autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Альтернатива Golf Plus (10/10)

подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Альтернатива Golf Plus [Re: Daugava]
      25 января 2017 в 11:11 Гілками

Daugava 25.01.2017 10:28 пишет:

Ну мені про це салон і сказав, всі беруть акційні Турани, нафіга той Sportsvan потрібний. У мене зараз вималювалася альтернатива - взяти у кума 3-х річний доглянутий Тігуан в повному фарші, але мені 4x4 в моєму випадку здаються зайвою витратою грошей на їх подальшу підтримку в гарному стані.
Щодо Тігуанів здивували об'яви, що тут, шо на автобазарі та ріа. Купа об'яв про розпродаж залишків 2014-го року з салонів за 12.5к$ (думаю, що це реклама перегонів з забугра без ціни розмитнення), з другого боку б/у по 26-30 k$. Куму трейдин пропонує 18k$ за дизель/автомат.


Собственно, поддержание в хорошем состоянии 4х4 заключается в смене масла в муфте Халдекс один раз на 60 тыс км. Ничего другого это поддержание не требует.
Перерасход горючего - да. Но... при прямолинейном движении работает только один мост - передний. Задний подключается фрагментами - при трогании с места, при разгоне, при сложных дорожных условиях. А парусность не больше, чем у Турана и немного больше, чем у Гольф Плюса...
Я к тому, что вариант можно рассмотреть. Дизель там совсем не жрущий...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14659
С нами с 24.07.2005

Re: Альтернатива Golf Plus [Re: Vindsor]
      25 января 2017 в 12:01 Гілками

Мені зараз в Гольф+ після 250 тик досить багато чого доводиться робити по ходовій по дрібницям, за рік набігло під 1000$. Думаю, що в Тігуані те саме вийшло б більше. Та й взагалі, вся обслуга буде дорожчою, починаючи від 16" гуми наприклад.
Насправді підбили гроші, шукати "лоха", щоб напарити свого корча я не хочу, а з таким пробігом дорого його не продати. Різниця виходить надто великою, економію на паливі я її не покрию . Так що запропонував дружині буду катати свого корча принаймні до кінця 12-річної гарантії від корозії .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Альтернатива Golf Plus [Re: Vindsor]
      25 января 2017 в 15:46 Гілками

Vindsor 25.01.2017 11:11 пишет:


Я к тому, что вариант можно рассмотреть. Дизель там совсем не жрущий...


Той який на класичному Айсіні? Ну я б посперечався щодо нежрущності. Тобто все відносно, звісно, але цифр сучасного двигуна на дсг там не бачити

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Альтернатива Golf Plus [Re: Ganni]
      25 января 2017 в 15:52 Гілками

Ganni 25.01.2017 15:46 пишет:

Vindsor 25.01.2017 11:11 пишет:


Я к тому, что вариант можно рассмотреть. Дизель там совсем не жрущий...


Той який на класичному Айсіні? Ну я б посперечався щодо нежрущності. Тобто все відносно, звісно, але цифр сучасного двигуна на дсг там не бачити


Все относительно. В любом случае дизель на айсине экономичней, чем бензин на ДСГ. Факт.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14659
С нами с 24.07.2005

Re: Альтернатива Golf Plus [Re: Vindsor]
      25 января 2017 в 16:37 Гілками

Я покатався на 2.0 дизелі на Sportsvan кінця 2016 року, щоправда на механіці. Витрата на автобані на швидкості 130-150 км/г була не дуже приємна, якщо вірити індикатору кількості палива (миттєву витрату не налаштовував, часу розбиратися з компом не було).

На місці та назад їхав спокійно, витрата на "око" за індикатором впала вдвічі.
Метод вимірювання "заправка до відстрілу"/одометр дав результат - 5.8 літрів (порівну автобан-сільські австрійські дороги + трохи серпантину), хоча невідомо де заправлявся попередній "прокатчик", я заливався прямо в аеропорту, тобто теоретично витрата могла бути меншою і саме це пояснює швидке зменшення палива на старті.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Альтернатива Golf Plus [Re: Vindsor]
      25 января 2017 в 16:44 Гілками

Vindsor 25.01.2017 15:52 пишет:

Ganni 25.01.2017 15:46 пишет:

Vindsor 25.01.2017 11:11 пишет:


Я к тому, что вариант можно рассмотреть. Дизель там совсем не жрущий...


Той який на класичному Айсіні? Ну я б посперечався щодо нежрущності. Тобто все відносно, звісно, але цифр сучасного двигуна на дсг там не бачити


Все относительно. В любом случае дизель на айсине экономичней, чем бензин на ДСГ. Факт.



А если дизель на ДСГ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Альтернатива Golf Plus [Re: Paulskit]
      25 января 2017 в 17:45 Гілками

Paulskit 25.01.2017 16:44 пишет:

Vindsor 25.01.2017 15:52 пишет:

Ganni 25.01.2017 15:46 пишет:


В ответ на:

...



Той який на класичному Айсіні? Ну я б посперечався щодо нежрущності. Тобто все відносно, звісно, але цифр сучасного двигуна на дсг там не бачити


Все относительно. В любом случае дизель на айсине экономичней, чем бензин на ДСГ. Факт.



А если дизель на ДСГ?


Тогда будет экономичней. Ваш КО! Только в предыдущем у нас таких вариантов не помню. ДСГ была только на бензине.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
1 користувачів і 136 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 20344

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія