autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Порекомендуйте лампи недорогі і якісні (E14 LED) (2/2)

V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11961
С нами с 08.06.2015

Re: Порекомендуйте лампи недорогі і якісні (E14 LED) [Re: swap22]
      16 марта 2024 в 09:53 Гілками

Щоб світла було достатньо - по перше, люстру варто обирати з кількістю та розміром ламп пропорційно величині кімнати. Часто, три лампи по 8 Вт - вже досить гарно для головного світла такої кімнати. Але, щоб було досить світла скрізь - в потрібних місцях має бути ще додаткове місцеве освітлення. Типово, над робочою зоною (умивальник-стіл) має бути ще лампа, 4-8 Вт (лінійного типу, меблева).
В нас, наприклад, кухня біля 10 кв.м і люстра на 3 патрони Е14. Зараз світить дві лампи з трьох, по 8 Вт, 4000 К - світла вистачає. Плюс часто увімкнено лінійний світильник над умивальником, плюс лампа у витяжці над плитою, якщо щось готується увечері.
Якщо там хтось ще займається вишиванням, чи манікюром - то обов'язкова варто купити просто настільну лампу (ще 6-8 Вт), для знову ж таки - достатнього локального освітлення.

Змінено VovkZ (09:54 16/03/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24763
С нами с 31.10.2014

Re: Порекомендуйте лампи недорогі і якісні (E14 LED) [Re: swap22]
      16 марта 2024 в 10:07 Гілками

swap22 16.03.2024 09:39 пишет:

Була у мене на кухні проблема, що цоколь Е14, а максимальна потужність такої лампи з таким цоколем щось типу 9W. Недостатньо було світла. Так випадково подумав, а чи є перехідники з Е14 на Е27, і виявляється що це взагалі не проблема. В Епіку по акції за 30+ грн, замовив, безкоштовна доставка на укрпошту. З тих пір користуюсь нормальними лампами Е27.




У мене ця люстра висить у спальні і придбана була через бажання моєї "бо красиво". Для освітлення є багато точкових світильників у стелі і пара бра. Отже ця люстра більше інтерєрний обєкт і просто "некрасиво" коли одна з ламп не світить. Якщо заколхозити до неї оті перехідники то буде "некрасиво". От і доводиться шукати і купувати що є на ринку. У камрада, я так зрозумів, якась подібна проблема.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 63 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1257

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія