autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

на клавішах або на сенсорах (2/5)

подмастерье ***
Сообщения: 80
С нами с 29.03.2015

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: VeryPoor]
      19 марта 2016 в 22:50 Гілками

VeryPoor 18.03.2016 17:12 пишет:

неозброєним оком видно тенденцію до витіснення "фізичних" органів управління "віртуальними". з сучасних автомобілів зникають кнопки управління магнітолою, кліматом, режимами роботи агрегатів... навіть різноманітні циферблати та шкали стали намальованими.
і тут виникає питання: а чи це є "покращення вже сьогодні"?
мені наприклад неприємно керувати намальованою магнітолою або кліматом. фізичну кнопку я можу знайти навпомацки, а здоровенний сенсорний екран вдень паганенько видно, вночі мене сліпить... коротше, потребує значно більше уваги.
мабуть, один тачскрін замість усіх органів керування - це дешевше, чим виготовляти панель кнопок/перемикачів/крутилок. але чому це вважається більш "багатим" інтер'єром?
і що до надійності "електронних органів керування"...
прощавай, різноманіття кнопкових нокій? привіт, безличні клони айфона? скоро будемо з інтернету заливати на фон "робочого столу" голих тьоток...
дивлюсь на нові тесли/мерси/вольво і якось сумно мені. та навіть он меган новий...

P.S. і як це ще ніхто рожеві поліуретанові чохли з вухами та хвостиками на автомобілі не випускає?





Повністю поділяю ваші емоції Мені дискомфортно від того, що керування інформацією все більше стає візуальним. Але ж тактильні відчуття також важливі, вони добре доповнюють зір, оптимальніше працює вся нервова система. З домінуванням сенсорніх елементів керування, зблільшується навантаження на зір, деградують тактильні відчуття, мозок працює по-іншому.

Тому для мене, ближче Volvo V60, a xc90 чужий. Добре, що Порше дотримуються філософія, по окремій кнопці на кожну функцію, але ж то інший бюджет...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Сообщения: 707
С нами с 22.03.2006

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: Ganni]
      19 марта 2016 в 23:38 Гілками

Ganni 19.03.2016 22:40 пишет:

VeryPoor 19.03.2016 17:00 пишет:

починаючи тему, я мав на увазі щось на кшталт цього...


А ви його клацали? Я так - дуже якісний екран
При цьому, якщо не зраджує пам"ять, там можна на центральний екран одночасно вивести багато чого - і наві, і клімат, і музику тощо




а уявіть, приміром, що ваш п'ятирічний бешкетник ткнув в екран, скажімо, кінцівкою парасольки! чи далеко Ви доїдете, якщо на авто в салоні не працьє всього одна деталька за каталожним номером - ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Сообщения: 707
С нами с 22.03.2006

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: Marooned]
      19 марта 2016 в 23:48 Гілками

Marooned 19.03.2016 22:50 пишет:


Повністю поділяю ваші емоції Мені дискомфортно від того, що керування інформацією все більше стає візуальним. Але ж тактильні відчуття також важливі, вони добре доповнюють зір, оптимальніше працює вся нервова система. З домінуванням сенсорніх елементів керування, зблільшується навантаження на зір, деградують тактильні відчуття, мозок працює по-іншому.




я так думаю, що зрештою ми будемо тільки пасажирами автономних авто, де через скло прозорих екранів будемо лише роздивляти навколо доповнену реальність. хоча... може вікон і не буде. навіщо роздивлятися навколо? вже зараз кожен тикається в свій власний (персональний) дисплей смартопада. не в майбутньому, а вже сьогодні ніхто не цікавиться, що за вікном (хто в інтерсіті-потязі їздив, той знає про що я).



і лише водій поки що вимушений слідкувати за дорогою. поки що.
і я вважаю, що ті величезні дисплеї (сенсорні чи ні) його вже сьогодня починають відволікати.
а нема красивого дисплея - нема відволікаючого фактору. тобто мапою з висоти пташиного польоту, обкладинкою улюбленого аудіоальбому не помилуєшся, в екологічну гру "вирости зелений листочок негазуючи" не пограєшся...

тут дехто хвалився, як йому БК проміж приборами обмеження швидкості показує... а шановний пан не спробував дивитися на дорожні знаки на узбіччі, а не з інтернету або SD-картки? не хоче пан за дорогою слідкувати? а якщо навігатор бреше?

Змінено VeryPoor (00:12 20/03/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: VeryPoor]
      20 марта 2016 в 01:50 Гілками

VeryPoor 19.03.2016 23:38 пишет:

Ganni 19.03.2016 22:40 пишет:

VeryPoor 19.03.2016 17:00 пишет:

починаючи тему, я мав на увазі щось на кшталт цього...


А ви його клацали? Я так - дуже якісний екран
При цьому, якщо не зраджує пам"ять, там можна на центральний екран одночасно вивести багато чого - і наві, і клімат, і музику тощо




а уявіть, приміром, що ваш п'ятирічний бешкетник ткнув в екран, скажімо, кінцівкою парасольки! чи далеко Ви доїдете, якщо на авто в салоні не працьє всього одна деталька за каталожним номером - ?


Граємо в брєдові гіпотези?
Окей, а уявіть, що ваш бешкетник засунув ганчірку в бензобак і підпалив. Чи далеко Ви доїдете?

Ваша черга

апд. Прочитав ваш наступний пост і всі питання відпали - маєм справу з ретроградом, котрий боїться нових технологій і вигадає будь-які конспірологічні причини задля власного заспокоєння

Змінено Ganni (01:58 20/03/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: Ganni]
      20 марта 2016 в 09:17 Гілками

Ganni 20.03.2016 01:50 пишет:


апд. Прочитав ваш наступний пост і всі питання відпали - маєм справу з ретроградом, котрий боїться нових технологій і вигадає будь-які конспірологічні причини задля власного заспокоєння





Моя черга погодитися на 100% із цим твердженням)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Сообщения: 707
С нами с 22.03.2006

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: Cypriot]
      20 марта 2016 в 11:34 Гілками

Ganni 20.03.2016 01:50 пишет:


апд. Прочитав ваш наступний пост і всі питання відпали - маєм справу з ретроградом, котрий боїться нових технологій



ну чого Ви так одразу...
може, в мене просто немає грошей на авто з якісною реалізацією сучасних технологій і саме тому я віддаю перевагу кнопкам!
нещодавно придивлялвся по салонах до машин... і в своїй ціновій категорії (до 20 тис) не знайшов якісної реалізації екрану крім як у мазди 2/3. решта - просто убогість.

Cypriot 20.03.2016 09:17 пишет:


Моя черга погодитися на 100% із цим твердженням)



Ви не об'єктивні щодо приборок (мьс'є знає толк у збоченнях)!
але десь у підсвідомості Ви б воліли мати кнопки замість (або на додачу до) Вашого дисплея.

Змінено VeryPoor (11:40 20/03/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: VeryPoor]
      20 марта 2016 в 12:01 Гілками

VeryPoor 20.03.2016 11:34 пишет:


ну чого Ви так одразу...
може, в мене просто немає грошей на авто з якісною реалізацією сучасних технологій і саме тому я віддаю перевагу кнопкам!
нещодавно придивлялвся по салонах до машин... і в своїй ціновій категорії (до 20 тис) не знайшов якісної реалізації екрану крім як у мазди 2/3. решта - просто убогість.


Ну так я про це вище писав - дійсно, поки що більшість тач скрінів (особливо на масових авто) дуплять і туплять. Це реальний недолік станом на сьогодні.

Тому давайте ще раз визначимось - ви проти, бо поки що ці системи не доведені до ідеалу? Чи все таки ви загалом проти таких іновацій (ось той пост з відсилкою на мульт Воллі)?

п.с. Хоча екран Тесли якраз не глючив


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: VeryPoor]
      20 марта 2016 в 12:09 Гілками

VeryPoor 20.03.2016 11:34 пишет:


Cypriot 20.03.2016 09:17 пишет:


Моя черга погодитися на 100% із цим твердженням)



Ви не об'єктивні щодо приборок (мьс'є знає толк у збоченнях)!
але десь у підсвідомості Ви б воліли мати кнопки замість (або на додачу до) Вашого дисплея.





Якби десь у підсвідомості у мене було б таке бажання, то я мабуть вибрав би якийсь Фокус, де цих кнопок безліч.
Не розумію, яких кнопок мені не вистачає.
Якраз усі основні у мене - фізичні)))
Що ж до клімату - то це не та річ, яку потрібно регулювати миттєво, інакше одразу замерзнеш/упрієш)))

Змінено Cypriot (12:30 20/03/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Сообщения: 707
С нами с 22.03.2006

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: Ganni]
      20 марта 2016 в 12:33 Гілками

Ganni 20.03.2016 12:01 пишет:


Тому давайте ще раз визначимось - ви проти, бо поки що ці системи не доведені до ідеалу? Чи все таки ви загалом проти таких іновацій (ось той пост з відсилкою на мульт Воллі)?





я проти, тому що мені набридла імітація реальності. наприклад, мені важко набирати текст на планшеті/смартфоні (користуюсь ноутбуком). я не можу зіграти на фортепіано або гітарі на планшеті, хоча програми такі є.
тобто так, якщо немає вибору, то мусиш користуватись сенсором.
і мене гнітить те, що чим далі, тим менше вибору мені надають виробники (повернімося до автомобілей)!
ну може й можна мене назвати ретроградом, але...
ось де прогрес: https://www.youtube.com/watch?v=MIsLNRCUSjk
а підміна фізичної клавіші намальованою - сумнівно.

Cypriot 20.03.2016 12:09 пишет:


Якби десь у підсвідомості у мене було б таке бажання, то я мабуть вибрав би якийсь Фокус, де цих кнопок безліч.





я мав на увазі, що підсвідомість заговорила після вибору! ні так ні.

Змінено VeryPoor (12:35 20/03/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: VeryPoor]
      20 марта 2016 в 12:38 Гілками

Ні, я про таку "проблему" взагалі навіть не задумувався до появи цієї "болючої" теми)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Сообщения: 1133
С нами с 06.04.2009

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: Cypriot]
      20 марта 2016 в 16:17 Гілками

На фоне телефонов, планшетов и 4к+ экранов то, что ставят в автомобили отстает лет на 5 в плане железа. А в плане софта сравнивать ну совсем некорректно. И ладно бы нормальные экраны стоили дорого, но и это не так.

Я за доведение технологий до ума, конечно, но не понимаю как тот же пыж втулил уже изрядно устаревший экран в свою новую модель. Тут дело не в нравится не нравится, оно ж реально ста-ро-е.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
44 года (17 лет за рулем), Гостомель
Сообщения: 316
С нами с 04.01.2014

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: Forregos]
      20 марта 2016 в 16:37 Гілками

Forregos 20.03.2016 16:17 пишет:

На фоне телефонов, планшетов и 4к+ экранов то, что ставят в автомобили отстает лет на 5 в плане железа. А в плане софта сравнивать ну совсем некорректно. И ладно бы нормальные экраны стоили дорого, но и это не так.

Я за доведение технологий до ума, конечно, но не понимаю как тот же пыж втулил уже изрядно устаревший экран в свою новую модель. Тут дело не в нравится не нравится, оно ж реально ста-ро-е.



Если уж быть таким требовательным, то на китайских рынке, например, торговая площадки алиэкспресс можно собрать себе как компьютер используя модули: база (тач +каркас) от $70 - а дальше всё как на домашнем ПК


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: Ganni]
      20 марта 2016 в 16:41 Гілками

Ganni 19.03.2016 16:42 пишет:

Тему можна перейменувати на "Перекличка старпьорів"

Я теж свого часу скептично ставився до перших безкнопочних смартфонів - типу "як можна клацати по екрану", "я не зможу без тактильного відчуття пальцями клавіш" тощо. А нещодавно десь з горища виколупав стару нокію - як на кістку мамонта дивився, їйбогу

Єдина проблема з сучасними тачами - дещо тормознутий інтерфейс




попробуй напиши смс вслепую на новом телефоне и на старом, кнопочном. я из-за этого долго не переходил на новые стекляшки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: Forregos]
      20 марта 2016 в 17:19 Гілками

Forregos 20.03.2016 16:17 пишет:

На фоне телефонов, планшетов и 4к+ экранов то, что ставят в автомобили отстает лет на 5 в плане железа. А в плане софта сравнивать ну совсем некорректно. И ладно бы нормальные экраны стоили дорого, но и это не так.

Я за доведение технологий до ума, конечно, но не понимаю как тот же пыж втулил уже изрядно устаревший экран в свою новую модель. Тут дело не в нравится не нравится, оно ж реально ста-ро-е.




С одной стороны функционала, зашитого в тот дисплей, не так уж много, чтобы под него выписывать новейшие ретины и амоледы. С другой стороны они сейчас действительно копеечны.


Но что делать тем, кто покупает с монохромным или с цветным на 3 дюйма?)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: VeryPoor]
      20 марта 2016 в 22:05 Гілками

Прошу прощения, что вмешиваюсь, но между кнопками и тачами есть еще одна прослойка - проталкиваемая премиумными немецкими брендами - джойстик/колесико/тачпад между сиденьями и цветной дисплей без возможности нажатия на него.
Что это? Свой путь развития? Ошибка эволюции? Кто юзал, чего не отписываетесь?. Лично я ездил на бумере с такой системой - не вдохновило вообще.Какой-то промежуточный вариант - ни то ни се.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: Sergu44o]
      21 марта 2016 в 00:27 Гілками

Sergu44o 20.03.2016 16:41 пишет:

Ganni 19.03.2016 16:42 пишет:

Тему можна перейменувати на "Перекличка старпьорів"

Я теж свого часу скептично ставився до перших безкнопочних смартфонів - типу "як можна клацати по екрану", "я не зможу без тактильного відчуття пальцями клавіш" тощо. А нещодавно десь з горища виколупав стару нокію - як на кістку мамонта дивився, їйбогу

Єдина проблема з сучасними тачами - дещо тормознутий інтерфейс




попробуй напиши смс вслепую на новом телефоне и на старом, кнопочном. я из-за этого долго не переходил на новые стекляшки.


Це ви так непалівно натякаєте на смс за кермом?
По-перше, я теж цього боявся спочатку, але як набив руку, то практично наосліп пишу. Ну і автозаміна реально допомагає (якщо слова не занадто складні)
А по-друге, є голосовий режим. В мене на огризку лише англійська (час від часу користуюсь), а от на андроїдах і кириличні розпізнає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: Ganni]
      21 марта 2016 в 00:30 Гілками

Ganni 21.03.2016 00:27 пишет:

Sergu44o 20.03.2016 16:41 пишет:

Ganni 19.03.2016 16:42 пишет:

Тему можна перейменувати на "Перекличка старпьорів"

Я теж свого часу скептично ставився до перших безкнопочних смартфонів - типу "як можна клацати по екрану", "я не зможу без тактильного відчуття пальцями клавіш" тощо. А нещодавно десь з горища виколупав стару нокію - як на кістку мамонта дивився, їйбогу

Єдина проблема з сучасними тачами - дещо тормознутий інтерфейс




попробуй напиши смс вслепую на новом телефоне и на старом, кнопочном. я из-за этого долго не переходил на новые стекляшки.


Це ви так непалівно натякаєте на смс за кермом?
По-перше, я теж цього боявся спочатку, але як набив руку, то практично наосліп пишу. Ну і автозаміна реально допомагає (якщо слова не занадто складні)
А по-друге, є голосовий режим. В мене на огризку лише англійська (час від часу користуюсь), а от на андроїдах і кириличні розпізнає.




ну вот как 3Ж заработало, то там, где оно есть, то голосовой набор работает, им и пользуюсь. Бо вслепую пальцами на стекляшках ваще никак. а на кнопочных легко. и я не верю, что ты вслепую на стекляшке пишешь, вот вообще не верю. вслепую попадать в масюпусенькие буковки (еще и на кастрато-экранах ойфонов) - гыгы, еще и в движении авто.

короче для слепого переключения чего-либо в авто нужны кнопки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: Sergu44o]
      21 марта 2016 в 00:48 Гілками

Sergu44o 21.03.2016 00:30 пишет:

Ganni 21.03.2016 00:27 пишет:

Sergu44o 20.03.2016 16:41 пишет:


В ответ на:

...





попробуй напиши смс вслепую на новом телефоне и на старом, кнопочном. я из-за этого долго не переходил на новые стекляшки.


Це ви так непалівно натякаєте на смс за кермом?
По-перше, я теж цього боявся спочатку, але як набив руку, то практично наосліп пишу. Ну і автозаміна реально допомагає (якщо слова не занадто складні)
А по-друге, є голосовий режим. В мене на огризку лише англійська (час від часу користуюсь), а от на андроїдах і кириличні розпізнає.




ну вот как 3Ж заработало, то там, где оно есть, то голосовой набор работает, им и пользуюсь. Бо вслепую пальцами на стекляшках ваще никак. а на кнопочных легко. и я не верю, что ты вслепую на стекляшке пишешь, вот вообще не верю. вслепую попадать в масюпусенькие буковки (еще и на кастрато-экранах ойфонов) - гыгы, еще и в движении авто.

короче для слепого переключения чего-либо в авто нужны кнопки.


Повністю-повністю наосліп неможливо звісно, але огризкова автозаміна, тричі тьху, дуже точна Ось навіть зараз вирішив ради цікавості пару слів для тесту наосліп написати - якщо слова прості, але довші 4 букв, то мені достатньо просто ткнути в приблизне розташування клавіші і система правильно мене розуміє. З коротшими словами важче.
В будь-якому випадку, з голосовим набором ці проблеми вже в минулому


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8089
С нами с 30.07.2005

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: Ganni]
      21 марта 2016 в 00:50 Гілками

В андроїді це навіть простіше - не відпускаючи пальця водиш по буквах приблизно (Swype зветься).

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: на клавішах або на сенсорах [Re: Ganni]
      21 марта 2016 в 00:52 Гілками

для голосового набора нужен минимум 3Ж, а его пока ой как мало.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
4 користувачів і 92 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6339

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія