По моему, все суды сначала ищут аналоги, а потом выносят свой вердикт
Скоріш за все - невірна тактика захисту. Просили відмінити через "незаконність зупинки" і суддя відмовив. А про невідповідність Кодексу ніхто і не згадував. Вочевидь у адвоката, якщо він був, також старий кодекс ще був.
may 19.07.2018 16:15 пишет: П.П.С. Поднял, для интереса, КУпАП на "старые деньги" (до ноября 2008).
В ответ на: Недодержання водіями вимог дорожніх знаків, розмітки проїзної частини шляхів або безпечної дистанції, порушення правил зупинки і стоянки, розташування транспортних засобів на проїзній частині, руху автомагістралями, пріоритету транспортних засобів загального користування, користування зовнішніми освітлювальними приладами, попереджувальними сигналами, буксирування механічних транспортних засобів, перевезення людей або руху тротуарами чи пішохідними доріжками - тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від 0,2 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.
Почувствуйте разницу!
А в новой редакции читается по другому:
В ответ на: Порушення правил проїзду перехресть, зупинок транспортних засобів загального користування, проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника, порушення правил обгону і зустрічного роз’їзду, безпечної дистанції або інтервалу, розташування транспортних засобів на проїзній частині, порушення правил руху автомагістралями, користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів, користування під час руху транспортного засобу засобами зв’язку, не обладнаними технічними пристроями, що дозволяють вести перемови без допомоги рук (за винятком водіїв оперативних транспортних засобів під час виконання ними невідкладного службового завдання), а так само порушення правил навчальної їзди,
наверное, имеются ввиду технические стандарты - частота, цвет, сила света. Но главное, что штрафы предусмотрены за неправильное использование предупреждающих сигналов при изменении этих стандартов, а не вообще как, например, в моем случае, при остановке работником полиции.
Тут можно еще и "обыграть" то, что я был остановлен не работником полиции, а посредством полицейской машины с мигающими проблесковыми маячками
Все так углубились в изучение нововведений ПДР, их соответствие/несоответствие, но я не увидел или у полиции есть видео не включенной аварийки? ТС владеет этой информацией, они это снимали специально при выяснении обстоятельств на месте? Если нет, то первое, что нужно выяснить есть ли у них видео, например сделать адвокатский запрос у управу. Уже не раз сталкивались с тем, что их регистраторы нифига не пишут. Если таких доказательств нету, то этого должно хватить для отмены постановления. Если есть, тогда ИМХО нету смысла углублятся, если первая ещё может отменить, то апелляция такое не пропустит.
Невключение аварийки можно обжаловать в судебном порядке: тыць.
В ответ на: "Увімкнення аварійної світлової сигналізації у разі зупинки транспортного засобу на вимогу поліцейського не повязане з початку руху чи зміною його напрямку, а тому відповідальність за порушення п. 9.9 «б» ПДР України передбачена не ч. 2 ст. 122 КУпАП, а ст. 125 КУпАП." ... Скасувати постанову про накладення адміністративного стягнення серії ВР № 131662 від 24 березня 2018 року про накладення на ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП не встановлено, місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_2, адміністративного стягнення у виді штрафу в розмірі 425 грн. і справу закрити.
Да, кстати, раз уж буквоеды в сборе, что реально светит за неработающую подсветку номерного знака?бо любят же поразводить на запрет на эксплуатацию))
Стаття 121 ч.6 КУпАП Керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку, без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів, перевернутим чи неосвітленим; 170 грн. Стаття 121 ч.7 КУпАП Повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, передбачених ст. 121 ч.6; * Штраф або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого. 255 грн. або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.