autoua
×
Autoua.netФорумКузовщина

База-лак для гаражних умов.

ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2020
С нами с 31.12.2004

База-лак для гаражних умов.
      15 августа 2022 в 14:17 Гілками

Привіт, панове.
Вирішив я, шо справжній чоловік має сам не лише ото будинок збудувати, дерево і сина виростити, але і мерседеса свого відреставрувати.
Звичайно швидше вийде, якщо віддати комусь на потік, хоча не факт, що краще, але зате я освоїв зварювання, фарбування, навіть паяння оловом, вже тут писав. Коротше, всіма силами борюся з настанням деменції та альцгеймера, бо від того помагає, кажуть, освоювання нових навичок
Зрештою, мені це просто цікаво.

І в контексті майбутнього пофарбування вивчаю матеріали. Схилявся до використання фарби/лаку Міпи, у них є хороший MS - 210-й. Ну, тобто, у них він є, а у нас є вся лінійка баз, але лаків практично нема. Кажуть в магазинах: та от купа лаків, бери, яких хочеш, що тобі, собако, ще треба? Цікаво, що в двигун якось всі намагаються доливати саме те масло, яке там залито, а не таке ж, але іншого виробника. А грунт одного, базу іншого, лак третього - та норм. Воно то може не критично, але вже маючи вибір, краще таки, вважаю, монобрендовість.
Почав розбиратися з Мобіхелом, але в них суцільне ухилянство від чіткої класифікації. Тобто, бачиш, що наноситься в повних два шари - ага, скоріш за все то класичний MS. І давай шукати, який там склад, що там в сухому залишку, а ще знайди спробуй.

Ок. Є в Мобіхела AirDry, він HS, але в інструкції вказана можливість сушки при 20 градусах. І в ролику на ютубі мобіхелівському теж показують сушку на повітрі годину, після чого одразу полірують. Хтось пробував, це відповідає дійсності? Він висихає повністю при 20С?

Чи підкиньте варіантів перевірених гаражних фарб-лаків, щось без теплового удару і вже якоїсь пристойної якості.
Колір Mercedes 199, темно-сірий металік.

Змінено Рост (14:19 15/08/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Сообщения: 464
С нами с 15.07.2014

Re: База-лак для гаражних умов. [Re: Рост]
      15 августа 2022 в 20:02 Гілками

Я за попкорном:) Міпа шмат лайна...хіба шо джигулі фарбувати..до речі все що скажу це моє ИМХО!!!! Мобіхел....ну таке...ну таке....дивлячись який колір....сильно хуесосити не буду але я не в захваті....

по фарбі що база що акріл ....ПЕРФЕКТ...дуже влаштовує....так дорожче коштує...але 100 грн на банці я вважаю це не гроші.... покриття добре...ну про укриття це друга тема....але якщо брати ладу 201...то ПЕРФЕКТ буде на рівні:)

Про лаки...ХРВ добре сподобався...юзаю три роки у лаків є своя твердість...

ну і так єкономити на банці 100-200 грн для себе зовсім не варіант:)...і таки треба купувати у перевірених....бо можуть напарити у яких строк гідності уже того ....вийшов...відкриваеш банку а там триндець....

ну якось так...мо буде корисно..і повторюсь..ИМХО!!! без образ


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2020
С нами с 31.12.2004

Re: База-лак для гаражних умов. [Re: Абсолют248]
      15 августа 2022 в 23:26 Гілками

Абсолют248 15.08.2022 20:02 пишет:

Я за попкорном:) Міпа шмат лайна...хіба шо джигулі фарбувати..до речі все що скажу це моє ИМХО!!!! Мобіхел....ну таке...ну таке....дивлячись який колір....сильно хуесосити не буду але я не в захваті....



Міпою сам користувався акрил-фарбою, якихось проблем не виявив, не знаю. Но то таке, мене зараз металіки цікавлять. Тобто комплект грунт мокрий по мокрому - база - лак.

А що не так з Мобіхелом? Якщо можна конкретніше.

Абсолют248 15.08.2022 20:02 пишет:

по фарбі що база що акріл ....ПЕРФЕКТ...дуже влаштовує....так дорожче коштує...але 100 грн на банці я вважаю це не гроші.... покриття добре...ну про укриття це друга тема....але якщо брати ладу 201...то ПЕРФЕКТ буде на рівні:)

Про лаки...ХРВ добре сподобався...юзаю три роки у лаків є своя твердість...



Як не гуглив, знайшов лише декілька продавців що перфекту, що хрв. Навіть ютуб нічого не знає.
Чи можна посилання на сайт виробників, технічку почитати?

Абсолют248 15.08.2022 20:02 пишет:

ну і так єкономити на банці 100-200 грн для себе зовсім не варіант:)...і таки треба купувати у перевірених....бо можуть напарити у яких строк гідності уже того ....вийшов...відкриваеш банку а там триндець....

ну якось так...мо буде корисно..і повторюсь..ИМХО!!! без образ



Закуповуюсь в Автоколорі у нас. Там мене знають, тому точно нічого неправильного не підсунуть.
Вони працюють з міпою, мобіхелом, новолом, апп. Ну і вибірково з іншими.
Я б новола спектрал спробував, але боюсь не витянгути технічно, у них складні лаки, вони більше до uhs тяжіють, то не гаражні технології. А профешинал серія - боюсь кольористики, бо колись мав оказію, номерна фарба була геть не така, як має бути. То було давно, але осадочок залишився. Може й даремно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 891
С нами с 06.02.2008

Re: База-лак для гаражних умов. [Re: Рост]
      17 августа 2022 в 05:06 Гілками

APP HS Acryl Klarlack Spezial S юзаю

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКузовщина
Додаткова інформація
0 користувачів і 89 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3187

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія