autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Чи визнають українські ламіновані права у Флориді (США)? (3/3)

СуперСтар **
45 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 5330
С нами с 13.05.2007

Re: Чи визнають українські ламіновані права у Флориді (США)? [Re: Drunkard]
      21 января 2016 в 14:00 Гілками

Drunkard 21.01.2016 11:51 пишет:

За хайвэи, опцию оплаты взять можешь, но будет сильно дороже чем платить налом прямо на дороге. Имей только мелких денег под рукой.
Вообще все и любые опции к прокату - дорогие очень.



Эмн, я не был в Орландо - только в Майами - но там налом платить никак нельзя, всё электронное: или камеры - или SunPass-ы (ну это для местных, система дистанционной автоматической оплаты). Автопрокату заплатил всего $10-15 примерно - точно не помню - это за неделю; притом объезжать платные участки в Большом Майами неместным очень геморойно: там и так что не развязка - то спагетти из асфальтобетона При этом я не сидел на пляжике, даже не уезжая куда-то далеко из города как-то незаметно накрутил какое-то офигевающее количество миль: больше 500, если не ошибаюсь - под знаки "платная дорога" ездил постоянно
Ну такое, you've been warned

Змінено krolyk (14:04 21/01/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57853
С нами с 03.09.2001

Re: Чи визнають українські ламіновані права у Флориді (США)? [Re: krolyk]
      21 января 2016 в 16:53 Гілками

krolyk 21.01.2016 14:00 пишет:

Эмн, я не был в Орландо - только в Майами - но там налом платить никак нельзя, всё электронное: или камеры - или SunPass-ы (ну это для местных, система дистанционной автоматической оплаты).



Не знаю за Флориду, простите, не бывал, но пакашо в США я еще не встречал платной дороги за которую низя было бы заплатить налом.
Разве шо голден-гейт бридж, но и там ничо специального, платишь по интернету.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

Re: Чи визнають українські ламіновані права у Флориді (США)? [Re: krolyk]
      21 января 2016 в 16:57 Гілками

krolyk 21.01.2016 09:19 пишет:

Ну і про оплату хайвеїв я би дізнався на стійці, що та як - там і так навігація не проста, а ще вибирати безоплатні дороги... зайві проблеми самому собі створиш за десятку баксів
Ось знайшов мапу платних хайвеїв і ще таке про прокатні машини
Запитай у них по e-mail - може, тобі достатньо буде галку поставити якомусь формулярі - і з тебе візьмуть ту платню без зайвих клопотів.




Так я й не задавався метою зекономити, посто не знайшов на сайті Alamo опцію оплати хейвеїв, тож доведеться запитати на місці. Щоправда, не зрозуміло в кого - бо я зробив онлайн-чекін, і по ідею маю йи прямо на парковку. Подивлюся на місці, в кого з персоналу можна буде запитати.

Ваші посилання чомусь не відриваються (The server at www.floridasturnpike.com is taking too long to respond.), але спробую ще пізніше, може тимчасово глючить щось.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

Re: Чи визнають українські ламіновані права у Флориді (США)? [Re: Drunkard]
      21 января 2016 в 17:01 Гілками

Drunkard 21.01.2016 11:51 пишет:

Сэлф-чекин с украинскими правами у меня никогда не получался.
За хайвэи, опцию оплаты взять можешь, но будет сильно дороже чем платить налом прямо на дороге. Имей только мелких денег под рукой.
...





А можна карткою на дорозі платити за хайвеї? Я по Орландо і околицям збираюся кататися, далеко навряд чи поїду.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
opt
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 3534
С нами с 26.11.2012

Re: Чи визнають українські ламіновані права у Флориді (США)? [Re: krolyk]
      22 января 2016 в 07:32 Гілками

krolyk 21.01.2016 09:19 пишет:

MA_Tucson 20.01.2016 19:57 пишет:

Опції про нульову франчизу (ZERO deductible), на жаль, в них на сайті не знайшов, хоча всі доступні додаткові опції продивився. Не знайшов і про оплату хайвеїв - буду взнавати на місці.

Зробив check-in на сайті - ввів коротку інфу про себе, номер водійських прав та кредитки (зробило лише тестовий hold на 1 долар). Тепер, як стверджує Alamo, я можу більше нічого не оформлювати на місці, а одразу йти на їх парковку, брати авто і виїжджати - на виїзді з парковки показати їх агенту номер броні, права і кредитку.
Сподіваюся, на практиці все саме так просто і буде. По приїзду відпишуся.



В США проблема в тому, що без машини там жити не можна,





Это имеет место, только если вы живёте в каком-нибудь селе типа моего, да и то, автобусы таки ходят и со скрипом жить можно, по-крайней мере жена коллеги прекрасно обходится без машины. В городе типа бостона или NY я бы машину покупал, толоько если ездить куда-нибдь в сабёрбию.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
opt
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 3534
С нами с 26.11.2012

Re: Чи визнають українські ламіновані права у Флориді (США)? [Re: MA_Tucson]
      22 января 2016 в 07:35 Гілками

MA_Tucson 21.01.2016 17:01 пишет:

Drunkard 21.01.2016 11:51 пишет:

Сэлф-чекин с украинскими правами у меня никогда не получался.
За хайвэи, опцию оплаты взять можешь, но будет сильно дороже чем платить налом прямо на дороге. Имей только мелких денег под рукой.
...





А можна карткою на дорозі платити за хайвеї? Я по Орландо і околицям збираюся кататися, далеко навряд чи поїду.




Я думаю вам дадут машину сразу же с каким-нибудь EZ-PASS и оплаченная сумма упадёт на ваш финальный чек. У коллеги был прикол - нужно было заплатить тол 50 центов, а у него их не было. Пришёл штраф по почте на 50 баксов На следующий день он купил себе изя пас. Так что рекомендую по дорогам ездить с кешем и коинами.

Насчёт Украинской кредитки - тыкаете debit, а не credit, вводите пин код и будет вам счастье.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Сообщения: 7258
С нами с 18.01.2008

Re: Чи визнають українські ламіновані права у Флориді (США)? [Re: Drunkard]
      22 января 2016 в 08:16 Гілками

Drunkard 21.01.2016 16:53 пишет:

krolyk 21.01.2016 14:00 пишет:

Эмн, я не был в Орландо - только в Майами - но там налом платить никак нельзя, всё электронное: или камеры - или SunPass-ы (ну это для местных, система дистанционной автоматической оплаты).



Не знаю за Флориду, простите, не бывал, но пакашо в США я еще не встречал платной дороги за которую низя было бы заплатить налом.
Разве шо голден-гейт бридж, но и там ничо специального, платишь по интернету.




Да ладно...

Кеш на ура на всех мостах в Bay Area

Змінено serg198 (08:18 22/01/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57853
С нами с 03.09.2001

Re: Чи визнають українські ламіновані права у Флориді (США)? [Re: MA_Tucson]
      24 января 2016 в 10:05 Гілками

MA_Tucson 21.01.2016 17:01 пишет:


А можна карткою на дорозі платити за хайвеї?



Нет. США на самом деле технически довольно сильно отсталая страна.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57853
С нами с 03.09.2001

Re: Чи визнають українські ламіновані права у Флориді (США)? [Re: serg198]
      24 января 2016 в 10:07 Гілками

serg198 22.01.2016 08:16 пишет:


Кеш на ура на всех мостах в Bay Area



Ты давно не был.
Golden Gate bridge уже года три как только pay by plate, никакого кэша. В рамках борьбы с пробками.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Сообщения: 7258
С нами с 18.01.2008

Re: Чи визнають українські ламіновані права у Флориді (США)? [Re: Drunkard]
      26 января 2016 в 07:52 Гілками

Drunkard 24.01.2016 10:07 пишет:

serg198 22.01.2016 08:16 пишет:


Кеш на ура на всех мостах в Bay Area



Ты давно не был.
Golden Gate bridge уже года три как только pay by plate, никакого кэша. В рамках борьбы с пробками.




Таки да, по всем мостам катался, по GG не приходилось)
Хотел на следующей неделе попробовать, теперь не поеду через него, не хочу заморачиваться)
Хотя в одну строну можно, т.к. оплата снимается (на всех мостах), когда едешь в сторону СФ)
Все равно поеду как обычно через Bay Bridge)

ЗЫ Хотя странно, почему только на GG такие правила, на всех других кеш рулит.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

Re: Чи визнають українські ламіновані права у Флориді (США)? [Re: MA_Tucson]
      26 января 2016 в 13:28 Гілками

У мене перенесли рейс через шторм в Нью-Йорку (я в Флоріду через Нью-Йорк мав летіти), тож довелося скасувати попереднє замовлення авто в Alamo.

Буду робити нову бронь, хотілося би з повною страховкою, щоб не витрачати час на вишукування подряпин при аренді. Я то їжджу обережно, але хтозна, чи не дряпне якась зараза на парковці.

Не підкажете, в якій прокатній фірмі в Штатах пропонують "ZERO deductible" при замовленні через сайт?

Дякую!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57853
С нами с 03.09.2001

Re: Чи визнають українські ламіновані права у Флориді (США)? [Re: MA_Tucson]
      27 января 2016 в 16:14 Гілками

MA_Tucson 26.01.2016 13:28 пишет:

Буду робити нову бронь, хотілося би з повною страховкою, щоб не витрачати час на вишукування подряпин при аренді.



На практике всем начхать на те царапины, шо при выдаче, шо при возврате авто осматривают о-о-о-о-о-очень невнимательно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

Re: Чи визнають українські ламіновані права у Флориді (США)? [Re: MA_Tucson]
      28 января 2016 в 14:28 Гілками

Зарезервував авто в Hertz, в них до 31 січня знижки - вийшло навіть дешевше, ніж в Alamo, на якого орієнтувався раніше. Після повернення відпишуся, як все пройшло.

Змінено MA_Tucson (19:08 28/01/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

Re: Чи визнають українські ламіновані права у Флориді (США)? [Re: MA_Tucson]
      23 марта 2016 в 13:46 Гілками

Як і обіцяв - відписуюсь про прокат авто в Орландо (Флорида, США).

Машину забронював через сайт Herz. В них була зимова акція - виходила гарна ціна - 188 доларів за 8 днів прокату машини класу Intermediate (Toyota Corolla or similar) + Loss Damage Waiver + Liability Insurance Supplement. При бронюванні ніякого депозиту з картки не знімали.

По приїзді в аеропорту Орландо знайшов у терміналі стійку Herz (там же поруч всі інші основні прокатні контори також мають свої стійки, черги всюди невеликі - по 2-3 людини). Дав роздруківку своєї броні з сайту - reservation confirmation number, розпитав, що входить у вартість, а що ні. Підтвердили все, що в броні, але порадили взяти ще страховку на випадок крадіжки авто + на випадок, якщо в мене в'їде якийсь дурень, що не має страховки (попередньо читав в Інтернеті, що є в них такий дурний прикол, що якщо в вас в'їхав хтось без страховки, то з вас вирахують частину суми – здається щось біля 500 доларів). Пропонували не нав’язливо, але додаткові суми були не невеликі, тому погодився.
Начитавшись про приколи з оплатою доріг у Флориді (причому стогнуть в Інтернеті навіть саамі американці з інших штатів), запитав, як з оплатою доріг в прокаті Herz. Мені сказали, що можу заплатити 22 бакси за весь період (8 днів) і спокійно їздити під камерами SunPass - мені нараховуватимуть лише офіційну плату за дороги. За підсумками поїздки так і вийшло - десь через тиждень зняли 39 баксів за проїзд по платним дорогам – я близько 800 км наїздив, часто по платним. Порівняно із сотнями баксів штрафів, про які пишуть в Інтернеті люди, що взяли в прокаті авто без SunPass, так дуже навіть нічого вийшло.

Ще сам попросив дати повний бак пального з поверненням порожнього - не хотів паритися із пошуком заправок, тим більше, що за пальне вони адекватну ціну брали – приблизно таку, як на заправках,я порівнював. Потім я лише разок сам дозавправив на 10 баксів, і повернув авто десь із 7 літрами в баку.

Все це разом вийшло 280 баксів за 8 днів.

GPS в них на прокат не брав, бо дорого. Я завчасно собі в телефон карти завантажив.

Запитали, чи підійде мені Hyundai Elantra – погодився із радістю, бо як власнику Tucson мені Elantra рідніше, ніж Toyota Corolla. Як виявилося, дали практично нову машину – може пару місяців їй було, ще пластиком пахла, пробіг був лише 3400 миль. Чиста, без подряпин. Автомат, круїз-контроль, кондиціонер.

Наші нові пластикові права взяли без проблем, попросили тільки додатково сказати адресу проживання.

На кредитці заблокувала суму до оплати + 200 баксів депозиту, який повернули мені на картку в день повернення авто (буквально через півгодини після повернення – був здивований, бо читав, що місяць повертають).

Вся процедура оформлення (з моїми детальними розпитуваннями) зайняла хвилин 15. Дали чек і сказали, на якому місці взяти машину на паркінгу через дорогу, ключі в замку.

Повертав авто теж на паркінг в термінал. До речі, при заїзді в аеропорт стоять знаки, куди їхати повертати орендовані авто, дуже зручно. Процедура прийому тривала 2-3 хвилини. Оглянули візуально, сказали все ОК.

Окремо додам – їздити по Флориді на авто – суцільне задоволення. Класні дороги, класна розмітка, інформативні знаки і на 99% адекватні й дисципліновані водії. Може мені повезло – не знаю, але за ті 800 км, що я проїхав, лише один раз бачив обгон справа – може турист, не знаю. А так - всі дотримуються дистанції, пропускають, як тільки включиш поворотник. Швидкісного режиму дотримуються з перевищенням +10 миль до написаного на знаках - мабуть так можна, бо майже всі їдуть на 10 миль більше, ніж на знаках, але ніхто не «літає». Поліцію на дорогах бачив раз чи два.

Будуть запитання – пишіть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 5330
С нами с 13.05.2007

Re: Чи визнають українські ламіновані права у Флориді (США)? [Re: MA_Tucson]
      23 марта 2016 в 17:20 Гілками

Спасибо за подробный отзыв - думаю, последователям всё должно быть понятно

MA_Tucson 23.03.2016 13:46 пишет:

Окремо додам – їздити по Флориді на авто – суцільне задоволення. Класні дороги, класна розмітка, інформативні знаки і на 99% адекватні й дисципліновані водії. Може мені повезло – не знаю, але за ті 800 км, що я проїхав, лише один раз бачив обгон справа – може турист, не знаю. А так - всі дотримуються дистанції, пропускають, як тільки включиш поворотник. Швидкісного режиму дотримуються з перевищенням +10 миль до написаного на знаках - мабуть так можна, бо майже всі їдуть на 10 миль більше, ніж на знаках, але ніхто не «літає». Поліцію на дорогах бачив раз чи два.



Так по правилам Флориды нет никаких ограничений по обгону справа, точнее даже: по расположению автомобилей по полосам. Хочешь ехать 40 миль в левой полосе? мiжна! (ну кроме express lane, там ограничение скорости снизу есть по-моему) Потому после Европы, где худо-бедно все жмутся вправо, а в левые полосы - только для обгона - во Флориде траффик кажется немного стадом баранов

Ну и я жил в Майами, он славится своими reckless drivers, потому там было заметно некомфортно на хайвеях при плотном движении, основные проблемы: шашечники пытающиеся ехать быстрей потока и просто невнимательность при манёврах (перестроения без поворотника, не глядя в зеркало и пр.)

Аварий по-мелочи видел одну или две, но зато одну - на перекрёстке проспекта со State Highway 1 - прилёт с 50mph в борт проскакуна, который на слегка порозовевший светофор проскакивал. Несколько оборотов через крышу, у второй машины нет морды; по травмам - не в курсе, не останавливался глазеть.
Круги в Америке ещё не изобрели


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

Re: Чи визнають українські ламіновані права у Флориді (США)? [Re: krolyk]
      23 марта 2016 в 21:32 Гілками

krolyk 23.03.2016 17:20 пишет:

Так по правилам Флориды нет никаких ограничений по обгону справа, точнее даже: по расположению автомобилей по полосам...
Ну и я жил в Майами, он славится своими reckless drivers, потому там было заметно некомфортно на хайвеях при плотном движении




Я не дуже коректно висловився - мав на увазі, що не бачив там багато любителів "вишивати" в тісному потоку машин, підрізаючи і обганяючи всіх і зліва, і справа. Бачив лише одного такого на "Мустангу", підозрюю, що турист, вони люблять там "Мустанги" на прокат брати

В Маямі не був, тож нічого не скажу про те, як там водять. Був в Орландо і околицях, їздив на Дайтона Біч, на мис Канаверал - дуже пристойно всі водили авто. Після поверенння до Києва, кілька днів звикав до нашого бардаку на дорогах.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 51 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6576

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія