"с Мельникова на Глыбочицкую" - вніс правки. "Левый поворот с ул. Мостицкая на ул Вышгородская все." - написав Гуглу. "21 дома по Ковпака не существует, это все 129 по Красноармейской" - написав Гуглу.
Також нарешті пофіксили Полярну. Але тижні 2 тому срані індуси захєрили всю навігацію по Києву, і поламали деякі вулиці, нопрімєр: https://goo.gl/oZvFQX Вніс пару десятків правок по заборонам поворотів тих вулиць, які знаю. Але не всі перехрестя піддаються редагуванню.
Пишіть сюди глюки по навігації, буду пробувати ковиряти.
Я вношу правки, а модери затверджують. Знаю місце їхньої тусовки. Але правка самих доріг (напрімєр, з односторонньої на двосторонню, чи шось тіпа того), а особливо якихось центровИх доріг, переважно йде на модерацію індусам.
8. левый поворот с мельникова на глыбочицкую стал вообще адовым: https://www.google.com.ua/maps/dir/50.4618414,30.482984/50.4604022,30.4857606/@50.4602541,30.484176,18.5z/data=!4m2!4m1!3e0?hl=en
i10 25.01.2017 00:49 пишет: Я тебя 3 года ждал. Короче гугл считает, что дом Ломоносова 5к2, это Маричанская 5А. 3 года страдаю, такси и пицца не знают куда ехать. Линк
А є якісь фотки того будинку з табличкою, чи документи, схеми, плани? Бо на всіх альтернативних картах там тоже 5А. ХУyandex.ua here.com www.openstreetmap.org Я то поміняти можу, але затверджують модери, а їм не завадило би бумажку/картінку якусь показати.
новое феерическое нововведение навигации гугла - заезд с проспекта победы на воздухофлотский путепровод и улицу черновола. кто-то "исправил" и сделал заезд односторонним: https://www.google.com.ua/maps/@50.4485775,30.4824241,17.25z?hl=en
теперь гугл предлагает ехать чуть ли не через крещатик https://www.google.com.ua/maps/dir/50.4490169,30.4788575/50.4502922,30.483188/@50.4498605,30.483951,16z/data=!3m1!4b1!4m2!4m1!3e0?hl=en
Он зарабатывает на вас очки (за ошибки) потом будет получать плюшки от гугла и с вами не поделится
Можно самому зарегится экспертом и править карты.
очки дают за POI, фотки, отзывы, и прочие крайне важные для хипстеров правки. исправления навигации балы не приносят. зато если кому-то внезапно удастся исправить эти ошибки - я буду очень рад.
Теперь это все переносится в Google Local Guide, и там есть и редактирование, и плюшки. Но это только POI, фоточки и отзывы - навигации это не касается.
Satan Claus, похоже что после 2х подтверждений на MapMaker правки принимаются. Сейчас твои изменения ограничений поворотов на мельникова/глыбочицкой и съезды на черновола/жилянскую/победы приняты, и похоже теперь навигация работает корректно!
Но исправления односторонних/двусторонних будут теперь ждать много лет подтверждения от гугла
ratio 27.01.2017 16:01 пишет: Сейчас твои изменения ограничений поворотов на мельникова/глыбочицкой и съезды на черновола/жилянскую/победы приняты, и похоже теперь навигация работает корректно!
Мельникова/глыбочицка - да, тут вже норм. Але є ще купа глюків рядом на Чорновола/Січових Стрільців. Съезды на черновола/жилянскую/победы - там ще є теж глюки, які не хочуть правитись, напрімєр: https://goo.gl/zRLErI І кусок неправильної односторонньої дороги: https://goo.gl/E95Bzj
ratio 27.01.2017 16:01 пишет: Но исправления односторонних/двусторонних будут теперь ждать много лет подтверждения от гугла
Тому треба користуватись навігацією від конкурентів. Нопрімєр, HERE, вони якось умудряються карти правильно малювати. Може в них нема індусів на модерації? )))
Тому треба користуватись навігацією від конкурентів. Нопрімєр, HERE, вони якось умудряються карти правильно малювати. Може в них нема індусів на модерації? )))
Як у них з пробками? Актуальність, чи вміє перераховувати маршрут, якщо дорожнья ситуація змінюється? Бо Maps в Києві - то квіточки. Як вони намагаються провести в 20 км від Києва - це
LIS 27.01.2017 19:15 пишет: Як у них з пробками? Актуальність, чи вміє перераховувати маршрут, якщо дорожнья ситуація змінюється? Бо Maps в Києві - то квіточки. Як вони намагаються провести в 20 км від Києва - це
Пробки подібні на гугловські, але більш "зелені". Можеш відкрити дві ссилки і поклацати туди-сюди для порівняння: Yandex или Google для пробок и трафика[/url]
За посилання для порівняння Гугля с Херою дякую. Стосовно Яндексу, то його для мене не існує, хоча ту тему я читаю
Мельникова/глыбочицка - да, тут вже норм. Але є ще купа глюків рядом на Чорновола/Січових Стрільців. Съезды на черновола/жилянскую/победы - там ще є теж глюки, які не хочуть правитись, напрімєр: https://goo.gl/zRLErI І кусок неправильної односторонньої дороги: https://goo.gl/E95Bzj
так, це одна з "односторонніх" ділянок яку будуть роки апрувити мені здається треба щоб багацько народу зайшло в карти, тицьнуло в той з’їзд, натисло "повідомити про проблему з данними" і вказало що там неправильна сторонність вулиці, і тоді індуси відреагують швидше.
Satan Claus 27.01.2017 19:02 пишет:
Тому треба користуватись навігацією від конкурентів
яндекс набагато кращі, оперативно виправляють, багато плюшок, але ж вони москалі! в решти не буде заторів, і буде об’єктивно гірша навігація "по обставинам". хоча порівнюючи з поточним станом навігації в гуглі - гірше не буває
Уже практически никто ничего не будет утверждать, так как редактор карт Google по факту сдан в утиль и прекратит работу в марте с.г. Раньше правки утверждались своеобразно: индусами, от 1 часа до месяца, потом был короткий отрезок времени когда появились местные эксперты, хорошо знающие местность. Затем по городу вообще правки стали требовать проверки в Google и хуже всего ситуация именно с дорогами: правки зависли на многие месяцы без надежды на исправление.