autoua
×
Autoua.netФорумToyota, Lexus, Daihatsu форум

лампочки з цоколем HIR2 де? (+)

55 лет (29 лет за рулем), Киев
Сообщения: 31354
С нами с 28.10.2002

лампочки з цоколем HIR2 де? (+)
      17 ноября 2023 в 15:15 Гілками

перегоріла лампа головного світла на Короллі, патрульні оштафували на 340 грн. хоча я сам не повів правильну розмову, але мабуть за будь-якої розмови штраф вони виписали б, не дарма ж полювали та наздоганяли....
власне, не питання де брати такі лампи, а у тому де по ціні хоч би у межах 500-600, а то за 750-800 їх є багато де, купив на заміну за 750, у офіціалів 2кгрн. ще й з "хвостиком", кажуть ціна , тому що "орігінал", я витягнув з офіційної Королли лампу philips.
отакії от витати тиждень тому.
єдине, що порадувало, що замінити незрівнянно простіше, ніж було у Пежо та Фієсті- вільний доступ без всяких кришок, та встановлення простим провертанням без тих зажимних пружин! із запобіжниками не краще! я ж відразу поліз перевірити запобіжник. по-перше, у того ж Пежо чітка схема запобіжників була у керівництві з експлуатації, а у Тойоти мануал товстенний та ІМХО неінформативний, принаймі, схеми запобіжників немає, вона на внутрішній стороні кришки підкапотного блока, добре, що не внутрішньосалонного, піди розберись з тими там позначеннями абревиатурними англійськими та ще й розмір запобіжників якийсь свій специфічний ( FL) не дуже розповсюджений ( колись треба було терміново замінити запобіжник на Пежо) запросто знайшов по схемі мануала, сходив у Ашан поруч, купив набір, замінив, а FL у Ашані немає, навіть у офіціала не виявилось у продажу, на Розетці комплект 10 шт. 224 грн. тоді як в Ашані midi, mini коштують 40 грн!
словом, поморочився я з тим світлом у минулі вихідні, ще й по гаманцю удар.
тепер треба купити запасну лампу та запобіжники, а отримувати ще удар по гаманцю не хочеться, поки що не знайшов бюджетних варіантів.
невже купувати на Алі 160 грн/2 шт. що то за лампи будуть? чи можна ризикнути? https://www.aliexpress.com/item/10050052...id=RMRZ0WWkdoxh


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумToyota, Lexus, Daihatsu форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Sergu44o, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 717

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія