autoua
×
Autoua.netФорумКузовщина

Полировать или нет?

сталкер закарпатья ***
41 год (111 лет за рулем), Киев
Сообщения: 13932
С нами с 15.11.2006

Полировать или нет?
      20 марта 2023 в 11:32 Гілками

Профильное авто имеет на себе следы эксплуатации. Где-то помутнело, где-то царапинки от кустов/собак/кошек. Закралась мысль отполировать, но не понимаю насколько долговечна эта процедура. Не помутнеет ли краска ускоренно посла полировки?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
45 лет (28 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 1459
С нами с 20.07.2010

Re: Полировать или нет? [Re: Slavik-d]
      20 марта 2023 в 12:31 Гілками

На скільки я в темі, то чи полірувати, залежить чи вона не була вже полірована до і на скільки тонкий шар лаку було знято. На скільки швидко помутніє після - залежить від якості/твердості лаку, а також від того, як і чим мити авто потім. Ну і умов експлуатації..
Ну і якщо полірувати, то тільки у добре перевірених майстрів, бо можуть наробити дир у лаку

Змінено -Ateist- (12:33 20/03/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Сообщения: 464
С нами с 15.07.2014

Re: Полировать или нет? [Re: Slavik-d]
      20 марта 2023 в 15:56 Гілками

Скажу так...поліровкою професійно не займаюся, але як вище правильно зазначили товщина лаку...тому ніколи не прибираю царапини,їх треба прибирати наждаком, і як правило на нових автівках товщина лаку не дуже, також під час фарбування за умови ідеально підібраної фарби мої деталі будуть випадати, бо я люблю навалити добряче лаку! а це в свою чергу додає глибину кольору, і тому іноді треба сусідні деталі трохи полірувати, шоб трохи була гармонія.

Із останнього чому запропонував полірувати шкоду...бо пів року тому чи трохи більше фарбував дверцята та крило, звичайно полірував, і от у зрівнянні з заводом то мій лак гладенький і не шоршавий, а там вже є трабли, так авто не потускнівше але але, вимити ви його не зможете...основна процедура то було без наждака РЕФІНІШОМ якив видалив все гімно за 10 років, та Голограма для блиску і царапинок дрібних

Якщо проводите по чистому авто рукою і воно шершаве, я б зробив легеньке полірування...риски я б не прибирав, і також...рекомендую тіко безконтактну мийку....у дворі тряпкою губкою ну то таке.... дрібна соринка буде по лаку робити свою справу...якої б він не був твердості...

Ну якось так:)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 11835
С нами с 18.08.2008

Re: Полировать или нет? [Re: Абсолют248]
      24 марта 2023 в 07:44 Гілками

Мойка
Чистка кузова
Мойка
Полировка кругом
Мойка
Твёрдый воск

Бюджетно
Блестит
Грязь отлетает

Это все равно что ходить в костюме с грязными туфлями


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКузовщина
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1938

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія