autoua
×
Autoua.netФорумПокупки за кордоном

Відправка по гарантії за кордон

Достоевский *
Киев
Сообщения: 6425
С нами с 23.10.2006

Відправка по гарантії за кордон
      1 августа 2023 в 16:54 Гілками

Є електроний пристрій, треба відправити його у США по гарантії від фіз. особи
Як це краще зробити, ким відправити, як оформити щоб не влетіти на митні платежі?
Новою поштою стьомно, сказали, що якщо вони там не заберуть, або якщо їм там нарахують митні платежі, то назад вони не повернуть і піде на утилізацію ну і як я розумію то вони не будуть возитися і оформлювати якось особливо.

Є ще варіант передати людиною але як його потім повернути треба буде якесь підтввердженя митної вартості якщо людина відправить мені як посилку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Киев
Сообщения: 474
С нами с 10.03.2012

Re: Відправка по гарантії за кордон [Re: Gold Fish]
      2 августа 2023 в 16:57 Гілками

Gold Fish 01.08.2023 16:54 пишет:

Є електроний пристрій, треба відправити його у США по гарантії від фіз. особи
Як це краще зробити, ким відправити, як оформити щоб не влетіти на митні платежі?
Новою поштою стьомно, сказали, що якщо вони там не заберуть, або якщо їм там нарахують митні платежі, то назад вони не повернуть і піде на утилізацію ну і як я розумію то вони не будуть возитися і оформлювати якось особливо.

Є ще варіант передати людиною але як його потім повернути треба буде якесь підтвердження митної вартості якщо людина відправить мені як посилку.



Відправляв колись через meest, попередньо уточнивши у менеджера meest usa всі нюанси з повернення товару в магазин. Треба заздалегідь зв'язатись з магазином в який треба відправити пристрій, та отримати RMA, роздрукувати і покласти в коробку з товаром який повертаєте. Раджу також вкласти записку для співробітників складу у США, щоб вони приклеїли RMA вже там. Зазвичай цей RMA діє приблизно 20-30 днів, треба уточнювати в магазині. Тому що доставка в США, і відправка в магазин може зайняти більший час, щоб не казали менеджери meest usa. Тому треба попередити магазин що можете не вкластись в необхідний термін, щоб вони не розвернули вашу посилку назад, коли вийде термін повернення згідно RMA.
Раджу відправляти з відділення на Мала Кільцева, 10/1. Зекономите по часу мінімум тиждень, тому що з інших відділень збирають вантажі і відправляють на це відділення.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 6425
С нами с 23.10.2006

Re: Відправка по гарантії за кордон [Re: Eddison]
      2 августа 2023 в 18:11 Гілками

Eddison 02.08.2023 16:57 пишет:

Gold Fish 01.08.2023 16:54 пишет:

Є електроний пристрій, треба відправити його у США по гарантії від фіз. особи
Як це краще зробити, ким відправити, як оформити щоб не влетіти на митні платежі?
Новою поштою стьомно, сказали, що якщо вони там не заберуть, або якщо їм там нарахують митні платежі, то назад вони не повернуть і піде на утилізацію ну і як я розумію то вони не будуть возитися і оформлювати якось особливо.

Є ще варіант передати людиною але як його потім повернути треба буде якесь підтвердження митної вартості якщо людина відправить мені як посилку.



Відправляв колись через meest, попередньо уточнивши у менеджера meest usa всі нюанси з повернення товару в магазин. Треба заздалегідь зв'язатись з магазином в який треба відправити пристрій, та отримати RMA, роздрукувати і покласти в коробку з товаром який повертаєте. Раджу також вкласти записку для співробітників складу у США, щоб вони приклеїли RMA вже там. Зазвичай цей RMA діє приблизно 20-30 днів, треба уточнювати в магазині. Тому що доставка в США, і відправка в магазин може зайняти більший час, щоб не казали менеджери meest usa. Тому треба попередити магазин що можете не вкластись в необхідний термін, щоб вони не розвернули вашу посилку назад, коли вийде термін повернення згідно RMA.
Раджу відправляти з відділення на Мала Кільцева, 10/1. Зекономите по часу мінімум тиждень, тому що з інших відділень збирають вантажі і відправляють на це відділення.




RMA в мене є. А як повертали назад? Як доказували митниці, що це повернення з ремонту, які документи надавав магазин для цього?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Киев
Сообщения: 474
С нами с 10.03.2012

Re: Відправка по гарантії за кордон [Re: Gold Fish]
      2 августа 2023 в 18:36 Гілками

Gold Fish 02.08.2023 18:11 пишет:

Eddison 02.08.2023 16:57 пишет:

Gold Fish 01.08.2023 16:54 пишет:

Є електроний пристрій, треба відправити його у США по гарантії від фіз. особи
Як це краще зробити, ким відправити, як оформити щоб не влетіти на митні платежі?
Новою поштою стьомно, сказали, що якщо вони там не заберуть, або якщо їм там нарахують митні платежі, то назад вони не повернуть і піде на утилізацію ну і як я розумію то вони не будуть возитися і оформлювати якось особливо.

Є ще варіант передати людиною але як його потім повернути треба буде якесь підтвердження митної вартості якщо людина відправить мені як посилку.



Відправляв колись через meest, попередньо уточнивши у менеджера meest usa всі нюанси з повернення товару в магазин. Треба заздалегідь зв'язатись з магазином в який треба відправити пристрій, та отримати RMA, роздрукувати і покласти в коробку з товаром який повертаєте. Раджу також вкласти записку для співробітників складу у США, щоб вони приклеїли RMA вже там. Зазвичай цей RMA діє приблизно 20-30 днів, треба уточнювати в магазині. Тому що доставка в США, і відправка в магазин може зайняти більший час, щоб не казали менеджери meest usa. Тому треба попередити магазин що можете не вкластись в необхідний термін, щоб вони не розвернули вашу посилку назад, коли вийде термін повернення згідно RMA.
Раджу відправляти з відділення на Мала Кільцева, 10/1. Зекономите по часу мінімум тиждень, тому що з інших відділень збирають вантажі і відправляють на це відділення.




RMA в мене є. А як повертали назад? Як доказували митниці, що це повернення з ремонту, які документи надавав магазин для цього?



Магазин надає в електронному вигляді "виписки" що це повернення, а може взагалі нічого не вкладати в посилку і не відправляти на ел. пошту чи в особистий кабінет, залежить від політики повернення самого магазина. А от як доказувати митниці, що це саме повернення, це історія повна загадок) як зійдуться зорі на небі, може пройти а може й ні щоб не нарахували зайвого по митному калькулятору.

Змінено Eddison (18:44 02/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПокупки за кордоном
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  doctor_b, Alfer, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1417

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія