Madagascar 17.09.2020 21:21 пишет: Суппер! А как туда дорога, грунтовка?
километр от трассы по полю, обычная накатанная грунтовка по краю поля проедет любая обычная машина, кроме ламборджини или феррари при нас приехала парочка на меган универсале например.
спасибо! где это место я понял я автокэмпером планирую по югах проехать, но этой машинкой желательно не заезжать на плохие дороги, а место привлекательное
спасибо! где это место я понял я автокэмпером планирую по югах проехать, но этой машинкой желательно не заезжать на плохие дороги, а место привлекательное
да не за что, в этом и идея моей деятельности - чтоб донести инфу, пусть другие тоже поедут и откроют для себя красоты нашей земли дорога там через поле обычная ровная грунтовка возле Широкой Балки. А ко второй балке дорога через село по обычной сельской дороге. В саму балку я б стал спускаться либо на жиге либо на чем-то 4х4.
Перлина архітектури Слобожанщини - унікальний неоготичний палац цукрового короля Кеніга у Шарівці на Харківщині. Має строкату історію: - колись тут жили бандюгани, які нападали на засновника Харківського університету, а потім програли маєток в карти; - володар маєтку переселяв селян у Башкірію задля кращого виду з вікна; - в радянські часи тут лікували туберкульозників, але при цьому спромоглися зберегти внутрішнє оздоблення та деякі меблі.
Після перерви на прокрастинацію продовжимо наші відеозамальовки з серпневої великої подорожі. Перлина Півдня - палац Попова у Василівці на високому березі над Каховським морем. Історія, як завжди - і сумна, і цікава. Побудували палац після знищення Січі колонізатори, яких місцеве населення ненавиділо (навіть після скасування кріпацтва місцеві мусили відробляти панщину на хитрого Попова). Сама архітектура комплексу строката та незвичайна - все побудовано з цегли в різних стилях, весь комплекс виглядав як оборонна споруда - з муром по периметру, баштами, бійницями, не вистачало лише рву з крокодилами 🙂 Нажаль, центральна садиба не зберіглася, вдячні потомки розібрали на будматеріали для будівництва сільського палацу культури (але з невизначеною метою залишили найвищу вежу). В ХХІ столітті комплекс поступово, повільними темпами відновлюють, працює музей, археологи розкопали та досліджують фундамент основної садиби.