autoua
×
Autoua.netФорумШини та диски

Реальные отзывы о всесезонной резине (всесезонка) (5/5)

YSK
V.I.P **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10708
С нами с 14.05.2007

Re: Реальные отзывы о всесезонной резине (всесезонка) [Re: hugo-smk]
      14 декабря 2023 в 15:08 Гілками

hugo-smk 14.12.2023 14:47 пишет:

YSK 14.12.2023 12:18 пишет:

egorka 14.12.2023 12:10 пишет:


В ответ на:

...



а гарна зима це яка? Може то зранку ще не почистили дороги, то і ніхто нікуди не їхав



goodyear ultra grip ice 2. Загалом якщо Китаївську ще якось можуть почистити чи посипати, то наверх Ягідної посипайка може прост не доїхати, сьогодні народ шліфував на першому підйомі від проспекта Науки. Але от було завжди цікаво, хто живе з керівників на вулиці Добрий шлях, що там постійно почищено і посипано?



Я на цій гумі вже цієї зими застряг на льду прямо на в'їзді у двір. Добре, що мене заштовхали. Ну і менш критичних моментів,де буксував, вже теж назбиралось.
Мабуть то я такий водій хріновий



Скільки років гумі, точно ice 2, не ice +? Я навіть не уявляю як можна на ній застрягнути. Ну хіба, що попадеш в льодяну канаву чи посадиш авто на пузо. За цей сезон вже спробував зиму у різних варіаціях, від помірної у Києві, але у місцях зі специфічним рельєфом, до реальної на Чернігівщині. На любому покритті впевнено і прогнозовано.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4073
С нами с 12.01.2014

Re: Реальные отзывы о всесезонной резине (всесезонка) [Re: YSK]
      14 декабря 2023 в 15:16 Гілками

YSK 14.12.2023 15:08 пишет:

hugo-smk 14.12.2023 14:47 пишет:

YSK 14.12.2023 12:18 пишет:


В ответ на:

...




goodyear ultra grip ice 2. Загалом якщо Китаївську ще якось можуть почистити чи посипати, то наверх Ягідної посипайка може прост не доїхати, сьогодні народ шліфував на першому підйомі від проспекта Науки. Але от було завжди цікаво, хто живе з керівників на вулиці Добрий шлях, що там постійно почищено і посипано?



Я на цій гумі вже цієї зими застряг на льду прямо на в'їзді у двір. Добре, що мене заштовхали. Ну і менш критичних моментів,де буксував, вже теж назбиралось.
Мабуть то я такий водій хріновий



Скільки років гумі, точно ice 2, не ice +? Я навіть не уявляю як можна на ній застрягнути. Ну хіба, що попадеш в льодяну канаву чи посадиш авто на пузо. За цей сезон вже спробував зиму у різних варіаціях, від помірної у Києві, але у місцях зі специфічним рельєфом, до реальної на Чернігівщині. На любому покритті впевнено і прогнозовано.



Ice 2,21 рік.
Протектору ще багато.
Я ж пишу-мабуть я щось не то роблю,бо усюди лише хвалебні відгуки за гуму,власне чого я їх і брав.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13129
С нами с 29.03.2005

Re: Реальные отзывы о всесезонной резине (всесезонка) [Re: hugo-smk]
      14 декабря 2023 в 23:01 Гілками

hugo-smk 14.12.2023 15:16 пишет:

YSK 14.12.2023 15:08 пишет:

hugo-smk 14.12.2023 14:47 пишет:


В ответ на:

...




Я на цій гумі вже цієї зими застряг на льду прямо на в'їзді у двір. Добре, що мене заштовхали. Ну і менш критичних моментів,де буксував, вже теж назбиралось.
Мабуть то я такий водій хріновий



Скільки років гумі, точно ice 2, не ice +? Я навіть не уявляю як можна на ній застрягнути. Ну хіба, що попадеш в льодяну канаву чи посадиш авто на пузо. За цей сезон вже спробував зиму у різних варіаціях, від помірної у Києві, але у місцях зі специфічним рельєфом, до реальної на Чернігівщині. На любому покритті впевнено і прогнозовано.



Ice 2,21 рік.
Протектору ще багато.
Я ж пишу-мабуть я щось не то роблю,бо усюди лише хвалебні відгуки за гуму,власне чого я їх і брав.



Таке... цілком можливо, всяке буває ...але ж, на льоду будь-яка шина(якщо не шип) буде як корова на льоду

У мене було до біса усяких ультрагрипів й ніколи якихось значних проблем не відчував з ними...у цьому році поставив новий Айс три й вже мав змогу активно протестувати й по місту, в тому ж Голосієві з пагорбами, на трасі, на дачному (майже) бездорі із дуже крутими підйомами/узвозами...взагалі жодних питань, як танк всюди пре)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Сообщения: 4073
С нами с 12.01.2014

Re: Реальные отзывы о всесезонной резине (всесезонка) [Re: igg]
      15 декабря 2023 в 12:24 Гілками

igg 14.12.2023 23:01 пишет:

hugo-smk 14.12.2023 15:16 пишет:

YSK 14.12.2023 15:08 пишет:


В ответ на:

...




Скільки років гумі, точно ice 2, не ice +? Я навіть не уявляю як можна на ній застрягнути. Ну хіба, що попадеш в льодяну канаву чи посадиш авто на пузо. За цей сезон вже спробував зиму у різних варіаціях, від помірної у Києві, але у місцях зі специфічним рельєфом, до реальної на Чернігівщині. На любому покритті впевнено і прогнозовано.



Ice 2,21 рік.
Протектору ще багато.
Я ж пишу-мабуть я щось не то роблю,бо усюди лише хвалебні відгуки за гуму,власне чого я їх і брав.



Таке... цілком можливо, всяке буває ...але ж, на льоду будь-яка шина(якщо не шип) буде як корова на льоду

У мене було до біса усяких ультрагрипів й ніколи якихось значних проблем не відчував з ними...у цьому році поставив новий Айс три й вже мав змогу активно протестувати й по місту, в тому ж Голосієві з пагорбами, на трасі, на дачному (майже) бездорі із дуже крутими підйомами/узвозами...взагалі жодних питань, як танк всюди пре)



Але це був маленький шматочок льоду після дощу, уклон був мінімальний, а я просто шліфую Можна було спробувати більш агресивно газувати, але з обок боків був зажатий, то ризиковано.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3173
С нами с 26.09.2007

Re: Реальные отзывы о всесезонной резине (всесезонка) [Re: hugo-smk]
      11 марта 2024 в 12:02 Гілками

Отже, прожив першу зиму на всесезонці. Пишу прожив, а не "проїздив", бо їжджу мало. Тим не менше, коли був єдиний нормальний снігопад спеціально зранку виїхав потестувати в глибокому мокрому снігу - по відчуттях - "гребе" краще ніж єврозима від Continental (ну але це було на іншій машині, можливо відчуття трохи змазані - розподіл ваги і.т.д.). Спецально заїжджав на засніжену гірку і кілька разів зупинявся/рушав. В глибокому снігу навіть якщо буксує, то з впевненим просуванням вперід.
Отже висновок Michelin Cross Climate 2:
1 - Суха Траса - 5+ балів. Вчора трохи дав під хвіст 150-170, то взагалі без проблем в плані комфорту.
2 - Мокра траса - 5 балів.
3 - Сніг - 5 балів.
4 - лід - не було змоги затестувати, хоча лід він і в Африці лід...
5 - Акустичний комфорт - 5 балів.
6 - Візуальний комфорт - 5 балів. Візерунок чудовий.
7 - Розхід. Точно не було можливості порівняти, бо літом основні поїздки були трасові, а зимою - місто. Але підозрюю, що десь мінімум на 0,5 літри зріс.
8 - Фактично єдине зауваження - машина стала по відчуттях більш жорсткою і дубовою (але тут поправка - крім резини я змінив ще і диски з рідних сталевих на легкосплавні, які десь до 1 кг важчі, на 0,5 ширші і виліт на 2 мм менший. Можливо питання в цьому, хоча з легкосплавних я вибрав найлегше, що міг знайти). Ця дубовість проявляється в першу чергу при білянульової температури (діапазон -1 - +7). Але таке враження що водночас трошки гострішою в керуванні. Тут ставлю 4-.
Звичайно незвично, бо колись зазвичай на зимі ставало м'якше і розмазаніше
Одним словом для нашої зими всесезонна резина це вже не спірне питання, а однозначне, якщо фобії стосуються виключно зими.
Все-таки через 8-й пункт можливо найближчим часом перевзуюсь на літо, то уточню враження.

Змінено vvvolf (12:06 11/03/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумШини та диски
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, AVB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 31939

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія