autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Чергове покращення: ліміти від НБУ (2/4)

подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24768
С нами с 31.10.2014

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: AL®]
      24 мая 2024 в 12:01 Гілками

AL® 24.05.2024 11:24 пишет:

AlexAudiCoupe 24.05.2024 10:36 пишет:



Ну якщо є дитина, то відкрий на неї картку Юніора наприклад у Приватбанку і все! Клади на ту картку скільки завгодно, це твоя картка, дитина має право користуватись і все. Не бачу жодної проблеми. В мого сина така, він у Польщі вільно користується, я через Приват24 бачу що і куди. Все просто та зручно.



не знаю, як там у Привата воно зроблено (але думаю аналогічно) до якого в мене відраза,
але у Моно-банку дитячі картки на мій ІНН\рахунок відкриті і всі ліміти моєї картки чи рахунку враховуються і для дитячого аккаунту. Якщо я, допустим, витратив 100кгрн за кордоном оплатою товара, то дитина вже нічого в магазині також купити не може.

Я намагаюсь відкрити дитині зараз ID картку, але ж зелені і тут підгадили, з березня "термінове" виготовлення ID картки при досягненні 14 років "зависло", за яке я заплатив майже 100євро з послугами. До того ж, я вже писав, сама по собі ID картка не дозволить відкрити свій рахунок, потрібен ще ІНН, для цього потрібна була виписка прописки дитини, а Дія не показала, тож тепер після отримання ID картки БЕЗ ІНН потрібно буде ще кучу присідань зробити і купу часу витратити, щоб отримати ІНН після отримання айді картки..

Все для людей. Воно так здається, що ось, Україна дуже діджилізована, а ця вся бумажна волокита в Німеччині там чи інших ЄС країнах відстала.. але вирішити щось за кордоном все одно швидше і зручніше, ніж віддалено в Україні. А деякі речі тупо не можливо навіть.

Але, по суті топіку - дитячі аккаунти, які оформлені на мій рахунок, не додають більше лімітів аж ні разу.




Щодо лімітів - так і є.
А от щодо іпн дитини - а чому не оформив відразу після отримання свідоцтва про народження?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
26 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17773
С нами с 23.04.2007

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: harald67]
      24 мая 2024 в 13:07 Гілками

harald67 24.05.2024 12:01 пишет:

AL® 24.05.2024 11:24 пишет:

AlexAudiCoupe 24.05.2024 10:36 пишет:



Ну якщо є дитина, то відкрий на неї картку Юніора наприклад у Приватбанку і все! Клади на ту картку скільки завгодно, це твоя картка, дитина має право користуватись і все. Не бачу жодної проблеми. В мого сина така, він у Польщі вільно користується, я через Приват24 бачу що і куди. Все просто та зручно.



не знаю, як там у Привата воно зроблено (але думаю аналогічно) до якого в мене відраза,
але у Моно-банку дитячі картки на мій ІНН\рахунок відкриті і всі ліміти моєї картки чи рахунку враховуються і для дитячого аккаунту. Якщо я, допустим, витратив 100кгрн за кордоном оплатою товара, то дитина вже нічого в магазині також купити не може.

Я намагаюсь відкрити дитині зараз ID картку, але ж зелені і тут підгадили, з березня "термінове" виготовлення ID картки при досягненні 14 років "зависло", за яке я заплатив майже 100євро з послугами. До того ж, я вже писав, сама по собі ID картка не дозволить відкрити свій рахунок, потрібен ще ІНН, для цього потрібна була виписка прописки дитини, а Дія не показала, тож тепер після отримання ID картки БЕЗ ІНН потрібно буде ще кучу присідань зробити і купу часу витратити, щоб отримати ІНН після отримання айді картки..

Все для людей. Воно так здається, що ось, Україна дуже діджилізована, а ця вся бумажна волокита в Німеччині там чи інших ЄС країнах відстала.. але вирішити щось за кордоном все одно швидше і зручніше, ніж віддалено в Україні. А деякі речі тупо не можливо навіть.

Але, по суті топіку - дитячі аккаунти, які оформлені на мій рахунок, не додають більше лімітів аж ні разу.




Щодо лімітів - так і є.
А от щодо іпн дитини - а чому не оформив відразу після отримання свідоцтва про народження?


якось навіть не думав в цю сторону тоді. взагалі, думав, що ІПН це з 18-ти.
Коротше кажучи, тоді не подумав, а зараз реально гемор.
Ще й, бляха, закордонний паспорт саме цієї дитини NFC не зчитується, щоб в Дію їй зайти..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (12 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3433
С нами с 01.07.2018

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: AL®]
      24 мая 2024 в 17:18 Гілками

AL® 23.05.2024 18:52 пишет:



Воно то наче і багато, 30 переказів та 100кгрн..
Але... Хто один живе - одна річ, а якщо потрібно дітям періодично перекидувати кошти, та якщо дитина не одна і не дві..



Якщо тобі там трохи не вистачатиме то навчишся якось виходити з ситуації, підключатимеш ще якусь картку, може дружина підключатиметься до цього, як не як але 2500 доларів в місяць мало б вистачити.
Мабуть вони хочуть зробити проблеми тим хто приймає оплати на фізичні картки оминаючи податки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
33 года за рулем, Киев
Сообщения: 1293
С нами с 05.07.2001

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: HDC1]
      24 мая 2024 в 17:35 Гілками

HDC1 24.05.2024 17:18 пишет:


Якщо тобі там трохи не вистачатиме то навчишся якось виходити з ситуації, підключатимеш ще якусь картку, може дружина підключатиметься до цього, як не як але 2500 доларів в місяць мало б вистачити.




Проблема, звичайно, не в сумі, а в кількості транзакцій у місяць.
НБУ мав б накласти обмеження лише на хаотичні перекази, і відмінусовати перекази на картки членів сімї.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
26 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17773
С нами с 23.04.2007

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: HDC1]
      24 мая 2024 в 17:37 Гілками

HDC1 24.05.2024 17:18 пишет:

AL® 23.05.2024 18:52 пишет:



Воно то наче і багато, 30 переказів та 100кгрн..
Але... Хто один живе - одна річ, а якщо потрібно дітям періодично перекидувати кошти, та якщо дитина не одна і не дві..



Якщо тобі там трохи не вистачатиме то навчишся якось виходити з ситуації, підключатимеш ще якусь картку, може дружина підключатиметься до цього, як не як але 2500 доларів в місяць мало б вистачити.
Мабуть вони хочуть зробити проблеми тим хто приймає оплати на фізичні картки оминаючи податки.


так проблема не тільки в сумі (хоча чому мене лімітять нижче доходу??), а в кількості переказів. вище навів приклади, дитина займається декілька разів в тиждень математика, ще є пайтон, ще є психолог, англійська і т.д.
вже зараз 15-20 переказів є, а буде більше. І це тільки перекази ті, що по дитині.
Звісно в мене не один банк, але ну погодьтесь, із вище наведеного, де явно можна відокремити ці "дропи" та нормальні кейси, виглядає як банально палки в колеса всім.
Чи дійсно тупі, чи спеціально..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
47 лет, Киев
Сообщения: 847
С нами с 09.04.2013

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: Alister]
      24 мая 2024 в 21:28 Гілками

Alister 24.05.2024 17:35 пишет:


Проблема, звичайно, не в сумі, а в кількості транзакцій у місяць.
НБУ мав б накласти обмеження лише на хаотичні перекази, і відмінусовати перекази на картки членів сімї.



яким чином можливо реалізувати останнє? чисто технічно. як може мій банк без свідоцтва про шлюб/народження відрізнити платіж на мою маму, чоловіка, продавця з олх чи отримувача по нелегалці?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
47 лет, Киев
Сообщения: 847
С нами с 09.04.2013

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: AL®]
      24 мая 2024 в 21:39 Гілками

AL® 24.05.2024 17:37 пишет:

так проблема не тільки в сумі (хоча чому мене лімітять нижче доходу??), а в кількості переказів. вище навів приклади, дитина займається декілька разів в тиждень математика, ще є пайтон, ще є психолог, англійська і т.д.
вже зараз 15-20 переказів є, а буде більше. І це тільки перекази ті, що по дитині.
Звісно в мене не один банк, але ну погодьтесь, із вище наведеного, де явно можна відокремити ці "дропи" та нормальні кейси, виглядає як банально палки в колеса всім.
Чи дійсно тупі, чи спеціально..



вище навели приклади. які конкретні механізми (технічно придатні для реалізації) Ви б могли запропонувати. важливо - щоб працювали на упередження. дійсно цікаво, можна в особисті


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
26 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17773
С нами с 23.04.2007

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: swetlanax]
      24 мая 2024 в 22:43 Гілками

swetlanax 24.05.2024 21:28 пишет:

Alister 24.05.2024 17:35 пишет:


Проблема, звичайно, не в сумі, а в кількості транзакцій у місяць.
НБУ мав б накласти обмеження лише на хаотичні перекази, і відмінусовати перекази на картки членів сімї.



яким чином можливо реалізувати останнє? чисто технічно. як може мій банк без свідоцтва про шлюб/народження відрізнити платіж на мою маму, чоловіка, продавця з олх чи отримувача по нелегалці?


ну, по-перше, у монобанку це реалізовано вже давно. Н тільки дитячі картки, а і родинні звязки. Це навіть дає змогу мені з дружиною валюту без конвертації між собою ганяти. Було б бажання, як-то кажуть.
По-друге, вище привели приклад "дропів", є загальна тенденція. Той же дохід. Є історія по користувачу. Є співвідношення магазини-перекази.
Скажіть, на біса ставити обмеження на ту картку, куди приходить біла зарплата, і в межах цієї суми можна ж мати можливість вільно переказувати кошти. Скільки завгодно разів. Це ж точно вже не відмивання?

Змінено AL® (22:47 24/05/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13588
С нами с 07.02.2012

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: AL®]
      24 мая 2024 в 23:16 Гілками

AL® 24.05.2024 22:43 пишет:

Це ж точно вже не відмивання?



Якщо ти пересилаєш їх, умовно, директору НАБУ, САП й ще когось, то таки воно. Наприклад свого часу бачив таке для уникнення від ЄСВ з бонусом для пенсіонерів - директор отримує зарплатню, умовно, 1 млн грн - далеко за порогом ЄСВ, 20 співробітників - мінімалку. В директора таки непогана пенсія на той час вийшла

Фактично в ухилянні від податків приймає участь дві сторони - та, яка платить, та та яка отримує. Обидві прекрасно це розуміють - й ти, й твій (чи не твій) репетитор, якому ти сплачуєш на картку фізособи. Звичайно відповідальність за це отримувача, а не платника, але ти ж все добре розумієш коли відправляєш кошти

А так ФОП (або самозайнята особа, що здійснює професійну діяльність - хоча це невигідно) виставив би тобі б рахунок, ти його сплатив би безготівковим розрахунком то й все

Змінено DKTigra (23:18 24/05/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1289
С нами с 11.02.2011

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: AL®]
      24 мая 2024 в 23:20 Гілками

А підкажіть плз, люди, які незадоволені рішенням регулятора, куди ви стільки платите?
Розумію, треба дружині, двом дітям, батькам допомогти, раз в рік друга виручити, волонтерам закинути.
Психолог повинен сплачувати податки, тому айбан, математик аналогічно, Куди ще? В моєму розумінні, все, що не входить у вищезазначене, використовується для ухиляння від сплати податків. У всіх норм продавців або надавачів послуг є айбан.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13588
С нами с 07.02.2012

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: Craps10]
      24 мая 2024 в 23:27 Гілками

Craps10 24.05.2024 23:20 пишет:

У всіх норм продавців або надавачів послуг є айбан.



Айбан є у всіх. Будь-яка картка фактично прив'язана до рахунку з IBAN. Коли сплачують зарплатню по зарплатному проекту - її сплачують саме на IBAN, принаймні так було в тих банках, з якими я стикався. Якщо не помиляюсь це рахунки 2620 (в сенсі вимог нумерації НБУ UA........2620.......) - кошти фізичних осіб до витребування.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
47 лет, Киев
Сообщения: 847
С нами с 09.04.2013

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: AL®]
      24 мая 2024 в 23:37 Гілками

AL® 24.05.2024 22:43 пишет:

Ну, по-перше, у монобанку це реалізовано вже давно. Н тільки дитячі картки, а і родинні звязки. Це навіть дає змогу мені з дружиною валюту без конвертації між собою ганяти. Було б бажання, як-то кажуть.
По-друге, вище привели приклад "дропів", є загальна тенденція. Той же дохід. Є історія по користувачу. Є співвідношення магазини-перекази.
Скажіть, на біса ставити обмеження на ту картку, куди приходить біла зарплата, і в межах цієї суми можна ж мати можливість вільно переказувати кошти. Скільки завгодно разів. Це ж точно вже не відмивання?



до першого. а от тут детальніше, будь ласка. скажу чесно, завела моно недавно задля вивчення досвіду. сьогодні навіть заради експерименту завела карту в євро і вициганила номер карти-моно чоловіка. але не бачу в додатку можливості додати карту чоловіка як родича. і переказати йому пару євро.
до другого. умовний мільйон клієнтів. на початку теми мало 30 операцій/міс. яким чином пропонується проаналізувати 30+ млн транзакцій?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
26 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17773
С нами с 23.04.2007

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: swetlanax]
      25 мая 2024 в 00:05 Гілками

swetlanax 24.05.2024 23:37 пишет:


до другого. умовний мільйон клієнтів. на початку теми мало 30 операцій/міс. яким чином пропонується проаналізувати 30+ млн транзакцій?


рішення (і не одне) є. треба вивчати що за система, де дані знаходяться, скільки часу для аналізу є і т.д.
звучить як банальний бізнес-проект за який відповідні люди отримують гроші за подібний аналіз та архітектуру. На форумі це не вирішується.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
5 лет (12 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3433
С нами с 01.07.2018

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: Craps10]
      25 мая 2024 в 00:44 Гілками

Craps10 24.05.2024 23:20 пишет:

А підкажіть плз, люди, які незадоволені рішенням регулятора, куди ви стільки платите?
Розумію, треба дружині, двом дітям, батькам допомогти, раз в рік друга виручити, волонтерам закинути.
Психолог повинен сплачувати податки, тому айбан, математик аналогічно, Куди ще? В моєму розумінні, все, що не входить у вищезазначене, використовується для ухиляння від сплати податків. У всіх норм продавців або надавачів послуг є айбан.



Так отож, потрібно для ухиляння від сплати податків. Кілька років назад коли займався збіркою компютерів, в мене був ФОП 2-а група зареєстрована, але звісно я кошти на ФОПівський рахунок жодних не отримував, все ішло або готівкою з рук в руки, або новою почтою наложеним платежем (з отриманням наложки бумажками а не на картку), або на картку. І на той час середньомісячний захід коштів був в районі 14-15К доларів в місяць. Із теперішніми нововведеннями таким займатись не получилось би.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
47 лет, Киев
Сообщения: 847
С нами с 09.04.2013

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: AL®]
      25 мая 2024 в 09:39 Гілками

AL® 25.05.2024 00:05 пишет:

swetlanax 24.05.2024 23:37 пишет:


до другого. умовний мільйон клієнтів. на початку теми мало 30 операцій/міс. яким чином пропонується проаналізувати 30+ млн транзакцій?


рішення (і не одне) є. треба вивчати що за система, де дані знаходяться, скільки часу для аналізу є і т.д.
звучить як банальний бізнес-проект за який відповідні люди отримують гроші за подібний аналіз та архітектуру. На форумі це не вирішується.



чудово. можливо, для одного банку. за даними вікі в Україні наразі 60+ банків. система? знаю 4. але підозрюю, що їх значно більше. час для аналізу? скільки Ви як клієнт готові чекати? скільки умовні 1-10 працівників кожного банку саме цього напрямку зможуть опрацювати, якщо мова не про автоматизацію? за наявності універсального рішення якимось чином необхідно організувати, щоб усі банки внесли зміни до договорів з розробниками/ виставили додаткові завдання (звичайно, за окрему плату), отримали адекватний результат... трохи дотична до того всього, тому інколи дуже цікаво спостерігати коменти, знаючи цю кухню зсередини.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6271
С нами с 03.02.2007

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: swetlanax]
      25 мая 2024 в 09:45 Гілками

swetlanax 25.05.2024 09:39 пишет:

інколи дуже цікаво спостерігати коменти, знаючи цю кухню зсередини.




Так, у диванних експертів завжди все просто: від будівництва лінії оборони на Харківщині до аналізу транзакцій в банках)
І це ми ще не дізнавались думку водіїв таксі)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37508
С нами с 21.07.2001

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: oleg_mazda]
      25 мая 2024 в 10:02 Гілками

oleg_mazda 25.05.2024 09:45 пишет:

swetlanax 25.05.2024 09:39 пишет:

інколи дуже цікаво спостерігати коменти, знаючи цю кухню зсередини.




Так, у диванних експертів завжди все просто: від будівництва лінії оборони на Харківщині до аналізу транзакцій в банках)
І це ми ще не дізнавались думку водіїв таксі)




Може не повіриш, але питання будівництва лінії оборони на Харківщині стосується багатьох. І люди почали в цьому розбиратися.

І транзакції у банках теж дотичуть багатьох, і люди мають право цікавитись новими законами та постановами. Навіть водії таксі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
47 лет, Киев
Сообщения: 847
С нами с 09.04.2013

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: AlexAudiCoupe]
      25 мая 2024 в 10:48 Гілками

AlexAudiCoupe 25.05.2024 10:02 пишет:



Може не повіриш, але питання будівництва лінії оборони на Харківщині стосується багатьох. І люди почали в цьому розбиратися.

І транзакції у банках теж дотичуть багатьох, і люди мають право цікавитись новими законами та постановами. Навіть водії таксі.


що дотичуть, то цілком норм, мене трохи порвало "Навіщо ці ліміти, кого вони так зловлять, яка там тіньова активність.. вуха від лапши вже відпадають". бо проблема реально існує, безліч ідіотів (соррі, інакше не назвати) продають свої карти за 3 копійки, в потенціалі маючи проблеми

Змінено swetlanax (10:49 25/05/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37508
С нами с 21.07.2001

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: swetlanax]
      25 мая 2024 в 11:16 Гілками

swetlanax 25.05.2024 10:48 пишет:

AlexAudiCoupe 25.05.2024 10:02 пишет:



Може не повіриш, але питання будівництва лінії оборони на Харківщині стосується багатьох. І люди почали в цьому розбиратися.

І транзакції у банках теж дотичуть багатьох, і люди мають право цікавитись новими законами та постановами. Навіть водії таксі.


що дотичуть, то цілком норм, мене трохи порвало "Навіщо ці ліміти, кого вони так зловлять, яка там тіньова активність.. вуха від лапши вже відпадають". бо проблема реально існує, безліч ідіотів (соррі, інакше не назвати) продають свої карти за 3 копійки, в потенціалі маючи проблеми




От тут згоден 100%


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24768
С нами с 31.10.2014

Re: Чергове покращення: ліміти від НБУ [Re: Craps10]
      25 мая 2024 в 19:07 Гілками

Craps10 24.05.2024 23:20 пишет:

А підкажіть плз, люди, які незадоволені рішенням регулятора, куди ви стільки платите?
Розумію, треба дружині, двом дітям, батькам допомогти, раз в рік друга виручити, волонтерам закинути.
Психолог повинен сплачувати податки, тому айбан, математик аналогічно, Куди ще? В моєму розумінні, все, що не входить у вищезазначене, використовується для ухиляння від сплати податків. У всіх норм продавців або надавачів послуг є айбан.




Справа не у тому "куди ви стільки платите?" Справа як на мене у тому, що якщо я отримую на свій картковий рахунок легальну зарплату чи інший дохід, з яких сплачую податки, то хто і на якій підставі має цікавитися куди і у який спосіб я ці гроші відсилаю? Якщо хочуть боротися із тіньовою економікою то нехай обмежують незрозумілі вхідні платежі / перекази на картку. А вихідні то з якого переляку?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 94 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3654

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія