autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Albania 2016 (27/60)

Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: Albania 2016 [Re: linelect]
      27 июня 2016 в 23:57 Гілками

linelect 27.06.2016 23:42 пишет:

parinte/ua 27.06.2016 23:36 пишет:

katala 27.06.2016 22:34 пишет:


Потім була дорога з Охріда на Свети Наум, потім на Корчу, після Корчі !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! маленьке пекло- ремонти і дороги немає протягом(нам здалось) 20 кілометрів. Дорога SH75--жесть, серпантіни 80% шляху, до Саранди йшли з 9,00 ранку до 20,00 вечора, велика частина дороги (перша) в хлам, тільки в районі Пермету і за Перметом вже норм.




А що цікавого в тій дорозі? Помоєму камрад Мангуст коли їхав тією дорогою рік тому - писав також про ремонтні роботи, і вони судячи по всьому не закінчились. Поганих доріг і в Україні вистачає.

Може краще потратити той час, що піде на цю дорогу і поїхати через Ельбасан і Телепене, і по дорозі заїхати в Берат? Я саме так і зробив.




Також розглядаю як варіант. Тільки у мене на зворотньому шляху.
Не аргумент, але показники https://goo.gl/maps/y4SL853kA792 308 км. - 7 год. 13 хв., а ч\з Тепелин, Берат, Ельбасан https://goo.gl/maps/gGGWZDq7bKs - 365км. і 8 год. 30хв. А мені головне за світловий день до Тушемішту добратися (хіба що череговий раз маршрут перекроїм). По південному маршруту ч\з Корчу планували подивитись Джирокастру, каньйон і "Голубе око".

Змінено parinte/ua (00:29 28/06/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Киев
Сообщения: 1120
С нами с 04.04.2004

Re: Albania 2016 [Re: parinte/ua]
      28 июня 2016 в 00:48 Гілками

Камрады, собираюсь в первый раз на машине за кордон. Албания на недели две и в Румынии парочку дней. Может и в Болгарию на обратном пути заскочим. Вот думаю, пленку тонировочную с передних окон сразу обдирать или пропустят так. Машина, если что, досталась от папередника уже в таком виде )

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: Albania 2016 [Re: Antares]
      28 июня 2016 в 01:13 Гілками

Antares 28.06.2016 00:48 пишет:

Камрады, собираюсь в первый раз на машине за кордон. Албания на недели две и в Румынии парочку дней. Может и в Болгарию на обратном пути заскочим. Вот думаю, пленку тонировочную с передних окон сразу обдирать или пропустят так. Машина, если что, досталась от папередника уже в таком виде )




На форумах всех балканстран много раз обрисовывалась эта тема. Но в итоге, как маленькая лотерея. По обобщению, чаще придирались на "южном" маршруте. Я тонировал машину при покупке в 2008г в автосервисе импортной пленкой. Имеется сертификат допустимости светопроникновения. Я в Румынию въезжал ч\з три КПП Черновцы, Солотвино, Дьяково более 25 раз с опущеными и неопущеными передними стеклами + у меня ещё тонированая полоса от солнца вверху на лобовом и никто никогда в какой-либо стране (при оставках полицией, составленни протоколов, так и неоплаченых за превышение скорости) о тонировке меня не спрашивал.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Сообщения: 1187
С нами с 23.04.2014

Re: Albania 2016 [Re: parinte/ua]
      28 июня 2016 в 09:34 Гілками

parinte/ua 27.06.2016 23:57 пишет:

linelect 27.06.2016 23:42 пишет:

parinte/ua 27.06.2016 23:36 пишет:

katala 27.06.2016 22:34 пишет:


Потім була дорога з Охріда на Свети Наум, потім на Корчу, після Корчі !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! маленьке пекло- ремонти і дороги немає протягом(нам здалось) 20 кілометрів. Дорога SH75--жесть, серпантіни 80% шляху, до Саранди йшли з 9,00 ранку до 20,00 вечора, велика частина дороги (перша) в хлам, тільки в районі Пермету і за Перметом вже норм.




А що цікавого в тій дорозі? Помоєму камрад Мангуст коли їхав тією дорогою рік тому - писав також про ремонтні роботи, і вони судячи по всьому не закінчились. Поганих доріг і в Україні вистачає.

Може краще потратити той час, що піде на цю дорогу і поїхати через Ельбасан і Телепене, і по дорозі заїхати в Берат? Я саме так і зробив.




Також розглядаю як варіант. Тільки у мене на зворотньому шляху.
Не аргумент, але показники https://goo.gl/maps/y4SL853kA792 308 км. - 7 год. 13 хв., а ч\з Тепелин, Берат, Ельбасан https://goo.gl/maps/gGGWZDq7bKs - 365км. і 8 год. 30хв. А мені головне за світловий день до Тушемішту добратися (хіба що череговий раз маршрут перекроїм). По південному маршруту ч\з Корчу планували подивитись Джирокастру, каньйон і "Голубе око".



По дорозі через Ельбасан, Фіер, Телепене ви також приїжджаєте через Джирокастру і Голубе око.

Та і по цій дорозі досить мало авто було, і там часто є обмеження швидкості, тому гугл малює довго, але по факту як згадаю, то ніхто не дотримується і всі їдуть набагато швидше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: Albania 2016 [Re: linelect]
      28 июня 2016 в 10:46 Гілками

parinte/ua 27.06.2016 23:57 пишет:

linelect 27.06.2016 23:42 пишет:

parinte/ua 27.06.2016 23:36 пишет:

katala 27.06.2016 22:34 пишет:


Потім була дорога з Охріда на Свети Наум, потім на Корчу, після Корчі !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! маленьке пекло- ремонти і дороги немає протягом(нам здалось) 20 кілометрів. Дорога SH75--жесть, серпантіни 80% шляху, до Саранди йшли з 9,00 ранку до 20,00 вечора, велика частина дороги (перша) в хлам, тільки в районі Пермету і за Перметом вже норм.




А що цікавого в тій дорозі? Помоєму камрад Мангуст коли їхав тією дорогою рік тому - писав також про ремонтні роботи, і вони судячи по всьому не закінчились. Поганих доріг і в Україні вистачає.

Може краще потратити той час, що піде на цю дорогу і поїхати через Ельбасан і Телепене, і по дорозі заїхати в Берат? Я саме так і зробив.




Також розглядаю як варіант. Тільки у мене на зворотньому шляху.
Не аргумент, але показники https://goo.gl/maps/y4SL853kA792 308 км. - 7 год. 13 хв., а ч\з Тепелин, Берат, Ельбасан https://goo.gl/maps/gGGWZDq7bKs - 365км. і 8 год. 30хв. А мені головне за світловий день до Тушемішту добратися (хіба що череговий раз маршрут перекроїм). По південному маршруту ч\з Корчу планували подивитись Джирокастру, каньйон і "Голубе око".



По дорозі через Ельбасан, Фіер, Телепене ви також приїжджаєте через Джирокастру і Голубе око.

Та і по цій дорозі досить мало авто було, і там часто є обмеження швидкості, тому гугл малює довго, але по факту як згадаю, то ніхто не дотримується і всі їдуть набагато швидше.




Я думаю, що в даному випадку цього року, саме так ми і зробимо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
52 года (32 года за рулем), Луцк
Сообщения: 34
С нами с 21.06.2016

Re: Albania 2016 [Re: parinte/ua]
      28 июня 2016 в 13:15 Гілками

Я спілкувався з жителем Тірани, то сказав,що найкращий маршрут - через Ельбасан, Вльору і по узбережжю до Ксаміла. По часу: раненько з Охріду і вже по обіді - в Ксамілі. Ваші два маршрути дуже довгі по часу (гугль геть не правий в своїх оцінках) і було б мабуть краще одним з них вертатись після відпочинку, набравшись сил, а не після 2000 км. А в Джирокастру можна було б і так з'їздти окремо (тож 2 тижні щось робити треба!). ІМХО.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
37 лет, Киев
Сообщения: 12131
С нами с 03.11.2011

Re: Albania 2016 [Re: parinte/ua]
      28 июня 2016 в 15:52 Гілками

народ,а кто вот сейчас в Албании, Влеру вы проезжали?
турагенты знакомые говорят что там щас все в стройках,грязно..мусор и лучше от этого города отказаться
я уже задумался...
посмотрел фотки Дурреса- пляжи широкие,все обустроено...
куда же ехать лучше отдыхать?
думаю 5 дней в 1 городе и 6 в другом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
e46 1
старый писатель *
Киев
Сообщения: 715
С нами с 08.12.2011

Re: Albania 2016 [Re: killmeplz]
      28 июня 2016 в 18:16 Гілками

Лучше от Влеры вниз к Ксамилу, наверх к Черногории я бы не рассматривал вообще (из-за моря, мне такое не нра).
Больше всего понравился Дхерми (Зерми)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
парфюмер ****
Киев
Сообщения: 3152
С нами с 23.01.2005

Re: Albania 2016 [Re: katala]
      28 июня 2016 в 20:51 Гілками

katala 27.06.2016 22:34 пишет:

Вибачте випав на кілька днів!!! Любимо Тирново, тому на Русе! З Тирново на Охрід дорога зайняла чималенько часу, з 10 ранку, до 19 вечора, проходиться комфортно, але за бортом було ну дуже спекотно десь на сонці +38, машина трохи грілась, замість звичайних 4 ділень, до 6 ділень , але вела сеебе норм.
Потім була дорога з Охріда на Свети Наум, потім на Корчу, після Корчі !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! маленьке пекло- ремонти і дороги немає протягом(нам здалось) 20 кілометрів. Дорога SH75--жесть, серпантіни 80% шляху, до Саранди йшли з 9,00 ранку до 20,00 вечора, велика частина дороги (перша) в хлам, тільки в районі Пермету і за Перметом вже норм. Наза збирався з Берату іти на Ельбасан, тепер піду точно.
а так все добре, відпочиваємо на віллі Амелія ,двокімнатний номер 25 євро, все є , тількі інтернет йок:((((, точніше він є, але слабкий дуже. Перши день були на пляжі Лорі, другий через гору напроти Корфу-цей дуже сподобався. Багато земляків, Кияни , Чернівці, Львів, як вдів футболку з тризубом, люди вітаються- приємно!!!!! Всім приємних подорожей! Ціни в сепермаркетах такі як вдома, їмо 50/50 дома та ресторані, середній обід на родину з 4-ох 20євро(ми не розкошуємо, і не економимо




налил в профиль ибо камрад повторил мой маршрут, очень трудный. ехать по нему не следовало, но все лучше прощупать своими руками и глазами

жму руку.

пс. я бы сейчас еще раз проехал, хоть и трудно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Сообщения: 1187
С нами с 23.04.2014

Re: Albania 2016 [Re: killmeplz]
      28 июня 2016 в 20:56 Гілками

Якщо подобається пусті пляжі, то Албанії саме то, в порівнянні з Чорногорією і Хорватією.

Сподобався пляж в підніжжі серпатину Llogara, там також ведеться біля нього будівництво, але далеко від берегової лінії, не мішає.

Класно дивиться Ксамілі біч, там пляж з дрібного дуже каменю, і він жовтий, прям як пісок. Але там людей повно було навіть в червні. Але побувати і сфоткатись на фоні моря на лавочці варто.

Я думаю варто проїхатись узбережжям і обрати те що подобається більше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
H2O
Достоевский ***
33 года за рулем, Запорожье
Сообщения: 7846
С нами с 11.05.2010

Re: Albania 2016 [Re: linelect]
      28 июня 2016 в 21:10 Гілками

А если хочется места с минимумом строительного мусора вокруг и какой-нибудь зеленью/пальмами/цветочками - это куда? Саранда? Ксамиль? Борш?
Или Хорватия?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Сообщения: 1187
С нами с 23.04.2014

Re: Albania 2016 [Re: H2O]
      28 июня 2016 в 21:30 Гілками

H2O 28.06.2016 21:10 пишет:

А если хочется места с минимумом строительного мусора вокруг и какой-нибудь зеленью/пальмами/цветочками - это куда? Саранда? Ксамиль? Борш?
Или Хорватия?




Газончики, квіточки, цвітущі дерева - це все в Чорногорія і Хорватія. В Албанії з цим туго, і саме цього не вистачало в Албанії, і це ми зрозуміли коли приїхали в Чорногорію. Але там друга проблема - кількість людей, і рос. мова повсюди.

Якщо достатньо природньої краси пляжу - то шукати в Албанії бухточки собі під смак.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
парфюмер ****
Киев
Сообщения: 3152
С нами с 23.01.2005

Re: Albania 2016 [Re: linelect]
      28 июня 2016 в 21:46 Гілками

Албания- это в первую очередь горы, нац парки и чистое прозрачное теплое море (ионическое) с пустыми пляжами в сентябре. Если нужна движуха, клумбы и газоны-ехать туда мучаться по жаре и серпантинам в такую даль смысла не вижу.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
H2O
Достоевский ***
33 года за рулем, Запорожье
Сообщения: 7846
С нами с 11.05.2010

Re: Albania 2016 [Re: MANгуст]
      28 июня 2016 в 22:43 Гілками

MANгуст 28.06.2016 21:46 пишет:

Албания- это в первую очередь горы, нац парки и чистое прозрачное теплое море (ионическое) с пустыми пляжами в сентябре. Если нужна движуха, клумбы и газоны-ехать туда мучаться по жаре и серпантинам в такую даль смысла не вижу.




Проблема в том, что сентябрь никак не подходит, ибо школа. Максимум последняя неделя августа. Движуха вообще не нужна, без клумб тоже обойдусь, а вот гор мусора, в т.ч. строительного хотелось бы избежать. Они мне в прошлом году в Пампорово глаза намозолили.
В принципе, мы уже настроились на Албанию через Охрид. Хочется застать еще неизбалованный туристами край, скампий поесть вдоволь. Но тщательный просмотр мест и предложений жилья как-то не радует.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
парфюмер ****
Киев
Сообщения: 3152
С нами с 23.01.2005

Re: Albania 2016 [Re: H2O]
      28 июня 2016 в 22:53 Гілками

Если есть больше денег - тогда Греция, 50 километров от силы, если денег меньше - Албания с мусором. Все цены основаны на каких-то достижениях. Если есть мусор - будут доступными цены. Думается, что Албания будет только дорожать и наших туристов там будет все больше. А если в Ксамиле или Саранде поставят аэропорт - цены взлетят и приедет балованный турист.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: Albania 2016 [Re: parinte/ua]
      28 июня 2016 в 23:00 Гілками

Камрадское братство. Одын вопрос иль просьба.
У кого-то на ком-то сайте было спутниковое фото пляжей Ксамиля с обзначением маркером названий пляжей, подъездов к ним, характеристик и т.д.
Я вроде сохранял, но теперь не могу найти. Может кто имеет или знает где это, сбросьте.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
H2O
Достоевский ***
33 года за рулем, Запорожье
Сообщения: 7846
С нами с 11.05.2010

Re: Albania 2016 [Re: MANгуст]
      28 июня 2016 в 23:14 Гілками

Не, ну то шо за все в жизни надо платить, я очень хорошо понимаю. Хотелось бы действительно найти приемлемый вариант, т.к. по цене проживания особой выгоды нет, а страну увидеть охота.
Информации перелопачено много, а результаты сомнительные.
Потому и спрашиваю - Саранда, Ксамил или что-то другое?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *****
47 лет, Киев
Сообщения: 547
С нами с 02.07.2013

Re: Albania 2016 [Re: parinte/ua]
      28 июня 2016 в 23:18 Гілками

parinte/ua 28.06.2016 23:00 пишет:

Камрадское братство. Одын вопрос иль просьба.
У кого-то на ком-то сайте было спутниковое фото пляжей Ксамиля с обзначением маркером названий пляжей, подъездов к ним, характеристик и т.д.
Я вроде сохранял, но теперь не могу найти. Может кто имеет или знает где это, сбросьте.



Ищите отчет По дороге в страну орлов, если я не ошибаюсь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
парфюмер ****
Киев
Сообщения: 3152
С нами с 23.01.2005

Re: Albania 2016 [Re: H2O]
      28 июня 2016 в 23:22 Гілками

H2O 28.06.2016 23:14 пишет:

Не, ну то шо за все в жизни надо платить, я очень хорошо понимаю. Хотелось бы действительно найти приемлемый вариант, т.к. по цене проживания особой выгоды нет, а страну увидеть охота.
Информации перелопачено много, а результаты сомнительные.
Потому и спрашиваю - Саранда, Ксамил или что-то другое?



От Саранды до Ксамила 5 минут езды, не понравится пляжи в Саранде-поедите в Ксамил. В Химаре дорога идет на линии пляжа, вдоль нее отели, можете туда, дорогу перешел и на пляже. Там ракушечник правда.
Еще лучше пару дней на каждом месте, а потом менять дислокацию, тогда и увидите больше

Змінено MANгуст (23:24 28/06/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
46 лет (27 лет за рулем), Ивано-Франковск
Сообщения: 70
С нами с 18.04.2014

Re: Albania 2016 [Re: parinte/ua]
      28 июня 2016 в 23:45 Гілками

Ну, що, доїхали і ми до Албанії, а точніше в містечко Хімаре.
Їхали по маршруту Івано-Франк. – Солотвино -Ковин - Струга – Рогожино – Гірокастра – Саранда - Хімаре
Митницю переходили в Солотвино, Українська 5 хв, на Румунській попали на перезмінку десь о 7,30, чекали приблизно 30 хв, потім румуни почали вимагати щоб показали по 500 євро налом на кожного, інакше непустять , підійшли місцеві жіночки, якось з їхньою допомогою пояснили що гроші на картці, і нічого їм показувати не будем, то вони зробили нам шмон, заставили витягнути все з багажника і вибірково по сумках рились. Разом біля години часу зайняв перехід.
На румунсько-Сербскій митниці румун причепився до дитячих Болгарських віз, мол треба було їхати на Болгарію. Прямо сказав - давай на лапу або розвертаю. Сербська за 5 хв, з посмішкою і побажанням щасливої дороги.
Сербсько-Македонська разом до 10 хв. Все спокійно, так само як і Мак. – Албанська. Трошки поблукали в Сербії перед виїздом на другу частину автобану, навігатор вивів на стару дорогу, їхали біля 30 км поряд з автобаном.
По Албанії спочатку все нормально, в Фієрі весь центр переритий, ремонтують дороги, вказівників дуже мало, корки, жара, пилюка страшна, жах одним словом. На Гірокастру повернули в Левані, на навігаторі дороги там не було, але насправді є і дуже хороша, за виключенням декількох невеличких ділянок. А далі був перевал до Саранди. Підйом досить складний і небезпечний, як і спуск, головне щоб було поменше зустрічного транспорту місцевих, літають як навіжені.
Поліції на дорогах багато, але ставляться до туристів добре і з посмішкою. Нас зупинили, сказали що треба не на габаритах їхати, а на ближньому світлі і побажали щасливої дороги. Місцеві їздять як хочуть, без будь яких правил, але терпимо.
Хімаре невеличке містечко, з магазинами напряг, цін на товари практично ніде нема - все треба питати, але знайшли де можна карткою розрахуватись. Людей дуже мало, пляжі практично порожні, розваг як таких також практично нема, дітей нема куди зводити. Природа чудова, море взагалі не описати. Якось так…


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 80 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 94491

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія