autoua
×
Autoua.netФорумКузовщина

Оцініть якість фарбування

СуперСтар **
Сообщения: 4070
С нами с 12.01.2014

Оцініть якість фарбування
      2 сентября 2023 в 17:03 Гілками

Ще при встановленні бамперу помітив косяки, зараз з кождним разом все більше їх.
"Майстри" обіцяли якось їх виправити, але щось мені не віриться що вийде.
Чи є сенс щось зараз робити? Чи одразу перефарбувати в іншому місці?
[зображення][/зображення]
[зображення][/зображення]
[зображення][/зображення]
[зображення][/зображення]
[зображення][/зображення]


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
40 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 4588
С нами с 23.08.2010

Re: Оцініть якість фарбування [Re: hugo-smk]
      2 сентября 2023 в 17:39 Гілками

В колір не влучили, фарбування так собі або здається або навіть можна побачили риски від наждака. Але мало знаю тих хто буде перефарбовувати, навіть взагалі не знаю таких, нажаль.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4070
С нами с 12.01.2014

Re: Оцініть якість фарбування [Re: Ekspert83]
      2 сентября 2023 в 17:42 Гілками

Ekspert83 02.09.2023 17:39 пишет:

В колір не влучили, фарбування так собі або здається або навіть можна побачили риски від наждака. Але мало знаю тих хто буде перефарбовувати, навіть взагалі не знаю таких, нажаль.



До кольору в мене особливих претензій не було
Риски від наждака це основний
Чи реально прибрати ту "бульку" лаку та якось підправити "сколи" фарби на стику із крилом?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12741
С нами с 17.02.2009

Re: Оцініть якість фарбування [Re: Ekspert83]
      2 сентября 2023 в 18:31 Гілками

Ekspert83 02.09.2023 17:39 пишет:

В колір не влучили


Пластик всегда отличается от металла, даже на новой машине при определенном освещении видно, что бампера на примерно полтона не такие как металл.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12741
С нами с 17.02.2009

Re: Оцініть якість фарбування [Re: hugo-smk]
      2 сентября 2023 в 18:33 Гілками

hugo-smk 02.09.2023 17:03 пишет:

Ще при встановленні бамперу помітив косяки, зараз з кождним разом все більше їх.
"Майстри" обіцяли якось їх виправити, але щось мені не віриться що вийде.
Чи є сенс щось зараз робити? Чи одразу перефарбувати в іншому місці?


Покрашено похабно, "исправить" - это они на полировку намекают, наверное. Тут вопрос в цене на билет, сколько это стоило? Если рыночная цена - заставит переделать, если за три копейки - забить и ездить.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4070
С нами с 12.01.2014

Re: Оцініть якість фарбування [Re: GreenMile]
      2 сентября 2023 в 19:20 Гілками

GreenMile 02.09.2023 18:33 пишет:

hugo-smk 02.09.2023 17:03 пишет:

Ще при встановленні бамперу помітив косяки, зараз з кождним разом все більше їх.
"Майстри" обіцяли якось їх виправити, але щось мені не віриться що вийде.
Чи є сенс щось зараз робити? Чи одразу перефарбувати в іншому місці?


Покрашено похабно, "исправить" - это они на полировку намекают, наверное. Тут вопрос в цене на билет, сколько это стоило? Если рыночная цена - заставит переделать, если за три копейки - забить и ездить.



6000 за підготовку і фарбування (був б/у в чорному кольорі)
1200 зняти старий/поставити цей


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12741
С нами с 17.02.2009

Re: Оцініть якість фарбування [Re: hugo-smk]
      3 сентября 2023 в 12:19 Гілками

hugo-smk 02.09.2023 19:20 пишет:

GreenMile 02.09.2023 18:33 пишет:

hugo-smk 02.09.2023 17:03 пишет:

Ще при встановленні бамперу помітив косяки, зараз з кождним разом все більше їх.
"Майстри" обіцяли якось їх виправити, але щось мені не віриться що вийде.
Чи є сенс щось зараз робити? Чи одразу перефарбувати в іншому місці?


Покрашено похабно, "исправить" - это они на полировку намекают, наверное. Тут вопрос в цене на билет, сколько это стоило? Если рыночная цена - заставит переделать, если за три копейки - забить и ездить.



6000 за підготовку і фарбування (був б/у в чорному кольорі)
1200 зняти старий/поставити цей


Ну цена стандартная, за такие деньги таких детских косяков быть не должно, так что пусть переделывают.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Сообщения: 464
С нами с 15.07.2014

Re: Оцініть якість фарбування [Re: GreenMile]
      3 сентября 2023 в 12:44 Гілками

Якщо це стандартна ціна то по ходу я працюю за їжу....треба щось в житті переосмислити

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4070
С нами с 12.01.2014

Re: Оцініть якість фарбування [Re: Абсолют248]
      3 сентября 2023 в 14:52 Гілками

Абсолют248 03.09.2023 12:44 пишет:

Якщо це стандартна ціна то по ходу я працюю за їжу....треба щось в житті переосмислити



О,пан Ярослав в темі,рад бачити)
На скільки у вас черга зараз? Бо в мене ще один бампер+крило під перекрас. І треба варити арку,яку ви колись підмазували.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Сообщения: 464
С нами с 15.07.2014

Re: Оцініть якість фарбування [Re: hugo-smk]
      3 сентября 2023 в 15:40 Гілками

hugo-smk 03.09.2023 14:52 пишет:

Абсолют248 03.09.2023 12:44 пишет:

Якщо це стандартна ціна то по ходу я працюю за їжу....треба щось в житті переосмислити



О,пан Ярослав в темі,рад бачити)
На скільки у вас черга зараз? Бо в мене ще один бампер+крило під перекрас. І треба варити арку,яку ви колись підмазували.






Хм, вибачте але не памятаю вас, по ходу погано підмазав шо вже треба знову:)
На кшталт черги...вибачте але ну дуже довга...я один а вас багато, тому нічого не можу наразі сказати....може місяць може два, залежить від того що повилазить в процесі чи хтось передумає


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12741
С нами с 17.02.2009

Re: Оцініть якість фарбування [Re: Абсолют248]
      3 сентября 2023 в 20:49 Гілками

Абсолют248 03.09.2023 12:44 пишет:

Якщо це стандартна ціна то по ходу я працюю за їжу....треба щось в житті переосмислити


Во все времена покрасить деталь в Киеве стоило ±100 баксов, а бампера 120-150 Понятно, что это средняя температура по больнице и есть как дешевле, так и дороже, и качество далеко не всегда коррелирует с ценой.
Ну так потому у тебя и очередь на полгода вперед Ну и ты, наверное, не платишь за аренду малярки в Киеве, в целом, чем дальше от столици, теми было дешевле. Я когда еще корчами страдал, у нас многие отвозили в Днепр на покраску (некоторые даже эвакуатором), т.к. было дешевле и качетственнее


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4070
С нами с 12.01.2014

Re: Оцініть якість фарбування [Re: GreenMile]
      3 сентября 2023 в 21:55 Гілками

GreenMile 03.09.2023 20:49 пишет:

Абсолют248 03.09.2023 12:44 пишет:

Якщо це стандартна ціна то по ходу я працюю за їжу....треба щось в житті переосмислити


Во все времена покрасить деталь в Киеве стоило ±100 баксов, а бампера 120-150 Понятно, что это средняя температура по больнице и есть как дешевле, так и дороже, и качество далеко не всегда коррелирует с ценой.
Ну так потому у тебя и очередь на полгода вперед Ну и ты, наверное, не платишь за аренду малярки в Киеве, в целом, чем дальше от столици, теми было дешевле. Я когда еще корчами страдал, у нас многие отвозили в Днепр на покраску (некоторые даже эвакуатором), т.к. было дешевле и качетственнее



А чого бампер дорожче?
Ну і так,тут черги не було зовсім - в суботу бампер завіз,в середу вже ставили. Варто було здогадатися чого без черг)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12741
С нами с 17.02.2009

Re: Оцініть якість фарбування [Re: hugo-smk]
      3 сентября 2023 в 22:46 Гілками

hugo-smk 03.09.2023 21:55 пишет:

GreenMile 03.09.2023 20:49 пишет:

Абсолют248 03.09.2023 12:44 пишет:

Якщо це стандартна ціна то по ходу я працюю за їжу....треба щось в житті переосмислити


Во все времена покрасить деталь в Киеве стоило ±100 баксов, а бампера 120-150 Понятно, что это средняя температура по больнице и есть как дешевле, так и дороже, и качество далеко не всегда коррелирует с ценой.
Ну так потому у тебя и очередь на полгода вперед Ну и ты, наверное, не платишь за аренду малярки в Киеве, в целом, чем дальше от столици, теми было дешевле. Я когда еще корчами страдал, у нас многие отвозили в Днепр на покраску (некоторые даже эвакуатором), т.к. было дешевле и качетственнее



А чого бампер дорожче?
Ну і так,тут черги не було зовсім - в суботу бампер завіз,в середу вже ставили. Варто було здогадатися чого без черг)))


Аргументируют тем, что больше площадь, сложнее форма и пластик, типа технология немного другая. Как на деле я думаю, лучше у настоящего маляра спросить

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Сообщения: 464
С нами с 15.07.2014

Re: Оцініть якість фарбування [Re: GreenMile]
      9 сентября 2023 в 09:02 Гілками


Ну так потому у тебя и очередь на полгода вперед Ну и ты, наверное, не платишь за аренду малярки в Киеве, в целом, чем дальше от столици, теми было дешевле.


А що заважає малярам в столиці побудувати свою малярку? чи ви гадаєте що в мене одразу було приміщення з усім обладнанням? починалося все зі зварювальних робіт, бо фарбувати не було толком де, і от весь цей час я вкладаю кошти в гараж, по факту та ж аренда, і будівництво ще досі не закінчилося і хз коли закінчиться, і чи закінчиться взагалі, так шо те що я не плачу оренду не означає що заробіток лягає в карман, і не треба казати що я вкладаю у розвиток, розвиток це нове обладнання, спотер новий компресор,зварний, каттер, ще шось, а приміщеня добудовувалося, робилася яма, тому інколи простіше арендувати, але на аренді тебе можуть в любий момент вигнати, і ти кожен місяць винен гроші....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Сообщения: 1590
С нами с 24.12.2013

Re: Оцініть якість фарбування [Re: hugo-smk]
      9 сентября 2023 в 09:22 Гілками

любимая тема - считать чужие деньги )

мы вот косметику производим. Частый отзыв в тырнете - "дороха. я сложила цену всех компонентов, получилось сильно дешевше, производитель офигел - деньги на нас зарабатывает".

Только вот действительно, никто не считает реальную стоимость сырья (часть из Франции поступает), его логистику, стоимость аренды помещений, оплату труда работников, оплату электроэнергии по тарифу юрлица, оплату упаковки, налоги, оплату рекламы (треть стоимости продукта блин) и так далее. И таких комментаторов, кстати, качество уже и не волнует абсолютно. Им важна лишь цена.
И о ужас - да, цель любого бизнеса - заработать


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4070
С нами с 12.01.2014

Re: Оцініть якість фарбування [Re: sly_fox]
      9 сентября 2023 в 22:56 Гілками

На СТО на словах пропонують перефарбувати. На питання де гарантії, що стане краще-мовчать.
Поки хз що робити далі


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12741
С нами с 17.02.2009

Re: Оцініть якість фарбування [Re: Абсолют248]
      13 сентября 2023 в 12:17 Гілками

Абсолют248 09.09.2023 09:02 пишет:


А що заважає малярам в столиці побудувати свою малярку? чи ви гадаєте що в мене одразу було приміщення з усім обладнанням? починалося все зі зварювальних робіт, бо фарбувати не було толком де, і от весь цей час я вкладаю кошти в гараж, по факту та ж аренда, і будівництво ще досі не закінчилося і хз коли закінчиться, і чи закінчиться взагалі, так шо те що я не плачу оренду не означає що заробіток лягає в карман, і не треба казати що я вкладаю у розвиток, розвиток це нове обладнання, спотер новий компресор,зварний, каттер, ще шось, а приміщеня добудовувалося, робилася яма, тому інколи простіше арендувати, але на аренді тебе можуть в любий момент вигнати, і ти кожен місяць винен гроші....


Желание получать деньги и никуда их не тратить, ну очень надо
Еще в столице мешает, подозреваю, стоимость земли и недвиги, тарифы на ЭЭ, воду, а для юриков они дороже, в остальном да, кто-то вкладывает в развитие, а кто-то тяп-ляп и в продакшин. Поскольку спрос на услуги превышает предложение, последние еще существуют Собственно, твоя очередь говорит о том, что твои услуги лучше, чем у киевских малярок, все честно

Змінено GreenMile (12:19 13/09/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Сообщения: 464
С нами с 15.07.2014

Re: Оцініть якість фарбування [Re: GreenMile]
      13 сентября 2023 в 13:00 Гілками


Еще в столице мешает, подозреваю, стоимость земли и недвиги, тарифы на ЭЭ, воду, а для юриков они дороже, в остальном да, кто-то вкладывает в развитие, а кто-то тяп-ляп и в продакшин. Поскольку спрос на услуги превышает предложение, последние еще существуют Собственно, твоя очередь говорит о том, что твои услуги лучше, чем у киевских малярок, все честно





Я ніколи не казав що я добре роблю, я ніколи не даю гарантію на роботу, я також косячу, в мене також буває матеріал за який я плачу норм кошти а він підробний, я також із-за цього страждаю, мій меседж був адресований на кшталт аренди, а ціни в мене нижче бо вибачте логістика, я не в місті, так якщо авто на повний перекрас то це вигідніше, але чомусь люди зі столмці намагають приїхати чи з однією дверькою, чи з двума крилами під ремонт, я вже не беру в роботу одну деталь, хіба шо якщо фарбу привезуть, бо вибачте колористи мене за 100-150 грам фарби посилають, і треба попасти в колір


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4070
С нами с 12.01.2014

Re: Оцініть якість фарбування [Re: hugo-smk]
      10 октября 2023 в 14:58 Гілками

hugo-smk 09.09.2023 22:56 пишет:

На СТО на словах пропонують перефарбувати. На питання де гарантії, що стане краще-мовчать.
Поки хз що робити далі



В результаті таки перефарбували. Не ідеально, але основні косяки прибрали.
По кольору якось стало виділятися, походу підбирали фарбу "на око".
Отож:
З одного боку - визнали косяк і виправили його.
З іншого - витрачено купу часу і сил на це, ну і плюс я за ними "бігав",інакше про мене вже б не згадали)
Із плюсів-швидкість роботи


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
42 года,
Сообщения: 106
С нами с 03.06.2011

Re: Оцініть якість фарбування [Re: hugo-smk]
      5 ноября 2023 в 22:40 Гілками

Не ідеально але й не прям дуже погано, я би оцінив на 4- як би собі так пофарбували.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКузовщина
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2709

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія