autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? (259/390)

Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      12 февраля 2019 в 14:08 Гілками

Ganni 12.02.2019 12:59 пишет:

фронт-асист почав людей бачити лише в рестайлі (додалась функція pedestrian protection).
Якщо у вас дорестайл, то дівчину в навушниках воно якось чисто випадково помітило



Ну в мене не зовсім дорестайл, але і не рестайл. Була проміжна версія в кінці 2015, на початку 2016-го. Можливо щось встигли додати вже в прошивку.
Цікаво, що вона на вискочила різко, а просто йшла переді мною. Я при цьому рухався з її швидкістю, але мабуть досить близько під'їхав
Ну і йшла вона рівно посередині капота, прямо перед радаром. Може в залізних туфлях

Змінено codex (14:11 12/02/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      12 февраля 2019 в 14:13 Гілками

Ganni 12.02.2019 13:02 пишет:

Ввімкнути треба не імпульсний (три спрацьовування), а повністю.



Ось воно що! Дякую! Треба було мануал почитати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: skov]
      12 февраля 2019 в 14:58 Гілками

skov 12.02.2019 13:04 пишет:

Ganni 12.02.2019 12:54 пишет:

Я так розумію, ви в Європі як і на одеській трасі їздите?



Я не занимаю левый ряд без необходимости ни в Европе, ни на одесской трассе Просто когда вижу фуру, то заблаговременно ухожу левее (включая поворотник).


Знач дійсно "заблаговременно" берете лівіше Інакше неодмінно б відчули спрацювання активного круїзу

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      12 февраля 2019 в 15:34 Гілками

Ganni 12.02.2019 14:58 пишет:

Інакше неодмінно б відчули спрацювання активного круїзу



Я все таки склоняюсь к тому, что причина в поворотнике. Но мне попадался другой косяк адаптивного круиза (на CR-V). На изгибе дороги на какие-то доли секунды встречный авто ошибочно воспринимался как попутный. В результате - легкий "клевок" при попытке сбросить скорость. Но такое было буквально пару раз за несколько дней езды. И честно говоря, общего впечатления не испортило.
P.S. На гольфе подобной проблемы не возникало ни разу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5919
С нами с 18.06.2013

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      12 февраля 2019 в 15:53 Гілками

Ganni 12.02.2019 14:58 пишет:

skov 12.02.2019 13:04 пишет:

Ganni 12.02.2019 12:54 пишет:

Я так розумію, ви в Європі як і на одеській трасі їздите?



Я не занимаю левый ряд без необходимости ни в Европе, ни на одесской трассе Просто когда вижу фуру, то заблаговременно ухожу левее (включая поворотник).


Знач дійсно "заблаговременно" берете лівіше Інакше неодмінно б відчули спрацювання активного круїзу



А чистий фронт асіст в такому випадку теж може спрацьовувати?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5919
С нами с 18.06.2013

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: codex]
      12 февраля 2019 в 15:55 Гілками

codex 12.02.2019 11:00 пишет:

Pre-crash, це якщо не помиляюсь натяжіння ременя, перед зіткненням.
Їздив на прокатних машинах з адаптивним круїзом, але тільки за кордоном. Собі-б не взяв напевно. Не подобається його логіка в деяких ситуаціях.
Ідеш наприклад і бачиш фуру, хочеш обігнати, але в сусідній смузі хтось їде. Чекаєш, поки проїде, починаєш перелаштовуватись, а ця зараза бачить фуру і починає тормозити Якщо пристосуватися, то може й добре буде.

З Фронт-асістом їзжу постійно. В деяких ситуаціях треба бути трохи більш обережним, аніж без нього. Бо може спрацювати при перелаштуванні, або якщо йому здається, що ти надто близько до чогось великого і металевого їдеш.



Ось це надто близько якщо в метри перевести, то скільки приблизно?
Чи тут ще і грає роль швидкість? Типу на 50км/год така допустима відстань до спрацьовування, а на 100км/год вже зовсім інша.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Igorchyk]
      12 февраля 2019 в 16:10 Гілками

Залежить від швидкості звісно. Але якщо дистанції досить, то воно просто пищіть. Гальма при перелаштуванні спрацьовують на досить малих дистанціях. В метрах не скажу, але десь на пів корпусу і менше.
Базове правило - їздити як можна плавніше. Особливо коли перед тобою щось велике типу тролейбусу, вантажівки і т.п. Краще тримати дистанцію і інтервал.
Я зараз вже підсвідомо відпускаю газ коли бачу, що може спрацювати
Одного разу загальмувало на дуже малій швидкості на Подолі, там де рельси трамвая перетинають Нижній Вал. Швидкість була мала, я не перелаштовувася, але щось йому не сподобалося. Може БМВ на бляхах, а може перепад висот з рельсами.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5919
С нами с 18.06.2013

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      12 февраля 2019 в 16:21 Гілками

Ganni 12.02.2019 12:19 пишет:

Igorchyk 12.02.2019 10:45 пишет:

Спитаю в знатоків, які юзали/знають матчастину обидві фічі: Front Assist без адаптивного круїзу і Адаптивний круїз з Front Assist. Наскільки кому адаптивний корисна фіча? Чи більше цяцька в наших безавтобанових умовах? І вистачить з точки зору безпеки чистий Front Assist?
До речі, з Адаптивним можна замовити якусь розширену про активну систему безпеки з Pre crash функцією, а до простого Front Assist просто про активну систему без прекрашу. Ціна цих про активних систем однакова.
Хто в темі що як і до чого щоб на пальцях пояснити всі відмінності двох альтернатив?


Як юзер всіх систем спробую

Фронт-асист.
Працює лише як запобіжник в місті на відповідних швидкостях. Отак і розумійте - певного роду страховка-пом"якшувач ДТП Може встигнути повністю зупинити авто якщо ви заловили ґав, а може просто стишитись до біль-менш притомної швидкості і ви "попадете" не на ремонт всієї морди, а всього лиш на бампер і рихтування капоту
Ну тобто може й на трасі воно теж працює, але мене слава богу доля якось минувала на трасових швидкостях від ситуацій коли потрібне було спрацьовування Фронт-асисту А от в місті частенько мене підстраховує, да (нехай навіть з певним відсотком хибних спрацьовувань)
Так шо штука маст-хев. Як мінімум британський досвід страхових компаній (авто з цією приблудою страхуються по менших ставках) вважаю виправданим

Адаптивний круїз.
Якщо гонзалес з перманентною їздою вище потоку, то може й не потрібний
В усіх інших випадках дуже корисна фіча. Особливо для спокійних флегматичних водіїв - виставив собі якусь швидкість і впав комусь на хвіст
А ще кайф в міських тянучках коли хочеться розслабитись і почитати фейсбучик
Ех, ще б мені слідкування за розміткою...

Pre crash в мене теж є і я колись давно описував один-єдиний раз коли воно в мене спрацювало. Враження непередавані (коли паски безпеки тебе різко підтягують до сидіння) Але реально розумієш, що це теж питання безпеки. Тому якщо можна замовити, я б замовляв



Дякую!
Треба ще уточнити швидкісні межі спрацювання фронт асіста (верхню межу)...
А ви адаптивний кожен день юзаєте виходить? В тягнучках. А на трасі в Україні як часто?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5919
С нами с 18.06.2013

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: codex]
      12 февраля 2019 в 16:30 Гілками

codex 12.02.2019 16:10 пишет:

Залежить від швидкості звісно. Але якщо дистанції досить, то воно просто пищіть. Гальма при перелаштуванні спрацьовують на досить малих дистанціях. В метрах не скажу, але десь на пів корпусу і менше.
Базове правило - їздити як можна плавніше. Особливо коли перед тобою щось велике типу тролейбусу, вантажівки і т.п. Краще тримати дистанцію і інтервал.
Я зараз вже підсвідомо відпускаю газ коли бачу, що може спрацювати
Одного разу загальмувало на дуже малій швидкості на Подолі, там де рельси трамвая перетинають Нижній Вал. Швидкість була мала, я не перелаштовувася, але щось йому не сподобалося. Може БМВ на бляхах, а може перепад висот з рельсами.



Коротше фронт асіст перевчає з гонсалезького типу водіння на джентельменський, так?)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Igorchyk]
      12 февраля 2019 в 16:36 Гілками

Можна і так сказати

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
Одесса
Сообщения: 65
С нами с 31.08.2012

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Скаут]
      12 февраля 2019 в 16:44 Гілками

имхо АСС маст хев!

Ночная извилистая и незнакомая вам дорога. Вам некомфортно и едете медленно. И тут местный обгоняет и явно хорошо знает дорогу. Садимся ему на хвост и вперед за проводником Оторваться проводнику от АСС нереально, железный мозг будет его держать как на тугом поводке.

Есть два авто с адаптивным круизом. Один на основе лидара (лазерный датчик), другой с радаром. Скажу радар на Шкоде более всепогодный, продолжал работать в очень сильный дождь, лидар бы уже давно выключился.
В шкодовском мануале в частности говорится, что при осадках АСС может отключаться. В снег с АСС не ездил, но в любой дождь - ни единого отключения

Что напрягает в АСС Кодиака:
1. Если все-таки АСС отключился, то остаетесь вы совсем без круиза . В авто с лидаром можно перейти на обычный круиз.
2. Неотключаемая функция распознавания авто в соседнем (левом) ряду . Осаживает вас на разворотунов. Бывает довольно неожиданно и резко особенно по началу. С опытом понимаешь как уменьшить кол-во срабатываний, но лучше бы возможность отключения в меню.

skov 12.02.2019 15:34 пишет:

Но мне попадался другой косяк адаптивного круиза (на CR-V). На изгибе дороги на какие-то доли секунды встречный авто ошибочно воспринимался как попутный. В результате - легкий "клевок" при попытке сбросить скорость. Но такое было буквально пару раз за несколько дней езды. И честно говоря, общего впечатления не испортило.
P.S. На гольфе подобной проблемы не возникало ни разу.



На обоих авто АСС не реагирует на встречные авто, но иногда в поворотах цепляется за попутные в соседнем ряду. Об этом есть в мануалах и есть нормально.

Змінено Odessos (16:52 12/02/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец *
Сообщения: 450
С нами с 08.01.2008

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: codex]
      12 февраля 2019 в 16:46 Гілками

codex 12.02.2019 12:03 пишет:

Неправильный термин подобрал. Имел в виду опережение. Едешь быстрее фуры, при сближении хочешь просто перестроиться, а оно тормозит в неподходящий момент.



А еще адаптивный круиз не позволяет опережать авто по правой полосе.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
40 лет (21 год за рулем), Київ, Поділ
Сообщения: 6448
С нами с 30.09.2008

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Odessos]
      12 февраля 2019 в 16:48 Гілками

Odessos 12.02.2019 16:44 пишет:

Осаживает вас на разворотунов. Бывает довольно неожиданно и резко




Вот-вот, я первый раз на Харьковской трассе офигел, когда машина резко сама начала в левом ряду вытормаживаться и огромная надпись на центральном экране ГАЛЬМУЙТЕ!


но теперь готов к такому развитию событий и всё ок


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5919
С нами с 18.06.2013

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Elf84]
      12 февраля 2019 в 16:52 Гілками

Elf84 12.02.2019 16:48 пишет:

Odessos 12.02.2019 16:44 пишет:

Осаживает вас на разворотунов. Бывает довольно неожиданно и резко




Вот-вот, я первый раз на Харьковской трассе офигел, когда машина резко сама начала в левом ряду вытормаживаться и огромная надпись на центральном экране ГАЛЬМУЙТЕ!


но теперь готов к такому развитию событий и всё ок



Це адаптивний круїз чи фронт асіст таке витворяють?)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец *
Сообщения: 450
С нами с 08.01.2008

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Ganni]
      12 февраля 2019 в 16:53 Гілками

Ganni 12.02.2019 12:19 пишет:

Igorchyk 12.02.2019 10:45 пишет:

Спитаю в знатоків, які юзали/знають матчастину обидві фічі: Front Assist без адаптивного круїзу і Адаптивний круїз з Front Assist. Наскільки кому адаптивний корисна фіча? Чи більше цяцька в наших безавтобанових умовах? І вистачить з точки зору безпеки чистий Front Assist?
До речі, з Адаптивним можна замовити якусь розширену про активну систему безпеки з Pre crash функцією, а до простого Front Assist просто про активну систему без прекрашу. Ціна цих про активних систем однакова.
Хто в темі що як і до чого щоб на пальцях пояснити всі відмінності двох альтернатив?




Адаптивний круїз.
Якщо гонзалес з перманентною їздою вище потоку, то може й не потрібний
В усіх інших випадках дуже корисна фіча. Особливо для спокійних флегматичних водіїв - виставив собі якусь швидкість і впав комусь на хвіст
А ще кайф в міських тянучках коли хочеться розслабитись і почитати фейсбучик
Ех, ще б мені слідкування за розміткою...

Pre crash в мене теж є і я колись давно описував один-єдиний раз коли воно в мене спрацювало. Враження непередавані (коли паски безпеки тебе різко підтягують до сидіння) Але реально розумієш, що це теж питання безпеки. Тому якщо можна замовити, я б замовляв



Постоянно езжу в тянучках на адаптивном круизе.
Я себе специально заказывал контроль полосы он же Lane Assist.
Потом активировал себе Trafic Jam assist. Это совместная работа Lane Asist и адаптивного круиза, система подруливает и удерживает автомобиль в пределах полосы движения. Кстати наличие камеры асистентов в лобовом стеклеулучшает работу адаптивного круиза, так как она распознает объекты и информирует о них адаптивный круиз по Can шине.
Впринципе, камеру асистентов с контролем полосы можно доставить но нужно менять лобовое стекло. А вот доставить адаптивный круиз весьма сложно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5919
С нами с 18.06.2013

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: gamester]
      12 февраля 2019 в 16:56 Гілками

gamester 12.02.2019 16:46 пишет:

codex 12.02.2019 12:03 пишет:

Неправильный термин подобрал. Имел в виду опережение. Едешь быстрее фуры, при сближении хочешь просто перестроиться, а оно тормозит в неподходящий момент.



А еще адаптивный круиз не позволяет опережать авто по правой полосе.



А якщо на трасі в лівому ряду авто готується до заїзду в карман і розвороту?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец *
Сообщения: 450
С нами с 08.01.2008

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Elf84]
      12 февраля 2019 в 16:59 Гілками

Elf84 12.02.2019 16:48 пишет:

Odessos 12.02.2019 16:44 пишет:

Осаживает вас на разворотунов. Бывает довольно неожиданно и резко




Вот-вот, я первый раз на Харьковской трассе офигел, когда машина резко сама начала в левом ряду вытормаживаться и огромная надпись на центральном экране ГАЛЬМУЙТЕ!


но теперь готов к такому развитию событий и всё ок



Я езжу на двух авто с адаптивным круизом и у меня такого не было. Скорость сбрасывает если авто перестроилось в левую полосу для разворота, но чтобы орать и оттормаживаться на харьковской трассе такого не было.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5919
С нами с 18.06.2013

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Скаут]
      12 февраля 2019 в 16:59 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Коротше паритет між TSI i TDI виходить наразі.

Коротше паритет між TSI i TDI виходить наразі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец *
Сообщения: 450
С нами с 08.01.2008

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: Igorchyk]
      12 февраля 2019 в 17:00 Гілками

Igorchyk 12.02.2019 16:56 пишет:

gamester 12.02.2019 16:46 пишет:

codex 12.02.2019 12:03 пишет:

Неправильный термин подобрал. Имел в виду опережение. Едешь быстрее фуры, при сближении хочешь просто перестроиться, а оно тормозит в неподходящий момент.



А еще адаптивный круиз не позволяет опережать авто по правой полосе.



А якщо на трасі в лівому ряду авто готується до заїзду в карман і розвороту?



Авто начинает тормозить и на приборке иногда показывает что авто в соседнем левом ряду, но стоит нажать на педаль газа и авто перестает тормозить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5919
С нами с 18.06.2013

Re: Skoda Kodiaq почему не обсуждаем? [Re: gamester]
      12 февраля 2019 в 17:08 Гілками

gamester 12.02.2019 17:00 пишет:

Igorchyk 12.02.2019 16:56 пишет:

gamester 12.02.2019 16:46 пишет:


В ответ на:

...




А еще адаптивный круиз не позволяет опережать авто по правой полосе.



А якщо на трасі в лівому ряду авто готується до заїзду в карман і розвороту?



Авто начинает тормозить и на приборке иногда показывает что авто в соседнем левом ряду, но стоит нажать на педаль газа и авто перестает тормозить.





Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
6 користувачів і 150 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 544103

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія