Alexandr 23.06.2020 13:14 пишет: полу офф. А в Румынию на море никто не ездил?
Я хотел в прошлом году поехать. Мониторил цены - как-то очень недешево, как для Румынии. Против страны ничего не имею, но это не тот случай, когда стоит платить за жилье 60-70 евро в сутки.
-Felix- 23.06.2020 13:20 пишет: там взагалі нема смислу в їх морі... вот реально - неварте навіть починати дискусію (((
Мне житель Черновцов рассказывал, что часто ездит не север Румынии на море, куда именно не запомнил. Нравится ему. Но сами румыны едут на юга, кто в Грецию, кто хотя-бы в Болгарию. Даже на выходных переход на Дуранкулак забит.
Так а що означає "просто так"? От наприклад збиралася спортивна дитяча команда на збори до Болгарії до спеціалізованого отелю-спортбази. Замовлення зробили ще у грудні, передплату внесли, зараз болгари пишуть, що чекають. Оце вважатиметься за "просто так" чи вагомі підстави?
Имхо это случай относится к "просто так" - non essential travel.
Если глянуть по исключениям то почти у всех стран вьезд разрешен для 3х групп случаев:
- медицина: срочное лечение или когда лечить поздно - поездки на похороны.
- наличие долгосрочных виз типа Д, всяких разных ПМЖ/ВНЖ.
- наличие в стране назначения близких родственников.
Все это именно на текущий момент, через неделю - две все может измениться, но это не точно. Для себя решил что в этом году к списку 47 посещенных ранее стран ничего не добавится
Alexandr 23.06.2020 13:14 пишет: полу офф. А в Румынию на море никто не ездил?
Були пару років тому, курорт Eforije Nord. Загальне враження - кончений совок. Румуни нечистоплотні, навколо пляжної зони засрано (часто буквально), пляж шириною метрів 100, густо залюднений, шумно. Єдина перевага - нерозуміння румунської мови: навколо гамір, а для тебе як шум моря :-) Ну і дешево поїсти, це в них поставлено супер. Ідеї поїхати знов не виникало)
... А це означає, що показник інцидентності України за 14 днів складає 25,65 випадку на 100 тисяч, що перевищує обидва встановлені ЄС критерії. До того ж цей показник продовжує зростати день за днем.
Надзвичайна епідемічна ситуація в Болгарії продовжена до 15 липня. Про це повідомив прем'єр-міністр Бойко Борисов на засіданні Ради міністрів. Міністр охорони здоров’я Кирил Ананьєв проінформував, що з 26 травня по 9 червня в день робилося в середньому 1200 тестів, а за останні 2 тижні - майже 2000 на день. Наприкінці травня - на початку червня середній рівень виявлення хворих на коронавірус становив 2,43%, тоді як зараз він становить 4,4%. За словами урядовця, це свідчить про зростання інтенсивності епідемічного процесу та поширення коронавірусу. Коронавірус продовжує залишатися невідомим походженням і становить серйозну небезпеку для здоров'я населення, попередив Ананьєв. З врахування того, що досі немає ліків та вакцини, МОЗ запропонував продовжити надзвичайну ситуацію до 15 липня. Протягом цього періоду жодних нових більш жорстких заходів не буде введено, але буде продовжена дія тих, які зараз реалізуються. Буде продовжено заборона на в'їзд з низки країн. Треба буде дотримуватися фізичної відстані, проводити дезінфекцію, носити маски та працювати віддалено. Контроль за виконанням протиепідемічних заходів буде значно посилені, попередив очільник МОЗ. "Демократія - для дисциплінованих", - підкреслив Бойко Борисов.
в гілці Хорватія 2020 вже пишуть про перших подорожуючих туристів, які дісталися Хорватії. Там необхідний лист від помешкання (не роздруківка з букінга), в якому вони підтверджують що дійсно на вас чекають. Потім люди дають запит хорватським мзс (там є форма), отримують підтвердження на в'їзд, і потрібна страховка яка покриває covid Цього достатньо угорцям, для надання транзиту через їх країну протягом 48 годин
А от у румунів/болгар такого рівня організації нажаль поки немає. Різна інформація з різних джерел, і все......