autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Фокус...Королла...Рапід? (7/16)

опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Cypriot]
      7 февраля 2017 в 23:16 Гілками

Cypriot 07.02.2017 23:03 пишет:


+100. ВАГофилам абы впарить ВАГ, какой бы голимый он ни был.




Ну не перегибайте. Рапид не "голимый" ни разу. Хорошая тачанка. Другое дело, что ВАГ хитрожопит и половину машины выносит в опции, чтобы сделать видимость конкурентной цены в базе. Базовая машина за 360К без ЕСП, без подушек, без стеклоподъемников, без электрозеркал, без 5 подголовника, да вообще без всего. Если так пойдет дальше, то они начнут продавать машины без стекол, сидений и колес в базе. А чо - очки надел, табуретку поставил, диски есть - можно ехать....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Elementary3]
      7 февраля 2017 в 23:24 Гілками

Elementary3 07.02.2017 23:16 пишет:

Cypriot 07.02.2017 23:03 пишет:


+100. ВАГофилам абы впарить ВАГ, какой бы голимый он ни был.




Ну не перегибайте. Рапид не "голимый" ни разу. Хорошая тачанка. Другое дело, что ВАГ хитрожопит и половину машины выносит в опции, чтобы сделать видимость конкурентной цены в базе. Базовая машина за 360К без ЕСП, без подушек, без стеклоподъемников, без электрозеркал, без 5 подголовника, да вообще без всего. Если так пойдет дальше, то они начнут продавать машины без стекол, сидений и колес в базе. А чо - очки надел, табуретку поставил, диски есть - можно ехать....




Та я не спорю, что хорошая в своем сегменте, но если там нет даже нормального количества подушек, то покупать такую комплектацию смысла нет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Cypriot]
      7 февраля 2017 в 23:42 Гілками

Cypriot 07.02.2017 23:24 пишет:


Та я не спорю, что хорошая в своем сегменте, но если там нет даже нормального количества подушек, то покупать такую комплектацию смысла нет.




Судя по конфигуратору их там не то что "нормального" количества в базе нет. Их там нет вообще .
[spoiler]



[/spoiler]

ИМХО развод чистой воды.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Elementary3]
      8 февраля 2017 в 00:14 Гілками

Не сперечаюсь, в моїх мріях Єврокару вже давно підготовлений окремий казан в пеклі
Але система стабілізації там вже в базі скрізь, справедливості ради.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Петрович]
      8 февраля 2017 в 00:35 Гілками

Петрович 07.02.2017 21:38 пишет:


Може я безнадійно відстав, чи може в мене щось зі смаком ... але дизайна зрозуміти я так і не зміг . Якщо в профіль ще біль-менш, попка теж нічого, то абсолютно невиразна мордочка заставляє губи гнутися кутами донизу. І хромований ободок решітки радіаторної не спасає. Що вони хотіли передати? Куди воно таке? Але хай там ...



я не буду казати, що для офісної дуповозки дизайн є важливий, але таке вразження, що ви раніше авто наживо не бачили.
Петрович 07.02.2017 21:38 пишет:


Моторний відсік: та мотор як мотор, от тільки нахіба бачок для тормозухи ховати під панель і як туди без спец. лійки долити, якшо шо?




ви про що? гальмівна система обслуговується тільки на сервісі, як сервіс буде заливати гальмівну рідину - вас цікавити не повинно.
Петрович 07.02.2017 21:38 пишет:


Лючок заправки. А де кришка горловини? А її і не повинно бути! А ...? Шо за? А лючок хоть з замком? Нє-а. Н-да А як нехороший дядя пісочку "для приколу" здумає туди сипонути? Кхе...




це називається  easy fuel, доволі прикольна річ, насправді. однозначно зручніше затичок, які крутити потрібно
Петрович 07.02.2017 21:38 пишет:


Салон. Ну не знаю, може я розбалуваний своїм Хондовським сервантом, але мені здається, що й у моєму колишньому лупатому Поличу місця було чи не більше. Да, водій любої "конфігурації" (з нами був "хлопчик" під 1.9 м та 100 кугу) може розміститися з комфортом: сидушка вверх-вниз, туди-сюди, руль, всі діла, до органів управління доступно та зручно. Але ... сидиш, як в кабіні винищувача: все під рукою, але все якось тіснувато. Ну а дівчинка на задньому сидінні змушена буде прийняти досить-таки звабливо-закличну та навіть трохи непристойну позу. Там реально тісно!!! В тому ж Рапіді (а ми на ньому приїхали на "оглядини") місця більше. Так я не поняв: це клас В чи таки С? В Ноута Нісанівського в порівнянні з Фокусом ззаді просто танц-пол!




салон фокуса - для 4х осіб. якшо чотири особи середнього зросту - то в салоні місця вдосталь. щільна посадка водія - це фішка фокуса, мені дуже подобалось. Дивився я свого часу і ноут - танц підлоги там немає.
Петрович 07.02.2017 21:38 пишет:


Пішли далі. Багажник. Він ніби є, навіть немалий вроді ... але ж проєм тих дверцяток в седані такий, що шоб щось поставити в глибину чи забрати звідсіля - треба ну трохи не вполовину туди залізти (і знову чомусь нав"язлива думка про молодичку в міні - було б цікаво ). Як "бонус": задня спинка складається 1/3, мабуть, глибину багажника зручніше буде заповнювати з салону. Хоча я не такий вже й великий (175 в кєпці), але мені так ні разу не вдалося сісти/встати з заднього сидіння, щоб не обшкрябати капцями дверцю. От таке.
Шось мені він не алльо. Боюсь, шо продажники заімєлі серйозного противника
Маленький плюс - "в подарок" залізний захист двигуна. О!
Будемо думати.



про багажник седану нічого не скажу? експлуатував хетч. 2 валізи з розряду багаж в літаку вміщувались, як і 4 зимові покришки.
Імхо, вам в офіс підійде щось типу логана - місця в салоні валом, багажник типу великий, лючок бензобаку на замку,дизайн відсутній, а тому - несуперечливий, рідини можна міняти мало не на ходу.


p.s. звиняйте в мене реально бомбануло від цього некомпетентного коментаря - про рельні недоліки ані слова.

Змінено Thumbs_Up_Guy (00:38 08/02/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Ganni]
      8 февраля 2017 в 07:48 Гілками

Ganni 08.02.2017 00:14 пишет:

Не сперечаюсь, в моїх мріях Єврокару вже давно підготовлений окремий казан в пеклі
Але система стабілізації там вже в базі скрізь, справедливості ради.




Я тоже так думал. Тем не менее - если пройти конфигуратор и посмотреть паспорт октавии - то ESP в списке числится. В рапиде, в паспорте, ее нет. И в брошюре стоит звездочка. И только в табличке комплектаций везде стоят +. Поди пойми, что там на самом деле.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Elementary3]
      8 февраля 2017 в 08:20 Гілками

ESC там есть, начиная с пустой базы. Можно увидеть в прайсе от диллера: http://www.praga-auto.com.ua/Documents/prices/rapid.pdf (в самом низу)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
11 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 10431
С нами с 04.04.2008

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: codex]
      8 февраля 2017 в 08:35 Гілками

Прайсы шкоды умом не понять, там по ходу нужно приходить на крайний случай звонить и узнавать что конкретно есть в этой модели.
Потому что
Подушка безпеки водія та пасажира попереду/пасажира з функцією відключення * 8782,2
и ниже
Головні подушки безпеки, бічні подушки безпеки попереду, світловий сигнал непристебнутого 16310
Все для актива с прайса.
Что будет в авто наверно известно тока в Соломоново, что всунут то и будет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: codex]
      8 февраля 2017 в 08:36 Гілками

codex 08.02.2017 08:20 пишет:

ESC там есть, начиная с пустой базы. Можно увидеть в прайсе от диллера: http://www.praga-auto.com.ua/Documents/prices/rapid.pdf (в самом низу)



Я уже написал. В табличке есть, в двух других местах нет. Я, надеюсь, это опечатки. Но на месте покупателя я бы очень внимательно читал перечень оборудования при заключении договора.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: sashkaa]
      8 февраля 2017 в 08:38 Гілками

sashkaa 08.02.2017 08:35 пишет:

Прайсы шкоды умом не понять, там по ходу нужно приходить на крайний случай звонить и узнавать что конкретно есть в этой модели.
Потому что
Подушка безпеки водія та пасажира попереду/пасажира з функцією відключення * 8782,2
и ниже
Головні подушки безпеки, бічні подушки безпеки попереду, світловий сигнал непристебнутого 16310
Все для актива с прайса.
Что будет в авто наверно известно тока в Соломоново, что всунут то и будет




Там все правильно. 8К за фронтальные и 16 за боковые + шторки. Причем вторая опция без первой невозможна. Так что плюс 25К на подушки, если Вас волнует безопасность.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
11 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 10431
С нами с 04.04.2008

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Elementary3]
      8 февраля 2017 в 08:41 Гілками

Я так понял в активе кондиционер +36 т., радио нет ваще. Итого не понимаю для чего продавать пустышку, по факту следующая выходит дещевле.

Смотрю прайсы япошек, да к там база шкоды топ. Причем у того же Фолькса все в порядке, база очень даже напакована, да и у Сиата. Это я так понимаю прикол Шкоды и так возьмут


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
62 года (35 лет за рулем), Киев, Троя!
Сообщения: 10490
С нами с 20.02.2004

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Vindsor]
      8 февраля 2017 в 09:05 Гілками

Vindsor 07.02.2017 22:39 пишет:

Если таки победит рацио, то возвращайтесь к Рапиду.


Рапід - як запасний варіант. Брали три роки тому з 1.6 ТД - так ціна була норм, ну і машин таки хороший для нашої роботи. Але зараз, мені здається, трохи таки переоцінили його . Побачимо.
Сьогодні ще глянемо Короллу, ну і ... Логан/Логан МСВ з 1.5 трахторним.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
62 года (35 лет за рулем), Киев, Троя!
Сообщения: 10490
С нами с 20.02.2004

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Elementary3]
      8 февраля 2017 в 09:08 Гілками

Elementary3 07.02.2017 23:01 пишет:

Vindsor 07.02.2017 22:39 пишет:

Если таки победит рацио, то возвращайтесь к Рапиду.




Рацио? Летать по трассе в консервной банке без ЕСП и без единой подушки? Может у меня и бзик на теме безопасности, но лично я бы предпочел ехать раком в фокусе, чем чуть подраскинувшись в рапиде.


Ну, перегибати таки не треба: принаймні в нашій машині все необхідне є.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
62 года (35 лет за рулем), Киев, Троя!
Сообщения: 10490
С нами с 20.02.2004

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Thumbs_Up_Guy]
      8 февраля 2017 в 09:10 Гілками

Thumbs_Up_Guy 08.02.2017 00:35 пишет:

p.s. звиняйте в мене реально бомбануло від цього некомпетентного коментаря - про рельні недоліки ані слова.


Перечитав двічі (і не "по діагоналі")! Так і не знайшов компетентні коментарі відносно переваг і недоліків

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: sashkaa]
      8 февраля 2017 в 09:14 Гілками

sashkaa 08.02.2017 08:35 пишет:

Подушка безпеки водія та пасажира попереду/пасажира з функцією відключення * 8782,2



Та вроде все понятно - передние подушки водителя и пассажира бесплатно. Если надо для пассажира, с функцией отключения, то за доплату


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *
36 лет, Львов
Сообщения: 198
С нами с 11.12.2012

Re: Фокус...Королла...Рапід? [Re: Петрович]
      8 февраля 2017 в 09:45 Гілками

А може таки FIAT TIPO ????

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
11 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 10431
С нами с 04.04.2008

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: codex]
      8 февраля 2017 в 10:01 Гілками

codex 08.02.2017 09:14 пишет:

sashkaa 08.02.2017 08:35 пишет:

Подушка безпеки водія та пасажира попереду/пасажира з функцією відключення * 8782,2



Та вроде все понятно - передние подушки водителя и пассажира бесплатно. Если надо для пассажира, с функцией отключения, то за доплату



В 21-м веке это называеться жлобством.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57916
С нами с 03.09.2001

Re: Фокус...Королла...Рапід? [Re: Falwar]
      8 февраля 2017 в 10:09 Гілками

Falwar 07.02.2017 11:10 пишет:

Vindsor 07.02.2017 10:58 пишет:

Cypriot 07.02.2017 10:52 пишет:


В ответ на:

...





Чтоб хоть какая-то радость от работы была)))


Радость должна приносить работа, а не сидение в машине.




А если сидение в машине - это часть работы?




... то это не менеджер. А курьер. Или таксист.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
32 года за рулем, Запорожье
Сообщения: 1729
С нами с 11.07.2012

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: codex]
      8 февраля 2017 в 10:15 Гілками

codex 08.02.2017 09:14 пишет:

sashkaa 08.02.2017 08:35 пишет:

Подушка безпеки водія та пасажира попереду/пасажира з функцією відключення * 8782,2



Та вроде все понятно - передние подушки водителя и пассажира бесплатно. Если надо для пассажира, с функцией отключения, то за доплату



Функция отключения не может стоить 8782,8. Это стоимость двух подушек, при этом подушка пассажира отключается, для размещения на переднем пассажирском сиденье детского автокресла лицом назад.

Змінено ovc1313 (10:15 08/02/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Петрович]
      8 февраля 2017 в 10:38 Гілками

Петрович 08.02.2017 09:05 пишет:

Сьогодні ще глянемо Короллу, ну і ... Логан/Логан МСВ з 1.5 трахторним.




А смысл смотреть логан, если Вам даже фокус не понравился, который на голову выше того логана?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
4 користувачів і 159 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 12119

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія