autoua
×
Autoua.netФорумToyota, Lexus, Daihatsu форум

TOYOTA (LEXUS) - отзывы владельцев (4/4)

читатель
8 лет (15 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 14
С нами с 29.06.2015

Re: TOYOTA (LEXUS) - отзывы владельцев [Re: BMA]
      29 июня 2015 в 17:29 Гілками

могли бы и в европейках это все поставить

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
61 год (42 года за рулем), Одесса
Сообщения: 4610
С нами с 06.07.2001

Re: TOYOTA (LEXUS) - отзывы владельцев [Re: BMA]
      3 октября 2016 в 23:44 Гілками

Lexus RX300 2000 г. Канадец, собранный в Японии. Писать особо нечего, машина беспроблемная. Купил с пробегом 250 тык. Состояние отличное, не считая мелких подкрасов и наглухо забитых катов. Каты выкинул, поставил стронгеры. Больше ничего не делал и пока не собираюсь. Расход по трассе 11,7, по городу, в зависимости от пробок, может и до 20 дойти.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
51 год,
Сообщения: 3
С нами с 31.08.2017

Re: TOYOTA (LEXUS) - отзывы владельцев [Re: minor]
      31 августа 2017 в 09:52 Гілками

minor 03.10.2016 23:44 пишет:

Lexus RX300 2000 г. Канадец, собранный в Японии. Писать особо нечего, машина беспроблемная. Купил с пробегом 250 тык. Состояние отличное, не считая мелких подкрасов и наглухо забитых катов. Каты выкинул, поставил стронгеры. Больше ничего не делал и пока не собираюсь. Расход по трассе 11,7, по городу, в зависимости от пробок, может и до 20 дойти.




А объем двигателя какой? 11,7 оптимальный для 2л., но до 20л. даже по городу с пробками не доходило.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3816
С нами с 15.03.2017

Re: TOYOTA (LEXUS) - отзывы владельцев [Re: BMA]
      29 мая 2018 в 17:25 Гілками

Там написано 3 літри.
В мене на такому ,був росхід по місту
11---14л/100 км

Змінено Тойота (17:26 29/05/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
47 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1420
С нами с 02.06.2003

2002 LEXUS ES 300 [Re: BMA]
      4 февраля 2020 в 09:02 Гілками

2002 LEXUS ES 300, 350тис пробіг, на газу 250 тис.
Машина для канадського ринку, в 2010 пригнана сюди, одразу ж і газована, я другий власник в Україні, відкатав 2 роки на ній (повні 2017-2018). Перший хазяїн викинув регульовані амортизатори (не впевнений, чи то пневма була, зараз вже не ставлять) і каталізатор.

Технічно це база Camry 30, відповідно багато запчастин від камрі такі самі, ті ж амортизатори, гальмівні диски/колодки і т.д.

Сама машина дужа м'яка, хід плавний, перший час ледь не засипав за кермом, поки звик. М'якішого ходу я не зустрічав ще. Але за це отримуємо ватне кермування - машину треба постійно підрулювати на трасі, що напрягає, але пробачаєш, бо йде дуже комфортно. Стан салону - дуже гарний. Можна було б пробіг до 100 тис скрутити - повірили б. Тріщинки не значні на сидіннях, єдине, що вже шкіра втомилася, був один розрив, але непомітний, не покажу - не побачите. Коротше салон крепкий, бачу по об'явах більш зношені, з меньшим пробігом - розумію, що 200-300 тис цинічно скрутили.

Великий плюс - Mark Levinson. Звук дуже гарний. Але порвалися динаміки, я з дуру поміняв, заодно і голову на новий Кенвуд - ну такоє (с). Шкодую.

По обслуговуванню не здивую - Тойота ж. Замінив радіатор кондиціонера, гальмівні диски/супорта поставили з 40 камрі, внутрішня граната накрилася. Дрібниці типу сайлентблоки пропускаю.

В цьому віці вже почала під'їдати масло, чи винний газ чи прокладки - не знаю. На СТО сказали, не чіпай, ще кілька років поганяє й так, а тоді вже полізеш у голову. Так і була продана менш ніж за 6000 баксів, попит на них "не дуже".

Від себе рекомендація - дуже раджу, за умови, що потрібен комфорт і пофіг на ватний руль. Якщо знайдете у гарному стані - не пошкодуєте.

UPD Витрати по місту ~11-12л/100км.

Змінено SeTh (12:33 04/02/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
47 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1420
С нами с 02.06.2003

2013 LEXUS ES 300h (гібрид+газ) [Re: BMA]
      4 февраля 2020 в 11:38 Гілками

І щоб двічі не вставати ось вам ще про гібрид:

2013 LEXUS ES 300h, пробіг 119 тис км, сам пригнав зі Штатів, бита, відновлена.

Про ціну не скажу, крім коменту, що гнати "биток" і відновлювати нормально для себе - це значно дорожче, ніж обіцяють. Історії "а он там мужик купив" - десь як "в лотерею виграв". Бачив кілька прикладів, як "повезло", так і "думав, що повезло"

Тепер про машину.

Чесно кажучи я не сильно задоволений, у порівнянні з старим 2002 року (див пост вище) і з Форд Фьюжином 2014 (Мондео МК5), з тих самих USA.

Авто досить тихе, ДВС дефорсований, працює зазвичай до 3000, тож його й не чути практично, плюс шумоізоляція нормальна.

Витрати гібрида +/- однакові на трасі і у пробках по місту (спеціально тестив декілька тижнів в однаковому стилі):
- пенсія стайл в ЕКО режимі дає 5,5 л/100км, менше у мене не вийшло
- нормально в потоці чи трохи швидше потоку - 7,5-8,5
- режим СПОРТ - ну... ганяти немає де, від світлофора до світлофора хіба що, ну і без ідіотизму типу "шашечки, зато я перший" - то десь 9,5. Знову ж таки це по місту, пробкам байдуже чи я в СПОРТІ чи в ЕКО тягнуся. Як воно, якщо рисачити постійно - не в курсах, пробував, за 5хв після скидання з 20л упало до 12,5л, то ж думаю, для штатних поїздок по місту у СПОРТІ більше 12 не повинно бути.

Пів року думав, і таки втулив газ. Ну от так мені захотілося, пояснювати і сперечатися не має сенсу, просто от факт. Тепер маю 8-9 літрів газу/100км при нормальній їзді. Після 3000 налаштований перехід на бензин, старт і прогрів на бензині - все як у всіх. Ну й все працює нормально, різниці не відчуваю. Балон на 48 літрів замість запаски (ну ок, докатки).

Різниця між режимами ЕКО, СТАНДАРТ та СПОРТ крім того, що вигляд приборки змінюється: реакція на педаль газу стає швидша і кермо стає більш важким (в ЕКО диванчик, в СПОРТІ більш агресивно, стандарт - щось проміжне, в принципі як раз норм). На ходову ніяк не впливає.
Примітка від себе - спорт режим тут не сильно й потрібен, більш того, якщо заглушити, то заводиться в норм режимі. А от еко залишається.
Ще нюанс - в ЕКО машина меньше навантажує пічку/кондиціонер, відповідно прогрівати/охолоджувати салон буде значно довше. А якщо на парковці стояти довго, то кондиціонер переходить в якийсь сплячий режим - дує ледь, ледь. Спочатку думав, щось не так, а потім допер: вмикаєш СТАНДАРТ і одразу все працює нормально. Хочеш бути еко-френдлі - страждай.
Є ще кнопка "тільки на батареї", але нафіга - загадка. Ну там у випадку зомбі-апокаліпсису тихенько прокотитися чи що - хз. Суть - на батареї можна проїхати кілька кілометрів (там всього 2кіловата), не швидше десь 30км/год ф взагалі без прискорення. Сильніше нажати газ - миттєво повідомлення "ой, я більше не можу на батареї, вмикаю двигун". Ну і вмикає не питаючи. Я очікував якесь обмеження, типу раз на батареї, значить на батареї, але ні.


Ходова. От тут у мене сумніви. Раніше (2002) це був офігенно комфортний диван. Тепер тут більше жорсткості і ... для мене це немає сенсу. Тому що спорту як не було, так і немає (все одно валкий), а от з диваном ми попрощалися За половину ціни у згаданого Форда спорту на дві голови більше, при цьому жорсткість в рамках припустимого. Знову ж таки Акорд/Акура. Коротше маркетинг вбив комфорт, як і в нового Акорда маркетинг убив спорт. З плюсів - тепер на трасі не треба її ловити, управління покращилося.

Коробка: тут хитрий варіатор з планетарною передачею. Гордість Тойоти. Як він працює - ідіть на ютуб, а в житті скажу - офігенно! Тяга рівна, прогнозована, приємна. Дуже сподобалась зв'язка гібрид + планетарка. Тепер планую і далі щось таке собі. Ну там Хайлендер гібридний, чи якось так.

Обслуговування - ну Тойота і Тойота. Поки що масла міняю, але й катаю з пів року.

Змінено SeTh (11:45 04/02/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумToyota, Lexus, Daihatsu форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Sergu44o, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 178812

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія