autoua
×
Autoua.netФорумБезпека

А насоветуйте мне регистратор плз (4/4)

СуперСтар **
Киев
Сообщения: 5031
С нами с 23.02.2011

Re: А насоветуйте мне регистратор плз [Re: R.Karp]
      28 ноября 2022 в 20:29 Гілками

Думаю, якщо кріплення магнітне, то буде живлення через шнурок. З магнітним кріпленням краще. У мене ddpai mini5 - короткий шнурок відключається легко і швидко, от сам рег виймається важко, дуже міцно сидить у кріпленні. Постійно його виймати таке собі задоволення.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
57 лет за рулем, Киев
Сообщения: 299
С нами с 26.04.2012

Re: А насоветуйте мне регистратор плз [Re: Tarasoff]
      30 ноября 2022 в 10:39 Гілками

Такий адаптер вирішує проблему, повязану з підєднанням кабелю живлення. https://www.topk.in.ua/magnitnyj-kabel-z...jIaApLnEALw_wcB

Маю 70mai, дуже зручне кріплення (без присоски), швидко знімається і ставиться, магнітний адаптер сам вискакує з пальців і прилипає на своє місце. Скажу свою думку з приводу роздільної здатності зображення: ми не кіно знімаємо, нам важливо зафіксувати момент, коли на дорогу вибіжить пішохід, чи виїде самокатчик, чи хтось підріже з сусіднього ряду, чи поїде на червоний. Оце основні моменти, коли він врятує від відповідальності, можна, звичайно, щоб і номерні знаки читав в сутінках за півкілометра, але тоді на даху потрібно встановлювати професійну телекамеру.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
may
V.I.P **
38 лет за рулем, Львов
Сообщения: 10379
С нами с 10.01.2009

Re: А насоветуйте мне регистратор плз [Re: axon]
      30 ноября 2022 в 10:59 Гілками

а що у нас з забороною? Бо на початку дружину стопнули на блокпості і допомогли зняти Так він в хаті і лежить...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12752
С нами с 17.02.2009

Re: А насоветуйте мне регистратор плз [Re: may]
      30 ноября 2022 в 11:35 Гілками

may 30.11.2022 10:59 пишет:

а що у нас з забороною? Бо на початку дружину стопнули на блокпості і допомогли зняти Так він в хаті і лежить...


Запрет не снимали, но блокпостов почти нет, я езжу с региком, а перед теми бп, которые остались - снимаю потом цепляю обратно. Сейчас ездить без рега я манал с этой вакханалией.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 5630
С нами с 06.08.2007

Re: А насоветуйте мне регистратор плз [Re: GreenMile]
      30 ноября 2022 в 18:40 Гілками

Раз оживилась тема про регистратоы...

Как стало нельзя, регистраторами не пользовался. Недавно проверил. В двух из трех регистраторах умерли АКБ. Пока питание есть работают. Надо было вовремя подзарядить, так что проверьте свои.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4862
С нами с 13.08.2013

Re: А насоветуйте мне регистратор плз [Re: старый тренер]
      2 декабря 2022 в 12:25 Гілками

старый тренер 30.11.2022 10:39 пишет:

Такий адаптер вирішує проблему, повязану з підєднанням кабелю живлення. https://www.topk.in.ua/magnitnyj-kabel-z...jIaApLnEALw_wcB

Маю 70mai, дуже зручне кріплення (без присоски), швидко знімається і ставиться, магнітний адаптер сам вискакує з пальців і прилипає на своє місце. Скажу свою думку з приводу роздільної здатності зображення: ми не кіно знімаємо, нам важливо зафіксувати момент, коли на дорогу вибіжить пішохід, чи виїде самокатчик, чи хтось підріже з сусіднього ряду, чи поїде на червоний. Оце основні моменти, коли він врятує від відповідальності, можна, звичайно, щоб і номерні знаки читав в сутінках за півкілометра, але тоді на даху потрібно встановлювати професійну телекамеру.



Ідея з магнітним адаптером цікава, але як його з тим проводом, що в комплекті йде до реєстратора зєднати? Це ж або перепаювати, або шукати ЮСБ "маму" з мікро ЮСБ чи Type-C


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17716
С нами с 23.04.2007

Re: А насоветуйте мне регистратор плз [Re: axon]
      17 мая 2024 в 22:47 Гілками

Апну темку.
Поточний регік dr650gw-1ch прослужив досить довго і змінив дві, чи навіть три машини.
Трохи вздувся, і скотч почав відклеюватись. Але головне - перестав ловити вже ЖПС. Мабуть жара не пройшла марно..

Насправді, мені дуже сподобалось, що він компактний і не має екрану.
Один раз налаштував і туди більше не заходив.

Тож, підкажіть, може хто знає регік який би:
1. мав 4к @ 60fps
2. мав суперконденсатор, а не батарею
3. не мав екрану, максимально компактний

Бонуси:
4. пітримка LTE та можливість роздавати вай-фай
5. датчики удару, motion, можливість запису 24г (як вміє мій поточний)

Поки що знайшов тільки 70mai m500 як найближчий, але без лте.
Ну або знову-ж таки blackvue, але ціна кусається.
100, навіть 200 готовий, але не аж 500 якось ну його..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 227
С нами с 02.03.2013

Re: А насоветуйте мне регистратор плз [Re: axon]
      18 мая 2024 в 16:59 Гілками

Попробуйте посмотреть в сторону региков Viofo https://viofo.aliexpress.com/store/1101307619
на предыдущей машине был 119, на актуальной 129, на следующую тоже возьму последний Viofo ^)
Единственно я брал напрямую с али, в Украине ломят х2 от цены.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17716
С нами с 23.04.2007

Re: А насоветуйте мне регистратор плз [Re: Fagot]
      19 мая 2024 в 21:02 Гілками

Fagot 18.05.2024 16:59 пишет:

Попробуйте посмотреть в сторону региков Viofo https://viofo.aliexpress.com/store/1101307619
на предыдущей машине был 119, на актуальной 129, на следующую тоже возьму последний Viofo ^)
Единственно я брал напрямую с али, в Украине ломят х2 от цены.



а чим він кращий за той же Blackvue DR900S наприклад? Ціна приблизно однакова.
Бачу, чим гірший, як мінімум він на аккумі, в той час як блекву на суперконденсаторі.
Більш громоздкий, ніж блекву. Кодек старий x264, в той час як блекву вже на 4к дає 265-ий.
60 кадрів жоден не підтримує при 4к.
обидва не підтримують 4ж. Не можуть роздавати інет.

В чому плюс? Ноунейм якийсь за кучу бабла?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4862
С нами с 13.08.2013

Re: А насоветуйте мне регистратор плз [Re: AL®]
      20 мая 2024 в 11:14 Гілками


Ви хочете суперконденцатор, але розглядаєте 70mai Dash Cam M500 в якого акумулятор (хоча якщо у вас він постійно підключений в авто, то немає різниці) (цікаво як швидко садить акумулятор постійне живлення). Крім того в його вбудована паямть без підтримки карти памяті. Не знаю навіщо вам ЛТЕ. Наче у кожного телефони є. Чи ви хочете отримувати сповіщення при српацюванні? А навіщо? 4К - ви постійно відео зливаєте, монтуєте, десь викладаєте, чи коден день хоча б переглядаєте? G-сенсор в більшості знайомих вимикають відразу, оскільки нанаших дорогах постійно спрацьовує від ям, навіть регулюваня чутливості не допомагає (мій доствід, може у вас по іншому).


DDPai Mini або 70mai Dash Cam Pro Plus A500S, як на мене, цілком достатньо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17716
С нами с 23.04.2007

Re: А насоветуйте мне регистратор плз [Re: R.Karp]
      20 мая 2024 в 11:26 Гілками

R.Karp 20.05.2024 11:14 пишет:


Ви хочете суперконденцатор, але розглядаєте 70mai Dash Cam M500 в якого акумулятор (хоча якщо у вас він постійно підключений в авто, то немає різниці) (цікаво як швидко садить акумулятор постійне живлення). Крім того в його вбудована паямть без підтримки карти памяті. Не знаю навіщо вам ЛТЕ. Наче у кожного телефони є. Чи ви хочете отримувати сповіщення при српацюванні? А навіщо? 4К - ви постійно відео зливаєте, монтуєте, десь викладаєте, чи коден день хоча б переглядаєте? G-сенсор в більшості знайомих вимикають відразу, оскільки нанаших дорогах постійно спрацьовує від ям, навіть регулюваня чутливості не допомагає (мій доствід, може у вас по іншому).


DDPai Mini або 70mai Dash Cam Pro Plus A500S, як на мене, цілком достатньо.



G-sensor у blackvue 650 працює добре. До того ж, там окремі налаштування трьох повзунків при драйві та при парковці. В режимі драйв десь посередині, і спрацьовує тільки коли дійсно так гахну в ямці що аж сам в шоці. А в режимі парковки майже на максимум поставив. І норм.

Так, шукаю не на батарейці а цей 70маі на аккумі, нажаль. Але альтернатив поки що знайти не можу.
Зараз підключений через блекву powermagic який моніторить напругу аккума, тож частенько виключається майже зразу після вимкнення запалення, треба зарядити аккум.

Вбудована память і плюс і мінус. Тож поки що немає сенсу на цьому зациклюватись.

LTE для двох моментів. По-перше, дійсно, спрацювання і можливість закинути в хмарку, чи подивитись віддалено якийсь файл. Дуже, насправді, зручно. Зараз в машині WiFi/LTE роутер маленький, але ж це додатковий пристрій, додатковий кабель, додаткове місце і т.д.
І по-друге, роздача інету через вай-фай. З вбудованим LTE в машині буде постійний інет, не тільки для пассажирів, а і для машини (карти-навігація з пробками, погода і т.д.)

4к тільки для того, щоб краще було видно. Хоча вже думаю, що мабуть краще взяти фуллхд але 60 кадрів, ніж 4к але тільки 30. Бо знайти 4к і 60 кадрів взагалі не можу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБезпека
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Hammer, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 44049

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія