autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Порадьте травматолога-ортопеда в Києві

Супер писатель! ***
Малишків край
Сообщения: 3067
С нами с 24.10.2007

Порадьте травматолога-ортопеда в Києві
      24 марта 2016 в 11:27 Гілками

може хтось звертався-користувався останнім часом, здайте контакти, пліз. Треба такого досвідченого дядька, який вже прооперував тих колінних суставів тищу і точно скаже, які перспективи у мого. Особливо чудно, якщо в військовому госпіталі хтось є - в пн туди збираюся

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Айболит **
52 года (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8953
С нами с 20.02.2005

Re: Порадьте травматолога-ортопеда в Києві [Re: April22]
      24 марта 2016 в 14:34 Гілками

Клиника спортивной травматологии - Риган Михаил Михайлович.
И-т ортопедии (клиника балетной и спортивной травмы) и через дорогу на Воровского 22 клиника европейской ортопедии - Роман Иванович Блонский - проще всего записаться на прием, да и честнее деньги платить, позвонив в Клинику европейской ортопедии.
Есличо - имею личный опыт консультаций


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Малишків край
Сообщения: 3067
С нами с 24.10.2007

Re: Порадьте травматолога-ортопеда в Києві [Re: doctor_b]
      24 марта 2016 в 17:04 Гілками

а в госпіталь, думаєте, нема сенсу йти? я думала, вони там молодці

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4166
С нами с 02.10.2008

Re: Порадьте травматолога-ортопеда в Києві [Re: April22]
      24 марта 2016 в 18:18 Гілками

у Ригана делали друзья, всё отлично, лишнего не навязывали. Единственное, на мрт увидел разрыв одной связки, а перед операцией продиагностировал вторую надорванную. Если б решилась активно дальше кататься, потребовалась бы пластика ПКС. Ограничились артроскопией
медиальная коллатеральная связка способна срастаться сама

Я сейчас с частично разорванными двумя связками и мениском - консультация у двух врачей очно и одному показали МРТ (без мануального осмотра МРТ не на 100% информативно), получила у двух из трех схожую картину. Выбирала бы из:

Клиника спортивной травматологии института физкультуры
Институт ортопедии и травматологии (Костюк Анатолий Никифорович или Костогрыз Юрий Олегович)

Костюка перечитала всего на экстриме. Много хороших советов на будущее по эксплуатации коленки, пригодится.


Зы. еще наверное зависит от характера травмы. Артроскопию мениска наверное много где делают уже хорошо и смысла переплачивать за того же Ригана может и не быть. Есть случай сложный и есть желание дальше активно жить, выбор в пользу более продвинутых врачей. Где не только опыт, а учет новых технологий и мировой практики, особенно в пластике связок.

Змінено Светлячоk (18:25 24/03/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Малишків край
Сообщения: 3067
С нами с 24.10.2007

Re: Порадьте травматолога-ортопеда в Києві [Re: Светлячоk]
      24 марта 2016 в 18:38 Гілками

задній ріг меніска розірваний. Дуже хочеться від когось почути, шо його можна заштопать і не доведеться видалять

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4166
С нами с 02.10.2008

Re: Порадьте травматолога-ортопеда в Києві [Re: April22]
      24 марта 2016 в 19:00 Гілками

Можете звернутись до Костюка (Отделение спортивной и балетной травмы Института травматологии и ортопедии (ул. Воровского или сейчас Бульварно-Кудрявская 27) 068-321-42-87)

Якщо точно встановлений відрив, кращим вважається видалити його, тому що,

цитую Костюка,

В ответ на:

Разорванный мениск со временем только хрящ разобьет, а операции там может быть на 15-30 минут с минимальным риском, которая это предотвратит.
Не оперировать, а наблюдать можно лишь сомнительные разрывы мениска - такие бывают очень часто. Т.е. линия разрыва вроде есть, но выходит ли она на суставную поверхность не совсем понятно + нет явных симптомов повреждения мениска. В таких случаях оперируют, если нет ощутимого эффекта от консеравтивного лечения. Если есть либо явный разрыв по МРТ, либо явные симптомы без разницы, что там по МРТ, то операцию делать нужно. Бояться такой операции не правильно. Хоть небольшой риск есть всегда, он обычно (если нет серьезных сопутствующих заболеваний) меньший, чем риск для сустава ходить с разованным мениском.





Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Малишків край
Сообщения: 3067
С нами с 24.10.2007

Re: Порадьте травматолога-ортопеда в Києві [Re: Светлячоk]
      24 марта 2016 в 19:09 Гілками

ви часом не знаєте, як туди записуються? черга на три місяці наперед, направлення з районки чи платно через касу - до ранку ще так далеко, хочеться вже розуміти, коли і як

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4166
С нами с 02.10.2008

Re: Порадьте травматолога-ортопеда в Києві [Re: April22]
      24 марта 2016 в 19:28 Гілками

April22 24.03.2016 19:09 пишет:

ви часом не знаєте, як туди записуються? черга на три місяці наперед, направлення з районки чи платно через касу - до ранку ще так далеко, хочеться вже розуміти, коли і як




Вище є телефон лікаря. У робочий час завтра зателефонуйте йому і запитайтеся, мабуть
Я просто не знаю, як Ви вирішуєте питання , мене коли щось треба вирішити такі умовності не турбують, - чи через страхову, чи за особовою домовленістю в зручний для лікаря час під'їхати і за приділений час віддячити

На запаленому суглобі взагалі операцій наскільки мені відомо, не роблять, тому заспокойтеся, чимось приємним себе займіть зараз, спокійно засинайте - мені коли видаляли задній ріг меніску, через 10 днів танцювала на високих підборах
Все буде добре


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Малишків край
Сообщения: 3067
С нами с 24.10.2007

Re: Порадьте травматолога-ортопеда в Києві [Re: Светлячоk]
      24 марта 2016 в 19:40 Гілками

правильно, а зараз - неробочий час, і поки робочого дочекаюся, нетерплячка доканає)

та як вирішую - за правилами, це ж держустанова, може статися, шо туди раніше ніж через місяць не втрапиш, то я тоді ще якийсь візит запланую. Знов таки, якщо оплата не через касу, прийдеться гуглить, скільки цей лікар бере, бо вони не завжди називають чітку цифру
дякую за інфу!

Змінено April22 (20:00 24/03/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 764
С нами с 22.07.2007

Re: Порадьте травматолога-ортопеда в Києві [Re: April22]
      25 марта 2016 в 00:20 Гілками

В госпитале артроскопическими операциями плотно занимается Бондаренко Владимир Владимирович.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Малишків край
Сообщения: 3067
С нами с 24.10.2007

не ходіть в військовий госпіталь [Re: hrustik]
      25 марта 2016 в 17:53 Гілками

там за годину приймають півтора пацієнта, під дверима вогнем дише черга чоловік 20. Я оплатила консультацію в касі (250 грн) і прочекала 2 години - черга за цей час просунулась на одного пацієнта всього. Це кошмаріще, жахіття і антигуманна хрєнь. А Шипунов - приємний дідусь, але ворушиться, пише, думає, говорить тааааааак неквапливо, шо хочеться підійти і стукнуть його по сивій голові . Так не можна з хворими людьми, не можна

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 764
С нами с 22.07.2007

Re: не ходіть в військовий госпіталь [Re: April22]
      25 марта 2016 в 19:00 Гілками

Печалька конечно. А кто вас надоумил в поликлинику идти? Там я, в халате и при фонендоскопе, в очередях военных пенсионеров и увольняющихся теряюсь))) Обычно пациенты с конкретными проблемами в отделение стационара на консультацию обращаются! Мне даже в голову не пришло, что у Вас другой путь намечен(((

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4166
С нами с 02.10.2008

Re: не ходіть в військовий госпіталь [Re: April22]
      25 марта 2016 в 20:02 Гілками

April22 25.03.2016 17:53 пишет:

там за годину приймають півтора пацієнта, під дверима вогнем дише черга чоловік 20. Я оплатила консультацію в касі (250 грн) і прочекала 2 години - черга за цей час просунулась на одного пацієнта всього. Це кошмаріще, жахіття і антигуманна хрєнь. А Шипунов - приємний дідусь, але ворушиться, пише, думає, говорить тааааааак неквапливо, шо хочеться підійти і стукнуть його по сивій голові . Так не можна з хворими людьми, не можна




Так всі заплатили, ні?) навіть по страховій у державних закладах діє порядок живої черги, чого ж так нервувати )
І Ви, якщо випадок того вимагає, не хотіли б щоб лікар приділив увагу детальному розгляду травми?
На мрт 140 знімків. Ще до того мануальні тести. Ще визначити клінічну картину. Ще час на підготовку до огляду. Час на оформлення стану.
Може дещо впанувати своє Я?)
Так не можна з лікарями, не можна )
Бережіть нерви, культивуючи повагу.

Щоб минути черг, дійте відповідно. Якщо ні, не звинувачуйте інших )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Порадьте травматолога-ортопеда в Києві [Re: Светлячоk]
      25 марта 2016 в 21:46 Гілками

Светлячоk 24.03.2016 19:00 пишет:

Можете звернутись до Костюка (Отделение спортивной и балетной травмы Института травматологии и ортопедии (ул. Воровского или сейчас Бульварно-Кудрявская 27) 068-321-42-87)

Якщо точно встановлений відрив, кращим вважається видалити його, тому що,

цитую Костюка,






Маленьку поправочку внесу - КоТюк, а не КоСтюк. Це два різних лікарі - КоТюк - дійсно працює в балетній травмі, і як всі таки займається артроскопією. КоСтюк - винахідник апарату зовнішньої фіксації, і артроскопією НЕ займається.
Обидва працюють у нас в інституті, але навіть НЕ однофамільці.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4166
С нами с 02.10.2008

Re: Порадьте травматолога-ортопеда в Києві [Re: базилио]
      25 марта 2016 в 22:31 Гілками

базилио 25.03.2016 21:46 пишет:

Светлячоk 24.03.2016 19:00 пишет:

Можете звернутись до Костюка (Отделение спортивной и балетной травмы Института травматологии и ортопедии (ул. Воровского или сейчас Бульварно-Кудрявская 27) 068-321-42-87)

...






Маленьку поправочку внесу - КоТюк, а не КоСтюк. Це два різних лікарі - КоТюк - дійсно працює в балетній травмі, і як всі таки займається артроскопією. КоСтюк - винахідник апарату зовнішньої фіксації, і артроскопією НЕ займається.
Обидва працюють у нас в інституті, але навіть НЕ однофамільці.





Спасибо за уточнение!)
Да, Виктор Владимирович Котюк )

И интересно было узнать про аппараты Костюка А.Н., позволившие вернуться к полноценной жизни многим

Успехов Вашему коллективу и благодарных пациентов!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Малишків край
Сообщения: 3067
С нами с 24.10.2007

Re: не ходіть в військовий госпіталь *DELETED* [Re: Светлячоk]
      25 марта 2016 в 23:31 Гілками

Сообщение удалено. Удалил April22

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Малишків край
Сообщения: 3067
С нами с 24.10.2007

Re: не ходіть в військовий госпіталь [Re: April22]
      25 марта 2016 в 23:33 Гілками

Светлячоk 25.03.2016 20:02 пишет:



Так всі заплатили, ні?) навіть по страховій у державних закладах діє порядок живої черги, чого ж так нервувати )
І Ви, якщо випадок того вимагає, не хотіли б щоб лікар приділив увагу детальному розгляду травми?
На мрт 140 знімків. Ще до того мануальні тести. Ще визначити клінічну картину. Ще час на підготовку до огляду. Час на оформлення стану.
Може дещо впанувати своє Я?)
Так не можна з лікарями, не можна )
Бережіть нерви, культивуючи повагу.

Щоб минути черг, дійте відповідно. Якщо ні, не звинувачуйте інших )




заплатили не всі, заплатила з усієї черги я одна. По страховій минулого разу мене взяли без черги, і коли оплачувала цього разу, теж сказали, що викличуть - так і зробили, але через дві години. Ще сорок хвилин я провела в кабінеті і бачила, як діє лікар - він все робить дуже повільно, говорить по телефону, вимовляє слова, перекладає поважно папірці, думає. Моєму МРТ він вділив може секунд 20, не більше.

щодо поваги і мого знехтуваного вами Я. Пост не про я чи ти, а про систему охорони здоров"я. Не повинно такого бути, щоб люди годинами стирчали в чергах без шансу бути прийнятими, не може такого бути, шоб на всю поліклініку приймав тільки один травматолог, ще й в військовому закладі. Я чомусь думала, шо це очевидно

фраза про минути черг і діяти відповідно ввела мене в ступор, тому не маю чим прокоментувати. Відповідно - то ж як? хитропопим способом па-знакомству, мабуть. Але тоді неясно, до чого згадана повага




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Малишків край
Сообщения: 3067
С нами с 24.10.2007

Re: не ходіть в військовий госпіталь [Re: hrustik]
      25 марта 2016 в 23:40 Гілками

hrustik 25.03.2016 19:00 пишет:

Печалька конечно. А кто вас надоумил в поликлинику идти? Там я, в халате и при фонендоскопе, в очередях военных пенсионеров и увольняющихся теряюсь))) Обычно пациенты с конкретными проблемами в отделение стационара на консультацию обращаются! Мне даже в голову не пришло, что у Вас другой путь намечен(((




думаю, ви ж бачите, скільки відповідей в цій темі, ніхто так і не надоумил, тому путь намечен стандартний. До кого йти з конкретною проблемою в стаціонарі, вияснити так і не вдалось, гугл теж саме про госпіталь чомусь не дуже просвітив. Але хоч би я й попхалась до когось в стаціонар, факт був би незмінний - в поліклініці недопустимий хаос, це сором сороміцький так приймать військових і пенсіонерів


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4166
С нами с 02.10.2008

Re: не ходіть в військовий госпіталь [Re: April22]
      26 марта 2016 в 13:57 Гілками

April22 25.03.2016 23:33 пишет:

Светлячоk 25.03.2016 20:02 пишет:




...
Може дещо впанувати своє Я?)
Так не можна з лікарями, не можна )





Пост не про я чи ти, а про систему охорони здоров"я. Не повинно такого бути, щоб люди годинами стирчали в чергах без шансу бути прийнятими, не може такого бути, шоб на всю поліклініку приймав тільки один травматолог, ще й в військовому закладі. Я чомусь думала, шо це очевидно





ок, Ви заплатили, а тих, хто має право на позачергову допомогу у військовому госпіталі, не пропускати?)
Скаргу написали, не сюди а в заклад, чи в МО?) Чи це просто анонімно наклепати на лікаря?) У чому сенс тої тиради був?

Вище в темі радили лікаря зі стаціонару

Спробуйте просто відкрити свій мрт за 20 сек. В мене, не уважно дивлячись на знімки, на це декілька хвилин знадобиться. А випадки бувають різні, і якщо у Вас все можливо було видно одразу, інших оглядають довше.


April22 25.03.2016 23:33 пишет:


Светлячоk 25.03.2016 20:02 пишет:



Щоб минути черг, дійте відповідно. Якщо ні, не звинувачуйте інших )




фраза про минути черг і діяти відповідно ввела мене в ступор, тому не маю чим прокоментувати. Відповідно - то ж як? хитропопим способом па-знакомству, мабуть. Але тоді неясно, до чого згадана повага




Кожен крізь свою призму судить )
Я мала на увазі підбір лікаря, закладу під свої потреби.
Один і той самий лікар практикує і в державному інституті, і в Добробуті, приміром. В мене є вибір, у яких умовах пройти обстеження. І на повагу це ніяк не впливає

Все, бувайте здорові

Змінено Светлячоk (17:47 26/03/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Малишків край
Сообщения: 3067
С нами с 24.10.2007

Re: не ходіть в військовий госпіталь [Re: Светлячоk]
      26 марта 2016 в 19:04 Гілками

не знаю, сміяться чи плакать прямо) яка мені різниця, який у вас є вибір, якщо я зробила конкретно свій і, як стало зрозуміло, помилковий? сенс тиради - попередити інших, щоб не повторювали мою помилку, а витратили свої гроші більш раціонально. Шо тут неясного і в чому привід для диспута?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
0 користувачів і 26 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 10485

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія