autoua
×
Autoua.netФорумШини та диски

Трещины на резине (2/2)

опытный писатель **
Сообщения: 1590
С нами с 24.12.2013

Re: Трещины на резине [Re: GreenMile]
      25 апреля 2023 в 12:06 Гілками

GreenMile 25.04.2023 11:08 пишет:


Я б не впечатлялся особо теми трещинами, в моей практике были даже шины которым, наверное, более 20 лет было (совок еще) и вопреки расхожему мнению, они не взорвались и куски от них по дороге не отлетали.





почитайте на досуге, что означает термин "ошибка выжившего".

Если лично у меня стрельнет колесо и я уйду в кювет или на встречку, мне как-то фиолетово будет тот факт, что у "других" сколько то там тысяч человек порепанная резина никогда не стреляла.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12749
С нами с 17.02.2009

Re: Трещины на резине [Re: sly_fox]
      25 апреля 2023 в 12:13 Гілками

sly_fox 25.04.2023 12:06 пишет:

GreenMile 25.04.2023 11:08 пишет:


Я б не впечатлялся особо теми трещинами, в моей практике были даже шины которым, наверное, более 20 лет было (совок еще) и вопреки расхожему мнению, они не взорвались и куски от них по дороге не отлетали.





почитайте на досуге, что означает термин "ошибка выжившего".

Если лично у меня стрельнет колесо и я уйду в кювет или на встречку, мне как-то фиолетово будет тот факт, что у "других" сколько то там тысяч человек порепанная резина никогда не стреляла.


Я знаю, что такое ошибка выжившего, но она тут совершенно не в тему. Если у тебя одного стрельнула резина, то это ни разу не говорит о том, что причина была именно в микротрещинах, а не в заводском браке или внешних повреждениях.

Змінено GreenMile (12:14 25/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3146
С нами с 01.07.2018

Re: Трещины на резине [Re: GreenMile]
      25 апреля 2023 в 13:44 Гілками

GreenMile 25.04.2023 12:13 пишет:

Я знаю, что такое ошибка выжившего, но она тут совершенно не в тему. Если у тебя одного стрельнула резина, то это ни разу не говорит о том, что причина была именно в микротрещинах, а не в заводском браке или внешних повреждениях.



А в чому причина? Що шиномонтажник не перехрестився перед бортуванням? Мікротріщини - це те що ми бачимо неозброєним оком, а всередині можуть бути більш суттєві дефекти яких ми не бачимо.
Мікротріщини (а тим більше те що на фото в 1 повідомленні теми) це явна ознака того що резину потрібно міняти і це факт. Так, можна себе заспокоїти "я буду їздити до 90 км/год, стартуватиму без пробуксовок, не перегружатиму", але в дорозі всяке буває, наприклад перед якимось оленем прийдеться різко відтормозитись 90-0, і якщо це буде ще й на спуску, і машина буде з навантаженням, а якщо на тормозному шляху попадеться камінець, то хто його зна чи не розлетиться це колесо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
40 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4892
С нами с 08.05.2007

Re: Трещины на резине [Re: ivatuning]
      25 апреля 2023 в 14:27 Гілками

ivatuning 24.04.2023 20:02 пишет:

Якщо на гумі є позначки "green", "x-green" , "eco" то ця гума має такі властивості як самоутилізація, вона сама розпадається на молекули, як єкопакетики АТБ. Найкраще ці властивості я бачив на мішеліні х-грін. Літня 7-ми річна розпалася на молекули одночасно, переобув на літо і за 50 км одразу 3 гулі на 3х колесах с 4-х. А на зимі 8-ми річній, за сезон протектор почав злазити, шматками сипатися, причому тільки на 2-х колесах з 4-х.



Так це нокиан green....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
40 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4892
С нами с 08.05.2007

Re: Трещины на резине [Re: opexkiev]
      25 апреля 2023 в 14:29 Гілками

opexkiev 25.04.2023 10:58 пишет:

Або десь зберігалась можливо під впливом температур чи сонячного проміння.



Зберігалися всі сезони в гаражі на верхній полиці під стелею...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
39 лет,
Сообщения: 9
С нами с 16.04.2011

Re: Трещины на резине [Re: tosha1983]
      25 апреля 2023 в 16:10 Гілками

Ухх, ну краще під заміну, але якщо по місту і їздите спокійно то на сезон має вистачити.. Але краще взяти щось нове хоч і бюджетне.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12749
С нами с 17.02.2009

Re: Трещины на резине [Re: HDC1]
      25 апреля 2023 в 17:02 Гілками

HDC1 25.04.2023 13:44 пишет:

GreenMile 25.04.2023 12:13 пишет:

Я знаю, что такое ошибка выжившего, но она тут совершенно не в тему. Если у тебя одного стрельнула резина, то это ни разу не говорит о том, что причина была именно в микротрещинах, а не в заводском браке или внешних повреждениях.



А в чому причина? Що шиномонтажник не перехрестився перед бортуванням? Мікротріщини - це те що ми бачимо неозброєним оком, а всередині можуть бути більш суттєві дефекти яких ми не бачимо.
Мікротріщини (а тим більше те що на фото в 1 повідомленні теми) це явна ознака того що резину потрібно міняти і це факт. Так, можна себе заспокоїти "я буду їздити до 90 км/год, стартуватиму без пробуксовок, не перегружатиму", але в дорозі всяке буває, наприклад перед якимось оленем прийдеться різко відтормозитись 90-0, і якщо це буде ще й на спуску, і машина буде з навантаженням, а якщо на тормозному шляху попадеться камінець, то хто його зна чи не розлетиться це колесо.


Для установления причины надо было проводить экспертизу взорвавшейся шины. А может и не быть дефектов внутри, еще могут быть дефекты в совершенно новом колесе - это все чистые предположения, никакой причинно-сдледтсвенной связи с микротрещинами на протекторе и взрывом не просматривается. На боковине я микротрещин не вижу, например, т.е. проблема в области протектора, что лежит за пределами самого баллона, корда и т.д. Ты даже не можешь быть уверенным не разлетится ли у тебя и самое обычное нормальное колесо или после того, как тебе поставят латку, например, на ШМ.
Если ты боишься - меняй, я ж не запрещаю, у меня есть опыт езды на более ужасных шинах, потому лично я не вижу там какой-то катастрофы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3146
С нами с 01.07.2018

Re: Трещины на резине [Re: GreenMile]
      25 апреля 2023 в 17:24 Гілками

GreenMile 25.04.2023 17:02 пишет:

Для установления причины надо было проводить экспертизу взорвавшейся шины. А может и не быть дефектов внутри, еще могут быть дефекты в совершенно новом колесе - это все чистые предположения, никакой причинно-сдледтсвенной связи с микротрещинами на протекторе и взрывом не просматривается. На боковине я микротрещин не вижу, например, т.е. проблема в области протектора, что лежит за пределами самого баллона, корда и т.д. Ты даже не можешь быть уверенным не разлетится ли у тебя и самое обычное нормальное колесо или после того, как тебе поставят латку, например, на ШМ.
Если ты боишься - меняй, я ж не запрещаю, у меня есть опыт езды на более ужасных шинах, потому лично я не вижу там какой-то катастрофы.



Ок, якщо хтось поїздив на поганій резині і нічого не сталось то можна так усім робити, зрозумів, сперечатись не буду


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12749
С нами с 17.02.2009

Re: Трещины на резине [Re: HDC1]
      25 апреля 2023 в 17:48 Гілками

HDC1 25.04.2023 17:24 пишет:

GreenMile 25.04.2023 17:02 пишет:

Для установления причины надо было проводить экспертизу взорвавшейся шины. А может и не быть дефектов внутри, еще могут быть дефекты в совершенно новом колесе - это все чистые предположения, никакой причинно-сдледтсвенной связи с микротрещинами на протекторе и взрывом не просматривается. На боковине я микротрещин не вижу, например, т.е. проблема в области протектора, что лежит за пределами самого баллона, корда и т.д. Ты даже не можешь быть уверенным не разлетится ли у тебя и самое обычное нормальное колесо или после того, как тебе поставят латку, например, на ШМ.
Если ты боишься - меняй, я ж не запрещаю, у меня есть опыт езды на более ужасных шинах, потому лично я не вижу там какой-то катастрофы.



Ок, якщо хтось поїздив на поганій резині і нічого не сталось то можна так усім робити, зрозумів, сперечатись не буду


А если кто-то поездил на хорошей резине и она лопнула, то что делать?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3146
С нами с 01.07.2018

Re: Трещины на резине [Re: GreenMile]
      25 апреля 2023 в 17:57 Гілками

GreenMile 25.04.2023 17:48 пишет:

А если кто-то поездил на хорошей резине и она лопнула, то что делать?



То виходячи з такої логіки ставимо погану резину (а яка різниця, лопнути може люба, та і взагалі метеорит може впасти на автомобіль, яка різниця що там за резина).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
42 года (24 года за рулем), Белая Церковь
Сообщения: 1352
С нами с 09.02.2013

Re: Трещины на резине [Re: tas7]
      11 мая 2023 в 13:16 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

tas7 24.04.2023 13:52 пишет:

Така саме "біда" й у мене. Бріджстоун туранза 19 року випуску, пішли тріщини. Сиджу і думаю, що ж обрати - взяти Tigar чи Мішлен? Якщо Мішлен через 3-4 роки теж піде тріщинами чи є сенс за нього переплачувати?



Фото моїх Bridgestone 19 року виготовлення.
Отже, я придбав собі Мішлен прімасі 4+. Я взагалі ніколи не думав, що гума може так впливати на відчуття авто. Тиха, м'якенька гума, просто одне задоволення. Можливо і Тігар так само дав би такі відчуття, не знаю?

Фото моїх Bridgestone 19 року виготовлення. Отже, я придбав собі Мішлен прімасі 4+


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
WSX
СуперСтар **
25 лет за рулем, Ирпень
Сообщения: 4357
С нами с 15.07.2003

Re: Трещины на резине [Re: tas7]
      18 мая 2023 в 20:17 Гілками

Перших пару років так. Потім те ж саме що і той брідж її чекає. Почали робити гуму теж щоб довго не служила

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
42 года,
Сообщения: 106
С нами с 03.06.2011

Re: Трещины на резине [Re: WSX]
      19 мая 2023 в 09:11 Гілками

Дуже дивно, оскільки в мене літнім вже 5 років і таких нема але й залишок протектора 6-7мм десь

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
WSX
СуперСтар **
25 лет за рулем, Ирпень
Сообщения: 4357
С нами с 15.07.2003

Re: Трещины на резине [Re: Dimiyar]
      22 мая 2023 в 22:28 Гілками

В темі про тігар зкидав фото.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумШини та диски
Додаткова інформація
0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, AVB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5857

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія