nosatiy 30.01.2023 08:32 пишет: столько геммороя себе и заданий родственникам, чтобы сэкономить половину стоимости маски,,,,,, амазон хорошо работает в Европе лучше расскажите сколько месяцев занимает сделать перевод документов, открыть счёт в банке или провести интернет в квартиру
А сколько же гемороя? А несколько кликов мишкой. І половина вартості цієї дрібнички - це тижнева мінімальна зарплата в розчудесній Україні.
Во первых это зависит от того кем и как ты работаешь. Работяга на стройке или низовой офисный планктон с подобным может не встертится ни разу за всю жизнь.Предприниматель же с таким столкнется неоднократно.
Тот кто сталкивался с возвратом НДС в той же Польше и у нас. До сих пор проклинает матом у нас.
знакомый поляк при слове VAT начинает дергаться. при больших цифрах там тоже полно приколов.
З швидкістю каналу до 1 гбіт/с. Але на сьогодні в Києві черга 5-6 тижнів. Це до тих хто працює при відключенні. А рахунок в Англії відкрився за 5 хвилин. В банку фізично не був.
а можна просто піти і в магазині купити сімку водафон, і буде 40-50 мегабіт будь-де.
Будь де не буде. Перевірено.
не перекручуйте. будь-де в межах покриття. у нас от на відрізку від КП до знаку "Гостомель" навіть едж не працює )
Слухайте, поясніть мені, будь ласка. А на чому базується весь цей негатив в бік тих, хто каже, що йому закордоном краще? Ну, знайшла людина, де їй добре, ну і хай живе собі там. Що з цього іншим українцям? Чому його хейтять?? Жити чи не жити в конкретній країні, або з конкретною людиною - на це має бути добра воля самої людини. І якщо її немає, то нащо ці виховні бесіди? Щоб що??
я в курсе, а уехал из Киева. речь о другом, почему самое лучшее решение? неужели так всё плохо здесь? неужели там больше перспектив? друзей, знакомых? возможностей?
думаю для определенной прослойки населения да, там лучше. Он имеет работу, жена наверное работает, получается ЗП + ЗП ( ХЗ на сколько они большие. не думаю, что громадные) - расходы ( экономно)= что то еще и остается. а в Украине вполне мог быть и минус...
Ту была девочка как то писала, вроде еще до войны, а может и не так давно...вот не помню. Она рассказывала о доходах в Польше. Кажись комнату снимала и на заводе там работала... Так она одна, а если семья работает, то уже квартирку снимают и строят свою европейскую мечту.
Я на це все дивлюся і думаю, що якби в Україні так само напрягтися, вивчити іноземну мову з нуля до розмовного рівня, вивчити нове законодавство (чи будь що з нуля), то можна і вдома добре влаштуватися. Тим кому вдома погано жилося. Чому напряг закордоном вважається чимось більш прийнятним ніж такий самий напряг вдома?
От прям сто відсотків. Я в 2013 році так і зробив, вивчив англійську до розмовного рівня, рік провчився програмувати, вивчив пару мов програмування і зараз в мене зп така ж як і в Німеччині на аналогічній позиції. Все можна зробити, було б бажання
sashkaa 29.01.2023 18:18 пишет: Може тоді простіше в Дубай. Мабуть питань звідки кеш не буде. Якщо є доходи то життя буде там достатньо комфортне. Ну для алко звісно дорого. А так
Нічого в тих Дубаях особливо дорогого з алкоголем. Є спеціально навчені люди, яки вміють привозити вам додому різноманітне бухлішко ящиками, ціни цілком звичайні, не дорожче ніж в будь якій іншій країні світу. Щось два долари за пляшку пива. Формально, наче, заборонено (хоча для іноземців - не факт), але хоч якогось контролю - не помічено, гугляться, не ховаються, конспірації не треба.
sashkaa 29.01.2023 18:18 пишет: Може тоді простіше в Дубай. Мабуть питань звідки кеш не буде. Якщо є доходи то життя буде там достатньо комфортне. Ну для алко звісно дорого. А так
Нічого в тих Дубаях особливо дорогого з алкоголем. Є спеціально навчені люди, яки вміють привозити вам додому різноманітне бухлішко ящиками, ціни цілком звичайні, не дорожче ніж в будь якій іншій країні світу. Щось два долари за пляшку пива. Формально, наче, заборонено (хоча для іноземців - не факт), але хоч якогось контролю - не помічено, гугляться, не ховаються, конспірації не треба.
Ага а потім десь в Шарджу занесе й буде потім дешеве бухлішко.
п.с. а что б 2 раза не вставать ( мне лично не надо, просто любопытно) спрошу: а если , к примеру мы приехали в германию, попросили вот этого всего ( прытулку), но говорим "мы купим дом. у нас есть за что. не надо нам всякие социалы. не нужны курсы, мы переводчика наймем. дайте аусвайс, что б мы могли тут жить", дадут? или тока если страдаешь по полному, то дадут?
Вже писали в сусідній темі. До чувака з пачкою налу тут віднесуться з упередженням. Я звісно не намагалася купити будинок. Але точно знаю що проти системи йти - собі дорожче. Якщо ти біженець - ось тобі шлях, допомога, план. А якщо ти маєш бабло і просто емігрант - ось тобі інший шлях. Навряд чи можна зібрати ніштяки одразу з усіх кошиків.
В Норвегии не так, можешь не сидеть на социале, не ходить на курсы и иметь временную защиту - что будет потом с вопросами откуда деньги не знаю.. Да и при начислении помощи ты обязан рассказать про все свои сбережения и доходы - если тебе начислят помощь а потом вскроется что у тебя были сбережения - то это уголовное дело.. Это не беженство или экномическая миграция - это коллективная защита - и она не только бедным дается.
Моім дали візу гуманітарну в Чехіі в перщі дні війни. Спецом потім ходили і анулювали іі, бл взнали що отримавші таку візу мають дуже і дуже великі обмеження в ЄС які моїм не підходили взагалі. Їм було потрібна легальна евакуація а не біженство зі всіма проблемами. Переїхали в Італію і запросили пермессо яке італія так і не дала за 6 місяців а сам «запрос пермессо» давав право там житт скільки завгодно. Так от потім на кордоні було куча перевірок і якби та чеська «гуманітарна» віза не була анульовано то у дружини було б куча проблем починаючи від того чому діти не вчились в школі, чому в на огляд не ходили чому документи ніякі не робили Тобто ось такий «захист» це цілий комплект обмежувальних правил для людей і не все так однозначно. Я б аккуратно цей «захист» брав, тим більше тих 200 євро допомоги в перші 3 місяці копійки … що б так себе обмежувати
sashakiev 30.01.2023 14:36 пишет: Моім дали візу гуманітарну в Чехіі в перщі дні війни. Спецом потім ходили і анулювали іі, бл взнали що отримавші таку візу мають дуже і дуже великі обмеження в ЄС які моїм не підходили взагалі. Їм було потрібна легальна евакуація а не біженство зі всіма проблемами. Переїхали в Італію і запросили пермессо яке італія так і не дала за 6 місяців а сам «запрос пермессо» давав право там житт скільки завгодно. Так от потім на кордоні було куча перевірок і якби та чеська «гуманітарна» віза не була анульовано то у дружини було б куча проблем починаючи від того чому діти не вчились в школі, чому в на огляд не ходили чому документи ніякі не робили Тобто ось такий «захист» це цілий комплект обмежувальних правил для людей і не все так однозначно. Я б аккуратно цей «захист» брав, тим більше тих 200 євро допомоги в перші 3 місяці копійки … що б так себе обмежувати
Большинстко проблем там у наших возникают из за незнания как и что правильно делается. Точно так же иностранец приехавший к нам жить будет иметь массу пробелм на ровном месте. Решается просто, установление дружеских отношений с местными и зачасту просто совет как надо сделать снимает 90% проблем. Причем в частности итальянцы готовы помогать прямо с каким то нездоровым энтузиазмом.
В тебе якась абсолютно інша італія краіна розових поні:))) абсолютно інший досвід Жодноі допомоги, у всіх органах влади місячні черги і недбальство при виконанні обовязків, документи на пермессо тричі переробляли, так і не зробили. Лист що все готово прийшов вже коли моі дома були. Я вже мовчу про медицину та освіту, зуби цементом дітині пломбували, що прийшлося переробляти за великі гроші на Зоологічній і там же сказали що в нас таке при союзі робили, ось таке ставлення…
Але нащо опоненти почали доводити, що в Україні краще? Це мене дивує.
ну так оно и в обратную сторону работает. и очень часто тут это читаю. просто замечаем обычно то, что нас тригерит в какой-то определенной степени. ничего необычного, на втуе всегда каждый свое болото хвалит кто в полях квартиры, кто нижние печерски, а кто заграницы.