Это ужас!! А какое кладбище??? Вот сотрудница рассказала, что у нее соседка, бабушка рыдает каждый день возле Байкового. Вход 50 грн... Неужели это правда? ИМХО своими новациями (кладбища, дома престарелых) Черновецкий упал в глазах своих любимых "бабусь".... Надеюсь ему уже никто не поверит...
Если это правда, то на гробки сходить семьей на кладбище будет 50*Х , а Х вполне может дойти до 10 (если считать двоюродных родственников)
В ответ на: Это ужас!! А какое кладбище??? Вот сотрудница рассказала, что у нее соседка, бабушка рыдает каждый день возле Байкового. Вход 50 грн... Неужели это правда? ИМХО своими новациями (кладбища, дома престарелых) Черновецкий упал в глазах своих любимых "бабусь".... Надеюсь ему уже никто не поверит...
Если это правда, то на гробки сходить семьей на кладбище будет 50*Х , а Х вполне может дойти до 10 (если считать двоюродных родственников)
больше слушай сплетни бабушек на лавочке с семечками въезд на авто 10 грн, пешком - как обычно ЗЫ: на байковом всегда брали бабло за въезд
Київська міська державна адміністрація ввела додаткові платні послуги, що надаються комунальними ЖЕКами, і встановила тарифи на них. Про це сказано в розпорядженні Київміськадміністрації, повідомляють "Українські новини".
Зокрема, міськадміністрація тарифікувала 31 послугу з документального забезпечення населення і 46 сантехнічних, електротехнічних і ремонтно-будівельних послуг.
Усі ці послуги не входять до складу плати за утримання будинків і придомових територій (квартплату).
Вартість документальних послуг ЖЕКів становить: видача довідок і копій для орендарів і власників нежитлових приміщень - 87,25 гривні за 1 довідку, складання кошторису на ремонт квартири - 300,15 гривні, складання кошторису на перебудову і ремонт нежитлових приміщень - 1888,13 гривні/комплект.
Підготовка документів про видачу дозволу на перепланування житлових і нежитлових приміщень коштує 314,21 гривні, розгляд заяв громадян за взаємними претензіями - 126,18 гривні, обстеження техстану квартири зі складанням акту у разі затоплення сусідом - 133,51 гривні, виготовлення копії техпаспорту квартири - 62,94 гривні, вивіз твердих побутових відходів із приватного сектора - 40,1 гривні/куб. метр.
Вартість сантехнічних послуг ЖЕКів становить: відключення і повторне включення води у разі встановлення лічильників і в інших випадках - 50,93 гривні, заміна умивальника - 105,1 гривні, унітаза - 204,63 гривні, ванни - 262,41 гривні, сифона - 64,81 гривні, ремонт трубопроводів - 79,4 гривні/погонний метр, заміна трубопроводів - 104,12 гривні/погонний метр, очищення квартирної каналізації - 31,88 гривні.
Вартість електротехнічних послуг становить: заміна розетки - 19,61 гривні, вимикача - 19,61 гривні, прокладка кабелю - 25,36 гривні, встановлення люстри - 66,41 гривні.
Вартість ремонтно-будівельних робіт становить: ремонт дверей зі зняттям з петель - 234,62 гривні, засклення вікон і кватирок - 61,77 гривні, урізання замків - 59,47-79,59 гривні залежно від їх типу, заміна паркету - 139,5 гривні/кв. метр, ремонт штукатурки стін - 126,49 гривні/кв. метр, фарбування стін - 44,8 гривні/кв. метр, клеєння шпалер на стінах - 47,58 гривні/кв. метр.
Усі ці послуги надаються ЖЕКами на договірних підставах після здійснення їх оплати, а пільговим категоріям і малозабезпеченим жителям міста - безкоштовно.
У зв'язку з цим Головне фінансове управління має визначити джерела і механізми відшкодування витрат ЖЕКів на надання послуг малозабезпеченим.
При цьому у вартість сантехнічних, електротехнічних і ремонтно-будівельних послуг не внесено вартість матеріалів, яка має оплачуватися додатково. источник
Мер Києва Леонід Черновецький закликає киян телефонувати до call-центру і попереджати про те, хто в їхньому районі або будинку здає квартиру. Про це Черновецький заявив на брифінгу в п'ятницю.
За словами мера, таким чином він буде боротися з тими, хто не сплачує 15-ти відсотковий податок за оренду житла.
"Я звертаюсь до всіх бабусь і дідусів, будь-ласка, розкажіть, хто так робить. Дайте по оренді інформацію, хто у вас в будинку чи районі здає квартиру і не сплачує податок", - звернувся мер.
Черновецький пообіцяв "захистити від Державної податкової служби" кожного, хто добровільно платитиме 15 % від доходу.
"Кожного, хто добровільно віддасть 15 %, я того відмежую від репресій з боку податкової", - пообіцяв мер.
За словами Черновецького, усі бабусі й дідусі можуть дзвонити таємно, щоб у них потім не було проблем.
"Окремо прошу бабусь і дідусів, дзвоніть до call-центру і просто кажіть, конфіденційно. Ми нікому про це не скажемо. Але в цей день ви - мої особисті друзі", - заявив мер.
Черновецький пообіцяв, що від кожної виявленої квартири заплатить 5 % з 15 % податку на ЖЕК по громадсько-правовому договору.
На зауваження журналістів, що квартири в основному здають бабусі, а значить мер забиратиме їхній заробіток, Черновецький відповів: "Я не хочу, щоб мої бабусі сиділи в тюрмі, бо по закону вони мають платити такі гроші".
Чиновники вновь задумались над пополнением городского бюджета. Теперь под раздачу попали столичные перевозчики.
На Крещатике, 36 занялись математическими подсчетами. Чиновники решили, что столичные перевозчики зарабатывают слишком много, потому вполне могут поучаствовать в ремонте киевских дорог, улиц и остановок. С февраля, чтобы получить лицензию на маршрут, нужно отдавать городу по 3 тысячи гривен ежемесячно. И это только с одной машины.
"Сегодня в Киеве работают около 3 тысяч частных маршруток, каждая из них зарабатывает минимум $5 тысяч в месяц. В итоге мы планируем собрать дополнительно в горбюджет 36 миллионов гривен", - заявлял первый заместитель мэра Денис Басс.
Уже з лютого за утримання чотирилапого друга киянам доведеться платити за новою схемою комунальних тарифів. Зокрема у них будуть включені витрати на такі послуги, як утилізація екскрементів тварин та обслуговування зон для їхнього вигулювання.
Минулого тижня Київрада затвердила методику тарифів на житлово-комунальні послуги для киян, які є власниками собак.
За новою методикою, у тарифи будуть включені витрати на такі послуги, як прибирання прибудинкової території, обслуговування зон для вигулювання тварин та дресирувальних майданчиків, а також вивезення та утилізація екскрементів.
Про нововведення попередять завчасно оголошеннями у під'їзді, а от скільки платити - розпишуть у квитанції, повідомляє ТРК "Київ".
За словами юрисконсульта КП "Центр ідентифікації тварин" Інни Ярисковської, плата за тварин виставляється в квитанції - там де і за квартплату.
"Там де виставляється плата їм за електроенергію, за водопостачання і там є графа "тварини". За хатніх улюбленців не сплачуватимуть пенсіонери та інваліди", - сказала Ярисковська.
Аби комунальне підприємство правильно нарахувало вам кошти за послуги, собак доведеться зареєструвати у районному центрі ідентифікації тварин.
За словами Ярисковської, його адресу підкажуть у місцевому ЖЕКу. У спеціальному бланку треба буде вказати породу, вагу, а також розмір собаки.
Таку процедуру мають пройти власники всіх чотирилапих, що утримують своїх улюбленців у столичних квартирах більше місяця. Ті ж господарі, які захочуть схитрувати, згодом заплатять набагато більше.
Київській міський голова Леонід Черновецький підписав розпорядження, згідно з яким у Києві введено платний вхід на міські кладовища. Про це у вівторок заявив заступник мера Віталій Журавський, відповідаючи на питання журналістів, чому у киян вимагають гроші за прохід на кладовище.
"Встановили платний вхід. Я можу фіксувати це", - сказав Журавський.
Водночас він не зміг пояснити, чому тепер столичні жителі мають платити за відвідування померлих родичів, а також не зміг назвати точну ціну за вхід на цвинтар.
"Я ще не бував на кладовищі, я не можу сказати точну ціну. Там по різних кладовищах є різна ціна, але ціна за вхід встановлена", - сказав Журавський.
На уточнююче запитання, чи є розпорядженням мерії, яке вже підписав Київський міський голова, заступник мера відповів: "Так".
Як відомо, на засіданні сесії Київради 22 січня, мер Києва Леонід Черновецкий заявив, що планує залучити кошти до міського бюджету за рахунок послуг, що будуть надавати цвинтарі, як для людей, так і для тварин.
"Усе від сьогоднішнього дня закрию, ніхто мені більше не подзвонить, нікого я не поховаю без тарифів. Хочеш на Байкове (кладовище) - плати $50 тисяч, вхід на цвинтар - платний, копати могили, давати довідки, доглядати за могилами - усе тарифіковано, це все я вам днями покажу", - сказав тоді мер.
Тоді ж градоначальник заявляв, що, наприклад, за вхід на Байково кладовище брати по 50 гривень.
Київська влада пропонує запровадити статистичний облік городян, які постійно або тимчасово проживають у столиці. Про це сказано в проекті рішення Київради, повідомляють "Українські новини".
Проект припускає, що для ведення такого обліку необхідно визначити серед існуючих або створити новий структурний підрозділ міськадміністрації.
Також Київраді пропонується затвердити порядок надходження інформації про постійне або тимчасове проживання громадян у житлових будинках, гуртожитках, про їхнє перебування в житлово-будівельних кооперативах, об'єднаннях співвласників багатоквартирних будинків, готелях, лікарнях, будинках-інтернатах, пенітенціарних закладах.
Крім того, проект передбачає звернення влади Києва до президента, Кабінету Міністрів, міністерств і відомств із пропозицією налагодити систематичне надання інформації про громадян, котрі перебувають у столиці.
Наприклад, Головне управління Міністерства внутрішніх справ у Києві може надавати дані про реєстрацію населення за місцем постійного й тимчасового проживання, Головне управління статистики в Києві - про кількість працюючого населення, у тому числі проживаючих за межами столиці.
Державна податкова адміністрація, відповідно до проекту, може надавати дані про громадян-платників податків з виділенням із загального переліку жителів інших міст, Головне управління Пенсійного фонду в Києві - про сплату пенсійного страхування.
Київський міський військовий комісаріат може поділитися інформацією про військовозобов'язаних і призовників, Головне управління юстиції в Києві - про укладені шлюби й тих , хто перебуває у пенітенціарних закладах.
Київська адміністрація вважає, що наявність у неї електронних даних про реальну кількість населення міста дасть змогу їй більш планомірно вираховувати міський бюджет, а місту - виконувати столичні функції.
Як відомо, у лютому 2008 року мер Києва Леонід Черновецький ініціював розробку міською адміністрацією механізму реєстрації приїжджих.
В 2007 році столична влада вивчала можливість проведення перепису населення, яке постійно й тимчасово проживає на території столиці.
Черновецький вважає, що в Києві фактично проживає приблизно 5 мільйонів людей, а не 2,64 мільйона, відповідно до останнього перепису населення, який проводився в грудні 2001 року.
Дам некоторые пояснения по поводу кладбищ. Есть такое комунальное предприятие как РССКП "Спецомбинат ПКПО" на балансе которого находяться 28 кладбищ города Киева, в том числе Южное и Северное также есть несколько магазинов которые осуществляют продажу ритуальных вещей так как они все расположены возле входа на кладбище и имеют кассовый апарат то они и выписывали чеки.
же в ближайшее время десятки тысяч киевских студентов могут прекратить обучение - Киевсовет разрешил приватизацию муниципальных учебных заведений. В самих вузах уверены: кому-то приглянулись их здания и земля, пишет "Газета 24".
На последней сессии Киевсовета с подачи мэра Леонида Черновецкого депутаты разрешили приватизировать муниципальные учебные заведения. А все потому, что швейцарская школа, в которой учились дети градоначальника, была намного успешнее, нежели все киевские вместе взятые. ---------------------------------------------------------- Найближчим часом усім педагогам-репетиторам доведеться стати приватними підприємцями і сплачувати податки за надані ними послуги приватних уроків. Про це у вівторок заявив заступник мера Віталій Журавський.
"Найближчим часом будемо рекомендувати всім абсолютно педагогам, які займаються репетиторством, щоб вони реєструвалися як приватні підприємці, отримували відповідну ліцензію в Головному управлінні освіти і науки КМДА, і сплачували податки", - сказав Журавський.
Заступник мера додав, що у нього є іще одна пропозиція, яка стосується іноземців, яких у столиці знайшли аж 25 мільйонів.
"Друге - це моя ініціатива. 25 мільйонів у нас є іноземців, в Києві, які, на відміну від інших країн, при реєстрації не сплачують місцевий збір. А це мільйони коштів", - додав Журавський. ------------------------------------- Киевский городской совет решил ввести арендную плату за использование и прокладывание телекоммуникационных сетей с использованием подземных и наземных технических средств телекоммуникаций. За такое решение проголосовали 101 депутат при необходимых 61, пишет "Обком" со ссылкой на "Украинские новости".
Инициатором внесения этого вопроса в повестку дня сессии Киевсовета стал мэр Киева Леонид Черновецкий.
Решение предусматривает взимание арендной платы за использование и прокладывание телефонных кабелей, Интернета и кабельного телевидения с использованием кабельной канализации, мостов, коллекторов, тоннелей метро, жилых и нежилых домов.
Этим решением Киевсовет также утвердил методику расчета и порядок использования арендной платы. Расчет размера арендной платы зависит от диаметра кабеля, стоимости кабельной канализации, количества кабельных каналов и их длины.
Перед голосованием за это решение Черновецкий заявил, что хочет, чтобы эта плата начала действовать как можно скорее. По его мнению, компании, которые используют телекоммуникационные сети, с радостью будут платить эту плату.
"Они бегом будут бежать (платить) или мы им перережем кабеля", - сказал мэр. ------------------------------------ Новогоднюю елку на Майдане Независимости не разбирают из-за долга столичной мэрии за организацию праздников В Киеве на Майдане Независимости до сих пор не разобрана новогодняя елка.
"Обычно, после Крещения, после 19 января, новогоднюю елку на Крещатике разбирают. В этом году елка будет стоять до Дня Святого Валентина, может до 8 марта, а может - и до Дня Киева", утверждает депутат Киевсовета, председатель комиссии по вопросам культуры и туризма, депутат фракции БЮТ Александр Бригинец.
По его словам, "городская казна пуста, новогодние праздники, по сути, кредитовали отдельные люди, организации, а не городской бюджет".
"Когда с ними рассчитаются - не известно. Но, похоже, пока Леонид Черновецкий не заплатит, елка будет стоять на Майдане. Речь идет о сумме около трети миллиона гривен", цитирует депутата его пресс-служба.
По данным Бригинца, всего на финансирование новогодних праздников было запланировано около 1 млн гривен, фактически выделено больше 100 тыс грн.
"Таким образом, Киевская горадминистрация задолжала за Новый Год более 800 тыс грн. Праздник прошел. Осталось похмелье, долги и... не разобранная елочка, которая будет одних удивлять, других радовать, а мне напоминать об экономической несостоятельности киевской власти", отметил он.
Ранее сообщалось, что главную елку страны начнут демонтировать сразу после крещенских праздников, 20—21 января. После демонтажа елку скормят питомцам Киевского зоопарка.
Деятельность Черновецкого предлагают рассмотреть на СНБО
Заместитель председателя Верховной Рады Украины Николай Томенко считает, что необходимо в срочном порядке провести заседание Совета национальной безопасности и обороны (СНБО) относительно ситуации в Киеве и деятельности киевской городской власти.
Томенко объяснил это тем, что городская власть отказывается от выполнения законов Украины и решений Кабинета министров Украины и вводит незаконные новые городские налоги.
"Создается впечатление, что в ближайшее время налогом будут облагаться не только мертвые киевляне, но и все родственники киевлян, которые живут в других странах", - сказал он.
Томенко отметил, что ни Кабмин, ни другие органы власти не могут повлиять на такую деятельность мэра столицы Леонида Черновецкого, поскольку тот неоднократно заявлял, что подчиняется только Президенту Украины.
"Со стороны это выглядит так, что Президент поддерживает такие действия Черновецкого и внеправовой статус Киева, поскольку недавно наградил мэра столицы орденом Ярослава Мудрого", - сказал он.
Поэтому заместитель председателя ВР считает, что "Президент срочно должен провести заседание СНБО по этому вопросу, поскольку в противном случае не только Киев станет банкротом, но и все киевляне обанкротятся"
прикольный чуваг этот мер. живет в свое удовольствие ))) банк продал. бабушек любит. даж купатсо вышел перед камерами в труселях. а чьо? а аблом плавки надевать))))
А как он любит слонов??? И ждет их в новогоднюю ночь
В ответ на: "Сегодня в машине я подумал о том, что мы их (животных) будем поздравлять. Завтра меня поздравит слон с Новым годом, пожелает мне хороших снов", - сказал мэр.
Киевлянчеги, понимаю, что очередной но как можно было ДВАЖДЫ вступить в одно и то же дерьмо? Эвакуаторы, платный вход на кладбища, платные допуслуги в ЖЭК-ах... Понятно, что власть сейчас всех прогнула, но киевлян ИМХО держат за настоящих терпил. ЗЫ никого не хотел обидеть