autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Есть ли погрешность у TruCam ?

Супер писатель! **
45 лет (29 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 2907
С нами с 11.12.2005

Есть ли погрешность у TruCam ?
      21 августа 2023 в 09:43 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

В общем влупили мне 1700грн штрафа на одесской, там где перед пешеходными переходами (практически в поле) еще кое где остались знаки 50 , стояли с 2х сторон, я зазевался на противоположную сторону, решил помаргать встречным -а они за пригорком тут-как тут. 101км\ч на зафиксировали,я не стал перечить ( а чего уж тут перечить?) сказал только, что еще оставили вам тут рыбные места, поржали вместе. А потом уже думаю - а ведь как то раньше были дискуссии, что при превышении на 1км, можно списать это на погрешность? Я понимаю,что тут не 1, а 51 но тем не менее - превышение до 50км\ч это совсем другой штраф. Как то 1700грн никак мне покоя не дают, и тут не действует схема с 50% в течении 2х недель... есть свежая практика при подобных ситуациях ?
ЗЫ только, пожалуйста, не надо вот этого - "надо только по правилам ездить" или "тебя посодють, а ты не воруй" , я очень прошу, уже ж как бы плавали, знаем...
ЗЗЫ "так тебе и надо"- так и быть, можно

В общем влупили мне 1700грн штрафа на одесской, там где перед пешеходными переходами (практически в поле) еще кое где остались знаки 50 , стояли с 2х сторон, я зазевался на противоположную сторону, решил помаргать встречным -а они за пригорком тут-как тут. 101км\ч на зафиксировали,я не стал перечить ( а чего уж тут перечить

Змінено Rack (09:47 21/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Сообщения: 386
С нами с 20.01.2013

Re: Есть ли погрешность у TruCam ? [Re: Rack]
      21 августа 2023 в 10:59 Гілками

А вопрос в чем?

Практика показывает что при ограничении 50+20 за 101 будешь платить


По дискуссиям тоже всё понятно. 72 точно езжу под камерами свободно, вот не помню штраф как-то получил за 73 или за 74.
Вот эти лишние "копейки" - и есть погрешность, она же стопудово наказуемый недискутируемый налог на неосторожность

Змінено KosWel (11:01 21/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7969
С нами с 18.06.2013

Re: Есть ли погрешность у TruCam ? [Re: KosWel]
      21 августа 2023 в 11:40 Гілками

KosWel 21.08.2023 10:59 пишет:

А вопрос в чем?

Практика показывает что при ограничении 50+20 за 101 будешь платить


По дискуссиям тоже всё понятно. 72 точно езжу под камерами свободно, вот не помню штраф как-то получил за 73 или за 74.
Вот эти лишние "копейки" - и есть погрешность, она же стопудово наказуемый недискутируемый налог на неосторожность



101-2=99, постанова може бути оскаржена, якщо похибка не була встановлена на приладі. та/або міряли з руки.

В ответ на:

Для фіксації допустимих швидкісних режимів руху транспортних засобів на приладі встановлюється поріг допустимої швидкості руху. При цьому, враховується похибка приладу ±2 км/год в діапазоні від 2 км/год до 200 км/год, ±1% в діапазоні від 201 км/год до 320 км/год.



Витрати часу, + судовий збір.
Вже скільки будет платити, якщо програєш, подвійний штраф?
-3400 - 536,80 = -3936,8 грн.
Я б 1700 заплатив і забив, бо судячи зі швидкості, пан цінує власний час)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11609
С нами с 20.09.2001

Re: Есть ли погрешность у TruCam ? [Re: sarbkiev]
      21 августа 2023 в 14:16 Гілками

sarbkiev 21.08.2023 11:40 пишет:


101-2=99, постанова може бути оскаржена, якщо похибка не була встановлена на приладі. та/або міряли з руки.




іноді похибка вже врахована у показаннях. Тобто прилад консервативно віднімає похибку. Міряє 103, на табло 101.
Тому треба знати, що і як.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26174
С нами с 14.07.2003

Re: Есть ли погрешность у TruCam ? [Re: Rack]
      21 августа 2023 в 16:15 Гілками

А там знаки попереджувальні 5.70 про камери стояли? Якщо да - то лише бити на похибку, в трукама вона 1%, не пам'ятаю вже чому, але закладають +2кмг, один км на похибку вимірювача (ТруКам), а другий на похибку спідометру. Якщо ж знаків 5.70 небуло - то рибне місце ло лохів, бо не мають права там міряти.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
45 лет (29 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 2907
С нами с 11.12.2005

Re: Есть ли погрешность у TruCam ? [Re: sarbkiev]
      21 августа 2023 в 18:26 Гілками

sarbkiev 21.08.2023 11:40 пишет:


Витрати часу, + судовий збір.
Вже скільки будет платити, якщо програєш, подвійний штраф?
-3400 - 536,80 = -3936,8 грн.
Я б 1700 заплатив і забив, бо судячи зі швидкості, пан цінує власний час)



Не-не, я уже заплатил, судится я люблю и умею, и именно поэтому понимаю, что в данной ситуации это утопия. Речь о возможности(гипотетической ), при подобном случае, на месте убедить сотрудника, что 101км\ч это не повод выписывать подобную сумму штрафа. Раньше с фенами очень даже канало- правда приходилось минут 20 с ними побадаться, но они сдавались первые.Обычно. Не всегда.

Змінено Rack (18:34 21/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
45 лет (29 лет за рулем), Вышгород
Сообщения: 2907
С нами с 11.12.2005

Re: Есть ли погрешность у TruCam ? [Re: Amateur]
      21 августа 2023 в 18:32 Гілками

Amateur 21.08.2023 16:15 пишет:

А там знаки попереджувальні 5.70 про камери стояли? Якщо да - то лише бити на похибку, в трукама вона 1%, не пам'ятаю вже чому, але закладають +2кмг, один км на похибку вимірювача (ТруКам), а другий на похибку спідометру. Якщо ж знаків 5.70 небуло - то рибне місце ло лохів, бо не мають права там міряти.



Беда в том, что регистраторы все еще вне закона, а память уж не та, что была...в тот момент я подафигел от суммы,а так же от невозможности воспользоваться 50% скидками на оплату- поэтому вылетело все, что нужно было учесть при анализе ситуации...пока что считаю это наукой, расслабился.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 758
С нами с 03.10.2012

Re: Есть ли погрешность у TruCam ? [Re: Rack]
      21 августа 2023 в 19:49 Гілками

Rack 21.08.2023 18:32 пишет:

Amateur 21.08.2023 16:15 пишет:

А там знаки попереджувальні 5.70 про камери стояли? Якщо да - то лише бити на похибку, в трукама вона 1%, не пам'ятаю вже чому, але закладають +2кмг, один км на похибку вимірювача (ТруКам), а другий на похибку спідометру. Якщо ж знаків 5.70 небуло - то рибне місце ло лохів, бо не мають права там міряти.



Беда в том, что регистраторы все еще вне закона, а память уж не та, что была...в тот момент я подафигел от суммы,а так же от невозможности воспользоваться 50% скидками на оплату- поэтому вылетело все, что нужно было учесть при анализе ситуации...пока что считаю это наукой, расслабился.





В 21-му судився, суд виграв, судовий збір так і не повернули. Нічого крім морального задоаолення не отримаєш. Порушення було друге, відсутність техогляду.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киев
Сообщения: 5031
С нами с 23.02.2011

Re: Есть ли погрешность у TruCam ? [Re: KosWel]
      21 августа 2023 в 20:59 Гілками

KosWel 21.08.2023 10:59 пишет:

А вопрос в чем?

Практика показывает что при ограничении 50+20 за 101 будешь платить


По дискуссиям тоже всё понятно. 72 точно езжу под камерами свободно, вот не помню штраф как-то получил за 73 или за 74.
Вот эти лишние "копейки" - и есть погрешность, она же стопудово наказуемый недискутируемый налог на неосторожность




Я отримав за 74. Поліцай сказав, ну вибач, ти на 1 кмгод попав )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 8475
С нами с 14.07.2004

Re: Есть ли погрешность у TruCam ? [Re: Rack]
      22 августа 2023 в 00:26 Гілками

Rack 21.08.2023 09:43 пишет:

В общем влупили мне 1700грн штрафа на одесской,




Ого, якось зовсім не бюджетно виходить

Я якщо не впевнений чи вже кінець населеного пункта чи ні або якщо памятаю що десь тут чи камера чи якийсь знак може бути намагають не більше 100 тримати, його до 50 ще можна пережити а більше вже зовсім дорого - тиждень будеш сумувати та згадувати, але десь під 1000 думав, а воно евоно как.

Стосовно питання про похибку, я би порадив зробити наступним чином. На сайті МВС подати запит на надання публічної інформації, щось на кшалт яким чином під час вімірювання швидкості приладом ТруКам враховується похибка, або чи враховано в показах вимірювача швидкості ТруКам інструментальну похибку... ну, загалом, подумати як сформолювати.

Відповідь мають надати на протязі, здається, п'яти робочих днів, запит у електронному вигляді, рухи мінімальні. Якщо з першого разу не буде відповіді по суті, можна ще один надати.

А далі вже відштовхуватися від отриманної відповіді.

ЗІ. Скільки останнім часом не бачив патрулі з вимірювачами усі стояли строго за знаками камера.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
35 лет, Днепр
Сообщения: 31
С нами с 20.04.2011

Re: Есть ли погрешность у TruCam ? [Re: Нафаня]
      22 августа 2023 в 01:56 Гілками

скоріш за все, за похибку списати не вийде, мене теж піймали 1 раз на 71 км замість 70 і платив.. якось так

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
0 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1799

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія