autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? (118/390)

Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Андрій]
      4 апреля 2017 в 16:00 Гілками

Андрій 04.04.2017 15:14 пишет:

vasikk 03.04.2017 15:18 пишет:

Якесь рагульне розуміння визначення ТОП-комплектації у вага.
У нормальних виробників ТОП - це максимальна коплектація, де є все: від вентиляції до панорами.
Хоча дійсно - смішно було б очікувати чуда від бюджетного ваго-бренда




Мабуть, я буду тим, хто відкриє вам очі.
Це у китайських, японських і корейських автомобілів є топова комплектація. А у європейських (не писатиму "нормальних" щоб не подумали, що я з дитсадка заглянув сюди) виробників комплектації зазвичай наборні. І найчастіше "повного фулу" банально не буває, бо одна дорога опція може виключати іншу дорогу опцію внаслідок технічної неможливості їх поєднати в одному автомобілі.

А комплектації шкоди - не нижня, середня і топ, а три варіанти баз. Це так звані пакетні комплектації, окремо ці опції коштують як правило дорожче. А далі замовник добирає необхідні опції. Або не добирає.



Можна на ти
Ну ОК, я все це розумію. Не розумію, в чому полягає відкривання очей
Поясни краще на біса тоді робити "три варіанти бази", якщо можна давати людям бубен - і нехай далі кожен сам собі вирішує, як і чим його пакувати. І тоді не потрібно буде цих маніпуляцій з пакетами/комплектаціями і т.д. і спорів жодних не буде. Можна буде порівнювати дійсно схожі комплектації від різних виробників і робити висновки щодо адекватності цін, а поки що по факту бачу маркетинговий фейл і спробу маніпулювати/підміняти визначення в розрахунку, вибачте, на лоха.
Цікаво буде порівняти обсяги продажів за 2017 рік в цьому сегменті після старту продажів шкоди..


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Скаут]
      4 апреля 2017 в 16:27 Гілками

проходив на вихідних ТО, зайшов в сусідній салон шкоди подивитись кодьяка.
короткий підсумок по огляду салону авто:
- панель приладів - білі шкали це
- чорний глянець - це
- оптика - гуд
- місце в салоні - гуд
- сидіння ок, але все одно ноги брудняться порогами
- збентежила велика кількість заглушок на місці відсутніх кнопок - машину треба пакувати, щоб цього неподобства не було.
- замовляти під замовлення - чекати до 3 місяців
- 7 місці варіанти будуть
- на єврокарі лише крупновузлова збірка (це зі слів продавця)

погравсь в конфігураторі - комплектація на 190 сильному дизелі з DCC і ось цим от всім - вмйшла під 1млн200к (і це сумно)

p.s. він більший за Атеку (значно) і точно більший за 3008. певне, крупніший за рав.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7537
С нами с 10.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Kyro2]
      4 апреля 2017 в 16:38 Гілками

Kyro2 04.04.2017 12:50 пишет:

XS1 04.04.2017 12:02 пишет:

Kyro2 04.04.2017 09:53 пишет:


А причина банальна - экономия, даже при покупке за 50к евро, 1k экономии уже причина взять механику.


Напоминает: "не очень-то и хотелось".
Просто когда экономия 1к ставится во главу угла, то вполне можно сэкономить и 10-20к, взяв что-то из более дешевых линеек авто. Но если есть деньги переплатить 20к за желанные характеристики и плюшки, то и за АКПП переплатили бы, было бы желание иметь именно ее.



Это не экономить а ущемлять потребности. Ты не "переплачиваешь" а просто получаешь то что тебе важно. В данном случае это механика не важна и на ней можно сэкономить.
БМВ на механике это БМВ а не Фольксваген.



Не сильно понятно, что хотел сказать: это попытка опровергнуть? Но приведены лишь подтверджающие мой текст аргументы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: vasikk]
      4 апреля 2017 в 16:42 Гілками

vasikk 04.04.2017 16:00 пишет:

Андрій 04.04.2017 15:14 пишет:

vasikk 03.04.2017 15:18 пишет:

Якесь рагульне розуміння визначення ТОП-комплектації у вага.
У нормальних виробників ТОП - це максимальна коплектація, де є все: від вентиляції до панорами.
Хоча дійсно - смішно було б очікувати чуда від бюджетного ваго-бренда




Мабуть, я буду тим, хто відкриє вам очі.
Це у китайських, японських і корейських автомобілів є топова комплектація. А у європейських (не писатиму "нормальних" щоб не подумали, що я з дитсадка заглянув сюди) виробників комплектації зазвичай наборні. І найчастіше "повного фулу" банально не буває, бо одна дорога опція може виключати іншу дорогу опцію внаслідок технічної неможливості їх поєднати в одному автомобілі.

А комплектації шкоди - не нижня, середня і топ, а три варіанти баз. Це так звані пакетні комплектації, окремо ці опції коштують як правило дорожче. А далі замовник добирає необхідні опції. Або не добирає.



Можна на ти
Ну ОК, я все це розумію. Не розумію, в чому полягає відкривання очей
Поясни краще на біса тоді робити "три варіанти бази", якщо можна давати людям бубен - і нехай далі кожен сам собі вирішує, як і чим його пакувати. І тоді не потрібно буде цих маніпуляцій з пакетами/комплектаціями і т.д. і спорів жодних не буде. Можна буде порівнювати дійсно схожі комплектації від різних виробників і робити висновки щодо адекватності цін, а поки що по факту бачу маркетинговий фейл і спробу маніпулювати/підміняти визначення в розрахунку, вибачте, на лоха.
Цікаво буде порівняти обсяги продажів за 2017 рік в цьому сегменті після старту продажів шкоди..


Я от сам не розумію нащо ці "три варіанти бази" якщо будь-що можна загнати в опцію

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Thumbs_Up_Guy]
      4 апреля 2017 в 16:50 Гілками

Thumbs_Up_Guy 04.04.2017 16:27 пишет:

проходив на вихідних ТО, зайшов в сусідній салон шкоди подивитись кодьяка.
короткий підсумок по огляду салону авто:
- панель приладів - білі шкали це


Чисто відстороно мені комбінація подобається. А от що реально і аццько гнітить, так це ієрархія щодо Active Info Display - тобто повна відсутність в Шкоди
Сподіваюсь, десь за рік-два (або ж в рестайлі) чехи все ж дотиснуть своїх босів з Німеччини...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      4 апреля 2017 в 16:55 Гілками

Ganni 04.04.2017 16:50 пишет:

А от що реально і аццько гнітить, так це ієрархія щодо Active Info Display - тобто повна відсутність в Шкоди
Сподіваюсь, десь за рік-два (або ж в рестайлі) чехи все ж дотиснуть своїх босів з Німеччини...



У меня какие-то смешанные ощущения по этому поводу. С одной стороны жаль что нет ибо фича модная. С другой стороны, физические приборы по читаемости мне нравятся больше, чем нарисованные.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Paulskit]
      4 апреля 2017 в 16:57 Гілками

Paulskit 04.04.2017 16:55 пишет:

Ganni 04.04.2017 16:50 пишет:

А от що реально і аццько гнітить, так це ієрархія щодо Active Info Display - тобто повна відсутність в Шкоди
Сподіваюсь, десь за рік-два (або ж в рестайлі) чехи все ж дотиснуть своїх босів з Німеччини...



У меня какие-то смешанные ощущения по этому поводу. С одной стороны жаль что нет ибо фича модная. С другой стороны, физические приборы по читаемости мне нравятся больше, чем нарисованные.


Ніхто ж не просить в базу кидати, але як опція - має бути

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      4 апреля 2017 в 16:59 Гілками

Ganni 04.04.2017 16:57 пишет:

Paulskit 04.04.2017 16:55 пишет:

Ganni 04.04.2017 16:50 пишет:

А от що реально і аццько гнітить, так це ієрархія щодо Active Info Display - тобто повна відсутність в Шкоди
Сподіваюсь, десь за рік-два (або ж в рестайлі) чехи все ж дотиснуть своїх босів з Німеччини...



У меня какие-то смешанные ощущения по этому поводу. С одной стороны жаль что нет ибо фича модная. С другой стороны, физические приборы по читаемости мне нравятся больше, чем нарисованные.


Ніхто ж не просить в базу кидати, але як опція - має бути



С этим я не спорю


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Скаут]
      4 апреля 2017 в 17:10 Гілками

справедливості заради - я у себе в авто на центральний дисплей вивів показнання спідометра і на шкали взагалі не дивлюсь, бо нема потреби.
але саме біла окантовка шкал - кидається в очі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      4 апреля 2017 в 19:05 Гілками

Ganni 04.04.2017 16:42 пишет:

Я от сам не розумію нащо ці "три варіанти бази" якщо будь-що можна загнати в опцію



Розводняк! Маркетинг!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 18336
С нами с 10.09.2003

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      4 апреля 2017 в 20:30 Гілками

Ganni 04.04.2017 15:10 пишет:

nosatiy 04.04.2017 07:59 пишет:


эти капоты какие-то необычайно длинные, длиннее, чем в других машинах?




Ну взагалі-то капот бмв1 відчутно довший за конкурентів з С-класу, а ви цього не помічали?


nosatiy 04.04.2017 07:59 пишет:

колесная база это плавность хода и размер салона, мотор за моторным щитом, но да в пределах колёсной базы.


Тобто в БМВ3 (база 2810мм) місця має бути більше, ніж в Хайлендера (2790мм), так?



В ответ на:

...




Ну взагалі-то капот бмв1 відчутно довший за конкурентів з С-класу, а ви цього не помічали?


nosatiy 04.04.2017 07:59 пишет:

колесная база это плавность хода и размер салона, мотор за моторным щитом, но да в пределах колёсной базы.


Тобто в БМВ3 (база 2810мм) місця має бути більше, ніж в Хайлендера (2790мм), так?


nosatiy 04.04.2017 07:59 пишет:

Общая длинна авто БМВ такая же плюс минус, как и у конкурентов, просто инженеры заморачиваются, а ВАГ тяп ляп и так сойдёт - 7 МЕСТ


Так що вони там заморочуються якщо в трійки з колісною базою Хайлендер+, місця як в Гольфа (ну ок, може трохи більше)?




так может его там и больше, я не мерял (один парень заморочился и вышло, что его новый Х5, меньше старого х-трейла)

в комплексе работают, добиваются идеального соотношения общей длинны автомобиля к длинне и ширине колёсной базе с учётом клиренса, отсюда качество шасси.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
39 лет (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 8482
С нами с 24.11.2008

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: S.W.A.T.]
      4 апреля 2017 в 21:06 Гілками

S.W.A.T. 03.04.2017 23:20 пишет:


Главное в это верить.






я те может тайну открою, но Опель - тоже немецкий автопром, который 15 лет без дохода как-то жил, на дотациях


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: vasikk]
      5 апреля 2017 в 11:05 Гілками

vasikk 04.04.2017 19:05 пишет:

Ganni 04.04.2017 16:42 пишет:

Я от сам не розумію нащо ці "три варіанти бази" якщо будь-що можна загнати в опцію



Розводняк! Маркетинг!


Ні, ну там типу як є різниця в оздобленні (внутрішньому й зовнішньому) типу "бомжара", "більш-менш" і "по-бохатому" Типу більше хрому в обвісі, рояльний лак на торпеді, світлодіоди в стелі, крутіші колеса-диски тощо
Плюс для топових комплектацій ціна одних і тих же опцій може бути нижчою


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: nosatiy]
      5 апреля 2017 в 11:17 Гілками

nosatiy 04.04.2017 20:30 пишет:


так может его там и больше, я не мерял (один парень заморочился и вышло, что его новый Х5, меньше старого х-трейла)

в комплексе работают, добиваются идеального соотношения общей длинны автомобиля к длинне и ширине колёсной базе с учётом клиренса, отсюда качество шасси.


От я жодним чином не применшую реальних заслуг баварців на ниві автомобілебудування, чесно І я розумію кожне їх таке рішення.
Але людині, для якої практичність стоїть на першому місці, ця марка до останнього часу була закрита
Чому до останнього часу? Бо зараз нарешті зробили Х1 з норм компоновкою, компактвени АктивТурери (чи як вони там називаються) і вже потроху влазять в цю аудиторію Хоча там вже платформа не трушна, да


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 18336
С нами с 10.09.2003

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      5 апреля 2017 в 12:10 Гілками

Ganni 05.04.2017 11:17 пишет:

nosatiy 04.04.2017 20:30 пишет:


так может его там и больше, я не мерял (один парень заморочился и вышло, что его новый Х5, меньше старого х-трейла)

в комплексе работают, добиваются идеального соотношения общей длинны автомобиля к длинне и ширине колёсной базе с учётом клиренса, отсюда качество шасси.


От я жодним чином не применшую реальних заслуг баварців на ниві автомобілебудування, чесно І я розумію кожне їх таке рішення.
Але людині, для якої практичність стоїть на першому місці, ця марка до останнього часу була закрита
Чому до останнього часу? Бо зараз нарешті зробили Х1 з норм компоновкою, компактвени АктивТурери (чи як вони там називаються) і вже потроху влазять в цю аудиторію Хоча там вже платформа не трушна, да




не зрозумів рівень Вашої практичності але я як людина дуже практична, обрав GT версію з колісною базою 2920мм і довжиною 4824мм на НЕ трушному 4х циліндровому дизелі з повним привідом, якій жре 7-8 літрів по місту, їде за 7,8 до сотні, пре по трасі 230 км\год, тому що це більше BMW ніж Х5 або ті нові моделі, що ви згадали. В мене в думках не було хапати Кодіак (7 місць ), або Санта Фе чи щось подібне і тим більше X6\Х5 або GL.

Мені дуже прикро, що люди не купуют нормальні машини за ті ж самі або схожі гроші. А от за BMW я дуже радий, що вони розширенням модельного ряду приваблюють до себе все більше НОВИХ покупців.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57916
С нами с 03.09.2001

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: nosatiy]
      5 апреля 2017 в 12:23 Гілками

nosatiy 05.04.2017 12:10 пишет:

я як людина дуже практична, обрав GT версію з колісною базою 2920мм і довжиною 4824мм на НЕ трушному 4х циліндровому дизелі з повним привідом, якій жре 7-8 літрів по місту, їде за 7,8 до сотні, пре по трасі 230 км\год



На одном интернет-форуме, думаю, легко догадаешься на каком именно, такая ситуация называется "БМВ зохавало моск хорошему человеку. Еще одному!".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 18336
С нами с 10.09.2003

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Drunkard]
      5 апреля 2017 в 12:38 Гілками

хорошо, что не кодиак зохавал мою голову, вот сконфигурировал, 1,354,270 грн


очнитесь люди!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: nosatiy]
      5 апреля 2017 в 12:41 Гілками

nosatiy 05.04.2017 12:10 пишет:

але я як людина дуже практична, обрав GT версію з колісною базою 2920мм і довжиною 4824мм на НЕ трушному 4х циліндровому дизелі з повним привідом, якій жре 7-8 літрів по місту, їде за 7,8 до сотні, пре по трасі 230 км\год, тому що це більше BMW ніж Х5 або ті нові моделі, що ви згадали. В мене в думках не було хапати Кодіак (7 місць ), або Санта Фе чи щось подібне і тим більше X6\Х5 або GL.


Класна автівка, мені нра Після універсалів це дійсно дуже практична і симпатична форма кузова

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
22 года за рулем,
Сообщения: 353
С нами с 10.05.2011

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Скаут]
      5 апреля 2017 в 12:52 Гілками

Как вам http://topgir.com.ua/samyj-bolshoj-krossover-volkswagen-poluchilsya-deshevle-tuarega-235987/
Интересно сколько у нас будет стоять такой аппарат.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 18336
С нами с 10.09.2003

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      5 апреля 2017 в 12:59 Гілками


вообще уважуха, у тебя интересный взгляд на автомобили.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
0 користувачів і 115 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 544132

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія