autoua
×
Autoua.netФорумДіти

Недитячі дитячі проблеми

don't play for respect **
Сообщения: 36124
С нами с 18.05.2009

Недитячі дитячі проблеми
      23 сентября 2016 в 10:36 Гілками

Як пояснити 6-річці, що друзі можуть - передумати, обрати іншого друга, підвести?
Вчора з кращою подружкою (дружать з 3 рочків і зараз в одному класі) донька домовилася, що будуть в одній шафці в роздягальні (дітей "ущільнили", треба було скооперуватися по двоє).
На ранок приходимо до школи, а подружка ця вже у шафці з іншою дівчинкою (яку обидві знають 3 тижні в класі).
Моя дитина ридає. Я намагаюся пояснити, що подружка мала право обрати кого завгодно, але не дуже гарно було отак мовчки порушувати попередню домовленість. Дитина того не може зрозуміти. Дитина самолюбна.
Як взагалі у ваших дітей з інститутом "кращого друга"? У мене в житті була така "краща подружка з 6 років", яка обрала інших - але років у 16. То для мене був, напевно, один з найсерйозніших стресів юності. Але зараз мені здається, що моїй 6-річній ще гірше, чи я помиляюся?
Як пояснити дитині? Як допомогти? дитина в цілому дуже дружня, її багато хто любить і в садочку, і в школі (спілкується з дітьми різного віку), і в гуртках, і в інших компаніях.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44498
С нами с 11.04.2006

Re: Недитячі дитячі проблеми [Re: Yea]
      23 сентября 2016 в 10:48 Гілками

Ніяк. Це риса характеру, вона або є, або її немає. Не можна пояснити відповідальній дитині, що можна отак просто порушити попередні домовленості і при цьому почувати себе абсолютно вільною від будь-яких зобов"язань. Вона просто цього не зрозуміє. Хай переживе, трохи згодом навчиться менш болісно реагувати. Може. А може й не навчиться. Від виховання це не залежить на мою думку.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 8471
С нами с 14.07.2004

Re: Недитячі дитячі проблеми [Re: Yea]
      23 сентября 2016 в 12:21 Гілками

Я бы спросил, как бы поступила она в аналогичной ситуации: приходит с утра, занимает половину ящика, а тут к ней обращается другая девочка с просьбой поделить с ней ящик.
А дальше по обстоятельствам:
- если соглашается --- вот видишь, почему твоя подружка согласилась, ее попросили, она не смогла отказать;
- не соглашается --- молодец, ты правильно бы поступила, надо дорожить своими договоренностями.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
52 года (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 4906
С нами с 20.10.2006

Re: Недитячі дитячі проблеми [Re: Yea]
      23 сентября 2016 в 12:37 Гілками

Я б не стала прикрашати життя. Казала б правду (мені здається, що чим раніше дитина знімає рожеві окуляри, тим легше їй жити) - в тому ключі, що кожна людина (дитина) має право на власну думку і вона може не співпадати з очікуванням інших людей... Сказати, що ти розумієш як їй образливо, але можливо, що та дівчинка не подумала, що може своїм вчинком тебе образити...
Ну тобто ти повинна її підтримати, виразити своє розуміння її проблеми, допомогти ії пережити цей момент. Я впевнена, що ти так і вчиняєш


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Хамло **
Animal Farm
Сообщения: 12296
С нами с 21.04.2008

Re: Недитячі дитячі проблеми [Re: xonix406]
      23 сентября 2016 в 13:42 Гілками

така сама фігня у школі. прочитана чергова лекція на тему "це злий дикий світ, в якому ні від кого не можна чекати нічого хорошого". а почалось с запитання - "з чого ти взагалі взяла, що хтось захоче дружити з тобою, або тільки з тобою?". потім виявилось, що та дівчина з якою почала дружити моя мала, і яка її "кинула та пішла дружити з іншою", виявилась розбишакою та має проблеми як з поведінкою так і з навчанням. ну і батьки такі собі. знову аналіз ситуації. хоча дитині тільки 6 років, вона може багато і якісно думати. наша справа ділитися з ними своїм досвідом і допомогати моделювати ситуації.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
19 лет за рулем, Vorlon Planet
Сообщения: 6727
С нами с 14.08.2011

Re: Недитячі дитячі проблеми [Re: Yea]
      28 сентября 2016 в 20:33 Гілками

имхо проблема не имеет возраста. Сейчас наблюдаю ситуации когда старые закодычные друзья которые знают друг друга 20 + лет и вместе ведут бизнес начинают кидать друг дружку самым наглым образом. Ну бизнес это частный случай. Это же касается и совместных тусовок. Т.е. казалось бы взрослые люди которые уже и в браке Х лет и детей воспитывают а ведут тоже себя как дети. Пару раз было отклонено предложение вместе нажратся до чертиков и сторона инициатор предложения затаила обиды
Нужно понимать что титул - человек разумный дал себе человек сам, а стоило бы дать человек эмоциональный. Ибо зачастую балом правят эмоции и в лучшем случае холодный рассудок их осаживает. Сам сталкивался с неадекватным поведением 100500 раз. Последний раз буквально 3 часа назад. , так я этих людей тоже знаю больше 20 лет и меня эти же неадекваты хотели сделать своим кумом. Как реагировать? Прятаться в домик, прикидоватся шлангом, махать гривой, ну вы поняли


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (26 лет за рулем), Буча
Сообщения: 5508
С нами с 15.10.2008

Re: Недитячі дитячі проблеми [Re: Yea]
      10 октября 2016 в 22:48 Гілками

Yea 23.09.2016 10:36 пишет:

Як пояснити 6-річці, що друзі можуть - передумати, обрати іншого друга, підвести?




спробуй так http://pics.ru/pismo33


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумДіти
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, doctor_b, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2930

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія