autoua
×
Autoua.netФорумІнші подорожі

Отмена чартерного рейса Египет

Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Отмена чартерного рейса Египет
      29 января 2020 в 11:12 Гілками

Всем привет. Ситуация - заранее купил тур специально чтоб была возможность выбрать обратный рейс не утренний - реально с ребенком неудобно вставать в 5 утра и носить его потом по безопасности ихней в аэропорту спящего. По итогу - таких умных как я обилетили - и рейс вечерний просто убрали. Формально то да - день остался тот же - претензии к туроператору - только репутационные. Там отзывы отрицательные можно написать и тд и тп. Читая по данной теме в инете наткнулся на фразу - В плане отмены рейсов - чартерные рейсы такие же как и регулярные. Т.е - если время чартера поменяли - это гиблый номер для каких-то споров - а вот если отменили, то просто так без моего согласия меня не могут посадить на любой удобный им рейс - должны быть варианты с возвратом средств или как минимум каком-то разумном перебронировании на другие даты ( То что мне предлагают сейчас перебронировать - разумным не назовешь - + 1 день в отеле + 250 баксов при цене 900/неделя. ) Кто то имеет опыт решения таких кидков ?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: Drinkens]
      29 января 2020 в 13:18 Гілками

ТУЇ+Роза Вітрів?

Почитай договір - у тебе шансів вирішити на свою користь рівно нуль! Нажаль...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: tarakan]
      29 января 2020 в 14:18 Гілками

tarakan 29.01.2020 13:18 пишет:

ТУЇ+Роза Вітрів?

Почитай договір - у тебе шансів вирішити на свою користь рівно нуль! Нажаль...




Договор - это я понимаю - но очень часто договора нарушают законы авиаперевозок - а договор не может стоять выше законов. И кстати - а что у них там случилось у этих туи и розы ветров ? Какая то помоему нестандартная ситуация - шанс вообще улететь хоть есть ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44460
С нами с 11.04.2006

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: Drinkens]
      29 января 2020 в 17:13 Гілками

Мне в такой ситуации день бесплатно добавили. В Турции в прошлом году (Наверное, в позапрошлом ). Какие +250? Я бы звонил тому у кого путевку покупал.

Змінено nickka (17:14 29/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: Drinkens]
      30 января 2020 в 02:26 Гілками

Нічого не сталося. Намагались демпінгувать на ранньому Єги. Вильоти геть малювали крепко вжерши перед цим. Своїх клієнтів отримали. Репутацію підпортили трохи. Але на те зараз всім байдуже - головне бабла рубанути!

Все вище - ІМХО.

На рахунок не вилитіти - не все так сумно. З вильотами все добре.

Візьми з дитиною таксі в аеропорт - трохи легше буде по часу підйому.

О котрій виліт назад? Який готель?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: tarakan]
      30 января 2020 в 05:55 Гілками

tarakan 30.01.2020 02:26 пишет:

Нічого не сталося. Намагались демпінгувать на ранньому Єги. Вильоти геть малювали крепко вжерши перед цим. Своїх клієнтів отримали. Репутацію підпортили трохи. Але на те зараз всім байдуже - головне бабла рубанути!

Все вище - ІМХО.

На рахунок не вилитіти - не все так сумно. З вильотами все добре.

Візьми з дитиною таксі в аеропорт - трохи легше буде по часу підйому.

О котрій виліт назад? Який готель?




Готель джаз знаходиться у Маккаді і виліт о 9 ранку. Навіть з таксі треба о шостій виїхати. Трансфер мабуть буде години у чотири. Так, це не джоїн з вильотом у п'ять - але я б з таким вильотом тур не брав. З цією відміною вони вчора майще задарма роздавали вильоти на 8 ночей - але тим хто купив раніше і влетів - з лівою різьбою. Принаймні для мене - джаз подняли в цене в отличие от всех остальных отелей.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44460
С нами с 11.04.2006

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: Drinkens]
      30 января 2020 в 06:39 Гілками

Я кажется не въехал, это рейс заранее отменили, вы ещё не там? Потому что мы были уже в отеле когда отменили рейс. И нам добавили бесплатный день. А когда заранее...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: nickka]
      30 января 2020 в 07:56 Гілками

Нет, еще нет. Покупал заранее специально, бо думал что ближе к вылету удобных рейсов не будет. В итоге теперь удобными рейсами летят те кто купил вчера. И дешевле. И на больше дней.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
52 года (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3988
С нами с 20.04.2004

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: Drinkens]
      30 января 2020 в 09:17 Гілками

Drinkens 30.01.2020 07:56 пишет:

Нет, еще нет. Покупал заранее специально, бо думал что ближе к вылету удобных рейсов не будет. В итоге теперь удобными рейсами летят те кто купил вчера. И дешевле. И на больше дней.




Думаю что можно отменить тур и получить 100% возврат при таком изменении, ...и купить себе удобными рейсами . И дешевле. И на больше дней.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: Rust]
      30 января 2020 в 09:27 Гілками

Rust 30.01.2020 09:17 пишет:

Drinkens 30.01.2020 07:56 пишет:

Нет, еще нет. Покупал заранее специально, бо думал что ближе к вылету удобных рейсов не будет. В итоге теперь удобными рейсами летят те кто купил вчера. И дешевле. И на больше дней.




Думаю что можно отменить тур и получить 100% возврат при таком изменении, ...и купить себе удобными рейсами . И дешевле. И на больше дней.


это сильно влажные мечты. если была оплата за поздний вылет и она прописана, как оплата за поздний вылет, то можно было хоть как-то пободаться, но не помню, что кто-то в этой ситуцаии выиграл.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: owner_kiev]
      30 января 2020 в 10:11 Гілками

owner_kiev 30.01.2020 09:27 пишет:

Rust 30.01.2020 09:17 пишет:

Drinkens 30.01.2020 07:56 пишет:

Нет, еще нет. Покупал заранее специально, бо думал что ближе к вылету удобных рейсов не будет. В итоге теперь удобными рейсами летят те кто купил вчера. И дешевле. И на больше дней.




Думаю что можно отменить тур и получить 100% возврат при таком изменении, ...и купить себе удобными рейсами . И дешевле. И на больше дней.


это сильно влажные мечты. если была оплата за поздний вылет и она прописана, как оплата за поздний вылет, то можно было хоть как-то пободаться, но не помню, что кто-то в этой ситуцаии выиграл.




было 2 рейса на вылет и 2 на возврат. Доплата за выбор рейса было 60 у.е. Но думаю это за вылет утром. Спасибо что не добавили еще 60 за новый вылет утром назад


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: Drinkens]
      30 января 2020 в 11:44 Гілками

Drinkens 30.01.2020 10:11 пишет:

owner_kiev 30.01.2020 09:27 пишет:

Rust 30.01.2020 09:17 пишет:


В ответ на:

...





Думаю что можно отменить тур и получить 100% возврат при таком изменении, ...и купить себе удобными рейсами . И дешевле. И на больше дней.


это сильно влажные мечты. если была оплата за поздний вылет и она прописана, как оплата за поздний вылет, то можно было хоть как-то пободаться, но не помню, что кто-то в этой ситуцаии выиграл.




было 2 рейса на вылет и 2 на возврат. Доплата за выбор рейса было 60 у.е. Но думаю это за вылет утром. Спасибо что не добавили еще 60 за новый вылет утром назад


ну тогда можно попытаться пободаться хотя бы за возврат 60 уев

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: owner_kiev]
      5 февраля 2020 в 14:29 Гілками

owner_kiev 30.01.2020 11:44 пишет:

Drinkens 30.01.2020 10:11 пишет:

owner_kiev 30.01.2020 09:27 пишет:


В ответ на:

...



это сильно влажные мечты. если была оплата за поздний вылет и она прописана, как оплата за поздний вылет, то можно было хоть как-то пободаться, но не помню, что кто-то в этой ситуцаии выиграл.




было 2 рейса на вылет и 2 на возврат. Доплата за выбор рейса было 60 у.е. Но думаю это за вылет утром. Спасибо что не добавили еще 60 за новый вылет утром назад


ну тогда можно попытаться пободаться хотя бы за возврат 60 уев





На все претензии получены отписки - типа на момент оплаты доплата была - свободны. Все через суд. Хотел узнать в Windrose когда именно отменили рейс и был ли он в расписании - как только называешь номер рейса - сразу заворачивают на Туи. Даже нельзя узнать - был ли он в принципе в расписании. Вобщем - в Туи Украина работают суперумные менеджеры по продажам - схема проста :

1. Заявляете 2 рейса туда и 2 обратно - 1 с хорошими вылетами, второй с не очень.
2. Продаете заранее людям - вы конечно же покупаете у ТУИ ( TUI UKRAINE, Туи Украина) - у остальных туроператоров цены +/- теже - но вылеты плохие.
3. Когда туристы обилечены - убираете фейковый рейс. Profit .

Короче заранее покупать у ТУИ хорошие вылеты - лотерея. Часто просто замануха. Я понимаю они не первые и не последние - реалии бизнеса по Украински.

Для гугла : мошенники обман подбор поиск тура ТУИ TUI Украина Ukraine отзыв .

Змінено Drinkens (14:36 05/02/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: Drinkens]
      6 февраля 2020 в 02:50 Гілками

От ти нєугамонний! Я ж тобі описав ситуаці тиждень тому... Нашо тоді питав, якщо всеодно не повірив?

Я ж зразу написав тобі туроператора і авіакомпанію з якими такі трабли, бо відслідковував по ним третій рік ситуацію. В 2018му обрав Джоїн, бо у них була прикольна акція з індивідуальним трансфером, раннім поселенням, пізнім виїздом, переліт бізнес класом Розою Вітрів з просто суперовим харчуванням на борту, яке сервірувалось на порцеляновому посуді з нормальними приборами (не одноразовими) ну і готель Сенсаторі їх ексклюзив.
Торік обрав таки Туї теж через типу, як я потім зрозумів, їх власну акцію на готель Роял Монте Карло. Насправді, то були і є "плюшки" готелю, які Туї приписали собі (собаки падлючі!): той же індивідуальний трансфер, ранній заїзд і пізній виїзд, анлім аля карт ну і ще кілька плюшок. При чому, Туї писали, що це все діє, якщо забронювати готель до якоїсь там супер ранньої дати (більше, ніж за пів року до вильоту) і мінімум на 7 ночей. У готеля дуже адекватний зворотній зв'язок через який я дізнався, що Туї брехливі собаки і що їх умови, які Туї видало за власну акцію, діють хоч від 1 ночі бронювання!
Переліт Розою, особливо назад я буду пам'ятати якщо не все життя, то дуже довго! Пів години нас для чогось маринували в автобусі, який підвіз нас до літака, став і дверей не відкривав то була перша серія трешу. Друга серія почалася, коли ми піднялись по трапу і зрозуміли, що літаку років під 30, перший ряд крісел реально видно не заходячи в літак, тобто прямо напроти входу ну і відстань між кріслами така, що я зі своїми 190 прикривав вуха колінами!
То були найжахливіші 4 години польоту в житті!

Ну і, звісно, не обійшлось без кидалова по баблу! Ці гібони за пару місяців до вильоту опустили ціни на наш готель порівняно з раннім бронюванням десь баксів на сто чи навіть більше (не згадаю точно, а шукати ліньки)!
Я до турагенти типу шо за [*****] і який смисл в РБ, якщо не по РБ так опускають ціни. Агент пише до Туї, щось зробіть, бо постійний клієнт у шоці і вимагає компенсації. Туї на мороз - знать нє знаєм, вєдать нє вєдаєм вчєра "калбаса" била по 5 ви купили, а сьогодні акція вона по 3 і ви ж не підете в магазин вимагать компенсації!? Я кажу, так, але ж раннє бронювання, треба заохочувати людей, бо тоді який сенс у тому всьому!? Вони тупо на морозі і продовжують своєї співати. Я псіханув і кажу: до дупи ховрашка, хай повертають кошти я з такими підарманами нікуди летіти не хочу! Ну тут тур агент згладив ситуацію, каже, що вони все одно його накажуть гривнею, зробив мені скидос очінь нєхілий, за що їй аграмєнне дякую і ! Так і полетіли але галочку я собі поставив, що дуже вони слизькі...

Цьогорічний відпочинок в травні я почав моніторити ще десь у жовтні. Хоч розум підказував, що туї сайт можна навіть не грузити, але акції від них активували велике зелене національне створіння і в кінці кінців по вартості, при чому відсотків на 20+, знов перемогли туї.
Польоти я моніторив і ситуацію з ними і зі зміною цін бачив і тихенько офігівав. Коли, як я думав, все більш меньш устаканилось я забронював знов туї! Це було тиждень тому десь... І тут, ці підармани різко обвалюють ціни на готель, який я забронював на дати на 10 днів плюс від тої, що я забронював, відсотків десь на 25 валять ціни - до цього малювали прайс вищий після мої дати!

Я, в принципі, не був обмежений в часі вильоту і якби їх монетарна політика була стабільна, я б по іншому планував свій відпочинок і відпустку на роботі!

Хух.... Задовбався писати....

Короче, туї - маланцинєадеквати. Це раз!
Раніше трьох місяців до дати вильоту навіть можна не дивитись на їх ціни і рейси - вони самі не в курсі ще що по чому і коли! Це два!

Ну і три... Цьогоріч полечу ще раз з ними і вирішу чи варто на майбутнє з ними взагалі мати справу!

І да, кому важливо, у цих гоблінів з'явилася можливість бронювати місця при бронюванні туру. Ряди 1-4 та біля аварійних виходів - $35, ряди 5-6 - $15, будь яке інше місце в літаку - $10. Прайс за ліцо в один бік...


Змінено tarakan (03:54 06/02/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: tarakan]
      6 февраля 2020 в 10:06 Гілками

tarakan 06.02.2020 02:50 пишет:

От ти нєугамонний! Я ж тобі описав ситуаці тиждень тому... Нашо тоді питав, якщо всеодно не повірив?

Я ж зразу написав тобі туроператора і авіакомпанію з якими такі трабли, бо відслідковував по ним третій рік ситуацію. В 2018му обрав Джоїн, бо у них була прикольна акція з індивідуальним трансфером, раннім поселенням, пізнім виїздом, переліт бізнес класом Розою Вітрів з просто суперовим харчуванням на борту, яке сервірувалось на порцеляновому посуді з нормальними приборами (не одноразовими) ну і готель Сенсаторі їх ексклюзив.
Торік обрав таки Туї теж через типу, як я потім зрозумів, їх власну акцію на готель Роял Монте Карло. Насправді, то були і є "плюшки" готелю, які Туї приписали собі (собаки падлючі!): той же індивідуальний трансфер, ранній заїзд і пізній виїзд, анлім аля карт ну і ще кілька плюшок. При чому, Туї писали, що це все діє, якщо забронювати готель до якоїсь там супер ранньої дати (більше, ніж за пів року до вильоту) і мінімум на 7 ночей. У готеля дуже адекватний зворотній зв'язок через який я дізнався, що Туї брехливі собаки і що їх умови, які Туї видало за власну акцію, діють хоч від 1 ночі бронювання!
Переліт Розою, особливо назад я буду пам'ятати якщо не все життя, то дуже довго! Пів години нас для чогось маринували в автобусі, який підвіз нас до літака, став і дверей не відкривав то була перша серія трешу. Друга серія почалася, коли ми піднялись по трапу і зрозуміли, що літаку років під 30, перший ряд крісел реально видно не заходячи в літак, тобто прямо напроти входу ну і відстань між кріслами така, що я зі своїми 190 прикривав вуха колінами!
То були найжахливіші 4 години польоту в житті!

Ну і, звісно, не обійшлось без кидалова по баблу! Ці гібони за пару місяців до вильоту опустили ціни на наш готель порівняно з раннім бронюванням десь баксів на сто чи навіть більше (не згадаю точно, а шукати ліньки)!
Я до турагенти типу шо за [*****] і який смисл в РБ, якщо не по РБ так опускають ціни. Агент пише до Туї, щось зробіть, бо постійний клієнт у шоці і вимагає компенсації. Туї на мороз - знать нє знаєм, вєдать нє вєдаєм вчєра "калбаса" била по 5 ви купили, а сьогодні акція вона по 3 і ви ж не підете в магазин вимагать компенсації!? Я кажу, так, але ж раннє бронювання, треба заохочувати людей, бо тоді який сенс у тому всьому!? Вони тупо на морозі і продовжують своєї співати. Я псіханув і кажу: до дупи ховрашка, хай повертають кошти я з такими підарманами нікуди летіти не хочу! Ну тут тур агент згладив ситуацію, каже, що вони все одно його накажуть гривнею, зробив мені скидос очінь нєхілий, за що їй аграмєнне дякую і ! Так і полетіли але галочку я собі поставив, що дуже вони слизькі...

Цьогорічний відпочинок в травні я почав моніторити ще десь у жовтні. Хоч розум підказував, що туї сайт можна навіть не грузити, але акції від них активували велике зелене національне створіння і в кінці кінців по вартості, при чому відсотків на 20+, знов перемогли туї.
Польоти я моніторив і ситуацію з ними і зі зміною цін бачив і тихенько офігівав. Коли, як я думав, все більш меньш устаканилось я забронював знов туї! Це було тиждень тому десь... І тут, ці підармани різко обвалюють ціни на готель, який я забронював на дати на 10 днів плюс від тої, що я забронював, відсотків десь на 25 валять ціни - до цього малювали прайс вищий після мої дати!

Я, в принципі, не був обмежений в часі вильоту і якби їх монетарна політика була стабільна, я б по іншому планував свій відпочинок і відпустку на роботі!

Хух.... Задовбався писати....

Короче, туї - маланцинєадеквати. Це раз!
Раніше трьох місяців до дати вильоту навіть можна не дивитись на їх ціни і рейси - вони самі не в курсі ще що по чому і коли! Це два!

Ну і три... Цьогоріч полечу ще раз з ними і вирішу чи варто на майбутнє з ними взагалі мати справу!

І да, кому важливо, у цих гоблінів з'явилася можливість бронювати місця при бронюванні туру. Ряди 1-4 та біля аварійних виходів - $35, ряди 5-6 - $15, будь яке інше місце в літаку - $10. Прайс за ліцо в один бік...





Не зовсім зрозумів - в що я не повірив ? Ситуацію я зрозумів - тиждень спілкувалися с ТУЇ і намагалися вирішити ситуацію з заміною на інші дати. Не вийшло. Відповідь майже як і у Вас - купили, вільні. Нє мешайтє таргавать . Останній пост - фінал та відгук для гуглу . Я вже угомонився . Літаки - так, бувають старі - але в нас хоч з ними не було проблем ніколи по часу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: Drinkens]
      6 февраля 2020 в 11:56 Гілками

Може трохи на ту фразу підібрав - вибачай!

Ось їх весь авіпарк

https://www.airfleets.net/flottecie/Windrose%20Aviation.htm

Один 320й і 5 321их - найстарший 98го року

Змінено tarakan (11:57 06/02/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7854
С нами с 23.07.2001

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: Drinkens]
      8 февраля 2020 в 23:42 Гілками

Drinkens 29.01.2020 11:12 пишет:

В плане отмены рейсов - чартерные рейсы такие же как и регулярные. Т.е - если время чартера поменяли - это гиблый номер для каких-то споров...



Нам перенесли время вылета с вечера на утро уже после покупки тура, после прилёта домой, компенсировали деньгами.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: DefLoom]
      9 февраля 2020 в 04:17 Гілками

Який туроператор і про яку сумму компенсації йдеться?

Це в Україні було? Як давно?



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7854
С нами с 23.07.2001

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: tarakan]
      9 февраля 2020 в 15:30 Гілками

tarakan 09.02.2020 04:17 пишет:

Який туроператор і про яку сумму компенсації йдеться?

Це в Україні було? Як давно?





Джоіни.
Про перенесення зворотного рейсу нас було повідомлено за два дні до вильоту.
2 лютого було перенесено рейс з Шарму.
Оплата 6 лютого.
1078 грн.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Отмена чартерного рейса Египет [Re: DefLoom]
      13 февраля 2020 в 18:40 Гілками

DefLoom 09.02.2020 15:30 пишет:

tarakan 09.02.2020 04:17 пишет:

Який туроператор і про яку сумму компенсації йдеться?

Це в Україні було? Як давно?





Джоіни.
Про перенесення зворотного рейсу нас було повідомлено за два дні до вильоту.
2 лютого було перенесено рейс з Шарму.
Оплата 6 лютого.
1078 грн.




Круто. Я думаю всетаки гдето есть зацепка чтобы сбить денег - вряд ли джоины сами по себе решили деньги возвращать. Наверное были прецеденты.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнші подорожі
Додаткова інформація
0 користувачів і 38 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6153

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія