autoua
×
Autoua.netФорумDaewoo форум

Сенс мучить, вселіть надію (резонанс)

ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2001
С нами с 31.12.2004

Сенс мучить, вселіть надію (резонанс)
      3 ноября 2016 в 10:50 Гілками

Автомобіль це, звісно, далекий від ідеалу, але за 6 з хвостиком тисяч, за які він був куплений в салоні новим - чого хотіти? Тим більше, що це автомобіль ще з польських, за 13, чи скільки там йому, років він не морочив голову, на кузові немає жодної іржавої точки, не знаю, що за шайтан-цинкування тоді було.
Хоча дечого хочеться.
А саме - базових цінностей, тобто, комфорту. Комфорту на швидкостях 90+ км/год.
В силу обставин мені зараз доводиться на цьому автомобілі їздити в Європу, а це означає проїзд в день 400+ км, які, звичайно, можна долати і на швидкості до 90. Тільки трохи довго виходить, та й нерідко плутаєшся під колесами в місцевих джигітів. Хочеться по автомагістралі хоча б дозволені 120 їхати.
І тут, власне, вилазить проблема з комфортом. Це питання обговорювалось на форумі, пригадую, давно, років 10 і більше тому.
Є в цьому самохуді проблема: противний резонанс в околі 3000 обертів, який передається від двигуна на кузов. Якщо резонанси на нижчих передачах можна обійти, просто не докручуючи до цієї частоти обертання, тим більше, що двигун налаштований як низовий, ущербно при такій манері в потоці себе не відчуватимеш. Але на п'ятій передачі цей резонанс починається від 95 (105 по спідометру, до речі, хто не в курсі, якщо у вас 175/70 R13, спідометр завищує покази на 10 км/год) і триває майже до 110 (120 по спідометру). А далі уже двигун ревіти починає неприємно.
І в мене запитання - виробник за це десятиліття якось вирішив цю проблему з резонансом? Може на нових Сенсах якісь інші кронштейни двигуна/коробки? Наскільки пригадую, тоді, в обговореннях, зійшлися на думці, що в них проблема, але що з цим робити не придумали.
Порятуйте страждущого мандрівника. Дякую.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
47 лет (28 лет за рулем), Львов
Сообщения: 4730
С нами с 29.04.2009

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Рост]
      3 ноября 2016 в 11:47 Гілками

Рост 03.11.2016 10:50 пишет:


І в мене запитання - виробник за це десятиліття якось вирішив цю проблему з резонансом? Може на нових Сенсах якісь інші кронштейни двигуна/коробки?



Ні.
Поки сєкас був новий - резонанс був в межах 105-110 (по спідомЕтру). 115 вже не чулося. Зараз гуде від 90-та, але грішу на неякісну руру випердову - відразу після заміни така фігня почалася.
Кажуть, що можна вилікувати заміною шестерні на головній передачі (на таврійську кажись), але хз


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
TIN 1
опытный писатель *
49 лет (31 год за рулем), Київ
Сообщения: 1393
С нами с 23.04.2003

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Рост]
      3 ноября 2016 в 12:46 Гілками

варіанти:
1 - заміна КПП на ланосячу
2 - може шумо-вібро-ізоляція + гофра в випуск після штанів (я так робив - трохи менше). З часом додаткові шуми проходять через ущільнювачі
3 - я поміняв шестерні 5-ї передачі на більш довгі, резонанс змістився на ~10км вище, при 130 їде точно тихіше сам в шоці - Одеса-Київ або на Чоп долаються легше на швидкостях вище 120
4 - змінити відношення до "проблеми" - музика голосніше, швидкість більша за резонансну


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
47 лет (28 лет за рулем), Львов
Сообщения: 4730
С нами с 29.04.2009

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: TIN]
      3 ноября 2016 в 14:00 Гілками

TIN 03.11.2016 12:46 пишет:

варіанти:
...
4 - змінити відношення до "проблеми" - музика голосніше, швидкість більша за резонансну



Так мОтор тоді реве
Взагалі, сєкас не для швидкого пересування по дорогах. Пенсіонерська машинко. А якщо кондиціонер включити - треш і угар. Відразу починається ностальгія за совком:



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
35 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2798
С нами с 23.06.2010

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Рост]
      3 ноября 2016 в 14:30 Гілками

Рост 03.11.2016 10:50 пишет:

Автомобіль це, звісно, далекий від ідеалу, але за 6 з хвостиком тисяч, за які він був куплений в салоні новим - чого хотіти? Тим більше, що це автомобіль ще з польських, за 13, чи скільки там йому, років він не морочив голову, на кузові немає жодної іржавої точки, не знаю, що за шайтан-цинкування тоді було.
Хоча дечого хочеться.
А саме - базових цінностей, тобто, комфорту. Комфорту на швидкостях 90+ км/год.
В силу обставин мені зараз доводиться на цьому автомобілі їздити в Європу, а це означає проїзд в день 400+ км, які, звичайно, можна долати і на швидкості до 90. Тільки трохи довго виходить, та й нерідко плутаєшся під колесами в місцевих джигітів. Хочеться по автомагістралі хоча б дозволені 120 їхати.
І тут, власне, вилазить проблема з комфортом. Це питання обговорювалось на форумі, пригадую, давно, років 10 і більше тому.
Є в цьому самохуді проблема: противний резонанс в околі 3000 обертів, який передається від двигуна на кузов. Якщо резонанси на нижчих передачах можна обійти, просто не докручуючи до цієї частоти обертання, тим більше, що двигун налаштований як низовий, ущербно при такій манері в потоці себе не відчуватимеш. Але на п'ятій передачі цей резонанс починається від 95 (105 по спідометру, до речі, хто не в курсі, якщо у вас 175/70 R13, спідометр завищує покази на 10 км/год) і триває майже до 110 (120 по спідометру). А далі уже двигун ревіти починає неприємно.
І в мене запитання - виробник за це десятиліття якось вирішив цю проблему з резонансом? Може на нових Сенсах якісь інші кронштейни двигуна/коробки? Наскільки пригадую, тоді, в обговореннях, зійшлися на думці, що в них проблема, але що з цим робити не придумали.
Порятуйте страждущого мандрівника. Дякую.




Вот тебе ответ и единственный бюджетный вариант: http://avtozapchasti-zaz.uaprom.net/p30673186-komplekt-shesterenok-peredachi.html Покупаешь комплект шестеренок 5-й передачи КПП Таврии с передаточным числом 0.73, 27 на 37 зубьев, и едешь на СТО для замены, хотя и в гараже поменять не сложно, главное чтобы крышка на кпп открутилась (а то мы знаем )

При 3000 тысячах - скорость больше 120км\час...
Свой Сенс так и продал, человек досихпор ездит и благодарит)))

П.С 90% что найдешь эти шестерни только б\у, и покупать желательно только те что работали "в паре". Из неприятного, будет скорее всего небольшой свист, который чуток лечиться добавлением лишнего стакана масла в КПП. Удачи))

Змінено Eli86 (14:31 03/11/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 912
С нами с 20.02.2013

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Рост]
      3 ноября 2016 в 14:31 Гілками

Шо то, то ли лыжи у меня не едут но я не могу понять, в комфорт этого пепелаца можно столько вложить и без толку, что проще сразу, в той же Европе, что-то другое прихватить на обратном пути, махнуть сеньку т. с. не глядя.

Змінено Serge_G (14:33 03/11/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2001
С нами с 31.12.2004

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Просто Кіт]
      3 ноября 2016 в 20:43 Гілками

Просто Кіт 03.11.2016 11:47 пишет:

Рост 03.11.2016 10:50 пишет:


І в мене запитання - виробник за це десятиліття якось вирішив цю проблему з резонансом? Може на нових Сенсах якісь інші кронштейни двигуна/коробки?



Ні.
Поки сєкас був новий - резонанс був в межах 105-110 (по спідомЕтру). 115 вже не чулося. Зараз гуде від 90-та, але грішу на неякісну руру випердову - відразу після заміни така фігня почалася.
Кажуть, що можна вилікувати заміною шестерні на головній передачі (на таврійську кажись), але хз



Спершу теж так було, 105-115 по спідометру.
Тепер 105-120.
Рура випердова ще рідна, недавно поогоріли штані, купив нові, але коли зняли старі, то заварили їх і поставили назад. Нові - це хлам ізначально.
Штатна рура вже варена тричі у всім відомому місці (згин перед глушником), але ще тримається.
Не повірите, але в машині пробіг 68 ткм. Батько купував на дачу суто їздити, чим і займається.
Ще я поміняв стійки з опорами, і ричаги, бо кульові опори навернулись. І пару раз чистив дпдз. Ну і фільтри, само собою. Решта все працює. Хіба зараз почали постукувати/порипувати стійки стабілізатора, хоча на вигляд ще цілком.
Ще довелось потрусити замок багажника, в решті безпроблемний пенсіонерський автомобіль. Ага, ще навернулася помпа омивача скла, поставив з зубила, була просто під руками


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2001
С нами с 31.12.2004

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: TIN]
      3 ноября 2016 в 20:48 Гілками

TIN 03.11.2016 12:46 пишет:

варіанти:
1 - заміна КПП на ланосячу
2 - може шумо-вібро-ізоляція + гофра в випуск після штанів (я так робив - трохи менше). З часом додаткові шуми проходять через ущільнювачі
3 - я поміняв шестерні 5-ї передачі на більш довгі, резонанс змістився на ~10км вище, при 130 їде точно тихіше сам в шоці - Одеса-Київ або на Чоп долаються легше на швидкостях вище 120
4 - змінити відношення до "проблеми" - музика голосніше, швидкість більша за резонансну



Зрозуміло, дякую.
Надто кардинальні зміни. Не варто.
Музику робити в цю машину теж не буду, батькові не треба, а в мене це вимушений впріант. Мене просто на моїй за кордон не випустять, саме через музику. Торпеда перероблена, але ще не до кінця і не перешита.
Доведеться тошнити.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2001
С нами с 31.12.2004

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Просто Кіт]
      3 ноября 2016 в 20:49 Гілками

Виявляється, добре, що в цій кондиціонера нема

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2001
С нами с 31.12.2004

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Eli86]
      3 ноября 2016 в 20:52 Гілками

Eli86 03.11.2016 14:30 пишет:

Рост 03.11.2016 10:50 пишет:

Автомобіль це, звісно, далекий від ідеалу, але за 6 з хвостиком тисяч, за які він був куплений в салоні новим - чого хотіти? Тим більше, що це автомобіль ще з польських, за 13, чи скільки там йому, років він не морочив голову, на кузові немає жодної іржавої точки, не знаю, що за шайтан-цинкування тоді було.
Хоча дечого хочеться.
А саме - базових цінностей, тобто, комфорту. Комфорту на швидкостях 90+ км/год.
В силу обставин мені зараз доводиться на цьому автомобілі їздити в Європу, а це означає проїзд в день 400+ км, які, звичайно, можна долати і на швидкості до 90. Тільки трохи довго виходить, та й нерідко плутаєшся під колесами в місцевих джигітів. Хочеться по автомагістралі хоча б дозволені 120 їхати.
І тут, власне, вилазить проблема з комфортом. Це питання обговорювалось на форумі, пригадую, давно, років 10 і більше тому.
Є в цьому самохуді проблема: противний резонанс в околі 3000 обертів, який передається від двигуна на кузов. Якщо резонанси на нижчих передачах можна обійти, просто не докручуючи до цієї частоти обертання, тим більше, що двигун налаштований як низовий, ущербно при такій манері в потоці себе не відчуватимеш. Але на п'ятій передачі цей резонанс починається від 95 (105 по спідометру, до речі, хто не в курсі, якщо у вас 175/70 R13, спідометр завищує покази на 10 км/год) і триває майже до 110 (120 по спідометру). А далі уже двигун ревіти починає неприємно.
І в мене запитання - виробник за це десятиліття якось вирішив цю проблему з резонансом? Може на нових Сенсах якісь інші кронштейни двигуна/коробки? Наскільки пригадую, тоді, в обговореннях, зійшлися на думці, що в них проблема, але що з цим робити не придумали.
Порятуйте страждущого мандрівника. Дякую.




Вот тебе ответ и единственный бюджетный вариант: http://avtozapchasti-zaz.uaprom.net/p30673186-komplekt-shesterenok-peredachi.html Покупаешь комплект шестеренок 5-й передачи КПП Таврии с передаточным числом 0.73, 27 на 37 зубьев, и едешь на СТО для замены, хотя и в гараже поменять не сложно, главное чтобы крышка на кпп открутилась (а то мы знаем )

При 3000 тысячах - скорость больше 120км\час...
Свой Сенс так и продал, человек досихпор ездит и благодарит)))

П.С 90% что найдешь эти шестерни только б\у, и покупать желательно только те что работали "в паре". Из неприятного, будет скорее всего небольшой свист, который чуток лечиться добавлением лишнего стакана масла в КПП. Удачи))



Дякую, надто кардинальні переробки. Буду тошнити і терпіти


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2001
С нами с 31.12.2004

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Serge_G]
      3 ноября 2016 в 20:54 Гілками

Serge_G 03.11.2016 14:31 пишет:

Шо то, то ли лыжи у меня не едут но я не могу понять, в комфорт этого пепелаца можно столько вложить и без толку, что проще сразу, в той же Европе, что-то другое прихватить на обратном пути, махнуть сеньку т. с. не глядя.



Справа в тому, що це не моя машина.
Так обставини склалися.
Думав, може якось малою кров'ю можна виправити.
Так в Сенс вкладатися точно смислу нема.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
opt
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 3534
С нами с 26.11.2012

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Рост]
      3 ноября 2016 в 20:57 Гілками

Не пойму, где вы нашли кардинальные переработки? 550грн за комплект шестерней и ещё тыщёнку за работу? (тут не берусь сказать)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2001
С нами с 31.12.2004

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: opt]
      3 ноября 2016 в 21:07 Гілками

opt 03.11.2016 20:57 пишет:

Не пойму, где вы нашли кардинальные переработки? 550грн за комплект шестерней и ещё тыщёнку за работу? (тут не берусь сказать)



Медицина, брате.
Довелось викласти кругленьку суму на лікування близької людини, ще частину винен, а ще треба регулярно раз на місяць в ту клініку кататись.
Тут зайвими півтора тисячами не дуже порозкидаєшся.
Але дякую, що знайшов час відписати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
35 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2798
С нами с 23.06.2010

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: opt]
      3 ноября 2016 в 21:49 Гілками

opt 03.11.2016 20:57 пишет:

Не пойму, где вы нашли кардинальные переработки? 550грн за комплект шестерней и ещё тыщёнку за работу? (тут не берусь сказать)



+1, только чуток поправлю, замена на СТО мне стоила 300грн.
Нечего там менять, когда машина на подьемнике, то 2 песни Меладзе и всё готово..

п.с касательно автора - Не совсем ясна суть его записи тут, особенно после последних комментариев))
Подсказывают очень бюджетное решение на сегодняшний день, а говорит дорого..

Змінено Eli86 (21:51 03/11/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2001
С нами с 31.12.2004

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Eli86]
      3 ноября 2016 в 22:56 Гілками

Eli86 03.11.2016 21:49 пишет:

opt 03.11.2016 20:57 пишет:

Не пойму, где вы нашли кардинальные переработки? 550грн за комплект шестерней и ещё тыщёнку за работу? (тут не берусь сказать)



+1, только чуток поправлю, замена на СТО мне стоила 300грн.
Нечего там менять, когда машина на подьемнике, то 2 песни Меладзе и всё готово..

п.с касательно автора - Не совсем ясна суть его записи тут, особенно после последних комментариев))
Подсказывают очень бюджетное решение на сегодняшний день, а говорит дорого..



Я ж подякував за поради.
Подумаю, може ще й скористаюсь.
Але написали, що вартість 550 + 1000 за роботу. Крім того отримуємо більшу діру між 4 і 5 передачами, як це буде на практиці не знаю. Можливо, втратиться динаміка на п'ятій і доведеться щоб розганятись, кожен раз скидати на 4, а там оте ревіння чекає.
550 + 300... Це реально? Бо недавно ремінь+натяжний+помпу міняв не в найдорожчому місці, 250 заплатив. А тут шестерні в коробці.
Крім того, напевно, треба хоч часткову шумку зробити, принаймні резонанси підлоги в ногах переднього пасажира точно чути.

Крім того, ця вартість уже співставима з іще одним варіантом для мене, який значно кращий і пов'язаний з іншим автомобілем, в якому немає ніяких резонансів, тотального запотівання вікон в дощ і т.п.

Буду думати і вибирати,що робити.

Ще раз дякую за інформацію


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2001
С нами с 31.12.2004

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Eli86]
      3 ноября 2016 в 22:59 Гілками

Eli86 03.11.2016 21:49 пишет:


Нечего там менять, когда машина на подьемнике, то 2 песни Меладзе и всё готово..




Ну от, ще одна проблема. Терпіти не можу Меладзе.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
47 лет (28 лет за рулем), Львов
Сообщения: 4730
С нами с 29.04.2009

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Рост]
      3 ноября 2016 в 23:02 Гілками

Рост 03.11.2016 20:43 пишет:

Просто Кіт 03.11.2016 11:47 пишет:

Рост 03.11.2016 10:50 пишет:


І в мене запитання - виробник за це десятиліття якось вирішив цю проблему з резонансом? Може на нових Сенсах якісь інші кронштейни двигуна/коробки?



Ні.
Поки сєкас був новий - резонанс був в межах 105-110 (по спідомЕтру). 115 вже не чулося. Зараз гуде від 90-та, але грішу на неякісну руру випердову - відразу після заміни така фігня почалася.
Кажуть, що можна вилікувати заміною шестерні на головній передачі (на таврійську кажись), але хз



Спершу теж так було, 105-115 по спідометру.
Тепер 105-120.
Рура випердова ще рідна, недавно поогоріли штані, купив нові, але коли зняли старі, то заварили їх і поставили назад. Нові - це хлам ізначально.
Штатна рура вже варена тричі у всім відомому місці (згин перед глушником), але ще тримається.
Не повірите, але в машині пробіг 68 ткм. Батько купував на дачу суто їздити, чим і займається.
Ще я поміняв стійки з опорами, і ричаги, бо кульові опори навернулись. І пару раз чистив дпдз. Ну і фільтри, само собою. Решта все працює. Хіба зараз почали постукувати/порипувати стійки стабілізатора, хоча на вигляд ще цілком.
Ще довелось потрусити замок багажника, в решті безпроблемний пенсіонерський автомобіль. Ага, ще навернулася помпа омивача скла, поставив з зубила, була просто під руками



та то в тебе пестня, а не машина. в моєму сєкасі вже третя помпа стоїть, зліва двічі міняв зовнішній шрус і скоро буду другий раз міняти внутрішній хоча справа все рідне.
а щодо кондюка - то ти даремно. у Львові нема де розганятися, так і так більше стоїш, ніж їдеш (моя середня за добу швидкість рідко вища 17 км/год), так що хоч не прієш літом...
зі. щодо рури - прогорів останній баняк, та ще й, курва, відгнив від труби. хоча грішити нема чого - прослужила рурка 80+ ткм.

Змінено Просто Кіт (23:05 03/11/2016)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Киев
Сообщения: 243
С нами с 29.03.2005

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Рост]
      4 ноября 2016 в 09:40 Гілками

В моїй юності був у мене такий звір під назвою "сенс". Резонанс у ньому завдяки глибокій задумці українських інженерів, які спростили вихлопну систему від ланоса і викинули резонатор.
Так от, самий розумний спосіб побороти резонанс в сенсі - це продати його.
Я так зробив 10 років тому, допомогло відразу:)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
35 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2798
С нами с 23.06.2010

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Рост]
      4 ноября 2016 в 09:40 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Рост 03.11.2016 22:56 пишет:


Я ж подякував за поради.
Подумаю, може ще й скористаюсь.
Але написали, що вартість 550 + 1000 за роботу. Крім того отримуємо більшу діру між 4 і 5 передачами, як це буде на практиці не знаю. Можливо, втратиться динаміка на п'ятій і доведеться щоб розганятись, кожен раз скидати на 4, а там оте ревіння чекає.
550 + 300... Це реально? Бо недавно ремінь+натяжний+помпу міняв не в найдорожчому місці, 250 заплатив. А тут шестерні в коробці.
Крім того, напевно, треба хоч часткову шумку зробити, принаймні резонанси підлоги в ногах переднього пасажира точно чути.

Крім того, ця вартість уже співставима з іще одним варіантом для мене, який значно кращий і пов'язаний з іншим автомобілем, в якому немає ніяких резонансів, тотального запотівання вікон в дощ і т.п.

Буду думати і вибирати,що робити.

Ще раз дякую за інформацію




Частично складывается впечатление что вы хотите от Сенса невозможного . Изначально когда втулили мотор от Таврии в Ланос, была цель удешевить машину до класса "бюджетнее некуда", да и задача Сенса не в соревнованиях участвовать на автобане, а доставить максимум пару человек и пару сумок из точки А в точку Б. Отсюда и крейсерская скорость его - это 90-100))

Касательно ценообразования, если брать мой случай то шестерни вообще купил за 300грн, и работа стоила столько же.
Вот мое фото в момент замены, что бы Вы воочию убедились что там незачто платить больше 300ста гривен))

Частично складывается впечатление что вы хотите от Сенса невозможного . Изначально когда втулили мотор от Таврии в Ланос, была цель удешевить машину до класса "бюджетнее некуда", да и задача Сенса не в соревнованиях участвовать на автобане, а доставить максимум пару человек и пару сумок из точки А в точку Б


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 2001
С нами с 31.12.2004

Re: Сенс мучить, вселіть надію (резонанс) [Re: Просто Кіт]
      4 ноября 2016 в 10:26 Гілками

Просто Кіт 03.11.2016 23:02 пишет:

Рост 03.11.2016 20:43 пишет:

Просто Кіт 03.11.2016 11:47 пишет:


В ответ на:

...




Ні.
Поки сєкас був новий - резонанс був в межах 105-110 (по спідомЕтру). 115 вже не чулося. Зараз гуде від 90-та, але грішу на неякісну руру випердову - відразу після заміни така фігня почалася.
Кажуть, що можна вилікувати заміною шестерні на головній передачі (на таврійську кажись), але хз



Спершу теж так було, 105-115 по спідометру.
Тепер 105-120.
Рура випердова ще рідна, недавно поогоріли штані, купив нові, але коли зняли старі, то заварили їх і поставили назад. Нові - це хлам ізначально.
Штатна рура вже варена тричі у всім відомому місці (згин перед глушником), але ще тримається.
Не повірите, але в машині пробіг 68 ткм. Батько купував на дачу суто їздити, чим і займається.
Ще я поміняв стійки з опорами, і ричаги, бо кульові опори навернулись. І пару раз чистив дпдз. Ну і фільтри, само собою. Решта все працює. Хіба зараз почали постукувати/порипувати стійки стабілізатора, хоча на вигляд ще цілком.
Ще довелось потрусити замок багажника, в решті безпроблемний пенсіонерський автомобіль. Ага, ще навернулася помпа омивача скла, поставив з зубила, була просто під руками



та то в тебе пестня, а не машина. в моєму сєкасі вже третя помпа стоїть, зліва двічі міняв зовнішній шрус і скоро буду другий раз міняти внутрішній хоча справа все рідне.
а щодо кондюка - то ти даремно. у Львові нема де розганятися, так і так більше стоїш, ніж їдеш (моя середня за добу швидкість рідко вища 17 км/год), так що хоч не прієш літом...
зі. щодо рури - прогорів останній баняк, та ще й, курва, відгнив від труби. хоча грішити нема чого - прослужила рурка 80+ ткм.



Помпу я теж раз міняв, влітку, перед початком моєї євроепопеї, разом з ремнем і натяжним, на всяк випадок, щоб де в дорозі не вклинило.
Машина, схоже, безнадійна, навіть те, що він побував в Нюрнбергу і Штутгарті його не надихнуло
Хоча, з другого боку, і не ламався ніде за ці 12 тисяч за останні чотири місяці. Уже добре.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумDaewoo форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 21908

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія