autoua
×
Autoua.netФорумАрхів автоподорожей

Мої враження про Миргород

УБН *****
44 года, Киев
Сообщения: 424
С нами с 10.10.2002

Мої враження про Миргород
      19 августа 2004 в 13:09 Гілками

Пишу, як обіцяв учора тут, свої враження про Миргород.

Розташований від Києва за ~245 км, їхати трасою Київ - Полтава - Харків до Лубен чи Хоролу, звідти поворот наліво. Помилитися важко, знаків скрізь достатньо. Про заправки на трасі не скажу - мені вистачило заправки в Києві. Дорога скрізь хороша, вперше розігнав машинку до 165 по спідометру, практично скрізь тримав 140. За Борисполем сів на хвіст неновому БМВ з харківськими номерами - так і їхали парою до Лубен, періодично міняючись місцями. Через 4 дні назад віз дружину, періодично на 110 вмикався звуковий обмежувач швидкості - в результаті той же шлях їхали на пів-години довше - наче й без різниці. Але по витраті бензину відчутно різницю добре .

Тепер про головне.

Клімат на Полтавщині практично такий само, як у Києві. Отже, можна не хвилюватись за акліматизацію.

В Миргороді є кілька санаторіїв, об'єднаних під назвою "Курорт Миргород". Самі санаторії як місце проживання досить паршиві, совок совком, хоч назви номерів на "люкс" вони вже поміняли . Як на мене, то набагато краще зупинятись в приватників через 3-4 квартирних бюро, що розташовані просто в центрі міста перед брамою з підсвіченою лампочками вивіскою "Курорт Миргород", поруч із універмагом і готелем - орієнтир для приїзджих очевидний. Я готель до уваги не брав, про нього сказати ніц не можу. Отже, житло - від 10 грн. за добу з людини в кімнатах по 1-4 ліжка в приватних будинках (на березі красивої річки Хорол ), до 20$ на добу за окрему квартиру без хазяїв (далеко від річки ). Більших цін не зустрічав, можливо є щось серйозне для бажаючих супер-комфорту (зауважу ще раз - житло в санаторіях коштує неспівмірно із його комфортом).
За приготування їжі треба говорити персонально із здавачами кімнат, в мене це обійшлося в + 10 грн. щодня для двох осіб . Більшість кафешок, магазинів, перукарень, аптек і адвокатських контор (!) розміщені в центрі, від нашого орієнтиру - вивіски "Курорт Миргород" - в межах 3 хвилин в будь-якому напрямку . Навпроти тієї ж вивіски - місцевий базар. Звернув увагу на мед - 45-50 грн. за 3л. банку квіткового чи гречаного. Скрізь маса кафешок і ресторанчиків - на території санаторіїв теж, сподобався вибір піц в центрі в "Гранд-піца", а також їхні ціни .

Тепер про головне. Миргород - це курорт. В санаторіях можна придбати т. зв. "курсовку" - карту проходження процедур оздоровлення, тобто те, за чим їдуть у Миргород. В результаті зовсім не обов'язково купувати путівку до санаторію, куди включенно вартість проживання в убогих номерах. Детальніше про лікування-профілактику-оздоровлення можна знайти в інтернеті, я знайшов для прикладу такі сайти:
http://www.taver.ru/mirgorod.html
http://www.mirgorod2000.narod.ru/
http://www.mirgorod.com.ua/
www.mirgorodkurort.com/

Мінеральна вода, яку ми купуємо під назвою "Миргородська", там тече з крана . Місцеві кажуть, що від їхньої води починає рости волосся у лисих . Не знаю як у лисих, але вода справді оздоровлює, після жорсткої київської води волосся просто оживає, а ще - в дружини навіть перший з чотирьох зуб мудрості прорізався . І це звичайна вода в міській системі водопостачання, яку так само як в Києві, рекомендують кип'ятити . Що вже казати про водичку з бювету на території "Курорту". В дружини були проблеми зі шлунком - після двох тижнів пиття води з бювету (зранку, в обід і ввечері по 150 ) як рукою зняло. Але! По воді з бювету варто консультуватися з лікарем. Як я зрозумів, ця вода в немалих дозах людям з хворобами нирок може бути шкідлива. Зі звичайними дозами проблем нема.

Чисте повітря. Величезна заповідна територія. Екологічно чиста місцевість. Прокат човнів (3.50 за годину) і катамаранів. Гуляти є де.

/* Спеціально для молодих батьків. Мамаш з колясками там немало. Зараз там відпочивають мої батьки з моїм 3.5-річним братиком. Політ нормальний, батьки і малий задоволені. Малий задоволений особливо - цілими днями ганяє із своїми однолітками. До цієї поїздки не мав апетиту - там з'їдає не тільки своє (майже подвійну порцію), а ще й намагається поцупити чийсь кефір, яблуко чи яйце . Чи це через повітря чисте, чи через воду - але факт. В Миргород з малим батьки їздять уже третій рік. Так що з дітьми - особливо малими - рекомендую .*/

Вечір. Танці скрізь. Спеціально пишу не "дискотеки", а "танці" - бо вибрати є з чого. Звернув увагу - багато старичків, що приїхали туди, гуляють з молодими, причому однаково стосується і чоловіків, і жінок. Курорт! Втім, в Криму я такого не бачив. Погано дивився ? Побачене радує око . Так тримати! Є ще порох в порохівницях . Крім танців, постійно крутять свіжі фільми, в місцевому Палаці Культури виступають різні гастролери. Наприклад, минулого тижня там були Білоножки - правда п'яні в дупель - і зібрали повний зал , наступного дня Дмитро і Назарій Яремчуки - було тільки півзалу (може, народ чекав повторення вчорашнього?), хоч співають хлопці не гірше свого знаменитого батька, ще співали якісь жіночки з Києва, не запам'ятав. Ну, та це у кожного свій смак. Познайомились з Яремчуками наступного дня біля бювету - теж водичку п'ють.

Також там є екскурсійне бюро, возять людей по місту і околицях - батьківщина Гоголя. Історія міста цікава, багато сильних миру цього там відпочивало і відпочиває. Принаймі кілька чорних Лендкрузерів з номерами ВР і я зустрів. Серед місцевих ходять чутки, що Q-чмо собі хатинку побудував, пенсіонерствувати у них збирається. До речі, 19 серпня, тобто сьогодні, у Великих Сорочинцях відкривається традиційний "Сорочинський ярмарок". Базар він і є базар, але тут до нього додається місцевий колорит, концерти, виступи силачів - є на що подивитись. Відкриває ярмарок актор, що грає Гололя. Хотів на ярмарок цього року втрапити, але маю зараз інші плани - на захід.

Ось поки усе, що задумав написати. Як згадаю ще щось, допишу. Запитуйте, відповім, можу дати прямі координати хазяйки, в якої зупинявся сам.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Дикое поле, Белгород
Сообщения: 7054
С нами с 26.12.2001

Спасибо, очень кстати (+) [Re: LookingIn]
      20 августа 2004 в 12:06 Гілками

Завтра собираюсь на Сорочинскую ярмарку, заодно и в Миргород заеду.
Александр.

Змінено Alaub (12:07 20/08/2004)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
УБН *****
44 года, Киев
Сообщения: 424
С нами с 10.10.2002

You are wellcome :) [Re: Пузатый]
      20 августа 2004 в 14:31 Гілками



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
49 лет, Киев
Сообщения: 1810
С нами с 02.04.2002

Re: Мої враження про Миргород [Re: LookingIn]
      25 августа 2004 в 11:10 Гілками

про жилье не знаю в каком состоянии сейчас номера санаториев, но в стоимость путевки, входит проживание, четырехразовое питание и процедуры. А кормят (или кормили) в санаториях здорово

Про минеральную воду не рекомендую пить "миргородскую" и любую другую Лечебно-Столовую воду постоянно, без консультации с врачем. Это не питьевая вода на каждый день....

Про танцы и прочий отдых... тут просто надо ехать ) особенно понравится молодым и холостым ))

Еще можно сходить на экскурсию, на базу ВВС Украины, там где базировались стратегические бомбардировщики и много чего другого, счас авиаторам вроде полегчало, дают горючее, учебные полеты, насколько я знаю, производятся регулярно при умении и везении, можно понаблюдать за полетами, взлетами и посадками, с торца ВПП


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Аноним
Анонім
Сообщения:
С нами с

Re: Мої враження про Миргород [Re: LookingIn]
      7 мая 2005 в 17:44 Гілками

Здравствуйте! Если не затруднит-сообщите плиз стоимость курсовки на одного чела и адрес и тел женщины у которой Вы останавливались на адрес irbis306@rambler.ru . Заранее благодарен.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ***
11 лет, Киев
Сообщения: 462
С нами с 14.04.2005

Re: Мої враження про Миргород [Re: AlexKiev]
      8 мая 2005 в 11:04 Гілками

На счет питания в санаториях -- мне не понравилось. Я там отдыхал несколько раз в разных санаториях. Последний раз был года 3 назад. Объем еды, даваемый в столовых большой, но качество желает желать лучшего. Во всяком случае 3 года назад. На счет Гранд-Пиццы -- супер, нам с женой понравилось. Живая музыка, вкусная еда, очччень приятные цены .

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАрхів автоподорожей
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6609

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія