралі і, як вірно камрад вище написав, навіть психологічно я не готовий заплатити за Туреччину 3 тик еврів, якщо знаю, що Іспанія з Італією (умовно) коштують 4... Ну принципово не заплачу!

А прайс мишебраття збити не дадуть - це факт! Та й Европі це підняття взагалі не суттєве (я про фінів, шведів, денмарк та і німців).

Щодо рано ще дивитись... Дивитись ніколи не рано, як на мене! Рішення приймати - так, зарано. Але побачити цю невтішну для нас тенденцію потрібно чим раніше - більше часу буде на реагування та зміну напрямку вектора!

зі: я реально думав, що цьогоріч була дупа по цінам на турецький олл ін але ще +20% - от де дупа!
і да, цього року хотел менеджер потерав руки і з усмішкою на всі свої зуби торжественно заявив - найкращий сезон за останні років 7-8, а може й взагалі в історії! Майже до останніх днів роботи готелів (їх три в мережі) забукані всі повністю!
І прайс відпочиваючих геть не хвилює! А ми надіємось, що подешевшає...

зі2:Цього року перший раз побачив в готелі групу китайців чоловік з 40 - на вікенд заїхали...Англійської не розумів ніхто - навіть найпростіші слова. Вони щось по типу північних зомбі, як мені здалося - нас багато - вчіть нашу мову - ми інші вчити не збираємось!

Змінено tarakan (15:43 08/10/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26112
С нами с 17.12.2008

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: owner_kiev]
      8 октября 2019 в 15:53 Гілками

owner_kiev 08.10.2019 15:31 пишет:

egorka 08.10.2019 15:04 пишет:

ай забыл дописать Ты. Такой вкусной еды как в Грузии там просто нет. А пальмы есть


так еду надо есть аутентичную, а не отельную. для этого, лови лайфхак, надо выйти за отель и добраться до любого городка - кафешки, где едят местные, самое оно. но пробовать осторожно может понравиться)))


так так и делал. Рыбка на гриле очень понравилась в местных кафешках.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26112
С нами с 17.12.2008

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: egorka]
      8 октября 2019 в 15:55 Гілками

egorka 08.10.2019 15:53 пишет:

owner_kiev 08.10.2019 15:31 пишет:

egorka 08.10.2019 15:04 пишет:

ай забыл дописать Ты. Такой вкусной еды как в Грузии там просто нет. А пальмы есть


так еду надо есть аутентичную, а не отельную. для этого, лови лайфхак, надо выйти за отель и добраться до любого городка - кафешки, где едят местные, самое оно. но пробовать осторожно может понравиться)))


так так и делал. Рыбка на гриле очень понравилась в местных кафешках. Ps. Вы как спец по Турции судя из темы по Египет. Куда можно поехать кроме Мармариса. Там я был. Понравилось. Но хочется в следующем году куда то ещё где Красиво

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Туреччина РБ 2020 [Re: tarakan]
      8 октября 2019 в 15:56 Гілками

tarakan 08.10.2019 15:40 пишет:

owner_kiev 08.10.2019 13:11 пишет:


как по мне, рано еще смотреть.ну и тенденция для нас неутешительная - руссотуристообликоморале не даст сбить цену. нужен 2016-й год
будет только дорожать
на профильных группах однозначно идет увтерждение, что цены будут оверпрайсом для тех отелей, в которые привыкли ехать. такое уже было где-то в 2010-2011 годах, история повторяется по спирали.




Так, Дядько Овнер, по спіралі і, як вірно камрад вище написав, навіть психологічно я не готовий заплатити за Туреччину 3 тик еврів, якщо знаю, що Іспанія з Італією (умовно) коштують 4... Ну принципово не заплачу!

А прайс мишебраття збити не дадуть - це факт! Та й Европі це підняття взагалі не суттєве (я про фінів, шведів, денмарк та і німців).

Щодо рано ще дивитись... Дивитись ніколи не рано, як на мене! Рішення приймати - так, зарано. Але побачити цю невтішну для нас тенденцію потрібно чим раніше - більше часу буде на реагування та зміну напрямку вектора!

зі: я реально думав, що цьогоріч була дупа по цінам на турецький олл ін але ще +20% - от де дупа!
і да, цього року хотел менеджер потерав руки і з усмішкою на всі свої зуби торжественно заявив - найкращий сезон за останні років 7-8, а може й взагалі в історії! Майже до останніх днів роботи готелів (їх три в мережі) забукані всі повністю!
І прайс відпочиваючих геть не хвилює! А ми надіємось, що подешевшає...

зі2:Цього року перший раз побачив в готелі групу китайців чоловік з 40 - на вікенд заїхали...Англійської не розумів ніхто - навіть найпростіші слова. Вони щось по типу північних зомбі, як мені здалося - нас багато - вчіть нашу мову - ми інші вчити не збираємось!


100%
я ж так и написал((( как раз 7-8 лет назад, когда спокойно выкладывал 5 штук зелени на ну уж совсем не топ отель и не парился.
а сейчас точно жаба, да и мы с малым переговорили - горкам стоп, хватит, напрыгались, айда путешествовать!!! будем осваивать Европу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнші подорожі
Додаткова інформація
1 користувачів і 42 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 83678

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія