YURAS 29.01.2022 18:49 пишет: смотрю ща телек, заболевших рекордно, в центрах вакцинации пусто, дети много заболевают, 45% заполненость больниц и ни карантинов, ничего не предпринимается, учимся жить при болячке?
Європа вже відмовляється від карантину, бо у великих містах він все одно не допомагає. Вакцинація для зниження ризику і вперед, отримувати природній імунітет.
они отказываются, могут себе позволить, от карантинов потому, что имеют высокий процент провакинированных... даже всплеск в израиле, если ПОДУМАТЬ, то вовсе не панический, ибо процент смертности не вырос да и омикрон этот цеплючий, но не жесткий ну а сопли у нас (и у них) подхватывали каждый год...
Наверное начали прозревать, что та вакцина до одного места.
А какой кислродный концентратор при короне (низкая сатурация) покупать? Т.е. нужен для длительной кислородной терапии 24ч в сутки, при ковиде, когда сатурация падает, они они на разный литраж есть и для разных целей, куда смотреть, модели хар-ки ?! Т.е. задача купить концентратор при ковиде, а не кислородный коктейлер...
sarbkiev 04.02.2022 16:26 пишет: А какой кислродный концентратор при короне (низкая сатурация) покупать? Т.е. нужен для длительной кислородной терапии 24ч в сутки, при ковиде, когда сатурация падает, они они на разный литраж есть и для разных целей, куда смотреть, модели хар-ки ?! Т.е. задача купить концентратор при ковиде, а не кислородный коктейлер...
Читал статью, уже не найду. Там шла речь про 8-10 литров в час. Но честных литров, не китайских
Вобще считается, что 10л минимум. Но есть НО- когда меня госпитализировали, мне 15л еле хватало! И это были 15л условно чистого кислорода из системы подающей его в палаты больницы. А концентратор, как я слышал от медперсонала, не даёт такой насыщенности. Так что тут нужно исходить из степени поражения лёгких. Но всё же концентратор с честными 10л- сильно увеличит вероятность выживания и даже предотвратит необратимые изменения мозга из-за нехватки кислорода.
В ответ на: Головний санітарний лікар Ігор Кузін розповів, що в середньому лише 20% українців мають штам "Омікрон".
Пряма мова Кузіна: В Україні наразі міксовий сценарій: з 2021 року залишився "хвіст" штаму "Дельта", плюс починає з’являтися "Омікрон", щодня все більше і більше.
sarbkiev 04.02.2022 16:26 пишет: А какой кислродный концентратор при короне (низкая сатурация) покупать? Т.е. нужен для длительной кислородной терапии 24ч в сутки, при ковиде, когда сатурация падает, они они на разный литраж есть и для разных целей, куда смотреть, модели хар-ки ?! Т.е. задача купить концентратор при ковиде, а не кислородный коктейлер...
В Киеве покупать не надо, здесь за час можно в прокат взять. Все пишут, что надо 10. Я не при короне брал для поддержки на прокат какой-то большой напольный китайский на 5 или чуть больше, и был очень доволен, сатурация быстро поднималась.
УмKа 07.02.2022 19:26 пишет: Уже не 14, не 10 и не 7)) уже 5
+
В ответ на: 7 лютого 2022 Міністерство охорони здоров’я внесло зміни до 722 наказу «Організація надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19)».
Змінами було скорочено тривалість як амбулаторно-поліклінічного, так і стаціонарного лікування. Раніше пацієнт мав перебувати на лікуванні 10 днів від дати появи симптомів або ж від дати взяття матеріалу на тестування. Повторне тестування на COVID-19 також могло проводитись не раніше 10 днів з часу появи симптомів чи першого позитивного тесту.
Тепер повторне тестування на наявність в організмі вірусу можна проводити через 5 днів від дати появи симптомів або отримання позитивного результату тестування методом ПЛР. Важливо, що йдеться лише про тестування методом ПЛР.
Якщо людина отримала негативний ПЛР-тест та не має симптомів захворювання, то самоізоляцію можна завершувати.
Також самоізоляцію можна завершувати за умови відсутності симптомів захворювання через 5 днів від дати їх появи або від дати отримання позитивного результату тестування.
Окрім того, змінено вимоги до повторного проведення тестування. Тепер підтвердженим вважається випадок COVID-19 без наявності симптомів, але який був підтверджений експрес-тестом на антиген. Основна умова – контакт із підтвердженим випадком COVID-19.
Раніше підтвердження експрес-тестами було достатньо лише для осіб, у яких були наявні симптоми COVID-19. Для безсимптомних хворих необхідно було підтвердження ПЛР-методом.
Також змінами до наказу пріоритезували зусилля з відстеження контактів випадків COVID-19. В умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки тепер будуть відстежуватися лише контакти високого ризику інфікування та тяжких наслідків захворювання. Контактами високого ризику вважатимуться члени сім'ї інфікованого, вразливі контактні особи за станом здоров’я, а також особи, які перебувають у закритих приміщеннях із високим ступенем ризику, як-от лікарні та установи довготривалого догляду.
Ті, хто отримав повний курс щеплення та ревакцинацію, вважатимуться контактами низького ризику. (с) moz.gov.ua
Швеция считает что Ковид-19 больше не представляет опасности для общества и снимает все ограничения
В ответ на: The Public Health Agency of Sweden will today submit a request to the Government to examine the issue of COVID-19 remaining a disease that must be reported, but that is not classified as a danger to society or a threat to public health.
В ответ на: Федеральный совет (правительство Швейцарии) отменяет почти все коронавирусные ограничительные меры. Начиная с четверга 17 февраля 2022 года отменяются основные общенациональные антиковидные ограничения. Ниже подробности
NID 19.02.2022 20:26 пишет: Так робити мені друге щеплення, чи вже ковідько здувся?
Как он может сдуться? Вон законопроект 6508 протягивают. Как протянут, так несогласных, законно будут в госпиталя закрытого типа поселять. Полномочий дофигище хотят отсыпать.