autoua
×
Autoua.netФорумКузовщина

Гравітекс або гравітекс з каучуком?

V.I.P **
50 лет (21 год за рулем), Київ
Сообщения: 15709
С нами с 22.05.2007

Гравітекс або гравітекс з каучуком?
      23 апреля 2023 в 22:31 Гілками

Ось запитання (мало не написав по Лесю:) )
Вирішив таки дофарбовувати авто та поки продається їздити. В чому різниця між ними окрім складу? В сенсі що краще, бо робити "по перекупські" не хочу, не хочу паскудити карму роблячи на ві..сь. Різниця у ціні не суттєва тому що краще? Фарбувати буду акрілом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
50 лет (21 год за рулем), Київ
Сообщения: 15709
С нами с 22.05.2007

Re: Гравітекс або гравітекс з каучуком? [Re: Djohny]
      24 апреля 2023 в 18:07 Гілками

дякую тому хто переніс з гілки "спитати.." Можно видаляти, бо за час поки тут відповідь з'явиться машина вже буде пофарбована та продана

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: Гравітекс або гравітекс з каучуком? [Re: Djohny]
      24 апреля 2023 в 19:39 Гілками

я б обрав другий варіант. Бо воно буде більш еластичне

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Сообщения: 464
С нами с 15.07.2014

Re: Гравітекс або гравітекс з каучуком? [Re: Djohny]
      24 апреля 2023 в 21:17 Гілками

як по мені то байдуже....головне нормально пофарбувати...жодний антигравій навіть 3М є гігросокпічним...нема кращого захисту ніж фарба чи лак...єпоксик якщо контактує з зовнішнім світом також треба укривати....(надіюся ви його не на голий метал будете наносити і риску дасте?)

Про суміші типу пуш сала та інше гімно шо не висихає з роками та тіко мажеться не буду підіймати тему..бо антикорщикам дорогу перейду....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
50 лет (21 год за рулем), Київ
Сообщения: 15709
С нами с 22.05.2007

Re: Гравітекс або гравітекс з каучуком? [Re: sly_fox]
      25 апреля 2023 в 09:26 Гілками

sly_fox 24.04.2023 19:39 пишет:

я б обрав другий варіант. Бо воно буде більш еластичне



Основна проблема Чи небуде воно занадто еластичним саме для акріла? Мабуть візьму перевірений звичайний, бо так розумію інших якихось плюсів нема.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12708
С нами с 17.02.2009

Re: Гравітекс або гравітекс з каучуком? [Re: Djohny]
      25 апреля 2023 в 09:47 Гілками

Каучуковый эластичный нужен, если подразумевается частая езда по гравию, т.е. когда по окрашиваемой части будут постоянно лететь камни, он более устойчивый к повреждениями такого рода. На счет устойчивости краски зависит от самого гравитекса и от краски, они вообще есть окрашиваемые и не окрашиваемые и т.п.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
50 лет (21 год за рулем), Київ
Сообщения: 15709
С нами с 22.05.2007

Re: Гравітекс або гравітекс з каучуком? [Re: GreenMile]
      25 апреля 2023 в 10:34 Гілками

я не знаю де буде їздити покупець
Машина продається але покупці хочуть щоб було дорожче але блищало, але робити так щоб воно злізло через місяць та мене проклинали теж не хочеться.
Якщо я правильно розумію то по старій фарбі та загрунтованим цинковим грунтом проблемним місцям що вже повичищав треба спочатку акріловий грунт, потім коли висохне обклеїти кордони зони де буде гравітекс та задути гравітексом? Зверху гравітекс перед фарбою треба грунтовати? Бо раніше не грунтовав а може це помилка? Після цього вже стати та задути фарбою усю авто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1589
С нами с 24.12.2013

Re: Гравітекс або гравітекс з каучуком? [Re: Djohny]
      25 апреля 2023 в 12:02 Гілками

Djohny 25.04.2023 10:34 пишет:

я не знаю де буде їздити покупець
Машина продається але покупці хочуть щоб було дорожче але блищало, але робити так щоб воно злізло через місяць та мене проклинали теж не хочеться.




Хз. Я вчера продал авто. Из категории "непродаваемых", которые по полгода-год висят на авториа (профильная инфинити). В анамнезе - дтп, на сегодня передний бампер в хлам (шпаклевка порепала), сзади в бампер какая-то скотина въехала пару недель назад. На зимней резине. По технике в идеале, реально все сделано и обслужено, но это почти никого не интересовало, главное - цена.
Продал за три дня с первого просмотра (просмотр был через 12 часов после публикации). Немного ниже рынка, но если бы ремонтировал и красил - себестоимость вывела бы планку выше, чем "как у всех". Покупатель счастлив, ибо "дешево купил", а очередь обрывала телефон. Спокойно мог бы продать дороже, но не люблю этот процесс.
Так что такое...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12708
С нами с 17.02.2009

Re: Гравітекс або гравітекс з каучуком? [Re: Djohny]
      25 апреля 2023 в 12:17 Гілками

Djohny 25.04.2023 10:34 пишет:

я не знаю де буде їздити покупець
Машина продається але покупці хочуть щоб було дорожче але блищало, але робити так щоб воно злізло через місяць та мене проклинали теж не хочеться.
Якщо я правильно розумію то по старій фарбі та загрунтованим цинковим грунтом проблемним місцям що вже повичищав треба спочатку акріловий грунт, потім коли висохне обклеїти кордони зони де буде гравітекс та задути гравітексом? Зверху гравітекс перед фарбою треба грунтовати? Бо раніше не грунтовав а може це помилка? Після цього вже стати та задути фарбою усю авто.


Это уже к малярам вопрос и к конкретному гравитексу, там должно быть написано как его наносить и на что. У меня с завода на машине снизу пороги такой фигней обработаны, покрашены сверху, там "твердый" вариант, но все же немного пластичный, т.к. следы от домкрата остаются на нем.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКузовщина
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1825

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія