autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Покупка авто в Луцке

читатель
Сообщения: 4
С нами с 27.02.2016

Покупка авто в Луцке
      27 февраля 2016 в 14:57 Гілками

Планирую поездку в Луцк за Рено Кенгу, накопилось множество вопросов, делитесь опытом

1. Как добраться в Луцк с Днепропетровска или Запорожья? Т.е. как удобнее всего туда добираться? Желательно без простоев, чтобы сразу приехать к "рыбному" четвергу, когда на авторынке Луцка самый большой выбор.
Есть прямой поезд на Луцк, но он не совсем удобно ездит: прибытие после обеда, рынок уже будет закрыт, да и вряд ли хватит времени, чтобы успеть выбрать и сразу там переоформиться.
Может поездом в Киев, а оттуда автобусом в Луцк? В общем ваши рекомендации и советы )

2. Как на авторынке Луцка проводятся сделки купли-продажи? Есть ли оформлялы и как все это работает )

3. Как себя уберечь от недобросовестных продавцов или тех, кто предоставляет услуги оформления в Гаи на месте?

4. Правда, что можно сразу купить машину и тут же получить номера своей области и регистрацию в своем МРЕО?

5. Стоит с собой брать человека для осмотра машины перед покупкой или лучше воспользоваться местными СТО с нормальным оборудованием?

6. Поделитесь еще какой-либо информацией, которая будет полезна в поездке =)

Всем большое спасибо за ответы!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 4
С нами с 27.02.2016

Re: Покупка авто в Луцке [Re: xiii06]
      6 марта 2016 в 22:58 Гілками

Все еще актуально! Подскажите хоть что-нибудь!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Луцк
Сообщения: 2842
С нами с 04.01.2010

Re: Покупка авто в Луцке [Re: xiii06]
      7 марта 2016 в 10:46 Гілками

Добрий день!
Я з Луцька, але не займаюся автомобілями. Спробую допомгти вам у відповідях на питання.
1. Я б радив доїхати до Києва, а з Києва спокійно поїздом, щоб відпочити і з самого ранку приїхати в Луцьк. У Луцьку взяти таксі і за гривень 30-40 вас довезуть на ринок. Також з Києва їздять мікробуси "Луцьк-Експрес". Кожну годину відправляються неподалік від центрального возалу в Києві. Дорога займає бусом - 6 годин. Можна по телефону зарезервувати місце. Я б радив поїздом, щоб відпочити і все одно вранці він приїжджає. Розклад на сайті Укразалізниці. Поїзд трішки дешевше вийде. Бусом було влітку ціна - 230 грн. з Києва.
2. Найкраще брати покупця з авто і поїхати на СТО. Перед цим випишіть телефони СТО брендів яких вам треба. Є у Луцьку і Рено, і Волькс, і Шкода, і Міцу, і Тойота, і Укравто (підрозділ Волиньавто), і Хюндай. Там перевірите і в МРЕО їхати, де одразу на місці все переоформляється. Договір, номера. Зараз він називається реєстраційний центр. Продавець вам покаже. Якщо треба, то можу підказати адреси. Пишіть в ПМ.
3. Я б міг порадити товариша, з яким купував всі свої авто. Я йому платив певну суму по домовленості, а він обдивлявся авто на предмет виявлень, перекрасів, проблем, тестував авто.Дуже порядний хлопець. Він також сам деколи приганяє авто на продаж, тому знає місцевих бариг і підкаже в кого не варто брати, зажене на яму, покаже вам все. В ПМ теж можу телефон його скинути. Домовитеся, то він вас і зустріти може.
4. Родичу в Київ купляв пиріжок. То зразу і оформив по ксерокопії паспорта і кода зразу на київські номера. Правда то було рік тому. Довелося за пришвидшення працівника МРЕО заохотити. Недавно в них скандал був, то думаю, що повинні краще і швидше працювати. Знайомий знає всі працівників, тож може допомогти вам із реєстрацією. Думаю зразу на номера свого регіону зможете поставити, якщо в них нічого екстраординарного не трапиться.
5. Вирішуйте самі. Дешевше було б самому на СТО. При потребі можете мого місцевого взяти. Якщо впевненіше будете почуватися з своїм, то беріть свого.
6. Пиріжків у Луцьку дуже багато. Думаю, що щось виберете. Багато вантажних є. В четвер на ринкубільше авто, в неділю менше. Ринок працює кілька годин. Біля 12.00 на ринку майже вже нікого не має. Перед поїздкою повидруковуйте з РІА продавців, які є в Луцьку. Після ринку можна ще по них проїхатися.
Успіхів. Пишіть, якщо ще питання будуть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 26162
С нами с 17.12.2008

Re: Покупка авто в Луцке [Re: xiii06]
      7 марта 2016 в 14:42 Гілками

На форуме есть Камрад с Луцка который продаёт авто. Поищи. Может поможет с покупкой.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 4
С нами с 27.02.2016

Re: Покупка авто в Луцке [Re: jeger01]
      8 марта 2016 в 22:55 Гілками

Большое спасибо за столь подробный ответ! Все интересующие меня вопросы вы осветили!

Возможно, есть люди на форуме, которые планируют в ближайшее время ехать на авторынок Луцка? Был бы очень счастлив, если бы посмотрели текущий уровень цен на интересующее меня авто...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Луцк
Сообщения: 2842
С нами с 04.01.2010

Re: Покупка авто в Луцке [Re: xiii06]
      9 марта 2016 в 15:14 Гілками

Я вам у ПМ дав номер телефону чоловіка, який займається авто і часто на ринках є. То подзвоніть і він вам скаже які ціни. А ще до вашого приїзду вам вже у бюджет щось знайде.
А діагностику можете провести в Луцьк-Експо - офіційний представник Рено. Ви наче Рено Кенго хотіли. На базарі їх дуже багато.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
2 користувачів і 344 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4027

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія