autoua
×
Autoua.netФорумШини та диски

Проставки 25 мм это много? (2/2)

Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3114
С нами с 26.09.2007

Re: Проставки 25 мм это много? [Re: AlikSAN]
      9 августа 2020 в 21:57 Гілками

AlikSAN 25.07.2020 13:42 пишет:

Ну, повлияет это на ресурс. Ну станет он не 100ткм , а 80ткм. Все равно это дофига. Мне кажется, что манера езды и качество дорог имеет гораздо большее значение. Ты же не лелеешь тайную надежду, что машина вечно будет, как новая? Если есть моральная потребность и это выльется всего в десяток - другой процентов от ресурса, делай и не задумывался даже. Поверь, Душевный комфорт в разы важнее. Я вот езжу на резине на 2 размера больше стока. Все меня пугали, что через год ходовую нужно будет менять. Езжу уже 3 года и наслаждаюсь мягкостью от высоты профиля. И главное - Душевный комфорт и радость! Так что делай, не раздумывая! Удачи!



Ну всі люди різні. Я, наприклад, свідомо можу піти тільки на підвищення ресурсу, а не зниження (легші диски, кращі компоненти і.т.д).
Крім того, будемо відверті - тігуан з такими проставками в Німеччині банально би не пройшов TUV і не був би допущений на дороги загального користування.
А на рахунок збільшення розмірів коліс - я колись на фабії збільшив на 1 розмір, то зразу відчув і їздити не зміг (машина стала більш валкою і менш динамічною).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумШини та диски
Додаткова інформація
1 користувачів і 22 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, AVB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4717

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія