autoua
×
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Как стать "успешным"? (3/3)

патриарх ****
42 года (17 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 1057
С нами с 27.05.2008

Re: Как стать "успешным"? [Re: Петрович]
      17 января 2017 в 17:14 Гілками

Забув додати.
На робочому місці повинна бути книга відгуків і пропозицій, інформація про надавача послуг (копія виписки з ЄДРПОУ), у продавців мають бути санітарні книжки.
Якщо ваш син буде ставати за прилавок, то у сина також вона повинна бути.
Погоджуюсь з тими, хто писав, що будуть красти, а ще краще підсовувати своє. Вихід камера(и)+реєстратор, потім вибірковий контроль по днях
А взагалі якось цікаво. Ви так для свого сина вивідуєте інформацію типу це вам більше треба, а не йому.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
61 год (35 лет за рулем), Киев, Троя!
Сообщения: 10489
С нами с 20.02.2004

Re: Как стать "успешным"? [Re: Acapello]
      17 января 2017 в 21:12 Гілками

Acapello 17.01.2017 17:14 пишет:

А взагалі якось цікаво. Ви так для свого сина вивідуєте інформацію типу це вам більше треба, а не йому.


Так "душа ж болить"!
Натура просто така - системність іноді навіть стає на заваді. Але нікуди не дінешся: стараюсь вивчити питання зі всіх сторін, щоб хоча б для мене не було темних питань - тоді легше "воювати".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ****
42 года (17 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 1057
С нами с 27.05.2008

Re: Как стать "успешным"? [Re: Петрович]
      19 января 2017 в 11:50 Гілками

В ответ на:

Так "душа ж болить"!
Натура просто така - системність іноді навіть стає на заваді. Але нікуди не дінешся: стараюсь вивчити питання зі всіх сторін, щоб хоча б для мене не було темних питань - тоді легше "воювати".




Я не знаю ні вас, ні вашого сина, тому наступні слова - це просто думки вголос. Мені здається, що ваш син просто не хоче нічого міняти. По ходу його пиляє дружина і він робить видимість цих змін. Можливо дружина йому і підігнала і обладнання і вагончик, тільки займайся. А він шукає якихось відмазок.
Звичайно, ситуація може бути і інакшою. Ну, наприклад, не дружить з компом (не вірю, якщо може фоточки в ФБ постити, то і на форумах серфити клепки стане) або не маю часу (можливо, але тут треба для себе зробити вибір)

Ще раз кажу, що це голі думки вголос і не покликані когось образити чи когось звинуватити.

Да, і ще. Такого роду бізнес треба постійно контролювати і приймати в ньому участь. Так що мати основне місце роботи і цей бізнес як допзаробіток - щвидше за все не вийде


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
61 год (35 лет за рулем), Киев, Троя!
Сообщения: 10489
С нами с 20.02.2004

Re: Как стать "успешным"? [Re: Acapello]
      19 января 2017 в 12:16 Гілками

Acapello 19.01.2017 11:50 пишет:

наступні слова - це просто думки вголос.


Тільки все з точністю "навпаки": син хоче рухатись "вперед" (він один працює, вважає себе зобов"язаним утримувати сім"ю і таке інше), а дружина (досить таки толкова) як би то сказати пом"ягше трохи лінькувата. Вчора розмовляли: буха каже треба, а я - так у тебе ж є незадіяний ресурс, скільки там тої бухгалтерії? Хай вчиться та трохи піднімає дупу, а то ноги скоро позростаються. Жаліє він її - а даремно!
В ответ на:

Да, і ще. Такого роду бізнес треба постійно контролювати і приймати в ньому участь. Так що мати основне місце роботи і цей бізнес як допзаробіток - щвидше за все не вийде


Контроль є, плани щодо розвитку та покращення якості та асортименту теж є і вже реалізовуються - а все останнє ... життя покаже.
Поки що зупинився на ФОП 2-ї групи та оформлення одного продавця. Побачимо як воно буде: це його рішення - йому й відповідати!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ****
42 года (17 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 1057
С нами с 27.05.2008

Re: Как стать "успешным"? [Re: Петрович]
      19 января 2017 в 15:53 Гілками

В ответ на:

Тільки все з точністю "навпаки": син хоче рухатись "вперед" (він один працює, вважає себе зобов"язаним утримувати сім"ю і таке інше), а дружина (досить таки толкова) як би то сказати пом"ягше трохи лінькувата.




Да, відсутність вашого сина на форумі з цими запитаннями, потянуло мене в хибному напрямку )))

В ответ на:

Поки що зупинився на ФОП 2-ї групи та оформлення одного продавця.



Хай тоді зробить ключі ЕЦП (в податковій зазвичай) щоб кожен місяць не возити додаток 4 по ЄСВ і 1ДФ раз в квартал.
Скачаєте freezvit (безкоштовний софт для створення звітності) і сонату для підпису і відправки (для такого функціоналу - теж безплатно). Цього буде достатньо.

А так можу тільки побажати удачі


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
61 год (35 лет за рулем), Киев, Троя!
Сообщения: 10489
С нами с 20.02.2004

Re: Как стать "успешным"? [Re: Acapello]
      19 января 2017 в 16:32 Гілками

Acapello 19.01.2017 15:53 пишет:

В ответ на:

Тільки все з точністю "навпаки": син хоче рухатись "вперед" (він один працює, вважає себе зобов"язаним утримувати сім"ю і таке інше), а дружина (досить таки толкова) як би то сказати пом"ягше трохи лінькувата.




Да, відсутність вашого сина на форумі з цими запитаннями, потянуло мене в хибному напрямку )))

В ответ на:

Поки що зупинився на ФОП 2-ї групи та оформлення одного продавця.



Хай тоді зробить ключі ЕЦП (в податковій зазвичай) щоб кожен місяць не возити додаток 4 по ЄСВ і 1ДФ раз в квартал.
Скачаєте freezvit (безкоштовний софт для створення звітності) і сонату для підпису і відправки (для такого функціоналу - теж безплатно). Цього буде достатньо.

А так можу тільки побажати удачі


Дякую , а то по факту своєї організації у мене склалось враження, що всі ці софти та ключі платні.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
37 лет (19 лет за рулем), Киев
Сообщения: 998
С нами с 08.07.2011

Re: Как стать "успешным"? [Re: lingvo]
      19 января 2017 в 16:47 Гілками

lingvo 17.01.2017 09:02 пишет:



Надо придумывать что-то новое. Занимать пустые ниши. Желательно производство, а не услуги или торговля.




А это что-то новое оно точно кому-то нужно?

Пустые ниши на то и пустые что там денег нет. Хотя конечно занимать высоко конкурентную нишу тоже не вариант(например в сотовую связь лезть не стоит). Можно просто выбрать нишу посмотреть как в ней работают, посмотреть ошибки, хорошие вещи и сделать у себя все в лучшем виде. В нашей стране куда не глянь везде хромает сервис,на этом можно спокойной выезжать.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ****
42 года (17 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 1057
С нами с 27.05.2008

Re: Как стать "успешным"? [Re: Петрович]
      19 января 2017 в 16:53 Гілками

В ответ на:

Дякую , а то по факту своєї організації у мене склалось враження, що всі ці софти та ключі платні.



Ключі АЦСК (ті, що робить податкова) - безкоштовні (ну може прийдеться розкошелитись на дві болванки CD-R) на 2 роки

Програма FreeZvit безкоштовна, але в ній набор базових звітів (додаток 4, ЄСВ, 1 ДФ і ще штук 5-7). Вона не вміє підписувати і відправляти

Ще є ОПЗ, але в ній наче нема Додатку 4. Зате решта звітів там дуже багато

Соната - імпортує, підписує і відправляє безкоштовно, за весь інший функціонал треба платити.

Для ФОП 2 безкоштовний варіант - більш, ніж достатньо. Правда деклараці ФОП 2 і додатку 5 (ЄСВ за підприємця) поки там немає, може з часом добавлять. Ну на крайняк відвезти в податкову раз в рік папірець - це не проблема.

Змінено Acapello (17:14 19/01/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3871
С нами с 12.01.2014

Re: Как стать "успешным"? [Re: Acapello]
      19 января 2017 в 20:28 Гілками

Acapello 19.01.2017 16:53 пишет:

В ответ на:

Дякую , а то по факту своєї організації у мене склалось враження, що всі ці софти та ключі платні.



Ключі АЦСК (ті, що робить податкова) - безкоштовні (ну може прийдеться розкошелитись на дві болванки CD-R) на 2 роки

Програма FreeZvit безкоштовна, але в ній набор базових звітів (додаток 4, ЄСВ, 1 ДФ і ще штук 5-7). Вона не вміє підписувати і відправляти

Ще є ОПЗ, але в ній наче нема Додатку 4. Зате решта звітів там дуже багато

Соната - імпортує, підписує і відправляє безкоштовно, за весь інший функціонал треба платити.

Для ФОП 2 безкоштовний варіант - більш, ніж достатньо. Правда деклараці ФОП 2 і додатку 5 (ЄСВ за підприємця) поки там немає, може з часом добавлять. Ну на крайняк відвезти в податкову раз в рік папірець - це не проблема.



Декларація в ОПЗ є! А для ддатку 5 використовуємо айфін, але або я не звик, а бо штука трохи крива. Але ж безкоштовна!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ****
42 года (17 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 1057
С нами с 27.05.2008

Re: Как стать "успешным"? [Re: hugo-smk]
      20 января 2017 в 11:10 Гілками

В ответ на:

Декларація в ОПЗ є! А для додатку 5 використовуємо айфін, але або я не звик, а бо штука трохи крива. Але ж безкоштовна!



Так-так, то я про FreeZvit писав, що нема.

В айфін кажете. Треба буде глянути

А от Додаток 4 користуюсь в Фрізвіт


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
38 лет (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5999
С нами с 07.07.2008

Re: Как стать "успешным"? [Re: SergiyUA]
      28 января 2017 в 19:31 Гілками

Правильно заметили воровство главная проблема, причём опытные как раз опытно и воруют, но и новички также могут быстро научится. Камеры естественно многие ставят, но они поначалу могут пугать, потом все понимают что постоянно хозяин не будет сидеть и смотреть каждый день, скорее вначале проверять могут.

Знакомый кафе держал, так нанимал и проверял на камере что бариста делает, смотрит, а один с девочками целый день болтает из соседних точек, ещё и на шару за счёт заведения их кофе угощает, пришлось выгнать. Долго искал нормального работника, одну нашёл девушку порядочную, ну ещё по выходным брат жены работал, то естественно там тоже нормально всё было.

Мне кажется в таких сферах надо как минимум сидеть целый день и самому контролировать рядом, может с ноутом своими делами заниматься другими, но быть рядом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБесіди про бізнес
Додаткова інформація
0 користувачів і 8 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6624

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія