autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? (121/390)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Igorchyk]
      6 апреля 2017 в 20:19 Гілками

Коротше кажучи, погана це ініціатива, да

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Львов
Сообщения: 29
С нами с 20.07.2004

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Kyro2]
      7 апреля 2017 в 10:09 Гілками

Kyro2 04.04.2017 15:55 пишет:

А можно пример взаимоисключающих дорогих опций. И у корейцев тоже в Европе есть опции даже для топа.




Та їх мільйон. Наприклад для Х5 не сумісні м-пакет (7 т. євро) і адаптивна підвіска (5 т. євро). Хто з них - справжній ТОП? Це опції для різних людей, і обоє будуть вважати свою кращою.

vasikk 04.04.2017 16:00 пишет:

на біса тоді робити "три варіанти бази", якщо можна давати людям бубен - і нехай далі кожен сам собі вирішує, як і чим його пакувати. І тоді не потрібно буде цих маніпуляцій з пакетами/комплектаціями і т.д. і спорів жодних не буде.




Тому що є базові опції (підігрів сидінь, парктроніки, дисплей в панелі і т.д.), які більшість клієнтів бере. Для них дають можливість придбати один або інший базовний набір опції дешевше, ніж де було б поодинці. Це нормально і вигідно. В чому проблема?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Андрій]
      7 апреля 2017 в 11:27 Гілками

Андрій 07.04.2017 10:09 пишет:


Тому що є базові опції (підігрів сидінь, парктроніки, дисплей в панелі і т.д.), які більшість клієнтів бере. Для них дають можливість придбати один або інший базовний набір опції дешевше, ніж де було б поодинці. Це нормально і вигідно. В чому проблема?



Якесь дивне протиріччя і подвійні стандарти - коли корейці роблять збалансовані пакетні опції/комплектації (до речі дешевше ніж у вага) - це дурня, бо кожен вагофіл - це індивідуальність, яка бажає самостійно вирішувати що вона хоче мати в автомобілі, а що категорично ні
А коли ВАГ робить теж саме, тільки дорожче і бідніше - "це нормально і вигідно"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3769
С нами с 19.11.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: mishapetrovich]
      7 апреля 2017 в 13:23 Гілками

mishapetrovich 06.04.2017 16:06 пишет:

Claus 06.04.2017 15:52 пишет:

mishapetrovich 06.04.2017 15:47 пишет:

зі Шкодою ж ми маємо "вітчизняного виробника" який ... і ппд скрізь ставить,




судя по клиренсу 188мм в этом гандилаке от евро-кара там ппд какой то очееень скрытый..
так что его практически не видно..



Так ППД не завжи збільшений клірес, це може бути кращий протипильовий захист чи більше захисних щитків на днищі авто. Я взагалі вважаю, що ппд для кросовера це нонсенс.
Та й якщо вже всі дизеля Євро6 з мочевиною, тобто як в Європі, то чому не залишити і решту як там




Ну да.. не рыба и не мясо получается.
Если лепят ППД как для африки, то могли бы хотя бы это сра...ый AdBlue выбросить со всем этим набором барахла для калиброванного впрыска мочи, замерзающей зимой.



Змінено Claus (14:00 07/04/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3769
С нами с 19.11.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: vasikk]
      7 апреля 2017 в 13:31 Гілками

vasikk 06.04.2017 18:07 пишет:

Igorchyk 06.04.2017 17:44 пишет:

Mookker 06.04.2017 17:29 пишет:


В ответ на:

...




ну в принципе, оно так и есть



Зато дешево і всі в бажані бюджети повлазять!



Ага, и радуйтесь, что в базе не штамповки на 16 дюймов с колпаками




зойчем ви тгавите? (с)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: mishapetrovich]
      7 апреля 2017 в 16:18 Гілками

mishapetrovich 06.04.2017 13:28 пишет:


1,4тси передний привод с дсг+2,0тди 150 лс 4*4 с механикой+2,0тди на 190 сил с дсг не доступны для нашего рынка до июня 2018 (две тысячи восемнадцатого)!!!!!!! года



Что характерно, Тигуаны со 190-сильным дизелем и DSG таки продаются. Че то логика всех этих ограничений для Кодьяка сходу не просматривается. От слова совсем.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок
Львов
Сообщения: 29
С нами с 20.07.2004

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: vasikk]
      7 апреля 2017 в 16:47 Гілками

vasikk 07.04.2017 11:27 пишет:

Якесь дивне протиріччя і подвійні стандарти - коли корейці роблять збалансовані пакетні опції/комплектації (до речі дешевше ніж у вага) - це дурня, бо кожен вагофіл - це індивідуальність, яка бажає самостійно вирішувати що вона хоче мати в автомобілі, а що категорично ні
А коли ВАГ робить теж саме, тільки дорожче і бідніше - "це нормально і вигідно"




В чому протиріччя? Немає ніяких протирічь.
Ваг не робить те саме, н-е-м-а-є топової комплектації. Ще раз - це варіанти базових комплектацій з мінімальними відмінностями. Це кілька базових комплектацій, допустим - нижня, середня і вища. Базових. Невже не зрозуміло?
І саме так - індивідуальність. Не платити за псевдошкіру, але замовити адаптивний круіз. Мати топову навігацію і ручну коробку передач. І т.д.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
41 год (23 года за рулем), Ирпень
Сообщения: 1556
С нами с 28.11.2008

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Claus]
      7 апреля 2017 в 17:14 Гілками

Claus 07.04.2017 13:31 пишет:

vasikk 06.04.2017 18:07 пишет:

Igorchyk 06.04.2017 17:44 пишет:


В ответ на:

...




Зато дешево і всі в бажані бюджети повлазять!



Ага, и радуйтесь, что в базе не штамповки на 16 дюймов с колпаками




зойчем ви тгавите? (с)



Судячи по чеському сайту у них є комплектація Active на штамповках та зі звичайним кондиціонером


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Андрій]
      7 апреля 2017 в 17:38 Гілками

Андрій 07.04.2017 16:47 пишет:


В чому протиріччя? Немає ніяких протирічь.
Ваг не робить те саме, н-е-м-а-є топової комплектації. Ще раз - це варіанти базових комплектацій з мінімальними відмінностями. Це кілька базових комплектацій, допустим - нижня, середня і вища. Базових. Невже не зрозуміло?
І саме так - індивідуальність. Не платити за псевдошкіру, але замовити адаптивний круіз. Мати топову навігацію і ручну коробку передач. І т.д.



Не маю бажання дискутувати про те, що тут вже обговорили. Варіанти базових комлектацій - звучить смішно, особливо якщо врахувати, що часто в салонах найвищу з цих "варіантів бази" називають максимальною Чому б тоді не назвати їх "База-1" / "База-2" / "База-3" і питань до них не буде.
Я вже писав свою особисту думку - це відверта маніпуляція і маркетинговий розводняк з прицілом на провінційних лохів, яким недорого напарять "максимальну" шкоду і вони з радістю будуть їздити на тряпці і галогенах, доказуючи всім, що в них максимальна комплектація
Мені пох, я фінансист родом з FMCG - на маркетинг давно не ведусь і навчений тверезо аналізувати корисність своїх витрат, а от неокріпший розум середньостатистичного вагофіла як правило з радістю хаває всю цю відверту лажу і ще й дякує за те, що його так гарно "взули"..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: vasikk]
      7 апреля 2017 в 18:19 Гілками

vasikk 07.04.2017 17:38 пишет:


Я вже писав свою особисту думку - це відверта маніпуляція і маркетинговий розводняк



А в чем конкретно разводняк? От вас скрывают описание комплектаций? Или список возможных опций? Или разводняк в том, что не так, как у корейцев, и можно укомплектовать авто под себя?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: vasikk]
      7 апреля 2017 в 20:15 Гілками

vasikk 07.04.2017 17:38 пишет:


Мені пох, я фінансист родом з FMCG - на маркетинг давно не ведусь і навчений тверезо аналізувати корисність своїх витрат, а от неокріпший розум середньостатистичного вагофіла як правило з радістю хаває всю цю відверту лажу і ще й дякує за те, що його так гарно "взули"..


Ви можете як завгодно демонструвати свою вищість та унікальність, але неможливість сконструювати автомобіль під свої власні потреби і необхідність брати "всім пакетом" - це куди сильніше підпадає під поняття "взули"

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Скаут]
      7 апреля 2017 в 20:19 Гілками

А який відсоток людей щось конфігурує, а не бере те, що є на складі? Є така статистика?
П.С. Індивідуальну комплектацію можна замовити у будь-якого виробника, чи я помиляюся?

Змінено Falwar (20:21 07/04/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      7 апреля 2017 в 20:34 Гілками

Ganni 07.04.2017 20:15 пишет:

vasikk 07.04.2017 17:38 пишет:


Мені пох, я фінансист родом з FMCG - на маркетинг давно не ведусь і навчений тверезо аналізувати корисність своїх витрат, а от неокріпший розум середньостатистичного вагофіла як правило з радістю хаває всю цю відверту лажу і ще й дякує за те, що його так гарно "взули"..


Ви можете як завгодно демонструвати свою вищість та унікальність, але неможливість сконструювати автомобіль під свої власні потреби і необхідність брати "всім пакетом" - це куди сильніше підпадає під поняття "взули"



Ти про що? ) В мене не мазератті, а бюджетна поповозка )
А щодо взули - може й так, головне що I'm fully satisfied with this


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: vasikk]
      7 апреля 2017 в 21:37 Гілками

vasikk 07.04.2017 20:34 пишет:

Ganni 07.04.2017 20:15 пишет:

vasikk 07.04.2017 17:38 пишет:


Мені пох, я фінансист родом з FMCG - на маркетинг давно не ведусь і навчений тверезо аналізувати корисність своїх витрат, а от неокріпший розум середньостатистичного вагофіла як правило з радістю хаває всю цю відверту лажу і ще й дякує за те, що його так гарно "взули"..


Ви можете як завгодно демонструвати свою вищість та унікальність, але неможливість сконструювати автомобіль під свої власні потреби і необхідність брати "всім пакетом" - це куди сильніше підпадає під поняття "взули"



Ти про що? ) В мене не мазератті, а бюджетна поповозка )
А щодо взули - може й так, головне що I'm fully satisfied with this


Ну так це ж прекрасно що фулі сетисфайд Я теж фулі сетисфайд обома своїми авто - і тією що просто в комплектації Лімітед, і тією що зібрана повністю під мене Просто останній підхід мені видається куди ближче до тіла

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4859
С нами с 13.08.2013

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      7 апреля 2017 в 21:39 Гілками

Ganni 07.04.2017 20:15 пишет:

vasikk 07.04.2017 17:38 пишет:


Мені пох, я фінансист родом з FMCG - на маркетинг давно не ведусь і навчений тверезо аналізувати корисність своїх витрат, а от неокріпший розум середньостатистичного вагофіла як правило з радістю хаває всю цю відверту лажу і ще й дякує за те, що його так гарно "взули"..


Ви можете як завгодно демонструвати свою вищість та унікальність, але неможливість сконструювати автомобіль під свої власні потреби і необхідність брати "всім пакетом" - це куди сильніше підпадає під поняття "взули"




А что плохого если брать топ у японцев или других производителей. У меня топ и я не могу вспомнить, что установлено лишнее и чем бы я не пользовался. Посмотрел только что описание Мазды 6 и Соренто в максимальной комплектации и даже не знаю от чего бы я отказался на выбор.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: R.Karp]
      7 апреля 2017 в 22:19 Гілками

R.Karp 07.04.2017 21:39 пишет:


А что плохого если брать топ у японцев или других производителей. У меня топ и я не могу вспомнить, что установлено лишнее и чем бы я не пользовался. Посмотрел только что описание Мазды 6 и Соренто в максимальной комплектации и даже не знаю от чего бы я отказался на выбор.



Камрадов смущает, что нельзя ездить на механике с панорамой


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: R.Karp]
      8 апреля 2017 в 00:48 Гілками

R.Karp 07.04.2017 21:39 пишет:

Ganni 07.04.2017 20:15 пишет:

vasikk 07.04.2017 17:38 пишет:


Мені пох, я фінансист родом з FMCG - на маркетинг давно не ведусь і навчений тверезо аналізувати корисність своїх витрат, а от неокріпший розум середньостатистичного вагофіла як правило з радістю хаває всю цю відверту лажу і ще й дякує за те, що його так гарно "взули"..


Ви можете як завгодно демонструвати свою вищість та унікальність, але неможливість сконструювати автомобіль під свої власні потреби і необхідність брати "всім пакетом" - це куди сильніше підпадає під поняття "взули"




А что плохого если брать топ у японцев или других производителей. У меня топ и я не могу вспомнить, что установлено лишнее и чем бы я не пользовался. Посмотрел только что описание Мазды 6 и Соренто в максимальной комплектации и даже не знаю от чего бы я отказался на выбор.


Нічого поганого нема в топі. Просто між, наприклад, Соренто базовим і Соренто топовим лежать сотні тисяч грн. І не факт що абсолютно всім такий розклад підходить - тобто дехто таки докидає до топу хоча не все там потрібне, а багато хто мириться з базою, де деякі бажані опції відсутні.
І в цьому контексті смішно читати, що це якраз європейські виробники чимось ображають/дискримінують/дурять споживача


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: vasikk]
      8 апреля 2017 в 00:52 Гілками

vasikk 07.04.2017 22:19 пишет:

R.Karp 07.04.2017 21:39 пишет:


А что плохого если брать топ у японцев или других производителей. У меня топ и я не могу вспомнить, что установлено лишнее и чем бы я не пользовался. Посмотрел только что описание Мазды 6 и Соренто в максимальной комплектации и даже не знаю от чего бы я отказался на выбор.



Камрадов смущает, что нельзя ездить на механике с панорамой


Та да, краще шоб було як при союзі - пару сортів ковбаси і радуйтесь шо хоч якась є Не то шо при гнилому капіталізмі - заходиш в магазин і очі розбігаються, не знаєш з чого вибирати

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: R.Karp]
      8 апреля 2017 в 01:26 Гілками

R.Karp 07.04.2017 21:39 пишет:

У меня топ и я не могу вспомнить, что установлено лишнее и чем бы я не пользовался. Посмотрел только что описание Мазды 6 и Соренто в максимальной комплектации и даже не знаю от чего бы я отказался на выбор.



Я бы первым делом выбросил кожу и панораму Платить за них точно не хочу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Paulskit]
      8 апреля 2017 в 02:05 Гілками

Paulskit 08.04.2017 01:26 пишет:


Я бы первым делом выбросил кожу и панораму Платить за них точно не хочу.



+1
Один из нескольких факторов, которые вынудили меня отказаться от XC60 - невозможность взять авто в хорошем фарше, но без панорамы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
10 користувачів і 69 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 543979

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія