autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Кто слышал про Кампанія "За безпечні дороги"?

RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42757
С нами с 02.04.2007

Кто слышал про Кампанія "За безпечні дороги"?
      20 января 2017 в 15:21 Гілками

А кто слышал про организацию Кампанія "За безпечні дороги" ?

Открыл их в ФБ посмотреть https://www.facebook.com/saferoadsua/

Из последних постов понял, что их безопасность это не отбойники, не отсутствие ям, не исключение возможности появления пешехода на проезжей части и вылета автомобиля на тротуар, а снижение скорости. Т.е. проще и выгодней всего снизить скорость, а не сделать дороги. Ну и наверное попутно попилить денег на свою контору.

С их странички:

В ответ на:

Перевищення швидкості - найчастіша причина ДТП зі смертельним наслідком.




В ответ на:

Мустафа Найєм, Народний депутат України:
- Необхідно все ж таки зменшити межу перевищення, яка зараз 20, до 10 км/год. Також варто зменшити швидкість у містах до 50 кілометрів. Думаю, що за півроку завдяки цим змінам і автоматичній фіксації нам вдасться зменшити рівень аварійності.»




Змінено Alexandr (15:22 20/01/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
CRX
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 2626
С нами с 09.06.2005

Re: Кто слышал про Кампанія "За безпечні дороги"? [Re: Alexandr]
      20 января 2017 в 15:28 Гілками

Alexandr 20.01.2017 15:21 пишет:


В ответ на:

Мустафа Найєм, Народний депутат України:
- Необхідно все ж таки зменшити межу перевищення, яка зараз 20, до 10 км/год. Також варто зменшити швидкість у містах до 50 кілометрів. Думаю, що за півроку завдяки цим змінам і автоматичній фіксації нам вдасться зменшити рівень аварійності.»






Он уже стал экспертом по безопасности дорожного движения?
Можно еще одно ноу-хау применить: по четным дням ездят только машины с четным суммарным числом в номере, по нечетным-нечетные. Аварийность сразу упадет в два раза...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Сообщения: 7152
С нами с 13.03.2012

Re: Кто слышал про Кампанія "За безпечні дороги"? [Re: Alexandr]
      20 января 2017 в 15:38 Гілками

Это что-то типа "Украина без Кучмы"

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42757
С нами с 02.04.2007

Re: Кто слышал про Кампанія "За безпечні дороги"? [Re: Alexandr]
      20 января 2017 в 15:42 Гілками

наверное пилят грант

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
CRX
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 2626
С нами с 09.06.2005

Re: Кто слышал про Кампанія "За безпечні дороги"? [Re: Alexandr]
      20 января 2017 в 15:49 Гілками

Найем недавно в FB хвастался, что купил первую машину. Может его, как начинающего водителя, слишком пугает, что все вокруг слишком быстро ездят?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
GSE
Супер писатель! *
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2548
С нами с 11.06.2015

Re: Кто слышал про Кампанія "За безпечні дороги"? [Re: CRX]
      20 января 2017 в 16:40 Гілками

Когда Найем своему водителю говорит В****, вруби сирену, погнали, я опаздываю - он шибко думает про безопасность на дорогах? И Фаетон с синими номерами рассекает далеко не на 50 км/ч, там минимум в два раза нужно умножить.

Готовят почву в виде ыкспердного мнения , грантоеды хреновы

И если че то так уж сложилось что водителя МН знаю лично. Так что пусть Масик втирает кому-то другому про безопасность и то что все беды от скорости Не смог полицию возглавить, так решил откатный процент со штрафов поиметь - еще 5 млн квартирку со своей депутатской з/п купит и на кого-то запишет без права отчуждения


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
Киев
Сообщения: 153
С нами с 12.09.2016

Re: Кто слышал про Кампанія "За безпечні дороги"? [Re: GSE]
      20 января 2017 в 19:28 Гілками

GSE 20.01.2017 16:40 пишет:

Когда Найем своему водителю говорит В****, вруби сирену, погнали, я опаздываю - он шибко думает про безопасность на дорогах? И Фаетон с синими номерами рассекает далеко не на 50 км/ч, там минимум в два раза нужно умножить.

Готовят почву в виде ыкспердного мнения , грантоеды хреновы

И если че то так уж сложилось что водителя МН знаю лично. Так что пусть Масик втирает кому-то другому про безопасность и то что все беды от скорости Не смог полицию возглавить, так решил откатный процент со штрафов поиметь - еще 5 млн квартирку со своей депутатской з/п купит и на кого-то запишет без права отчуждения



Как раз он (и такие как он) о безопасности и думают. О своей. Если все остальные вообще стоять будут, то ему еще комфортней и безопасней будет с сиреной. Плюс бонус - можно попиариться среди основного избирателя - "безлошадных", в своей массе, пенсионеров. И расходы минимальны - всего лишь закон принять. Как не посмотри - сплошной профит


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42757
С нами с 02.04.2007

Re: Кто слышал про Кампанія "За безпечні дороги"? [Re: sm-gs]
      21 января 2017 в 15:52 Гілками

Вчора в рамках Кампанія "За безпечні дороги" провели дуже змістовний і продуктивний круглий стіл в Києві, я був модератором (соррі у всіх, що не дуже вклалися в запланований час - mea culpa!).
Крім кольору одягу, в нас з Mustafa Nayyem майже на 100% співпадають думки і оцінки стосовно проблеми швидкості і того, що з нею треба робити на рівні держави.
(1) терміново повернути контроль швидкості в країну, в будь-якій можливій формі, в першу чергу патрульною поліцією (обладнання в автомобілях) та нагальним прискоренням побудови системи стаціонарних спідкамер;
(2) скасувати безкарних +20км/год (які є в КУПАП), які закріплюють де-факто ліміт швидкості на рівні 80 км в населених пунктах і 110 поза ними. На мою думку, з КУПАП треба цю "маржу" виключити зовсім, тобто санкції де-юре можуть починатись з 61 і 91, але варто залишити поріг толерантності на рівні імплементації і внутрішніх документів нацполіції, і на рівні технічних налаштувань майбутніх камер, скажімо на рівні 10% або 10 км/год. На думку Мустафи, треба його закріпити на рівні 10 км/год.
(3) Перейти на стандартний для ЄС ліміт в населених пунктах 50 км/год. Я це підтримую, скажімо поступово, з 1 червня 2018 року. Із одночасним запровадженням гнучкого встановлення лімітів, коли, скажімо, ліміт починає діяти не одразу на початку села, а там, де є фактори небезпеки (бічні вулиці, пішоходи, зупинки) -- тобто потрібно, як в Польші, активно використовувати знаки початку населеного пункту на синьому фоні 5.47 + знак "Початок щільної забудови" 5.63.1.
(4) Переглянути систему санкцій, зокрема суттєво збільшити відповідальнісь за серйозне перевищення. Скажімо, за перевищення на 30-50 км/год у місті штраф, на мою думку, має складати мінімум 2500 грн, а за перевищення на 50+ штраф має бути на рівні алкоголю (10 тис грн) + на місці позбавляти водійських прав на 1-3 місяці. Це мої думки, не знаю чи Мустафа погоджуєтсья, чи вимагає кримінальної відповідальності.
(5) Безумовно, потрібно системно вживати інженерних заходів, які впливають на швиждкість (кільцеві перехрестя, направляючі і гальмівні острівці, підняті переходи, острівці безпеки, звуження смуг руху ітд), і мають бути державні і міські програми.
(6) Звісно, потрібно ці зміни супроводжувати інформаційними і просвітницькими кампаніями, які пояснюють ризики швидкості і необхідність цих усіх змін в державній політиці, перелічені вище.
Я ще напишу більш деталізований текст з аргументацією, але поки що це коротко тези. Буду радий почути думки тих, хто в темі -- як слова підтримки, так і аргументовані заперечення.
Дякую чудовій команді і партнерам Кампанія "За безпечні дороги" ! З вами працювати -- саме задоволеня!


https://www.facebook.com/zagreba


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шашечник *
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 35532
С нами с 28.01.2009

Re: Кто слышал про Кампанія "За безпечні дороги"? [Re: Alexandr]
      21 января 2017 в 15:59 Гілками

Alexandr 21.01.2017 15:52 пишет:

Вчора в рамках Кампанія "За безпечні дороги" провели дуже змістовний і продуктивний круглий стіл в Києві, я був модератором (соррі у всіх, що не дуже вклалися в запланований час - mea culpa!).
Крім кольору одягу, в нас з Mustafa Nayyem майже на 100% співпадають думки і оцінки стосовно проблеми швидкості і того, що з нею треба робити на рівні держави.
(1) терміново повернути контроль швидкості в країну, в будь-якій можливій формі, в першу чергу патрульною поліцією (обладнання в автомобілях) та нагальним прискоренням побудови системи стаціонарних спідкамер;
(2) скасувати безкарних +20км/год (які є в КУПАП), які закріплюють де-факто ліміт швидкості на рівні 80 км в населених пунктах і 110 поза ними. На мою думку, з КУПАП треба цю "маржу" виключити зовсім, тобто санкції де-юре можуть починатись з 61 і 91, але варто залишити поріг толерантності на рівні імплементації і внутрішніх документів нацполіції, і на рівні технічних налаштувань майбутніх камер, скажімо на рівні 10% або 10 км/год. На думку Мустафи, треба його закріпити на рівні 10 км/год.
(3) Перейти на стандартний для ЄС ліміт в населених пунктах 50 км/год. Я це підтримую, скажімо поступово, з 1 червня 2018 року. Із одночасним запровадженням гнучкого встановлення лімітів, коли, скажімо, ліміт починає діяти не одразу на початку села, а там, де є фактори небезпеки (бічні вулиці, пішоходи, зупинки) -- тобто потрібно, як в Польші, активно використовувати знаки початку населеного пункту на синьому фоні 5.47 + знак "Початок щільної забудови" 5.63.1.
(4) Переглянути систему санкцій, зокрема суттєво збільшити відповідальнісь за серйозне перевищення. Скажімо, за перевищення на 30-50 км/год у місті штраф, на мою думку, має складати мінімум 2500 грн, а за перевищення на 50+ штраф має бути на рівні алкоголю (10 тис грн) + на місці позбавляти водійських прав на 1-3 місяці. Це мої думки, не знаю чи Мустафа погоджуєтсья, чи вимагає кримінальної відповідальності.
(5) Безумовно, потрібно системно вживати інженерних заходів, які впливають на швиждкість (кільцеві перехрестя, направляючі і гальмівні острівці, підняті переходи, острівці безпеки, звуження смуг руху ітд), і мають бути державні і міські програми.
(6) Звісно, потрібно ці зміни супроводжувати інформаційними і просвітницькими кампаніями, які пояснюють ризики швидкості і необхідність цих усіх змін в державній політиці, перелічені вище.
Я ще напишу більш деталізований текст з аргументацією, але поки що це коротко тези. Буду радий почути думки тих, хто в темі -- як слова підтримки, так і аргументовані заперечення.
Дякую чудовій команді і партнерам Кампанія "За безпечні дороги" ! З вами працювати -- саме задоволеня!


https://www.facebook.com/zagreba


За круглым столом сидели бабушки и дедушки пенсионеры?
Зы клоуны, ничего не умеют делать кроме как что то кому то ограничивать/запрещать/штрафовать

Змінено Lacett (16:02 21/01/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 10169
С нами с 04.09.2003

Re: Кто слышал про Кампанія "За безпечні дороги"? [Re: GSE]
      21 января 2017 в 16:13 Гілками

GSE 20.01.2017 16:40 пишет:

Когда Найем своему водителю говорит В****, вруби сирену, погнали, я опаздываю - он шибко думает про безопасность на дорогах? И Фаетон с синими номерами рассекает далеко не на 50 км/ч, там минимум в два раза нужно умножить.

Готовят почву в виде ыкспердного мнения , грантоеды хреновы

И если че то так уж сложилось что водителя МН знаю лично. Так что пусть Масик втирает кому-то другому про безопасность и то что все беды от скорости Не смог полицию возглавить, так решил откатный процент со штрафов поиметь - еще 5 млн квартирку со своей депутатской з/п купит и на кого-то запишет без права отчуждения




А он, оказывается, сам ездить не умеет. страница
В ответ на:

Депутат выезжал с парковки и ударился в машину, стоявшую на противоположной стороне улицы.



Часом не отсюда ноги растут?

Змінено HC-man (16:15 21/01/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64726
С нами с 10.10.2005

Re: Кто слышал про Кампанія "За безпечні дороги"? [Re: Alexandr]
      21 января 2017 в 16:24 Гілками

Давай как то предложим им бороться с разворотами через двойную сплошную? А то яйца страдают
http://dtp.kiev.ua/kiev/item/6675-yaichn...hnuyu-foto.html


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 10169
С нами с 04.09.2003

Re: Кто слышал про Кампанія "За безпечні дороги"? [Re: Mangust]
      21 января 2017 в 16:30 Гілками

А вот интересно. Если бы разворот осуществлялся в разрешенном месте, как бы это повлияло на вероятность ДТП?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42757
С нами с 02.04.2007

Re: Кто слышал про Кампанія "За безпечні дороги"? [Re: Lacett]
      21 января 2017 в 17:15 Гілками

в процессе диалога в ФБ задал вопрос:

Taras Shevchenko
Є багато прикладів впливу інфраструктури. Найбільше мене здивувала така: широкі смуги в населених пунктах менш безпечні. Чому? Вужча смуга стимулює їхати повільніше. Широка - стимулює гранти. Однак українські ДБНи забоняють будувати вужчі дороги. Асоціація велосипедистів Києва наші партнери наприклад займається саме цим питанням. Щодо політика - будь яка успішна адвокаційна кампанія повинна мати policy champion - людину, яка має владні повноваження, і готова частину свого часу присвятити завданням кампанії. Я дуже радий, що і Мустафа і Ігор Діденко погодилися працювати разом.


Александр
будет ли вестись работа по поводу ввоза авто? Чтобы люди покупали не жигули, а ауди, что сохранит жизни вне всякого сомнения


Taras Shevchenko
ми не можемо взятися за всі теми. це питання в наші пріоритети не входить


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев, Голосеево
Сообщения: 3227
С нами с 18.09.2007

Re: Кто слышал про Кампанія "За безпечні дороги"? [Re: Alexandr]
      21 января 2017 в 19:15 Гілками

Alexandr 21.01.2017 17:15 пишет:

в процессе диалога в ФБ задал вопрос:

Taras Shevchenko
Є багато прикладів впливу інфраструктури. Найбільше мене здивувала така: широкі смуги в населених пунктах менш безпечні. Чому? Вужча смуга стимулює їхати повільніше. Широка - стимулює гранти. Однак українські ДБНи забоняють будувати вужчі дороги. Асоціація велосипедистів Києва наші партнери наприклад займається саме цим питанням. Щодо політика - будь яка успішна адвокаційна кампанія повинна мати policy champion - людину, яка має владні повноваження, і готова частину свого часу присвятити завданням кампанії. Я дуже радий, що і Мустафа і Ігор Діденко погодилися працювати разом.


Александр
будет ли вестись работа по поводу ввоза авто? Чтобы люди покупали не жигули, а ауди, что сохранит жизни вне всякого сомнения


Taras Shevchenko
ми не можемо взятися за всі теми. це питання в наші пріоритети не входить




Это в соседнюю тему


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киевские мы
Сообщения: 9908
С нами с 13.02.2011

Re: Кто слышал про Кампанія "За безпечні дороги"? [Re: Vovchikk]
      21 января 2017 в 19:23 Гілками

Vovchikk 21.01.2017 19:15 пишет:



Это в соседнюю тему




Та да у каждой темы свой куратор


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42757
С нами с 02.04.2007

Re: Кто слышал про Кампанія "За безпечні дороги"? [Re: Vovchikk]
      21 января 2017 в 20:17 Гілками

в какую?


п.с. а почему не их направление?
-большие дяди не похвалят
-гранты на такое не дадут
-электорат не оценит


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 16 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2483

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія