autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Ідеальна машина для дріфту (2/2)

Достоевский *
19 лет за рулем, Vorlon Planet
Сообщения: 6727
С нами с 14.08.2011

Re: Ідеальна машина для дріфту [Re: Zazotavr]
      15 января 2017 в 14:41 Гілками

Zazotavr 15.01.2017 13:11 пишет:

kvadjagan 15.01.2017 12:37 пишет:

Вчера говорили с кумовьями - владельцами пузотерок, каждый расказывал как героически выталкивал машину из сугробов,



Не догоняю: на фига в такую погоду по сёлам рассекать? Чтобы было что рассказать?


вот как камрад выше написал - люди живут в селах. Выезжали по делам, в частности пополнить запасы продуктов. Купить одежки детишкам + 150 разных дел. Ничего дико страшного в этом нем, по селу ходят люди даже ночью. Все равно ктото поможет толкать. Можно и лопатой окопаться, температура совсем не -20. Угрозы для жизни нет. И в машине всегда родычи, толкать есть кому
Так что все вполне безопасно и рационально.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
19 лет за рулем, Vorlon Planet
Сообщения: 6727
С нами с 14.08.2011

Re: Ідеальна машина для дріфту [Re: nickka]
      15 января 2017 в 14:43 Гілками

nickka 15.01.2017 13:15 пишет:

Zazotavr 15.01.2017 13:11 пишет:

kvadjagan 15.01.2017 12:37 пишет:

Вчера говорили с кумовьями - владельцами пузотерок, каждый расказывал как героически выталкивал машину из сугробов,



Не догоняю: на фига в такую погоду по сёлам рассекать? Чтобы было что рассказать?




Прикинь, там некоторые живут. С жигами и тавронами в том числе



+100500, причем жига и таврон это еще проходимцы, народ на матизах выезжает и на разных китайских конкуретнах матиза, короче а и б кузовной класс. А на москвичах и тазах арабский дрифт в селах видел много раз. Причем дрифт был незапланированный


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36045
С нами с 13.03.2008

Re: Ідеальна машина для дріфту [Re: Рост]
      15 января 2017 в 14:45 Гілками

яка глибина протектора спереду і позаду?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
48 лет (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 21739
С нами с 26.05.2010

Re: Ідеальна машина для дріфту [Re: kvadjagan]
      15 января 2017 в 16:12 Гілками

kvadjagan 15.01.2017 14:41 пишет:

... Купить одежки детишкам...






Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
19 лет за рулем, Vorlon Planet
Сообщения: 6727
С нами с 14.08.2011

Re: Ідеальна машина для дріфту [Re: Цуг]
      15 января 2017 в 16:12 Гілками

Цуг 15.01.2017 14:45 пишет:

яка глибина протектора спереду і позаду?



у ТС-а или меня? Мой протектор максимально живой и с ламельками, резина 1.5 к километров пробежала.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36045
С нами с 13.03.2008

Re: Ідеальна машина для дріфту [Re: kvadjagan]
      15 января 2017 в 16:58 Гілками

kvadjagan 15.01.2017 16:12 пишет:

Цуг 15.01.2017 14:45 пишет:

яка глибина протектора спереду і позаду?



у ТС-а или меня? Мой протектор максимально живой и с ламельками, резина 1.5 к километров пробежала.




У ТС звісно

Але дякую, було цікаво


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
50 лет (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 3240
С нами с 19.02.2013

Re: Ідеальна машина для дріфту [Re: kvadjagan]
      15 января 2017 в 19:49 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

kvadjagan 15.01.2017 14:41 пишет:

Zazotavr 15.01.2017 13:11 пишет:

kvadjagan 15.01.2017 12:37 пишет:

Вчера говорили с кумовьями - владельцами пузотерок, каждый расказывал как героически выталкивал машину из сугробов,



Не догоняю: на фига в такую погоду по сёлам рассекать? Чтобы было что рассказать?


вот как камрад выше написал - люди живут в селах. Выезжали по делам, в частности пополнить запасы продуктов. Купить одежки детишкам + 150 разных дел. Ничего дико страшного в этом нем, по селу ходят люди даже ночью. Все равно ктото поможет толкать. Можно и лопатой окопаться, температура совсем не -20. Угрозы для жизни нет. И в машине всегда родычи, толкать есть кому
Так что все вполне безопасно и рационально.



Он не согласен с тобой...

Он не согласен с тобой.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1977
С нами с 31.12.2004

Re: Ідеальна машина для дріфту [Re: Zazotavr]
      15 января 2017 в 23:53 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Zazotavr 15.01.2017 13:11 пишет:

kvadjagan 15.01.2017 12:37 пишет:

Вчера говорили с кумовьями - владельцами пузотерок, каждый расказывал как героически выталкивал машину из сугробов,



Не догоняю: на фига в такую погоду по сёлам рассекать? Чтобы было что рассказать?



Ну як, домовились з друзями біля каміна поколядувати сьогодні, що ж, відміняти через те, що сніг падав?
Оце моя сільська дорога сьогодні, після вчорашнього нічного снігопаду (випало до порогу машини). Село тупікове, єсішо, закінчується Святоуспенською Унівською Лаврою. Певно, в цьому причина

Ну як, домовились з друзями біля каміна поколядувати сьогодні, що ж, відміняти через те, що сніг падав.Оце моя сільська дорога сьогодні, після вчорашнього нічного снігопаду (випало до порогу машини)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1977
С нами с 31.12.2004

Re: Ідеальна машина для дріфту [Re: Рост]
      16 января 2017 в 01:12 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Перепрошую за перевернуте фото, я троха п'яний і з тіліпона
А це подвір'я, яке виходить прямо от на ту дорогу. Уже мною розкиданий сніг. На суперповномуприводі я, може, заїхав би і так, але щоб ходити, все рівно ж сніг треба відкинути. Так шо нашо мені той привід...

Перепрошую за перевернуте фото, я троха п


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
19 лет за рулем, Vorlon Planet
Сообщения: 6727
С нами с 14.08.2011

Re: Ідеальна машина для дріфту [Re: Рост]
      16 января 2017 в 17:22 Гілками

Рост 16.01.2017 01:12 пишет:

Перепрошую за перевернуте фото, я троха п'яний і з тіліпона
А це подвір'я, яке виходить прямо от на ту дорогу. Уже мною розкиданий сніг. На суперповномуприводі я, може, заїхав би і так, але щоб ходити, все рівно ж сніг треба відкинути. Так шо нашо мені той привід...



тобі потрібно було щоб не орудовати лопатою окрім повного приводу з блокуванням усіх можливих диференціалів ще портальні мости і кліренсу сантиметрів 40 щоб не посадити авто на пузо. У меня двір довжиною метрів 20, і після снігу потрібно пів дня махати лопатою щоб проїхати через двір.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
19 лет за рулем, Vorlon Planet
Сообщения: 6727
С нами с 14.08.2011

Re: Ідеальна машина для дріфту [Re: Vvv136]
      16 января 2017 в 17:26 Гілками

Vvv136 15.01.2017 19:49 пишет:

kvadjagan 15.01.2017 14:41 пишет:

Zazotavr 15.01.2017 13:11 пишет:


В ответ на:

...




Не догоняю: на фига в такую погоду по сёлам рассекать? Чтобы было что рассказать?


вот как камрад выше написал - люди живут в селах. Выезжали по делам, в частности пополнить запасы продуктов. Купить одежки детишкам + 150 разных дел. Ничего дико страшного в этом нем, по селу ходят люди даже ночью. Все равно ктото поможет толкать. Можно и лопатой окопаться, температура совсем не -20. Угрозы для жизни нет. И в машине всегда родычи, толкать есть кому
Так что все вполне безопасно и рационально.



Он не согласен с тобой...



Демотиватор с Пашинским классный , но про него уже тут 100500 баянов порвали. Если я правильно помню то в ситуации с Пашинским мужики толкали бус вдоль трассы ночь, а трасса через село идет. А у кумовей ситуации были когда они в сугробы заезжали внутри села на обочине, где депутаты супергерои не бывают теоретически. И машина была на ходу ее достаточно было на пол метра подвинуть из сугроба до появления зацепа колес.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
47 лет (28 лет за рулем), Львов
Сообщения: 4730
С нами с 29.04.2009

Re: Ідеальна машина для дріфту [Re: Рост]
      16 января 2017 в 17:50 Гілками

Рост 15.01.2017 03:40 пишет:

Любите пороздавати кута і шукаєте підходящу для цього машину?
Ланос! Той, що Сенс. Ідеально.
Сьогодні Ййолоппукіі вирішив закидати снігом Львів. Правда, для чогось мокрим і при плюсовій температурі.
Ну і от, виявилось, що треба мені дуже швидко потрапити з одного місця, тай в інше.
Що ж, їду я собі спокійно сімдесят по Пасічній, під колесами снігова каша, мокрий сніг з водою, при чому нічого особливого, так, пару сантиметрів. І несподівано, газ я тут не кидав, і, тим більше, не гальмував, тобто на рівному газі, по прямій, задниця починає обганяти перед. При чому впевнено обганяти, вже під 45 градусів. Був би на мому місці якийсь пенсіонер, чи олень, точно б крутануло. Ну добре, газ, кермо, вирівнюю машину, скидаю трохи швидкість, і продовжую шлях добряче озадачений, бо причини для такої поведінки передньопривідної машини не було, від слова взагалі. Ні, ззаду не лиса літня гума.
Добре, встиг, куда треба, всі живі і цілі. Назад уже їхав геть не поспішаючи. Ну і треба на стоянку. А в мене по дорозі туди є поворот вісімка (ну, на 180 градусів, розворот фактично, львів'яни знають, зі Стрийської на Луганську поворот), і от, їду аж 30, все під контролем, і десь з третини повороту я розумію, що лАнос вирішив порозважатися і ще пороздавати кута. І проїхати цю вісімку в керованому заносі. Ну добре, розважаємось, при чому траекторія малюється ну просто ідеальна. Я ні разу не Кен Блок, і якщо би хотів свідомо так проїхати, не впевнений, що вийшло б це з першого разу.
Так що, якщо ви шукаєте ідеальну машину для дріфту - Сенс. Геніальний витвір васадзепрому.
А ви ще кажете, що вони не здатні хорошу машину зробити.

ПС. Це якось власне з мокрою сніговою кашою пов'язано. Бо ні на льоді, ні на вкатаному снігу машин нічого подібного витворити не намагався.
Так що сенсоводи, будьте пильні.



може барабани підклинюють?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
охотник **
44 года за рулем, Киев
Сообщения: 25510
С нами с 17.04.2003

Re: Ідеальна машина для дріфту [Re: nickka]
      16 января 2017 в 18:03 Гілками

nickka 15.01.2017 09:36 пишет:

Именно на вот такой околонулевой непочищенной каше мою переднеприводнушку легулярно поднашивает или пытается. На заезде во двор под 90 градусов гарантировано, и при подъезде к подъезду по прямой с небольшим подъемом на скоростях гораздо меньших, чем 70, слегка.




Невнимательно читаеш? Чел ехал по прямой, с равномерной скоростью, не дергая рулем и не притормаживая.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
охотник **
44 года за рулем, Киев
Сообщения: 25510
С нами с 17.04.2003

Re: Ідеальна машина для дріфту [Re: kvadjagan]
      16 января 2017 в 18:55 Гілками

kvadjagan 15.01.2017 14:43 пишет:

причем жига и таврон это еще проходимцы,



Классика фтопку, а переднеприводные рулят. Тавра тоже рулез. Я вчерась выезжал с дачи - пришлось долго сцеплением раскачивать машинку, пока она стала в колею всеми колесами и поехала. Славута это проделывала быстрее - авто намного легче, и при хорошей резине быстрее проскакивает мелкие неровности под колесами. Суббота - все таяло, а я поленился снег на дороге расгрести как надо. Вот и пришлось побуксовать вчера на льду. Но по колее жулька уже пошла нормально, больше нигде не буксовал.
Обещают снова снег на днях вроде.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
37 лет, Киев
Сообщения: 517
С нами с 04.12.2009

Re: Ідеальна машина для дріфту [Re: Рост]
      16 января 2017 в 19:03 Гілками

С ручника забыл снять

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ex NetGuy ***
52 года (34 года за рулем), Львів
Сообщения: 1977
С нами с 31.12.2004

Re: Ідеальна машина для дріфту [Re: Просто Кіт]
      16 января 2017 в 19:57 Гілками

Просто Кіт 16.01.2017 17:50 пишет:

Рост 15.01.2017 03:40 пишет:

Любите пороздавати кута і шукаєте підходящу для цього машину?
Ланос! Той, що Сенс. Ідеально.
Сьогодні Ййолоппукіі вирішив закидати снігом Львів. Правда, для чогось мокрим і при плюсовій температурі.
Ну і от, виявилось, що треба мені дуже швидко потрапити з одного місця, тай в інше.
Що ж, їду я собі спокійно сімдесят по Пасічній, під колесами снігова каша, мокрий сніг з водою, при чому нічого особливого, так, пару сантиметрів. І несподівано, газ я тут не кидав, і, тим більше, не гальмував, тобто на рівному газі, по прямій, задниця починає обганяти перед. При чому впевнено обганяти, вже під 45 градусів. Був би на мому місці якийсь пенсіонер, чи олень, точно б крутануло. Ну добре, газ, кермо, вирівнюю машину, скидаю трохи швидкість, і продовжую шлях добряче озадачений, бо причини для такої поведінки передньопривідної машини не було, від слова взагалі. Ні, ззаду не лиса літня гума.
Добре, встиг, куда треба, всі живі і цілі. Назад уже їхав геть не поспішаючи. Ну і треба на стоянку. А в мене по дорозі туди є поворот вісімка (ну, на 180 градусів, розворот фактично, львів'яни знають, зі Стрийської на Луганську поворот), і от, їду аж 30, все під контролем, і десь з третини повороту я розумію, що лАнос вирішив порозважатися і ще пороздавати кута. І проїхати цю вісімку в керованому заносі. Ну добре, розважаємось, при чому траекторія малюється ну просто ідеальна. Я ні разу не Кен Блок, і якщо би хотів свідомо так проїхати, не впевнений, що вийшло б це з першого разу.
Так що, якщо ви шукаєте ідеальну машину для дріфту - Сенс. Геніальний витвір васадзепрому.
А ви ще кажете, що вони не здатні хорошу машину зробити.

ПС. Це якось власне з мокрою сніговою кашою пов'язано. Бо ні на льоді, ні на вкатаному снігу машин нічого подібного витворити не намагався.
Так що сенсоводи, будьте пильні.



може барабани підклинюють?



Зовсім недавно лазив дивитися, що робиться з задніми колодками, бо іноді при гальмуванні появлявся писк. Все там добре, нічого не клинить.
Заодно був дещо заскочений необхідністю відкрутити ступичну гайку і виколупати підшипник, щоб зняти барабан. Але сама конструкція задніх гальм мені сподобалась.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
3 користувачів і 9 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3584

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія