autoua
×
Autoua.netФорумНаші за кордоном

Дания (14/16)

H2O
Достоевский ***
33 года за рулем, Запорожье
Сообщения: 7846
С нами с 11.05.2010

Re: Дания [Re: Vovius]
      24 февраля 2020 в 22:30 Гілками

Vovius 24.02.2020 19:35 пишет:

H2O 24.02.2020 16:11 пишет:

Ну так а смысл тогда выставлять на общее обозрение цифры, которые мало кому что говорят?


якщо реально цікавлять розрахунки - в чому проблема сконвертувати? мені приміром цікаво порівняти із місцевими реаліями, але я якось не додумався попросити ТС писати в CAD




Да без проблем Можно вообще на местном языке писать, гугл-переводчик есть для тех, кто заинтересован.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Дания [Re: Drunkard]
      24 февраля 2020 в 23:15 Гілками

Drunkard 24.02.2020 18:16 пишет:


А чем цивильнее райончик - тем больше и строже будут эти правила. Потому как, вообще-то, именно они делают райончик таким цивильным.




Є пара виключень.

В селі правила такими суворими не будуть, бо якщо від тебе до найближчого сусіда до тебе 3 милі - то пофіг, що він там робить, на вартість твого дома це особливо не вплине.

Також в дійсно багатих районах - де дома по 10-20 лимонів - теж особливих суворостей нема. По-перше, тому що, як і в селі, між домами сувора відстань. По-друге, там і так, як правило, адекватні люди живуть.

Ось коли багато людей живуть щільно - тоді виникає потреба в правилах.

Змінено Никитка (04:02 25/02/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Дания [Re: H2O]
      25 февраля 2020 в 01:47 Гілками

H2O 24.02.2020 22:30 пишет:

Vovius 24.02.2020 19:35 пишет:

H2O 24.02.2020 16:11 пишет:

Ну так а смысл тогда выставлять на общее обозрение цифры, которые мало кому что говорят?


якщо реально цікавлять розрахунки - в чому проблема сконвертувати? мені приміром цікаво порівняти із місцевими реаліями, але я якось не додумався попросити ТС писати в CAD




Да без проблем Можно вообще на местном языке писать, гугл-переводчик есть для тех, кто заинтересован.


ніні, треба писати на мові тих хто питає і конвертувати в їх валюту. самі ж не зрозуміють і не сконвертують

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Украина, а жаль
Сообщения: 2989
С нами с 12.08.2010

Re: Дания [Re: keen]
      25 февраля 2020 в 11:00 Гілками

keen 24.02.2020 19:02 пишет:

H2O 24.02.2020 16:11 пишет:

Ну так а смысл тогда выставлять на общее обозрение цифры, которые мало кому что говорят?




если интересно, что эти цифры значат, то сконвертить их в удобную валюту - дело 5 секунд, а если нет, то




Мы же для людей пищем, а не для себя. 100 человек пойдет мучить гугл только потому, что я поленюсь сразу назвать цифру в долларах/евро/гривнах (а большинство эмигрантов прекрасно конвертируют свои валюты в близжайшую "большую", будь то евро или доллар)?

не нужно подводить какую-то особую теоретическую базу туда, где имеет место "не задумался даже, просто привык общаться с соседями".

З.Ы. для всех "гривно-язычных" родственников и знакомых автоматически все евро/доллары перевожу в гривны. для "долларо-язычных" - в баксы.
Это существенно упрощает общение и заодно предохраняет от Альцгеймера

Змінено ЛенивыйПенсионер (11:02 25/02/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: Дания [Re: ЛенивыйПенсионер]
      25 февраля 2020 в 11:17 Гілками

ЛенивыйПенсионер 25.02.2020 11:00 пишет:


Мы же для людей пищем, а не для себя.



Оце я не догодив


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Дания [Re: Nofate]
      25 февраля 2020 в 17:41 Гілками

Nofate 25.02.2020 11:17 пишет:

ЛенивыйПенсионер 25.02.2020 11:00 пишет:


Мы же для людей пищем, а не для себя.



Оце я не догодив


та да, я мабуть здаюсь, це не пробити чи далі тим більше

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Дания [Re: ЛенивыйПенсионер]
      25 февраля 2020 в 20:06 Гілками

ЛенивыйПенсионер 25.02.2020 11:00 пишет:



Мы же для людей пищем, а не для себя.




Ось особисто для мене - ціни в Данії в кронах більш корисні, ніж перерахунок у бакси-євро. Бо якщо я буду щось планувати у Данії - мені більш зручніше буде порівнювати крони з іншими кронами.

Ну а якщо ти вважаєш, що людям було б корисно бачити ціни в доларах - хто заважає перерахувати та додати свій коментар? Чому це повинен хтось робити за тебе?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
H2O
Достоевский ***
33 года за рулем, Запорожье
Сообщения: 7846
С нами с 11.05.2010

Re: Дания [Re: Никитка]
      25 февраля 2020 в 21:15 Гілками

Ребята, я надеюсь, вы когда отели бронируете не в еврозоне, тоже цены в национальной валюте страны выставляете, это же удобно.
На этом флуд заканчиваю,и вам того же желаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
H2O
Достоевский ***
33 года за рулем, Запорожье
Сообщения: 7846
С нами с 11.05.2010

Re: Дания [Re: Никитка]
      25 февраля 2020 в 21:16 Гілками

Никитка 25.02.2020 20:06 пишет:


Ну а якщо ти вважаєш, що людям було б корисно бачити ціни в доларах - хто заважає перерахувати та додати свій коментар? Чому це повинен хтось робити за тебе?




Ты даже поленился пост прочитать?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Украина, а жаль
Сообщения: 2989
С нами с 12.08.2010

Re: Дания [Re: Никитка]
      25 февраля 2020 в 22:08 Гілками

Никитка 25.02.2020 20:06 пишет:

ЛенивыйПенсионер 25.02.2020 11:00 пишет:



Мы же для людей пищем, а не для себя.




Ось особисто для мене - ціни в Данії в кронах більш корисні, ніж перерахунок у бакси-євро. Бо якщо я буду щось планувати у Данії - мені більш зручніше буде порівнювати крони з іншими кронами.

Ну а якщо ти вважаєш, що людям було б корисно бачити ціни в доларах - хто заважає перерахувати та додати свій коментар? Чому це повинен хтось робити за тебе?




http://forum.autoua.net/showthreaded.php?Cat=0&Number=11960052&page=0&vc=1



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Дания [Re: ЛенивыйПенсионер]
      25 февраля 2020 в 22:12 Гілками

В ответ на:


ЛенивыйПенсионер 25.02.2020 22:08 пишет:


Ну а якщо ти вважаєш, що людям було б корисно бачити ціни в доларах - хто заважає перерахувати та додати свій коментар? Чому це повинен хтось робити за тебе?




http://forum.autoua.net/showthreaded.php?Cat=0&Number=11960052&page=0&vc=1








Ну так здорово ж! Усі, кому це треба - можуть тобі подякувати тепер.

Змінено Никитка (22:12 25/02/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Дания [Re: H2O]
      25 февраля 2020 в 22:15 Гілками

H2O 25.02.2020 21:15 пишет:

Ребята, я надеюсь, вы когда отели бронируете не в еврозоне, тоже цены в национальной валюте страны выставляете, это же удобно.





Ем, коли Я бронюю - то я нічого не виставляю. Виставляють агрегатори, або сайт готелю.

А так - по приїзду доводиться платити в національній валюті. В ресторанах, в транспорті, в музеях...






P.S. Ось чого я дійсно не розумію - ну, цікаві тобі ціни в доларах, ти хочеш щоб той, хто безкоштовно з тобою ділиться цікавою інфою - розповів тобі про доларові ціни.

Как краще звернутися, щоб отримати інфу про долари?


1) "Вибач, якщо не важко, скільки X крон буде в доларах? Дякую!"

2) "Обожаю, когда уехавшие украинцы бодро сообщают цены-расходы в своих местных тугриках"

Змінено Никитка (22:19 25/02/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Дания [Re: Никитка]
      25 февраля 2020 в 23:41 Гілками

Никитка 25.02.2020 22:15 пишет:

H2O 25.02.2020 21:15 пишет:

Ребята, я надеюсь, вы когда отели бронируете не в еврозоне, тоже цены в национальной валюте страны выставляете, это же удобно.





Ем, коли Я бронюю - то я нічого не виставляю. Виставляють агрегатори, або сайт готелю.

А так - по приїзду доводиться платити в національній валюті. В ресторанах, в транспорті, в музеях...






P.S. Ось чого я дійсно не розумію - ну, цікаві тобі ціни в доларах, ти хочеш щоб той, хто безкоштовно з тобою ділиться цікавою інфою - розповів тобі про доларові ціни.

Как краще звернутися, щоб отримати інфу про долари?


1) "Вибач, якщо не важко, скільки X крон буде в доларах? Дякую!"

2) "Обожаю, когда уехавшие украинцы бодро сообщают цены-расходы в своих местных тугриках"


це імхо насправді, на жаль, просто дуже популярна манера спілкування типу "мнє далжни в нарамальной валютє, а нє отето вот". реально не розумію нафіга мені ціни по Данії в євро-баксах, якщо для предметного інтересу реалій життя там все одно треба орієнтуватись в кронах... ладно б реально мова йшла про дрібні розходи, типу там вартостей їжі тощо якщо приїхати короткостроково як турист, але дорікати що процес купівлі будинку не описаний в баксах-євро - це за межою мого розуміння

Змінено Vovius (23:44 25/02/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Варшава
Сообщения: 3297
С нами с 05.02.2013

Re: Дания [Re: Vovius]
      26 февраля 2020 в 12:06 Гілками

Vovius 25.02.2020 23:41 пишет:

Никитка 25.02.2020 22:15 пишет:

H2O 25.02.2020 21:15 пишет:

Ребята, я надеюсь, вы когда отели бронируете не в еврозоне, тоже цены в национальной валюте страны выставляете, это же удобно.





Ем, коли Я бронюю - то я нічого не виставляю. Виставляють агрегатори, або сайт готелю.

А так - по приїзду доводиться платити в національній валюті. В ресторанах, в транспорті, в музеях...






P.S. Ось чого я дійсно не розумію - ну, цікаві тобі ціни в доларах, ти хочеш щоб той, хто безкоштовно з тобою ділиться цікавою інфою - розповів тобі про доларові ціни.

Как краще звернутися, щоб отримати інфу про долари?


1) "Вибач, якщо не важко, скільки X крон буде в доларах? Дякую!"

2) "Обожаю, когда уехавшие украинцы бодро сообщают цены-расходы в своих местных тугриках"


це імхо насправді, на жаль, просто дуже популярна манера спілкування типу "мнє далжни в нарамальной валютє, а нє отето вот". реально не розумію нафіга мені ціни по Данії в євро-баксах, якщо для предметного інтересу реалій життя там все одно треба орієнтуватись в кронах... ладно б реально мова йшла про дрібні розходи, типу там вартостей їжі тощо якщо приїхати короткостроково як турист, але дорікати що процес купівлі будинку не описаний в баксах-євро - це за межою мого розуміння




+1 Когда собирался переезжать на работу, интересны были цены именно в местной валюте.
Оффер же будут в ней делать и заранее надо знать во что обойдется условно месяц жизни. ИМХО для цен в гривнах и долларах есть ветка туризма.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: Дания [Re: Kyro2]
      20 июля 2020 в 17:15 Гілками

Ковідні канікули!

Оскільки в цьому році переважна більшість данців нікуди з країни не ділися (тільки самі відчайдушні кинулись прямо зараз в Іспанію тощо), попит на "місцеві канікули" злетів у стратосферу. До того ж, багато (якщо не всі) музеїв-зоопарків-акваріумів тощо ввели в цьому році 50% знижку на вхідні квитки, що зробило черги до будь-яких закладів запаморочливими. Ціни на "дачі" (літні будиночки) виросли в рази.

Однак є туристична зона абсолютно унікальна - це найбільш північна точка Данії, де сходяться води Північного та Балтійського морів - півострів Skagen. Туди традиційно на 29-му тижні року приїздять мажори та селебрітіс з Копенгагена, особливо - з фешенебельного району Hellerup (поштовий індекс 2900, тому 29 тиждень). І - за ними приїздить... ПОДАТКОВА. Прям на дорозі до Скеєна роблять блок-пости і зупиняють по черзі всі дорогі авто - якщо воно зареєстровано неналежним чином (на фірму тощо, на не-данських номерах з данцем за кермом) і з нього не сплачені відповідні збори та податки - квиточки виписують прям на дорозі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: Дания [Re: Nofate]
      30 июля 2020 в 09:36 Гілками

Данські соціал-популісти (SF, соціалістична народна партія, мінорітарії в парламентській лівій коаліції) вирішили хайпанути і висунули ініціативу: з метою пришвидшення настання zero-emission з 2022... забанити першу реєстрацію ВСІХ бензинових та дизельних автомобілів із споживанням палива більше 5л/100км. І все б нічого, от тільки в чорний список попадають 8 з 10 найпопулярніших моделей авто (проходять тільки сітроен с1 та тойота айго):
https://www.berlingske.dk/oekonomi/sfs-b...-biler-af-banen


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 8307
С нами с 08.06.2013

Re: Дания [Re: Nofate]
      30 июля 2020 в 11:09 Гілками

Nofate 30.07.2020 09:36 пишет:

Данські соціал-популісти (SF, соціалістична народна партія, мінорітарії в парламентській лівій коаліції) вирішили хайпанути і висунули ініціативу: з метою пришвидшення настання zero-emission з 2022... забанити першу реєстрацію ВСІХ бензинових та дизельних автомобілів із споживанням палива більше 5л/100км. І все б нічого, от тільки в чорний список попадають 8 з 10 найпопулярніших моделей авто (проходять тільки сітроен с1 та тойота айго):
https://www.berlingske.dk/oekonomi/sfs-b...-biler-af-banen


Странный шаг как для популистов.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: Дания [Re: Rucha]
      30 июля 2020 в 11:53 Гілками

Rucha 30.07.2020 11:09 пишет:

Nofate 30.07.2020 09:36 пишет:

Данські соціал-популісти (SF, соціалістична народна партія, мінорітарії в парламентській лівій коаліції) вирішили хайпанути і висунули ініціативу: з метою пришвидшення настання zero-emission з 2022... забанити першу реєстрацію ВСІХ бензинових та дизельних автомобілів із споживанням палива більше 5л/100км. І все б нічого, от тільки в чорний список попадають 8 з 10 найпопулярніших моделей авто (проходять тільки сітроен с1 та тойота айго):
https://www.berlingske.dk/oekonomi/sfs-b...-biler-af-banen


Странный шаг как для популистов.



Це специфіка місцевого популізму: бабла електорату лівих і так вистачає, його наливають з бюджету діжками, а от попіклуватись про захист довкілля за чужий рахунок - чом би й ні?

В нашому місті проводили громадські слухання: є проект пасажирського морського терміналу, місто могло б приймати круїзні кораблі і заробляти на туристах (це якщо не казати про інвестиції власне в проект, робочі місця тошо) - місцева "спільнота" зарубила на корню, бо ніхто не хоче туристів - всі хочуть сидіти спокійно і дивитись на пусте море, а бабло хай платять з бюджету, куди ті, хто спокійно сидить, не дуже то й платять


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: Дания [Re: Nofate]
      19 марта 2021 в 14:25 Гілками

Тех огляд від забудовника.

Забудовник зобов"язаний два рази проводити тех.огляд будинку: після 1 року "експлуатації" та після 5 років. Перший раз перевіряють все, включно із косметичним ремонтом, другий - тільки капітальні конструкції.
Прийшов представник забудовника, ми разом обійшли будинок - на здивування, все начебто добре - проблеми тільки косметичні, ми нарахували десь 50 точок де треба перефарбувати (вони вибрали якійсь дивний герметик-фарбу для плинтусів, який начебто еластичний - але все-одно порепався) - через два дні прийшла тьотя-малярша (підрядник забудовника) і все перефарбувала.
Питав у сусідів - які були у них виявлені вади, класика - це тріщини по швах гіпсокартону на стелі, в нас такого чомусь не вилізло.

На ринку нерухомості робиться щось шалене - попит під час ковіду виріс в рази, відповідно виросли й ціни. Той будинок, де ми рік тому сиділи в оренді і який нам намагались продати за 2,4млн - виставили зараз на продаж за 3 (тобто +25% за один рік!).
Деякі із наших нових сусідів теж почали продавати своє нове житло, бо на руки падає більше міліона, за який можна купити кращу ділянку землі і будуватись більше. Безпосередні сусіди продали так свій будинок на міліон дорожче, ніж вклали (4 замість 3), із умовою, що вони лишаються в ньому жити ще... 10 місяців! І покупці віддали гроші і чекають, доки ті виїдуть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Дания [Re: Nofate]
      19 марта 2021 в 17:03 Гілками

О, і в нас такий жестяк. Я досі не розумію як ми встигли купити будинок - зараз це просто анріал. Ціни злетіли, і навіть це не зупиняє, попит просто шалений

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумНаші за кордоном
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 117842

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія