autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Check Engine після видалення сажевого фільтру

читатель
Сообщения: 1
С нами с 31.01.2017

Check Engine після видалення сажевого фільтру
      31 января 2017 в 23:55 Гілками

Привіт!
Автомобіль Peugeot Partner 2012 1.6HDI
Після видалення сажевого фільтру(фізично/програмно(як мені сказали)+чіп-тюнінг) почала вибивати помилка "Check Engine", а після заглушування авто, відбувається додатковий оберт(по типу детонації і таке враження, що заглох на передачі). Помітив, що засвічується "check" після збільшення обертів від 3тис.(і вже не пропадає)
На сервісі відповідають, що це не їх провина(вони все зробили вірно), а проблема в авто, по діагностиці показує помилку з датчиком повітря-він "живий"(перевірили і промили соляркою). Почали думати далі і тоді мені пояснили,що може бути інакша причина - типу через турбіну входить одна к-ть повітря, а на датчику отримуємо інакший(більший) показник і це спричиняє щілина у випускному колекторі і якщо її усунути, то пропаде "детонація" та помилка.(запускали дим в систему, то дійсно десь із-за двигуна пропускало дим)
Чи дійсно такі речі реальні? Читав декілька форумів, то вичитав, що "щілина у випускному колекторі" ніяким чином не мала б на таке впливати. Можливо будуть якісь доречні коментарі чи поради? Буду дуже вдячний
П.С. До поїздки на СТО вибивало -"Risk of Filter Clogging" та запускало мотор в аварійному режимі(пробували почистити примусово - ефект на 500км)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
0 користувачів і 7 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1140

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія