autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури по Україні

Садиба Полісся, відпочинок під лісом Житомирська обл.

DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Садиба Полісся, відпочинок під лісом Житомирська обл.
      23 сентября 2016 в 13:25 Гілками


upd. octob:
переніс пост з фото

Дякуючи octob опис переїхав і на автоуа

Попросили описати в приват мене садибу цю, але навіщо приват - хай тут десь лежить може ще комусь згодиться.
Планували поїхати на Голубі озера але друзі запросили нас у садибу Полісся.

http://sadyba-polissya.kiev.ua/

Найгірше по всій дорозі - БУЧА. проїхати бучу зранку це задоволення ще те..
Сама садиба знаходиться орієнтовно 80 км від Києва біля Малина. Їхати Ковельською трасою. і на перехресті де Малин наліво нам направо.
Орієнтовно 5 км по дорозі вже гіршої якості, але нічого критичного, проїзджаємо Різню, і повертаємо на Рудню орієнтовно тут (50.840023, 29.338552 - на карті видно добре) а далі їхати недалеко.
По лівій стороні буде одинока будівля - колишній магазин. От там є декілька доріг біля будинку - вибирайте ту яка добре вкатана. бо справа від неї пісок, ми було проїхали далі і назад крутанули по піску. Добре що у друзів Hilander - витягнули.

Їхати по лісовій дорозі недовго - от на фото дивіться
Координати 50.845278, 29.335283

Вызуально шукайте 2 будиночки які стоять поруч - не пропустите - їх відразу видно
Насправді ось це кухня


а ось це будинок з двома номерами




От так вони стоять поруч


До будинків коли їх побачите не треба напряму тулитись (знову пісок). прямо паралельно дорозі з піском є викатана дорога де можна вільно проїхати. Просто треба 10 метрів проїхати вліво (так, саме 5-10).
Ми жили саме в цій зоні. Там є і сусідній будинок, вони кажуть там хостел - просто недорого здають місця.
От він зліва



Через дорогу-напівполе від цих будиночків основна кількість номерів за от тим парканом


Взагалі територія садиби величезна. Насправді це я так розумію викуплено 2 господарства у селі, прибрано і зроблено місце для відпочинку
Для дітей теж є де погратись



На території є зони відпочинку




Повертаємось до нашого місця проживання. В нас були в кожного зони відпочинку
Ось це лівий номер, закрита зона (другий стіл ми з собою привезли)



і там же місце під кухню. Балон наш, привезений з собою і плитка.





Самі номери симпатичні. Але РЕКОМЕНДУЮ ЗВЕРНУТИ УВАГУ.

1. скрипить ліжко. Коли просто крутишся - реально скрипить, я деколи сам себе будив хоча сплю зазвичай як вбитий
2. в прохолодну погоду в будинку таки прохолодно. Вони сказали що без проблем можуть принести дрова протопити будинок - не відмовляйтесь.


От так виглядає тримісний



Ну і в тримісному санвузол



Біля тримісного (правий номер) теж зона відпочинку, трохи менша, але теж симпатична




У кожному номері є холодильник.
І по кухні яка стоїть окремо. В кухні теж є холодильник, вода, газова плитка, але для плитки балон підключають з додаткову плату.
Також є окрема кімната на кухні зі столом. Доволі зручно.

Мангалів і столів вистачає.

Ну і трохи продуктових фото.


На виїзді з Києва прикупили ще раків, приготували вже тут


Хто там ще був у Албанії цього літа? Шикарна ось ця ракія, найкраще смакує з Волинським салом у хорошій компанії на природі



Ну і на рахунок самої природи. Майже відразу за будиночками починається ліс. Грибів не було, але зовсім не грибна погода була.

Недалеко (але й не на території) є два озера. Обидва невеличкі. В одному купаються (ну і як ж емені не залізти в нього?)



Йти від будиночків метрів 700 напевне.
А в другому ловлять рибу. І є альтанка на березі, але воно взагалі малесенье (метрів) 500 через ліс до цього озера




Сподіваюсь ця інформація комусь стане корисною при виборі - їхати чи не їхати.

Координати озера рибного.
50.843319 29.324272

Якогось руху чи галасу там немає (якщо з собою не привезти)
Але для виїзду з міста на 1-2 дні погуляти по лісу і ночувати в нормальних умовах підійде.
Вартість - на двох нам номер обійшовся 350 грн.
Хостел не знаю, так само на території можна ставити палатки, і користуватись кухнею холодильником і душем з туалетом (але де не знаю, раз казали значить є)

По харчуванню - казали готувати можуть, але меню і бажання поїсти треба озвучити заздалегідь.

В необмежених кількостях є наливка, кетчуп, чорничне варення.


Змінено DRB (18:12 23/09/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 8510
С нами с 14.04.2003

Re: Садиба Полісся, відпочинок під лісом Житомирська обл. [Re: DRB]
      23 сентября 2016 в 13:44 Гілками

DRB 23.09.2016 13:25 пишет:

autoua чомусь не підтримує фотографії на гуглі



з бубном
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=10320521&an=0&page=0#Post10320521



Змінено octob (13:45 23/09/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Хамло **
Animal Farm
Сообщения: 12285
С нами с 21.04.2008

Re: Садиба Полісся, відпочинок під лісом Житомирська обл. [Re: DRB]
      23 сентября 2016 в 17:23 Гілками

мои впечатления тут http://www.us7ign.com/?p=746
по поводу отопления очень показательная ситуация, точно характеризующая "атмосферу усадьбы".
мы сразу отметили, что в домиках никто не жил - сыро и холодно. спросили за отопление. нам ответили, что еще не сезон, домики прогреются, дрова дорого/за ними далеко идти и плавный съезд на другие темы. ближе к вечеру, оценив обстановку и решив не мерзнуть с ребенком, сваливает третья семья, приехавшая с нами. я тогда понял почему с нас так настойчиво требовали полную предоплату.
утром нам мило улыбались и искренне недоумевали почему раз уж внезапно было холодно, мы не попросили протопить домики, что нам бы обязательно вчера с радостью сделали.
кроме нас было еще две семьи - обе были в первый раз. одна свалила утром. интересно, кто-то из них еще приедет?
нам уже с 11 напомнили, что выезд в 12, хотя больше никого не было и задержись мы на пару часов - никто не потерял бы ничего.
газ на кухне за деньги, дрова в мангал за деньги.
но мы - опытные путешественники и газ у нас был свой вместе с печкой, а дров я наломал с сухих деревьев вокруг.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
DRB 1
СуперСтар **
Сообщения: 4994
С нами с 13.04.2007

Re: Садиба Полісся, відпочинок під лісом Житомирська обл. [Re: DRB]
      23 сентября 2016 в 18:04 Гілками

А точно, за дрова - з дровами там проблем немає взагалі. В сторону лісу вистачає без проблем.

А на рахунок опалення якщо їхати туди - 100% просити відразу щоб прогрівали. Тим більше в таку погоду як зараз.

Можете навіть зіслатись на те що вже були у них люди, навіть поки їдете нехай протоплять кімнати.

Але якщо бути відвертим - я накрився спальником і не мерзнув.

Та й в будинку часу багато ми не проводили.

А на рахунок бажання їхати тди ще раз - я б брав весь свій комплект і їхав би туди просто щоб під боком була кухня і душ з туалетом. Платив би їм невелику суму і все.
Цього точно достатньо.
А ночувати або в палатці або в машині в кого є така можливість. Ну от запитати ціну я забув.


Змінено DRB (18:08 23/09/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури по Україні
Додаткова інформація
0 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2568

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія