autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Переобладнання Mersedes Vito в електромобіль (2/2)

старожил **
Киев
Сообщения: 636
С нами с 16.03.2009

Re: Переобладнання Mersedes Vito в електромобіль [Re: BAM9851]
      26 октября 2023 в 09:37 Гілками

Пораджу продавати авто у тому вигляді що є зараз.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4381
С нами с 28.08.2005

Re: Переобладнання Mersedes Vito в електромобіль [Re: BAM9851]
      26 октября 2023 в 09:53 Гілками

Пару рокі тому (до війни) задумувався зробити електромобіль для поїздок по місту з якогось ланоса. Взяти готовий кіт, викинути бензо-двигун та інше. Тоді бюджет був озвучений як ~$12k. Так, це половина від якогось Ліфа. Вроді як добре. Але я подивився на такі діючи вироби. І відмовився. Електромобіль це не просто електродвигун та акуми. Це все обладнання треба переробляти - опалення, вентиляция, фари, панель приборів,... Інакше це дійсно буде франкенштейн - незграбний та незручний.
Ще одно. В мене є кастомний авто, у якого від бази залишилися тільки кузов та документи. Так, з одного боку це круто - двигун, трансмиссия, підвіска таки, як я хотів. Але... Будь який ремонт можливий тільки там. де я все це робив. Тому що інакше "так, цей датчик від міцубіши, але в ньому треба просвердлити отвір і приварити кронштейн". В більшості СТО відмовляться це робити. Це дуже незручно і ненадійно.

Тому моя порада: пригнати донора без документів і перекинути двигун. Зараз, навіть "вперті" мотористи вже відмовляються розточувати циліндри на двигунах 2000+ років.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
54 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4381
С нами с 28.08.2005

Re: Переобладнання Mersedes Vito в електромобіль [Re: sigma]
      26 октября 2023 в 09:54 Гілками

Ще одно: офіційно оформити таке переобладнання це ВЕЛИЧЕЗНИЙ ГЕМОРОЇ.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2002
С нами с 31.12.2004

Re: Переобладнання Mersedes Vito в електромобіль [Re: sigma]
      26 октября 2023 в 14:09 Гілками

sigma 26.10.2023 09:53 пишет:

Пару рокі тому (до війни) задумувався зробити електромобіль для поїздок по місту з якогось ланоса. Взяти готовий кіт, викинути бензо-двигун та інше. Тоді бюджет був озвучений як ~$12k. Так, це половина від якогось Ліфа. Вроді як добре. Але я подивився на такі діючи вироби. І відмовився. Електромобіль це не просто електродвигун та акуми. Це все обладнання треба переробляти - опалення, вентиляция, фари, панель приборів,... Інакше це дійсно буде франкенштейн - незграбний та незручний.
Ще одно. В мене є кастомний авто, у якого від бази залишилися тільки кузов та документи. Так, з одного боку це круто - двигун, трансмиссия, підвіска таки, як я хотів. Але... Будь який ремонт можливий тільки там. де я все це робив. Тому що інакше "так, цей датчик від міцубіши, але в ньому треба просвердлити отвір і приварити кронштейн". В більшості СТО відмовляться це робити. Це дуже незручно і ненадійно.

Тому моя порада: пригнати донора без документів і перекинути двигун. Зараз, навіть "вперті" мотористи вже відмовляються розточувати циліндри на двигунах 2000+ років.



Багато в кого, я бачу, приходила в голову ця дурна думка
Теж хотів взяти 968-го вухатого, іноді проскакують ще з кузовом у прийнятному стані, замінити передню підвіску, втуливши підрамник з усім від смарта, ну і електрокіт.
Але так, це все на облік поставити ще та радість.
Хоча є чувак на ютубі, зробив електричку зі славути, то навіть відео знімав постановки - якось все дуже легко в нього вийшло. Або він щось не договорює, або не знаю
Може з часом така тема набере обертів, і буде прокатана доріжка. Рядові машини на електрику переводити мало змісту, а от різні типу ретро - цілком, особливо якщо по заводу там ніякий двигун.

Правда, тут ще одна тема з ДВЗ вискочила для таких машин.
e-REX INNEngine - однотактник, що вже наробив купу шуму, 0,5 літра на 120 сил. Вроді як продається за 3500. Теж цікавий варіант.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Киев
Сообщения: 1161
С нами с 24.10.2003

Re: Переобладнання Mersedes Vito в електромобіль [Re: Рост]
      26 октября 2023 в 19:23 Гілками

Рост 25.10.2023 23:46 пишет:

BAM9851 25.10.2023 22:27 пишет:

По-перше, ні там, ні там не готовий, думаю.
Але 11л+ на 100 км. трохи набридло заправляти.
Тобто на заправці економиться приблизно 1.2 к$ на 10к км.

Знайшов таке:
переобладнання фольцваген Т4, пробіг 200+ ціна під ключ?
12 к$
40 кВт*г батарея з BMS + 40кВт електродвигун + DC-DC на 12 вольт + Чадемео-порт.

Теж не радує.




Щоб мати гарантованих 300+ км пробігу на такому автомобілі, потрібно всі 80 кВт*г, чи принаймні точно не менше 60.




На тому ж каналі є відео 4 річної давнини про встановлення у вен e-nv200(електроначинка в ньому "заводська "від ліфа) додаткової батареї від Шевроле Вольт. Там пробіг збільшився приблизно до 300км. Але їхати тре відповідно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11573
С нами с 09.04.2010

Re: Переобладнання Mersedes Vito в електромобіль [Re: BAM9851]
      26 октября 2023 в 20:35 Гілками

лет 15-20 назад по Киеву рассекала Волга ГАЗ-21 на батарейках
подробненько было на драйв2
потом электрику сняли, вернули родной двиг и продали


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Киев
Сообщения: 1161
С нами с 24.10.2003

Re: Переобладнання Mersedes Vito в електромобіль [Re: sigma]
      26 октября 2023 в 21:23 Гілками

sigma 26.10.2023 09:53 пишет:

Це все обладнання треба переробляти - опалення, вентиляция, фари, панель приборів,... Інакше це дійсно буде франкенштейн - незграбний та незручний.




Саме так.
Хоча може ТС і франкенштейн влаштовує


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
0 користувачів і 38 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1798

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія