LoveLas 22.12.2016 14:13 пишет: Надо еще сделать переход с Пузатой хаты к рынку,там тоже бегают.
вот зря вы так, уже поставили
Ехал там сегодня решил сфотать этот маразм, нет слов
Дебилы даже зебру намалювать не удосужились, большое спасибо от всех автолюбителей за данное новшество, его там ой как не хватало, особенно в час пик, он был просто не обходим. Теперь то улица Бассейная будет наконец-то просто летать. Барыги рынка ликуют и празднуют, всё замечательно. Я ещё знаю, где нужно парочку затулить.
если зеленая волна будет завязана со светофором на Крещатике, должно быть неплохо а пока тестовый режим Тыць :
В ответ на: На Бессарабской площади в Киеве организовали два новых наземных регулируемых пешеходных перехода. В рамках этого было установлено два новых светофора на Бессарабской площади, которые с 24 декабря работают в тестовом режиме.Также демонтирован нерегулируемый пешеходный переход возле бокового входа в Бессарабский рынок, который находился в зоне ограниченной видимости водителей, здесь уже демонтированы дорожные знаки и в ближайшее время должна быть демаркирована разметка и установлены направляющие пешеходные ограждения.
1. Аварійні ситуації. А) До внесення змін на місці світлофорного об’єкту №1 (див.схему) під час фази червоного сигналу світлофора для виїзду машин з вулиці Басейної на бульвар Шевченка відбувалося масове порушення правил переходу пішоходами – інтенсивністю приблизно 500 людей на годину у години пік. Б) Дещо менша, але також значна інтенсивність переходу в невстановленому місці спостерігалася і на місці нового світлофорного об’єкту №2. В) Натомість існуючий на той момент нерегульований наземний пішохідний перехід розташовувався у зоні обмеженої видимості, за поворотом, і водії завчасно не мали можливість пересвідчитися у наявності пішоходів на переході. Також через те, що перехід був нерегульований, типу «зебра», навіть під час фази зеленого сигналу світлофора для виїзду з вулиці Басейної на бульвар Шевченка водії згідно правил дорожнього руху мали пропускати тут пішоходів.
2. Математичне моделювання. У 2015 році на замовлення Київського інвестиційного агентства компанією А+С, розробником Транспортної моделі Києва, було проведено моделювання наслідків запровадження змін організації дорожнього руху на Бесарабській площі за декількома сценаріями – в результаті встановлення додаткового світлофора №1 та перенесення нерегульованого пішохідного переходу до місця примикання до вулиці Басейної вулиці Круглоуніверситетської. Згідно результатів моделювання за двома варіантами організації світлофорних циклів, зміни незначні – однак передбачається скорочення часу затримки та зростання середньої швидкості та пропускної здатності ділянки. Також рекомендувалося реалізувати перехід №2 у вигляді регульованого світлофором – що і було реалізовано. З повним звітом можна ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/file/d/0B7uddYrt2RQEaUhEbjVuRWFHZUU/view Відео моделювання https://www.youtube.com/watch?v=b3N_X7B0iNg&feature=youtu.be
3. Незмінна робота виїзду на бульвар Шевченка. Тривалість зеленого сигналу світлофора для виїзду з Бесарабської площі на бульвар Шевченка в результаті змін не змінилася – тож і кількість машин, що може проїхати це місце, не змінилася.
4. Скасування нерегульованого небезпечного пішохідного переходу. Одночасно з організацією двох регульованих пішохідних переходів було ліквідовано нерегульований пішохідний перехід, що має підвищити безпеку та пропускну здатність цієї ділянки дорожньо-вуличної мережі. Вже демонтовано дорожні знаки (отже, перехід відмінено), найближчим часом буде демарковано залишки дорожньої розмітки типу «Зебра», а також буде встановлено направляюче огородження, аби пішоходи переходили проїжджу частину лише на регульованих переходах.
5. Зарегулювання виїзду на Хрещатик. В рамках змін організації дорожнього руху було здійснено зарегулювання виїзду з вулиці Басейної на Хрещатик правим поворотом – тепер і потік на бульвар Шевченка, і на Хрещатик регулюються новим світлофором №1. Безпосередньо перед виїздом на Хрещатик також встановлено транспортні світлофори для уникнення конфліктів цього потоку з потоком по Хрещатику – однак тут також встановлено і зелену стрілку. Тож за відсутності машин у правій полосі на Хрещатику дозволено правий поворот навіть на червоний сигнал світлофора.
6. Тривалість пішохідних фаз. На сьогоднішній день на світлофорному об’єкті №1 встановлено тривалість пішохідної фази наприклад у ранкові години пік становить 47 секунд (при тривалості циклу 120 )секунд, що складає 39% від циклу роботи світлофора; тут здійснено синхронізацію з існуючим транспортним світлофором для виїзду на бульвар Шевченка. На світлофорному об’єкті №2 у ранкові години пік – 13 секунд (весь цикл – 60 секунд), тобто 22% від циклу роботи світлофора. Зауважимо, що світлофорний об’єкт №2 працює у постійному режимі лише з 7-00 до 21-30, у інші години – у визивному режимі, тобто пішоходи для переходу мають натиснути кнопку.
Yarri 26.12.2016 16:02 пишет: так средний переход уберут
Ну в такой схеме хоть какой то смысл усматривается. Этот второй светофор не только переход регулировать будет (хотя кто откуда и туда там ходить то будет, особенно с учетом наличия в том же месте подземного перехода-городка), но он еще и будет облегчать выезд потоку транспорту с круглоуниверситетской/крутого спуска на крещатик.
А также перекрывать возможность повернуть направо на Крещатик не дожидаясь зелёного. Кстати, на кой ляд поставили светофоры при правом повороте на Крещатик? Все равнотам ехать некуда. Треугольника им мало, что ли?