autoua
×
Autoua.netФорумДіти

випускні з садочків

Супер писатель! ***
Малишків край
Сообщения: 3067
С нами с 24.10.2007

випускні з садочків
      18 апреля 2016 в 18:25 Гілками

а як тепер вбирають діток на випускні бали з садочків? я так зрозуміла вже, шо без аніматорів і шоколадних фонтанів не обходиться)), а плаття, костюмчики - треба шось шикарне шити, чи може карнавальні якісь костюми в моді? або можна привести дитя в джинсах та й усе. Малі ж зараз страшне як люблять виглядати, ніби дорослі

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
don't play for respect **
Сообщения: 36124
С нами с 18.05.2009

Re: випускні з садочків [Re: April22]
      18 апреля 2016 в 22:00 Гілками

Залежить виключно від почуття смаку батьків і кількості понтів у них.
Хлопчики - футболка з джинсами була, сорочка з жилеткою була, піджак з краваткою-метеликом був, і - увага! - вишиванка+будь-які штани/шорти ваше універсальне все.
Дівчинки - сукенка а-ля парча, просто нарядна сукенка, яку і щоденно надіти можна, нарядний костюмчик, знову ж таки, вишиванка + спідничка.
В минулому році (у нас зведена група, тому півгрупи уходить, півгрупи лишаєтсья) моя не випускалася, але грала головну роль вчительки, тому була вбрана у атласну блузу, спідничку а-ля школа, на голові 2 кумедні гульки і окуляри, був прикольний образ.
В цьому році випускається, піде у своєму "черговому" платті (біла тафта, газ), в якому вже була і крижинкою, і весняною квіткою, і ще кимось на декількох ранках. Тільки аксесуари додамо - капелюшок там контрастний, може, рукавички.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Малишків край
Сообщения: 3067
С нами с 24.10.2007

Re: випускні з садочків [Re: Yea]
      19 апреля 2016 в 14:29 Гілками

в нашій розвивайці на новий рік педагог сказала явитися в парадному вбранні, буде ялинка, святкове заняття. Ми собі нашили на платтячко сніжинок білих і червоних скромненько, а всі інші діти прийшли в костюмах, повноцінних таких купованих. Я й не думала, шо всі крім мене так серйозно до діла підійдуть

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
42 года (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 413
С нами с 10.12.2006

Re: випускні з садочків [Re: April22]
      7 мая 2016 в 19:22 Гілками

28 квітня "випустились", то можу розказати В нас був тематичний ранок "Випускний бал": хлопці в білих сорочках (а хто і не в білих) з метеликами, дехто - в костюмах (потім і в школу в них підуть), дівчата в бальних сукнях. Більшість брали напрокат, або за гроші, або у родичів. Співали, танцювали, роздавали подарунки (батьківський комітет вирішив дарувати пенали, знадобляться у школі), випустили кульки з побажаннями в небо, зїли іменний тортик (кожній дитини дістався шматочок з її іменем). Потім частина батьків з дітьми (в кого був "час і натхнення") пішли на шашлики (луг і мангал є, мясо-овочі купили). Скарг не чула, всі задоволені. В сусідньому садочку адміністрація лише роздала дипломи випускників, а батьки вже винаймали приміщення в розвивайці, аніматорів і все інше. У нас, навіть із шашликом, вийшло у два з половиною рази дешевше.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Больше веса (с) **
42 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 10492
С нами с 28.04.2010

Re: випускні з садочків [Re: April22]
      7 мая 2016 в 19:49 Гілками

Что в школах, что в садах - бред и жуть как для меня эти выпускные... Никогда не надеваю на детей не пойми какое барахло в виде костюма, который кому то взбрело в голову... Мои ходили и на выпускные в обычной одежде... И ещё одно вселенское зло - это выпускной альбом в саду, 1 классе и 4 классе я даже себе из Универа не брала... И детей приучаю, что оно на фиг никому не надо

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Еще та! **
45 лет (18 лет за рулем), Київ
Сообщения: 23825
С нами с 16.06.2008

Re: випускні з садочків [Re: Багыня]
      10 мая 2016 в 09:40 Гілками

Багыня 07.05.2016 19:49 пишет:

Что в школах, что в садах - бред и жуть как для меня эти выпускные... Никогда не надеваю на детей не пойми какое барахло в виде костюма, который кому то взбрело в голову... Мои ходили и на выпускные в обычной одежде... И ещё одно вселенское зло - это выпускной альбом в саду, 1 классе и 4 классе я даже себе из Универа не брала... И детей приучаю, что оно на фиг никому не надо



За альбом на "выпускной" из 4 класса деньги начали собирать с первого собрания. Причем там обычный альбом с "конвертиками", а в течении года тебе продают туда фотографии сначала за 40, потом за 60, а теперь за 80 грн штука При этом раздают фотки всем детям (даже тем кто не брал альбом) и говорят принести нужную сумму. Жду выпускного


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
42 года (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11004
С нами с 01.12.2015

Re: випускні з садочків [Re: April22]
      10 мая 2016 в 09:48 Гілками

Артем консерватор - брюки , Рубашка, галстук наше все.
Была бы девочка я бы шила наряд, делала бы прическу, покупала бы аксессуары)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
don't play for respect **
Сообщения: 36124
С нами с 18.05.2009

Re: випускні з садочків [Re: Roksimama]
      10 мая 2016 в 12:01 Гілками

Roksimama 10.05.2016 09:40 пишет:


За альбом на "выпускной" из 4 класса деньги начали собирать с первого собрания. Причем там обычный альбом с "конвертиками", а в течении года тебе продают туда фотографии сначала за 40, потом за 60, а теперь за 80 грн штука При этом раздают фотки всем детям (даже тем кто не брал альбом) и говорят принести нужную сумму. Жду выпускного



Я після епопеї з альбомом зрозуміла, що хочеш - не хочеш, а треба йти в Лізін шкільний батьківський комітет і брати все в свої руки, щоб не було дурних ідей.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Еще та! **
45 лет (18 лет за рулем), Київ
Сообщения: 23825
С нами с 16.06.2008

Re: випускні з садочків [Re: Yea]
      12 мая 2016 в 09:40 Гілками

Yea 10.05.2016 12:01 пишет:

Roksimama 10.05.2016 09:40 пишет:


За альбом на "выпускной" из 4 класса деньги начали собирать с первого собрания. Причем там обычный альбом с "конвертиками", а в течении года тебе продают туда фотографии сначала за 40, потом за 60, а теперь за 80 грн штука При этом раздают фотки всем детям (даже тем кто не брал альбом) и говорят принести нужную сумму. Жду выпускного



Я після епопеї з альбомом зрозуміла, що хочеш - не хочеш, а треба йти в Лізін шкільний батьківський комітет і брати все в свої руки, щоб не було дурних ідей.



Божезбав мене від такої ініціативи! Щоб потім кожен тобі мав наглість казати що ти не туди, не так, забагато витратила кошти, що альбомчик мав би бути більшим, товщим, кращим і в оті різнокольорові бульбашки?!
В мене кума в родкомі - ну їй просто байдуже на всі закидони. Всім не вгодиш.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДіти
Додаткова інформація
0 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, doctor_b, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3156

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія