autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? (148/390)

Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      1 июня 2017 в 22:30 Гілками

Ganni 01.06.2017 22:23 пишет:

vasikk 01.06.2017 15:43 пишет:

Mookker 01.06.2017 14:53 пишет:


то, что есть бензин 2.0



Сейчас бензожоры покупают либо олигархи либо те, кто по тыще в месяц ездит по месту.
Если планируется катать 2-3 раза в год Европу - бензинку купит только плохо дружащий с математикой человек.


Ну загалом я згоден. От тільки бензожором можна назвати мій 3.5 чи 3.3 v6 котрий ставлять на Сорентов Штатах.
А от бензовий 2.0 останньої генерації в мене язик не повернеться назвати бензожором Він буде споживати не набагато більше вашого дизелю - камрад наводив цифру 7,7/100км за всю карпатську поїздку (і це ж ще обкатка). При тому що він динамічніший і дешевший при купівлі, між іншим.



Не починайте плз. Вже перетерли за той мега економічний бензин. Як він такий класнючий і там одні плюси - нащо той смердючий дизель в лінійку запихнули


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: vasikk]
      1 июня 2017 в 22:37 Гілками

vasikk 01.06.2017 16:38 пишет:

Скаут 01.06.2017 16:23 пишет:


и у меня такой же расход. и в чем мой олигархизм и незнание математики




В том что в реальности ваша бензинка на нормальной скорости будет кушать 11-12л 95-го, который в Европе на 15-20% дороже ДТ, которого моя машина будет кушать еще на процентов 15-20 меньше при той же скорости. Разницу например при пробеге 5к за поездку, если знаете математику можно +/- прикинуть.
А мне как-то больше импонирует тратить деньги не через выхлопную трубу, а на сам отдых )


Якось смішно закидати це людині, котра купила 7-місний Кодьяк практично в базовій комплектації (там на око 25-30% економії в порівнянні з 7-місним Соренто). Ви за цією логікою за свою панораму і решту цяцьок будете мільйон кілометрів відбивати вартість на економії в пару літрів соляри

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      1 июня 2017 в 22:38 Гілками

Ganni 01.06.2017 22:13 пишет:

vasikk 01.06.2017 15:21 пишет:

Ganni 01.06.2017 13:10 пишет:


В ответ на:

...



Вибачте, я ви це вважаєте хеппіендом після всіх тих зіпсованих нервів і змарнованого часу автора?



Я - так.
Там по лінку є номер телефона постраждалого чувака - можна набрати і запитати чи він хеппі по результатам тої двіжухи і чи купить він ще КІА


Афігєть, людину тупо обертали навколо статевого органу замість того щоб мовчки поремонтувати/замінити здохшу деталь (авто на гарантії, на секундочку!!!), його змушували витрачати свій час і нерви (навіть не знаю що тут важливіше) щоб лиш потім, коли стало зрозуміло, що чувак з люті вперто пішов на принцип і йтиме до кінця, включити задній хід. Оце я розумію, хепіенд йопт
п.с. Звісно що для людини, котра вже приготувалась до найгіршого, це хепіенд. От тільки ми можемо подивитись на цю історію відсторонено і без емоцій, і от з цього ракурсу хепіенд би був якби між поломкою і заміною авто не було того яскравого епізоду з доказування що ти не баран



Позиція логічна і емоційна збоку споживача. А тепер подумаємо як дилер - якщо кожному бажаючому при першому ж зверненні міняти авто не розібравшись - бізнесу гаплик. Мій принцип - головне результат. Повоювати трохи, розібралися, клієнт доказав свою правоту і отримав нове авто взамін бракованого. Решта - бла-бла-бла в стилі мені всі навколо щось винні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: vasikk]
      1 июня 2017 в 22:43 Гілками

vasikk 01.06.2017 16:52 пишет:

Скаут 01.06.2017 16:43 пишет:

vasikk 01.06.2017 16:38 пишет:


В ответ на:

...




В том что в реальности ваша бензинка на нормальной скорости будет кушать 11-12л 95-го, который в Европе на 15-20% дороже ДТ, которого моя машина будет кушать еще на процентов 15-20 меньше при той же скорости. Разницу например при пробеге 5к за поездку, если знаете математику можно +/- прикинуть.
А мне как-то больше импонирует тратить деньги не через выхлопную трубу, а на сам отдых )





ну в кодиака тоже есть дизель если что.



Зачем он нужен, если есть более дешевый, динамичный и не жрущий масло бензин с таким же расходом


Якщо в людини великі пробіги (десь від 40ткм і вище), при цьому динаміка йому взагалі не на першому місці, то чом би й не дизель?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: vasikk]
      1 июня 2017 в 22:48 Гілками

vasikk 01.06.2017 16:54 пишет:

Скаут 01.06.2017 16:44 пишет:

vasikk 01.06.2017 16:42 пишет:


В ответ на:

...




мені потрібні




для чого, тільки чесно, от саме про діаметр дисків.



Гармонійний вигляд авто без втрати комфорту, краща керованість.
Сьогодні велике авто на 17-х дисках - це просто смішно.


Так в Стайлі в базі 18ті колеса з таким же профілем і шириною235/55 - естетика там буде такою ж
Але якщо хочеться, то за +580доларів доплати можна взяти колеса 235/50/19


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      1 июня 2017 в 22:54 Гілками

Ganni 01.06.2017 22:37 пишет:

vasikk 01.06.2017 16:38 пишет:

Скаут 01.06.2017 16:23 пишет:


и у меня такой же расход. и в чем мой олигархизм и незнание математики




В том что в реальности ваша бензинка на нормальной скорости будет кушать 11-12л 95-го, который в Европе на 15-20% дороже ДТ, которого моя машина будет кушать еще на процентов 15-20 меньше при той же скорости. Разницу например при пробеге 5к за поездку, если знаете математику можно +/- прикинуть.
А мне как-то больше импонирует тратить деньги не через выхлопную трубу, а на сам отдых )


Якось смішно закидати це людині, котра купила 7-місний Кодьяк практично в базовій комплектації (там на око 25-30% економії в порівнянні з 7-місним Соренто). Ви за цією логікою за свою панораму і решту цяцьок будете мільйон кілометрів відбивати вартість на економії в пару літрів соляри



На нарешті. Якщо пішли геть лажові аргументи - роблю висновок що нормальні скінчилися і дискусію можна закінчувати. Якщо немає розуміння в чому відмінність в витратах на комфорт і плюшки, якими водій і сім'я користуються щоразу сідаючи в авто між витратами на пальне - я сприймаю це як тролінг або смішну спробу хоч якось реабілітувати витвір шкоди, який мав бути конкурентом корейцям, але ним не став )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: vasikk]
      1 июня 2017 в 23:03 Гілками

vasikk 01.06.2017 22:38 пишет:


Позиція логічна і емоційна збоку споживача. А тепер подумаємо як дилер - якщо кожному бажаючому при першому ж зверненні міняти авто не розібравшись - бізнесу гаплик.


Ееее, стоп-стоп-стоп! Так раз людині поміняли авто, то таки ж у всьому дилер таки розібрався, нє? Якби дилер на 100 відсотків був би впевнений в своїй невинності, то так само через суди захищав би честь і достоїнство марки
Я вже мовчу про те, що гарантія вона на те й гарантія, що виробник відповідає за всі свої косяки. Саме тому ВАГ всім ремонтує ДСГ і тут на форумі купа ваговодів, багато дійсно стикались з ремонтом цих агрегатів, але я ще жодного разу не чув, щоб дилери (Шкода-Фолькс-Сеат-Ауді, без різниці) починали крутити носом




vasikk 01.06.2017 22:38 пишет:

Мій принцип - головне результат. Повоювати трохи, розібралися, клієнт доказав свою правоту і отримав нове авто взамін бракованого. Решта - бла-бла-бла в стилі мені всі навколо щось винні.


Це беззаперечно прекрасна логіка. Але пардон, а навіщо в такому випадку навколо ДСГ і TSI сморід піднімати? В гарантійний період їх всі ремонтують без питань

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      1 июня 2017 в 23:03 Гілками

Ganni 01.06.2017 22:43 пишет:

vasikk 01.06.2017 16:52 пишет:

Скаут 01.06.2017 16:43 пишет:


В ответ на:

...





ну в кодиака тоже есть дизель если что.



Зачем он нужен, если есть более дешевый, динамичный и не жрущий масло бензин с таким же расходом


Якщо в людини великі пробіги (десь від 40ткм і вище), при цьому динаміка йому взагалі не на першому місці, то чом би й не дизель?



Логіка зашкалює. Пости стають дедалі менш логічними і смішнішими. Хто сказав що у дизеля погана динаміка? І чому 40 тис? І де питання на відповідь: нащо купувати дорожчий дизель якщо бензиновий варіант аналогічний за витратами і дешевший?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      1 июня 2017 в 23:06 Гілками

Ganni 01.06.2017 22:48 пишет:

vasikk 01.06.2017 16:54 пишет:

Скаут 01.06.2017 16:44 пишет:


В ответ на:

...





для чого, тільки чесно, от саме про діаметр дисків.



Гармонійний вигляд авто без втрати комфорту, краща керованість.
Сьогодні велике авто на 17-х дисках - це просто смішно.


Так в Стайлі в базі 18ті колеса з таким же профілем і шириною235/55 - естетика там буде такою ж
Але якщо хочеться, то за +580доларів доплати можна взяти колеса 235/50/19



Камрад пише що на шкоді на таких не можна по нашим дорогам їздити. Я на сорі 235/55/19 дискомфорту не відчуваю. От і вся різниця.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      1 июня 2017 в 23:09 Гілками

Ganni 01.06.2017 23:03 пишет:

vasikk 01.06.2017 22:38 пишет:


Позиція логічна і емоційна збоку споживача. А тепер подумаємо як дилер - якщо кожному бажаючому при першому ж зверненні міняти авто не розібравшись - бізнесу гаплик.


Ееее, стоп-стоп-стоп! Так раз людині поміняли авто, то таки ж у всьому дилер таки розібрався, нє? Якби дилер на 100 відсотків був би впевнений в своїй невинності, то так само через суди захищав би честь і достоїнство марки
Я вже мовчу про те, що гарантія вона на те й гарантія, що виробник відповідає за всі свої косяки. Саме тому ВАГ всім ремонтує ДСГ і тут на форумі купа ваговодів, багато дійсно стикались з ремонтом цих агрегатів, але я ще жодного разу не чув, щоб дилери (Шкода-Фолькс-Сеат-Ауді, без різниці) починали крутити носом




vasikk 01.06.2017 22:38 пишет:

Мій принцип - головне результат. Повоювати трохи, розібралися, клієнт доказав свою правоту і отримав нове авто взамін бракованого. Решта - бла-бла-бла в стилі мені всі навколо щось винні.


Це беззаперечно прекрасна логіка. Але пардон, а навіщо в такому випадку навколо ДСГ і TSI сморід піднімати? В гарантійний період їх всі ремонтують без питань



Я радий за всіх власників вагів за те що їм на першу вимогу ремонтують глючні коробки і двигуни. А сморід скоріше йде від ваших намагань принизити інших виробників які реально переступили через канонічний бренд і йдуть далі - от вас і плющить )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: vasikk]
      1 июня 2017 в 23:12 Гілками

vasikk 01.06.2017 22:54 пишет:

Ganni 01.06.2017 22:37 пишет:

vasikk 01.06.2017 16:38 пишет:


В ответ на:

...




В том что в реальности ваша бензинка на нормальной скорости будет кушать 11-12л 95-го, который в Европе на 15-20% дороже ДТ, которого моя машина будет кушать еще на процентов 15-20 меньше при той же скорости. Разницу например при пробеге 5к за поездку, если знаете математику можно +/- прикинуть.
А мне как-то больше импонирует тратить деньги не через выхлопную трубу, а на сам отдых )


Якось смішно закидати це людині, котра купила 7-місний Кодьяк практично в базовій комплектації (там на око 25-30% економії в порівнянні з 7-місним Соренто). Ви за цією логікою за свою панораму і решту цяцьок будете мільйон кілометрів відбивати вартість на економії в пару літрів соляри



На нарешті. Якщо пішли геть лажові аргументи - роблю висновок що нормальні скінчилися і дискусію можна закінчувати. Якщо немає розуміння в чому відмінність в витратах на комфорт і плюшки, якими водій і сім'я користуються щоразу сідаючи в авто між витратами на пальне - я сприймаю це як тролінг або смішну спробу хоч якось реабілітувати витвір шкоди, який мав бути конкурентом корейцям, але ним не став )


Це винятково тролінг смішного аргументу про "менше витрачаю на пальне, більше витрачаю на відпочинок" в контексті першопочатково значно вищого ціннику за авто
Звідки ви знаєте, що потрібно іншій родині для комфортних подорожей? А може потужний двигун і 7 місць це все що їм потрібно для прекрасних відпусток за тисячі кілометрів від рідного дому?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: vasikk]
      1 июня 2017 в 23:19 Гілками

vasikk 01.06.2017 23:03 пишет:

Ganni 01.06.2017 22:43 пишет:

vasikk 01.06.2017 16:52 пишет:


В ответ на:

...




Зачем он нужен, если есть более дешевый, динамичный и не жрущий масло бензин с таким же расходом


Якщо в людини великі пробіги (десь від 40ткм і вище), при цьому динаміка йому взагалі не на першому місці, то чом би й не дизель?



Логіка зашкалює. Пости стають дедалі менш логічними і смішнішими. Хто сказав що у дизеля погана динаміка? І чому 40 тис? І де питання на відповідь: нащо купувати дорожчий дизель якщо бензиновий варіант аналогічний за витратами і дешевший?


А от станом на 2017 я вже й не знаю який сенс в дизелі якщо за нього треба переплачувати Я спочатку засмутився коли дізнався, що топовий дизель зняли з українських Кодьяків, а потім сів з калькулятором і порахував чи настільки в ньому є сенс якщо він більш ніж на 3кує дорожчий за бензинку.
При тому, що дизелі Євро-6 дуже ніжні по пальному, потребують вливання сечовини і таки в нашій країні навіть брендові азс інколи не встигають привезти арктичне паливо до раптових заморозків


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: vasikk]
      1 июня 2017 в 23:21 Гілками

vasikk 01.06.2017 23:06 пишет:


Камрад пише що на шкоді на таких не можна по нашим дорогам їздити. Я на сорі 235/55/19 дискомфорту не відчуваю. От і вся різниця.


Я теж на Хаї кайфував і не відчував дискомфорту доки на зиму не поставив 65й профіль В наших реаліях чим він вищий, тим краще ІМХО

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: vasikk]
      1 июня 2017 в 23:25 Гілками

vasikk 01.06.2017 23:09 пишет:

А сморід скоріше йде від ваших намагань принизити інших виробників які реально переступили через канонічний бренд і йдуть далі - от вас і плющить )


Пффф, ну да-ну да

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3162
С нами с 26.09.2007

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      2 июня 2017 в 00:20 Гілками

Ganni 01.06.2017 23:19 пишет:


А от станом на 2017 я вже й не знаю який сенс в дизелі якщо за нього треба переплачувати Я спочатку засмутився коли дізнався, що топовий дизель зняли з українських Кодьяків, а потім сів з калькулятором і порахував чи настільки в ньому є сенс якщо він більш ніж на 3кує дорожчий за бензинку.
При тому, що дизелі Євро-6 дуже ніжні по пальному, потребують вливання сечовини і таки в нашій країні навіть брендові азс інколи не встигають привезти арктичне паливо до раптових заморозків




Простий дизель на кодіаку дорожчий на 27 тис. грн від 2,0 tsi і ця різниця окупиться рівно за 45 тис. км.
Відповідно на топовому - за 130 тис.
По великому рахунку - згоден, доцільність топового дизеля під питанням. В той же час абсолютно доцільно брати простий дизель тим, хто має великі пробіги, хоче економити або тягати причеп


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
аццкая сотона **
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 17711
С нами с 23.04.2007

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Elementary3]
      2 июня 2017 в 09:21 Гілками

Elementary3 01.06.2017 19:33 пишет:

Было?






м-мм.. а где сминаемые зоны?
почти целым остался даже когда в стенку шмякнули...
5 звезд-то за коробку несминаемую поставили.. но я всегда думал что в машине при жестком ударе должно все остальное сминаться. не?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
21 год за рулем, гарне деокуповане село недалеко від Києва
Сообщения: 5344
С нами с 05.12.2012

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      2 июня 2017 в 09:49 Гілками

Ganni 01.06.2017 23:12 пишет:

vasikk 01.06.2017 22:54 пишет:

Ganni 01.06.2017 22:37 пишет:


В ответ на:

...



Якось смішно закидати це людині, котра купила 7-місний Кодьяк практично в базовій комплектації (там на око 25-30% економії в порівнянні з 7-місним Соренто). Ви за цією логікою за свою панораму і решту цяцьок будете мільйон кілометрів відбивати вартість на економії в пару літрів соляри



На нарешті. Якщо пішли геть лажові аргументи - роблю висновок що нормальні скінчилися і дискусію можна закінчувати. Якщо немає розуміння в чому відмінність в витратах на комфорт і плюшки, якими водій і сім'я користуються щоразу сідаючи в авто між витратами на пальне - я сприймаю це як тролінг або смішну спробу хоч якось реабілітувати витвір шкоди, який мав бути конкурентом корейцям, але ним не став )


Це винятково тролінг смішного аргументу про "менше витрачаю на пальне, більше витрачаю на відпочинок" в контексті першопочатково значно вищого ціннику за авто
Звідки ви знаєте, що потрібно іншій родині для комфортних подорожей? А може потужний двигун і 7 місць це все що їм потрібно для прекрасних відпусток за тисячі кілометрів від рідного дому?




+4.
камрад приміряє своє пальто на всіх підряд.

а за вартість 19дисків і панорами можна разок з дуже хорошим комфортом відпочити тиждень-другий на Адріатиці

і чомусь допускаю, що на 17 дисках туди можне доїхати з неменшим комфортом і ніхто не засміє (крім автоюа звичайно )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Скаут]
      2 июня 2017 в 09:56 Гілками

На предыдущей странице выложили видео "Skoda Kodiaq: больше, чем просто Тигуан". Так вот на 12:02 прозвучала фраза: "Руль из кожи. Все у нас обтянуто...все у нас обтянуто...дермантином по-моему".
Вот и у меня тоже складывались подобные впечатления на таких машинах как Гольф, Меган, Кодиак, Спортаж. Руль скользкий, шелестящий. Это я придираюсь или реально он в этих машинах не очень приятный?

Змінено Falwar (09:58 02/06/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Скаут]
      2 июня 2017 в 10:07 Гілками

Скаут 02.06.2017 09:49 пишет:

Ganni 01.06.2017 23:12 пишет:

vasikk 01.06.2017 22:54 пишет:


В ответ на:

...




На нарешті. Якщо пішли геть лажові аргументи - роблю висновок що нормальні скінчилися і дискусію можна закінчувати. Якщо немає розуміння в чому відмінність в витратах на комфорт і плюшки, якими водій і сім'я користуються щоразу сідаючи в авто між витратами на пальне - я сприймаю це як тролінг або смішну спробу хоч якось реабілітувати витвір шкоди, який мав бути конкурентом корейцям, але ним не став )


Це винятково тролінг смішного аргументу про "менше витрачаю на пальне, більше витрачаю на відпочинок" в контексті першопочатково значно вищого ціннику за авто
Звідки ви знаєте, що потрібно іншій родині для комфортних подорожей? А може потужний двигун і 7 місць це все що їм потрібно для прекрасних відпусток за тисячі кілометрів від рідного дому?




+4.
камрад приміряє своє пальто на всіх підряд.

а за вартість 19дисків і панорами можна разок з дуже хорошим комфортом відпочити тиждень-другий на Адріатиці

і чомусь допускаю, що на 17 дисках туди можне доїхати з неменшим комфортом і ніхто не засміє (крім автоюа звичайно )



Все хлопці, я здаюсь.
Шкодіак - унікальна недооцінена машина, яка не має аналогів, сенсу в дизельному двигуні немає, замість нормальної комплектації, якою будеш користуватися декілька років - краще спустити пару штук на море і бензин


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: vasikk]
      2 июня 2017 в 10:32 Гілками

vasikk 02.06.2017 10:07 пишет:

Скаут 02.06.2017 09:49 пишет:

Ganni 01.06.2017 23:12 пишет:


В ответ на:

...



Це винятково тролінг смішного аргументу про "менше витрачаю на пальне, більше витрачаю на відпочинок" в контексті першопочатково значно вищого ціннику за авто
Звідки ви знаєте, що потрібно іншій родині для комфортних подорожей? А може потужний двигун і 7 місць це все що їм потрібно для прекрасних відпусток за тисячі кілометрів від рідного дому?




+4.
камрад приміряє своє пальто на всіх підряд.

а за вартість 19дисків і панорами можна разок з дуже хорошим комфортом відпочити тиждень-другий на Адріатиці

і чомусь допускаю, що на 17 дисках туди можне доїхати з неменшим комфортом і ніхто не засміє (крім автоюа звичайно )



Все хлопці, я здаюсь.
Шкодіак - унікальна недооцінена машина, яка не має аналогів, сенсу в дизельному двигуні немає, замість нормальної комплектації, якою будеш користуватися декілька років - краще спустити пару штук на море і бензин


Всі машини в обговоренні дуже навіть норм і кожна має свої незаперечні плюси-мінуси
Просто глобально срач на фтуа ділиться не на "європейці VS решта", а на філософію "повний фул VS індивідуальна комплектація під себе"
Хтось ладен переплатити за все-все, а хтось - не переплачувати за непотрібне (при цьому варіант "взяти все-все" теж допускається)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
5 користувачів і 58 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 545970

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія