autoua
×
Autoua.netФорумІнші подорожі

Туреччина, 2020 , 1700 км (7/9)

Достоевский **
Киев
Сообщения: 6363
С нами с 27.03.2009

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Vladya]
      23 августа 2020 в 13:07 Гілками

Vladya 23.08.2020 12:14 пишет:

ЩУКАРЬ 23.08.2020 11:40 пишет:

цена на арбузы верна могу сбегать сфоткать пока тут, мож сезон начался , потому и упала.

ЗЫ отчёт бимба!!!! Надумаю лететь в Турцию обязательно полечу в Даламан , трорам,и описанными тут. Но 1700 км да в отпуск это вам не хухры мухры, это опыт, да ещё с координатами это вообще круть. Мои не любят авто на длинные расстояния , укачивает. Но благодаря отчёту можно выбрать и проложить под себя . Спасибо




тоже потом подумал, может сезон начался и цена упала. Так как арбузі начали продавать где только угодно, по дороге, очень много стали продавать неговоря про супермаркет.

Ну если честно за 16 дней , 1700 км не так и напряжно. Хотя безусловно у нас опыт езды на большие растояния с большим количеством обьектов как по Украине так и заграницей.

Есть обьеты обязательные или места в которым увидя их можно базироваться для отдыха.
Мы уже посмотрели побережье от Бодрума до Белека В следующий раз планируем наверно в сторону измира или Анкара и там всторону черного моря (ну это не летом)




Я во вторник арендовал машину, в Кемере, дали Фиат Линеа, накатал в сторону Алании и обратно около 400км( машина отстой). В чт ездил в Памуккале+ Салда -570км, дали Поло 14-го года 1,2т(понравилось, расход около 5,2л получился), и вчера, в сб(ц-елис, отстой не едущий, расход 7 примерно)- в сторону Демре а потом в Анталию и обратно в Кемер, это по моему 320 где то км. Итого практически 1200км за 3 выезда, я когда посчитал, то подумал что 1700 за 16 дней это реально поездить в удовольствие, когда можно посмотреть и насладится путешествием.
Отличный отчет, спасибо за точки


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Zara3a]
      24 августа 2020 в 11:06 Гілками

Zara3a 23.08.2020 13:07 пишет:



Я во вторник арендовал машину, в Кемере, дали Фиат Линеа, накатал в сторону Алании и обратно около 400км( машина отстой). В чт ездил в Памуккале+ Салда -570км, дали Поло 14-го года 1,2т(понравилось, расход около 5,2л получился), и вчера, в сб(ц-елис, отстой не едущий, расход 7 примерно)- в сторону Демре а потом в Анталию и обратно в Кемер, это по моему 320 где то км. Итого практически 1200км за 3 выезда, я когда посчитал, то подумал что 1700 за 16 дней это реально поездить в удовольствие, когда можно посмотреть и насладится путешествием.
Отличный отчет, спасибо за точки




коли береш на обмеженний час то хочеться встигнути все )))

у нас з великих одночасно поїздок це було 1.Памуккале, Салда 2.Півострів Датча 3. Патара, Капутаж И то це було не напряжно, зробили деяки висновки, наступного разу хочемо, базуватися не в одному, двух місцях, а більше, наприклад як що їхати на озеро Салда, то там дуже багатий регіон и може як що б були речі якись. то на день залишилися з ночівлею, там поруч і печери, і озера, і плантації роз, лаванди, то що ...

а в бік Демре до куда доїхали що дивились, там теж супер регіончик, а є місця яки можна дістатись тільки човнами. А в Фініке , апельчиновий рай, ми там напивалися фрешом за копійки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Vladya]
      24 августа 2020 в 11:12 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

ще, поруч з млинами що я розмістив вище, є Datca Viticulture and Oenology точка тут
на гуглі вона трошки стоїть раніше, а треба проїхати подорозі далі.
Доречи багато точек по Туреччині стоять не точно, те що міг по ходу подавав на виправлення до Гугла.

Так вот для фанатів вина як я, це буде знахідка, єдине не повезе водію, але можно буде прикупити з собою Або є будинок для гостей і можна залишитись на ночівлю, це дуже гарна ідея

на фото на задньому плані видно ті млини, так що орентир є

ще, поруч з млинами що я розмістив вище, є Datca Viticulture and Oenology  точка тут на гуглі вона трошки стоїть раніше, а треба проїхати подорозі далі.Доречи багато точек по Туреччині стоять не точно, те що міг по ходу подавав на виправлення до Гугла


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Vladya]
      24 августа 2020 в 12:22 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Памуккале починається з Ієрополіса точка тут

курорт який розводив всі віка і народи, з Ієрополіса можна було вийти або здоровим, або мертвим. Показник другого був назвичайно високий, тому тут величезний некрополь

Памуккале починається з Ієрополіса  точка тут курорт який розводив всі віка і народи, з Ієрополіса можна було вийти або здоровим, або мертвим. Показник другого був назвичайно високий, тому тут величезний некрополь


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Vladya]
      24 августа 2020 в 12:24 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

в Ієпоролісе було 2 анфітеатра.
я був ще коли великий був не відреставрований, а зараз дивлюсь краса неймовірна. точка тут

в Ієпоролісе було 2 анфітеатра. я був ще коли великий був не відреставрований, а зараз дивлюсь краса неймовірна

Змінено Vladya (12:25 24/08/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Vladya]
      24 августа 2020 в 12:28 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Для людителів гуляти по некрополям, як ми )))
по данним тут тільки відкопали 15% , тут копать і копать, було величезне місто і велицезний некрополь. точка тут

Для людителів гуляти по некрополям, як ми ))) по данним тут тільки відкопали 15% , тут копать і копать, було величезне місто і велицезний некрополь.  точка тут

Змінено Vladya (12:28 24/08/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Vladya]
      24 августа 2020 в 12:39 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

як що у вас є сили і надхнення пройти маршрут пішки від верхніх ворот через місто Ієрополіс, до терм то невеличкий лафхак.

краще це робити в зворотньому напрямку, від терм в здовш Ієрополіса до парковки на верхніх воротах. Сразу попереджаю ще важко, але цікаво.
Лайфакт по дорозі зустрічаються поїльники, вони сухі і таке враження що вони не працюють, але це не так. Сміливо відкирайте пийте воду, умивайтесь і так продовш всього шляху

таким чином в один бік можно під*їхати на бусіку за 6 лір з людини, а наз пройтись, це як що вам цікаві старі руїни та некрополі, хоча бонус ви побачите курорт Памуккале, с ваннами, термами і панорамами.

як що у вас є сили і надхнення пройти маршрут пішки від верхніх ворот через місто Ієрополіс, до терм то невеличкий лафхак.краще це робити в зворотньому напрямку, від терм в здовш Ієрополіса до парковки на верхніх воротах


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Vladya]
      24 августа 2020 в 12:43 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

на теріторії є Археологічний музей Ієраполіса

як що ви не купили на вході квиток за 100 лір, а за 80, то треба буде заплатити окремо, 12 лір за музей. точка тут

музей буде цікавий особливо тим хто наприклад побував на Кнід (я показував його раніше) тут все поеднано одне з одним.

на теріторії є Археологічний музей Ієраполісаяк що ви не купили на вході квиток за 100 лір, а за 80, то треба буде заплатити окремо, 12 лір за музей.  точка тут музей буде цікавий особливо тим хто наприклад побував на Кнід (я показував його раніше) тут все поеднано одне з одним

Змінено Vladya (12:44 24/08/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Vladya]
      24 августа 2020 в 12:54 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

як жеж без разводняка джерела Клеопатри, доречі із за карони є шанс покупатись без людей ) але вартість
я купався в прошлий раз, вода дуже тепла, не комфортна і довго не можна в ній бути.

По дорозі як я описував вище можно попити таку ж воду

як жеж без разводняка джерела Клеопатри, доречі із за карони є шанс покупатись без людей ) але вартість  я купався в прошлий раз, вода дуже тепла, не комфортна і довго не можна в ній бути. По дорозі як я описував вище можно попити таку ж воду

Змінено Vladya (12:55 24/08/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Vladya]
      24 августа 2020 в 13:16 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

ну ф звісно найцікавіше і за ради чого всі їдуть це травентині

я в Памуккале вже другий раз, перший раз був 15 років тому і нам тоді расказували що джерело вже вичерпується. Тоді мені казалось що це байка для туристів, щоб заманити.

Але може це правда, дуже багато було пустих травентинів, хоча тоді вони всі були повні, може засуха, але і тоді я був в серпні і було ще спекотніше.

ми погуляли довго по них, зайшли на різні етапи і різні боки, дійсно води дуже мало, майже всі травентини пусті.

ну ф звісно найцікавіше і за ради чого всі їдуть це травентині я в Памуккале вже другий раз, перший раз був 15 років тому і нам тоді расказували що джерело вже вичерпується. Тоді мені казалось що це байка для туристів, щоб заманити


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Vladya]
      24 августа 2020 в 13:21 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Радимо хто заїхав зверху пройтись по всій довжині, чим далі ви спускаєтесь у низ тим меньше людей. Бо туристичні групи не встигают спуститись, вони взагалі нічого ен встигають. навіть шкода людей, платять гроші, їдут довго, а по факту немає часу насолодитись цією красою.

Ми пробули тут довго, це перевага приїхати суди самостійно. Подивились все, зробили круті фотки.

Радимо хто заїхав зверху пройтись по всій довжині, чим далі ви спускаєтесь у низ тим меньше людей. Бо туристичні групи не встигают спуститись, вони взагалі нічого ен встигають


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Vladya]
      24 августа 2020 в 13:26 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

поїхали ще тому що із за карони, буде не дуже багато людей, коли я був перший раз то це був жах, неймовірна купа людей.

ну і коли ти бачишь радість і захват в очах дитини, це варто того

поїхали ще тому що із за карони, буде не дуже багато людей, коли я був перший раз то це був жах, неймовірна купа людей.ну і коли ти бачишь радість і захват в очах дитини, це варто того


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Vladya]
      25 августа 2020 в 10:56 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

відкриття цього року кратерне озеро Салда в провінції Бурдур
Глибина до 184 метрів, це трете найглибше озеро Туреччини.
озеро гарно підходить для лікування шкірних хвороб, вода гарно підходить для лікування прищів

відкриття цього року кратерне озеро Салда в провінції БурдурГлибина до 184 метрів, це трете найглибше озеро Туреччини.озеро гарно підходить для лікування шкірних хвороб, вода гарно підходить для лікування прищів


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Vladya]
      25 августа 2020 в 10:59 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Без перебільшень, це фантастичне місце, білій колір це глина, а вода прісна. На перший погляд таке враження що це сіль, але ні ))

Без перебільшень, це фантастичне місце, білій колір це глина, а вода прісна. На перший погляд таке враження що це сіль, але ні ))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6363
С нами с 27.03.2009

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Vladya]
      25 августа 2020 в 11:01 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Vladya 24.08.2020 11:06 пишет:

Zara3a 23.08.2020 13:07 пишет:



Я во вторник арендовал машину, в Кемере, дали Фиат Линеа, накатал в сторону Алании и обратно около 400км( машина отстой). В чт ездил в Памуккале+ Салда -570км, дали Поло 14-го года 1,2т(понравилось, расход около 5,2л получился), и вчера, в сб(ц-елис, отстой не едущий, расход 7 примерно)- в сторону Демре а потом в Анталию и обратно в Кемер, это по моему 320 где то км. Итого практически 1200км за 3 выезда, я когда посчитал, то подумал что 1700 за 16 дней это реально поездить в удовольствие, когда можно посмотреть и насладится путешествием.
Отличный отчет, спасибо за точки




коли береш на обмеженний час то хочеться встигнути все )))

у нас з великих одночасно поїздок це було 1.Памуккале, Салда 2.Півострів Датча 3. Патара, Капутаж И то це було не напряжно, зробили деяки висновки, наступного разу хочемо, базуватися не в одному, двух місцях, а більше, наприклад як що їхати на озеро Салда, то там дуже багатий регіон и може як що б були речі якись. то на день залишилися з ночівлею, там поруч і печери, і озера, і плантації роз, лаванди, то що ...

а в бік Демре до куда доїхали що дивились, там теж супер регіончик, а є місця яки можна дістатись тільки човнами. А в Фініке , апельчиновий рай, ми там напивалися фрешом за копійки.




Там посетили только две локации:
-церковь Святого Николая, история красивая но по факту совсем не впечатлила сама церковь, при том древности и раскопки я очень люблю. Вход стоит около 50 лир, но смотреть особо нечего ТОЧКА

и вторая точка это раскопки города Мира, с его гробницами в скале, это уже реально было на много интересней, вход тоже порядка 50-60 лир, там есть так же старый амфитеатр, по которому можно походить. Но да, локация тоже довольно не большая. ТОЧКА



Там посетили только две локации: -церковь Святого Николая, история красивая но по факту совсем не впечатлила сама церковь, при том древности и раскопки я очень люблю. Вход стоит около 50 лир, но смотреть особо нечего  ТОЧКА и вторая точка это раскопки города Мира, с его гробницами в скале, это уже реально было на много интересней, вход тоже порядка 50-60 лир, там есть так же старый амфитеатр, по которому можно походить

Змінено Zara3a (11:03 25/08/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Zara3a]
      25 августа 2020 в 11:55 Гілками

Zara3a 25.08.2020 11:01 пишет:



Там посетили только две локации:
-церковь Святого Николая, история красивая но по факту совсем не впечатлила сама церковь, при том древности и раскопки я очень люблю. Вход стоит около 50 лир, но смотреть особо нечего ТОЧКА

и вторая точка это раскопки города Мира, с его гробницами в скале, это уже реально было на много интересней, вход тоже порядка 50-60 лир, там есть так же старый амфитеатр, по которому можно походить. Но да, локация тоже довольно не большая. ТОЧКА






ми були там в 2018 році, ціни за 2 року дуже зросли в Туреччині на музеї та усіляки пам*ятки , колись було 8 лір, два роки назад було підвищення до рівня 18 -22 лір, зараз вже 50-100 лір на національні, або Юнесківські пам*ятки.
Це те що я кажу про наші пам*ятки, яки мають бути по вартості входу на тому ж рівні. ну це так лірічний відступ.

Церква св. Миколая. так маленька, але цікава, цього року ми побували в місті де він народився, залишилось відвідати Барі в Італії, куди вкрали його тіло ...

як що б був час, то далі є теж дуже круті локації поселення Калейкагіз точка тут сюдя возять на човнах
і місто Каш точка тут Це взагалі крутий курорт


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Vladya]
      25 августа 2020 в 12:06 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Мармаріс фортеця султана Сюлеймана, була споруджена для нападу на Родос
вхід 18 лір

Мармаріс фортеця султана Сюлеймана, була споруджена для нападу на Родосвхід 18 лір


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26120
С нами с 17.12.2008

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Vladya]
      25 августа 2020 в 13:17 Гілками

Красиво. А есть фотки с Кемера и с рядом стоящих посёлков?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: egorka]
      25 августа 2020 в 13:21 Гілками

egorka 25.08.2020 13:17 пишет:

Красиво. А есть фотки с Кемера и с рядом стоящих посёлков?



есть , но это было вне этой поездки ...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26120
С нами с 17.12.2008

Re: Туреччина, 2020 , 1700 км [Re: Vladya]
      25 августа 2020 в 13:34 Гілками

Vladya 25.08.2020 13:21 пишет:

egorka 25.08.2020 13:17 пишет:

Красиво. А есть фотки с Кемера и с рядом стоящих посёлков?



есть , но это было вне этой поездки ...


давай. Будем смотреть и темку поддерживать. Темка хорошая

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнші подорожі
Додаткова інформація
0 користувачів і 27 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 22822

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія