autoua
×
Autoua.netФорумHonda, Acura форум

Civic 2016 какой-то странный (2/2)

Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7171
С нами с 12.11.2002

Re: Civic 2016 какой-то странный [Re: zum-zum]
      22 сентября 2016 в 11:52 Гілками

В ответ на:

Так что пока только будем картинки в инэте рассматривать.




Серый рынок не дремлет, сивиков вроде куча на ria...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Укроп *
-1104 лет за рулем, Киев
Сообщения: 18644
С нами с 07.11.2007

Re: Civic 2016 какой-то странный [Re: zum-zum]
      22 сентября 2016 в 11:52 Гілками

zum-zum 22.09.2016 10:39 пишет:

Vovius 21.09.2016 19:07 пишет:

zum-zum 21.09.2016 12:16 пишет:


В ответ на:

...





Ты хондовод или нет?
У Хонды в Украине уже нет импортёра "Хонда Украина". А появился дистрибьютор "Прайд Мотор".
Так вот дистрибьютор и говорит, чтобы пока не мечтали ни о Сивике, ни о дизеле, ни о HR-V с Джазом


імхо, здувся як раз імпортер. В Європі, Штатах і Канаді Хонда одна з найпопулярніших марок, це я кажу те що бачу наочно. І ось ці моделі всі дуже популярні




Как по мне, то причин много. Одна из главных - у Хонды всё таки приоритет американский и азиатский рынки. А наши рынки (это Украина, Беларусь, Россия и Казахстан) уже даже отдельным кодом региона идём с Европой.
Тон задаёт российский рынок, все остальные получают по остаточному принципу
Вторая причина - на мой взгляд, не самая удачная политика импортёра по продвижению бренда. В актив могу занести только увеличение количества дилеров в несколько раз. А толку от этого? Да, смогли перейти на американские поставки Аккордов, СР-В и Сивиков, что уменьшило окончательную цену, но серьёзно не повлияло на общие продажи.
И никак не удаётся снизить закупочную цену для нас.
Так что пока только будем картинки в инэте рассматривать.
В перспективе - выход нового Пилота.


У Хонды все закончилось с выходом нового Сивика в 2012-м, Аккордом 2012 и прочее. Марка стала мраком

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Vancouver, BC, Canada
Сообщения: 11885
С нами с 08.09.2006

Re: Civic 2016 какой-то странный [Re: Dns_kobra]
      22 сентября 2016 в 16:02 Гілками

Dns_kobra 22.09.2016 11:52 пишет:

zum-zum 22.09.2016 10:39 пишет:

Vovius 21.09.2016 19:07 пишет:


В ответ на:

...



імхо, здувся як раз імпортер. В Європі, Штатах і Канаді Хонда одна з найпопулярніших марок, це я кажу те що бачу наочно. І ось ці моделі всі дуже популярні




Как по мне, то причин много. Одна из главных - у Хонды всё таки приоритет американский и азиатский рынки. А наши рынки (это Украина, Беларусь, Россия и Казахстан) уже даже отдельным кодом региона идём с Европой.
Тон задаёт российский рынок, все остальные получают по остаточному принципу
Вторая причина - на мой взгляд, не самая удачная политика импортёра по продвижению бренда. В актив могу занести только увеличение количества дилеров в несколько раз. А толку от этого? Да, смогли перейти на американские поставки Аккордов, СР-В и Сивиков, что уменьшило окончательную цену, но серьёзно не повлияло на общие продажи.
И никак не удаётся снизить закупочную цену для нас.
Так что пока только будем картинки в инэте рассматривать.
В перспективе - выход нового Пилота.


У Хонды все закончилось с выходом нового Сивика в 2012-м, Аккордом 2012 и прочее. Марка стала мраком


Ну я б не казав так за всіх Мені подобається продукція Хонди: мій Акорд, СР-В дружини, який продали бо переїхали, в перспективі, при подальшому переїзді буду розглядати нові Хонди для себе. Те, що вони стали якісь там "не пацанські" мені пофіг абсолютно, по своїх споживацьких параметрах вона мене повністю влаштовує, і насправді, відверто, у сегменті, наприклад, "запальничок" були завжди поцікавіше варіанти тому природньо, що вони переорієнтувались на те, що в них виходить краще. Якщо "мрак" - ну просто стрибай на іншу марку, особисто для мене як раз при виборі седану мраком були пенсіонерська Кемрі, унилі всередині шокапець Субару, Мазда 6 була ще нічо але гірше відверто у всьому (все імхо)...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумHonda, Acura форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  valdex, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 25396

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія